چگونه از کلیکهای تقلبی در گوگل ادوردز جلوگیری کنیم؟

آیا میدانید که چگونه از کلیکهای تقلبی در گوگل ادوردز جلوگیری کنیم؟ آیا شما هم مانند تمام مشتریان وی دیجیتال مارکتینگ دسترسی مستقیم و کامل به اکانت گوگل ادوردز خود دارید؟

این ویدیو بیشتر برای آن دسته از افرادیست که قصد دارند پنل گوگل ادوردز خود را شخصاٌ مدیریت کنند. و یا اینکه یکی از مشتریان ما هستند.

باید بدانید که امروزه متاسفانه تعدادی از رقبای شما ممکن است که دست به بداخلاقی تجاری زده و با آی پی های مختلف هر روز اقدام به کلیک کردن روی آگهی شما کنند.

حتما بخوانید:چگونه با کمک گوگل ادوردز بتوانیم بهترین کلمات کلیدی رقبایمان را پیدا کنیم؟

در این حالت شما مشاهده میکنید که مبلغی نسبتا زیاد از بودجه ادوردز شما هزینه شده و هیچ بازخورد مثبتی دریافت نکرده اید.

در اینجاست که باید احتمال دهید که افرادی که توانایی رقابت با شما را در حالت عادلانه ندارند، اقدام به چنین کاری می کنند. حال باید چه کار کرد؟

ابتدا باید آی پی های ورودی به وبسایت خود را از طریق مدیر سایت دریافت کنید و سپس اگر احتمال می دهید که آی پی ها تکراری و یا هم خانواده هستند می توانید از طریق آموز های این ویدیو اقدام به بستن این آی پی ها کنید. یعنی به گوگل دستور میدهید که دیگر آگهی تبلیغاتی شما را به این آی پی ها نمایش ندهد.

حال که دانستید که چگونه از کلیکهای تقلبی در گوگل ادوردز جلوگیری کنیم؟ توصیه میکنیم سایر ویدیوهای آموزشی ما را در لینک زیر دنبال کنید:

حتما ببینید: مشاهده سایر ویدیوهای آموزشی گوگل ادوردز

 

این پست مورد علاقه شما بود؟

برای امتیاز دادن انتخاب کنید

میانگین امتیاز / 5. امتیاز دهندگان:

مطالب آموزشی

دانیال قالیبافAuthor posts

سلام دانیال هستم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کدامنیتی *