۱۰ روش بهبود نتایج تبلیغات گوگل شاپینگ

۱۰ روش بهبود نتایج تبلیغات گوگل شاپینگ

برای اینکه تبلیغ در گوگل شاپینگ دیده شود و موفق باشد فقط داشتن اطلاعات مناسب کافی نیست. داشتن اطلاعات کافی یک قدم خوب در مسیر درست است، اما شما همچنین باید یک کمپین خرید در گوگل ادز ایجاد کنید و سپس آن را بهینه نمایید. این کار باعث افزایش فروش شما و جلوگیری از هدر رفتن پول شما برای محصولاتی می‌شود که عملکرد خوبی ندارند. در این مقاله 10 مرحله مهم برای تمامی افرادی که کسب و کار خود را تازه راه اندازی کرده اند و باید این نکات را در مورد تبلیغات گوگل شاپینگ بداند، شرح خواهیم داد.

1-اطلاعات محصول خود را بهینه کنید.

اولین قدم برای افزایش بهره‌وری تبلیغات گوگل شاپینگ، بهینه‌سازی اطلاعات محصول است. اینجا جایی است که گوگل داده‌های محصولات شما را به منظور نمایش تبلیغات شما اخذ می‌کند.

مقاله مرتبط: نحوه نمایش پروموشن در تبلیغ شاپینگ گوگل

هرچه شما این مرحله را بهتر انجام دهید و اطلاعات بیشتر و کامل‌تری درباره محصولتان در اختیار گوگل بگذارید، شانس بیشتری برای نمایش تبلیغات گوگل شاپینگ خواهید داشت. همه اطلاعات لازم را شما ممکن است از قبل ذخیره کرده باشید، ولی نکته مهم این است که به روشی که مد نظر گوگل است آن‌ها را طبقه ‌بندی نمایید.

برای تبلیغات گوگل شاپینگ از کجا باید شروع کرد؟

اگر در بهینه ‌سازی داده‌ها تازه وارد هستید، چند ویژگی وجود دارد که در ابتدا باید به آن‌ها توجه ویژه داشته باشید.

تصاویر

مهم‌ترین عنصر برای تبلیغات گوگل شاپینگ که اول از همه خود را نشان می‌دهد، تصاویر است. در این زمینه گوگل قوانین و مقرراتی دارد که باید آن‌ها را دنبال کنید، اما می‌توانید تصاویر خود را فراتر از آن نیز بهینه کنید. به عنوان مثال، شما می‌توانید در این مورد آزمون و خطاهای متفاوتی را انجام دهید تا ببینید کدام مورد بهترین عملکرد را در بین مخاطبان دارد.

۱۰ روش بهبود نتایج تبلیغات گوگل شاپینگ

تبلیغات گوگل شاپینگ و عناوین محصول

در حالی که تصاویر ممکن است به طور خودکار توجه خریداران را به خود جلب کنند، عناوین محصولات نیز اهمیت ویژه خود را دارند. با اولویت قرار دادن مهم‌ترین کلمات، توجه مخاطبین را به خود جلب کنید. با مطالعه و جستجو می‌توانید بهترین عناوین را برای محصولات خود پیدا کنید و باعث جذب مخاطب بیشتری شوید.

قیمت

قیمت مناسب همچنین می‌تواند بر کیفیت تبلیغات شما تأثیر بگذارد. اطمینان از اینکه گوگل قیمت صحیحی را مشخص کرده بسیار مهم است. برای جلوگیری از خطاهای رایج مرچنت سنتر، مطمئن شوید مواردی مانند قیمت و ارز به روز بوده و به درستی قالب ‌بندی شده‌اند.

البته، شما همیشه می‌توانید از یک راه‌حل مانند دیتا فید واچ بهره ببرید تا کل فید خود را بهینه کنید.

2- ساختار کمپین خود را بهینه کنید.

ایجاد یک ساختار رقابتی بهینه شده یکی از مهم‌ترین مراحل برای دستیابی به موفقیت شما در طولانی مدت برای تبلیغات گوگل شاپینگ است. اما اگر تازه کار خود را شروع کرده‌اید، دانستن دقیق این موضوع ممکن است کمی برایتان دشوار باشد.

هدف شما این است که تا حد امکان بر تبلیغات گوگل شاپینگ خود کنترل داشته باشید. به این ترتیب می‌توانید برای محصولات مختلف پیشنهاد متفاوتی بدهید. اگرچه این کار از ابتدا امکان‌ پذیر نیست، اما روش‌هایی برای تقسیم‌ بندی و سازماندهی محصولات شما وجود دارد تا بتوانید این کار را انجام دهید.

شما نمی‌خواهید برای همه محصولات خود یک پیشنهاد داشته باشید زیرا محصولات مختلف حاشیه سود متفاوتی دارند، برخی از محصولات از محبوبیت بیشتری نسبت به محصولات دیگر برخوردار هستند و یا نرخ تبدیل آن‌ها بسیار متفاوت است.

به همین دلیل گوگل ادز به شما این امکان را می‌دهد محصولات خود را به گروه‌های مختلف تقسیم کنید. همان طور که قبلاً اشاره کردیم، شما می‌توانید آن‌ها را بر اساس دسته، مارک، شرایط، شناسه محصول، نوع محصول و محصولات سفارشی تقسیم کنید.

چگونه می‌توان ساختار رقابتی گوگل را طبقه ‌بندی کرد؟

مرحله 1: با یک گروه محصول شروع کنید. روی «ویرایش» کلیک کنید و ویژگی را که می‌خواهید برای تقسیم محصولات خود استفاده کنید، انتخاب نمایید.

مرحله 2: لیستی از محصولات موجود را مشاهده می‌کنید و سایر محصولات از داده‌های شما خارج می‌شوند. برای برخی از محصولات خود می‌توانید گروه‌های محصول جداگانه ایجاد کنید (از “>>” استفاده کنید یا برای همه آن‌ها به طور همزمان از “+” استفاده کنید).

مرحله 3: اکنون می‌توانید این گروه‌های محصول جدید را یک بار دیگر تقسیم کنید. فقط آن‌ها را ویرایش کنید و ویژگی‌هایی را که می‌خواهید در تبلیغات گوگل شاپینگ استفاده کنید، انتخاب کنید. می‌توانید این روند را بارها تکرار کنید. در اینجا مثالی از ساختار کمپین آورده شده است: دسته بندی> نوع محصول> شناسه محصول

هنگامی که کمپین شما از ساختار صحیحی برخوردار است، باید پیشنهادات خود را تعیین کنید. گوگل ادز به طور خودکار یک گروه محصول جدید به نام “سایر محصولات” اضافه می‌کند. در نتیجه می‌توانید برای یک محصول خاص در طبقه ‌بندی یک گروه، مارک، نوع محصول و غیره و یا از طبقه ‌بندی سایر محصولات در این گروه استفاده کنید.

۱۰ روش بهبود نتایج تبلیغات گوگل شاپینگ

3- محصولات خود را به گروه‌های تبلیغات گوگل شاپینگ تقسیم کنید.

شما به روش دیگری برای کنترل پیشنهادات آگهی‌های تبلیغات گوگل شاپینگ خود احتیاج دارید زیرا نمی‌توانید برای همه محصولات این کار را با کلمه کلیدی انجام دهید. در عوض، می‌توانید محصولات خود را با استفاده از گروه‌های تبلیغاتی سازماندهی کنید.

گروه‌های تبلیغات گوگل شاپینگ شما مانند بخش‌های مختلف فروشگاه هستند. مفهوم کلیدی دیگر در اینجا این است که مطمئن شوید تبلیغاتی که ایجاد می‌شود تا حد ممکن با محصولات مرتبط هستند.

شما ممکن است اولین گروه تبلیغات تبلیغات گوگل شاپینگ خود را در زمان ایجاد کمپین خود تشکیل داده باشید.

در اینجا نحوه ایجاد گروه‌های تبلیغاتی اضافی آمده است:

به حساب خود وارد شوید.

به منوی صفحه بروید و “گروه‌های تبلیغاتی” را انتخاب کنید.

روی دکمه + کلیک کنید.

“انتخاب یک کمپین” را انتخاب کنید و گروه تبلیغات خود را انتخاب کنید.

گروه تبلیغات خود را نام گذاری کنید.

پیشنهادات را تعیین کنید.

روی «ایجاد» کلیک کنید، حالا همه چیز آماده است.

اکنون آماده تقسیم محصولات خود هستید. اگر در محصولات خود دسته‌های چند سطحی دارید، باید از هر سطح به طور جداگانه استفاده کنید.

برای افزودن یک گروه محصول برای پوشاک و لوازم جانبی> جواهرات> دستبندها، ابتدا باید یک گروه برای پوشاک و لوازم جانبی ایجاد کنید، سپس آن را بر اساس دسته بندی تقسیم کنید تا گروهی برای جواهرات ایجاد شود و دوباره گروهی را برای دستبندها تشکیل دهید. این کار ممکن است در ابتدا کمی دشوار به نظر برسد ولی در عمل خیلی آسان است.

برای بهینه ‌سازی تبلیغات گوگل شاپینگ انجام این مراحل الزامی است.

برای تقسیم محصولات خود از کدام ویژگی تبلیغات گوگل شاپینگ استفاده کنید؟

این موضوع به اهداف رقابتی شما بستگی دارد. اگر همه محصولات شما در یک دسته یکسان گوگل قرار بگیرند، استفاده از ویژگی محصول مفید نخواهد بود. استفاده از نوع محصول ممکن است بهتر باشد. از طرف دیگر، اگر شما تقسیم‌بندیتان را بر اساس برند انجام دهید محصولات مختلفی مانند تی ‌شرت، کفش و تجهیزات ورزشی در این طبقه بندی قرار می گیرند.

خبر خوب این است که شما می‌توانید محصولات خود را با استفاده از یک ویژگی تقسیم کرده و دوباره آن‌ها را با استفاده از ویژگی دیگر تقسیم کنید. از این رو، محصولات خود را بر اساس مارک تجاری تقسیم کنید تا گروهی برای نایک ایجاد کنید و مجدداً آن را بر اساس نوع محصول یا گروه دیگر تقسیم کنید تا گروه‌های جداگانه تی‌شرت، کفش نایک و تجهیزات ورزشی نایک را داشته باشید.

یا برعکس این کار را انجام دهید: محصولات خود را بر اساس دسته یا نوع محصول تقسیم کرده و دوباره بر اساس برندهای تجاری آن‌ها را طبقه ‌بندی کنید. نکته اخر اینکه، ایجاد یک گروه محصول با طبقه‌بندی‌های مختلف در دل آن یک ایده بسیار عالی است.

بیشتر بخوانید: لیست مشتریان در تبلیغ گوگل و شرایط لازم برای استفاده از آن

4- برترین در مقابل سایر موارد

شاید تعجب ‌آور به نظر برسد، اما افزایش پیشنهادات همیشه راه حل خوبی نیست. این فقط می‌تواند منجر به افزایش هزینه تبلیغات شود که هیچ گونه فایده‌ای ندارد. جالب اینجا است که برخی از محصولات ممکن است عملکرد بسیار بهتری داشته باشند در صورتی که در بالای نتایج جستجو نشان داده نشوند.

اگر می‌خواهید ببینید آیا این موضوع در مورد برخی از محصولات شما وجود دارد یا خیر، به بخش‌ها -> برترین در مقابل سایر موارد بروید و نرخ تبدیل، CPA و سایر معیارهای مهم را بین موقعیت محصولات برتر و موقعیت محصولات دیگر مقایسه کنید.

لطفا توجه داشته باشید که این داده‌ها برای گروه‌های تبلیغاتی در دسترس است اما برای گروه‌های محصولات در دسترس نیست.

۱۰ روش بهبود نتایج تبلیغات گوگل شاپینگ

5- برندگان و بازندگان خود را پیدا کنید.

برخی از محصولات شما عملکرد بهتری نسبت به محصولات دیگر دارند. این موارد واقعا اطلاعات ارزشمندی است که باید در مورد تبلیغات گوگل شاپینگ خود داشته باشید تا بتوانید متناسب با آن تنظیمات را انجام دهید. “برندگان” محصولات یا گروه‌های کالایی هستند که معاملات زیادی را برای شما به ارمغان می‌آورند. “بازندگان” کالاهایی هستند که بازدید فراوانی دارند اما هیچ معامله‌ای را انجام نمی دهند. هدف شما این است که محصولات خود را بفروشید، نه فقط آن‌ها را نشان دهید، خصوصاً اینکه باید برای هر کلیک هزینه پرداخت کنید.

شناسایی برندگان و بازندگان به شما کمک می‌کند تا فروش خود را افزایش داده و CPA خود را کاهش دهید.

چطور می‌توانید این کار را انجام دهید؟

به قسمت گزارش‌های از پیش تعریف شده و «مشاهده: خرید» بروید. ویژگی را که می‌خواهید برای جستجوی برندگان و بازندگان خود استفاده کنید را  انتخاب نمایید.

اگر این کار را در بین محصولات مختلف انجام می‌دهید بهتر است جستجو خود را به صورت ستونی انجام دهید و نوع محصول، مارک و غیره را به ستون‌های خود اضافه کنید. به این ترتیب می‌دانید که برای تعیین پیشنهادات جداگانه برای برندگان و بازندگان، کدام گروه محصول را باید تغییر دهید.

۱۰ روش بهبود نتایج تبلیغات گوگل شاپینگ

فیلتر کردن محصولات در تبلیغات گوگل شاپینگ به شما کمک می‌کند تا بازندگان را به روشی آسان پیدا کنید. لطفا توجه داشته باشید که باید فیلتر خود را متناسب با کمپین و بازار خود تنظیم کنید. یک تی‌ شرت با 100 کلیک و 0 خرید بازنده است، اما ممکن است این موضوع برای یک ساعت لوکس صدق نکند.

گاهی اوقات یک محصول بدون هیچ گونه فروشی بازنده محسوب می‌شود. حالا اگر هزینه فروش یک محصول از حاشیه سود شما بیشتر باشد باز هم آن محصول بازنده است و شما پول خود را هدر داده‌اید.

هنگامی که برندگان و بازندگان خود را شناختید، به قسمت “گروه‌های محصول” بروید و پیشنهادات خود را برای آن‌ها تنظیم کنید. اگر آن‌ها هنوز در ساختار رقابتی شما نیستند، ابتدا باید طبقه ‌بندی جداگانه ای برای آن‌ها ایجاد کنید. فقط دسته‌ها، مارک‌ها، انواع محصولات و غیره را تقسیم کنید.

شما باید برای محصولات برنده قیمت بالاتری تعیین کنید و سعی کنید محصولات بازنده را به برنده تبدیل نمایید. اینکه یک محصول بازدید بالایی دارد ولی فروش آن صفر است دلیل بر حذف آن محصول نیست. شما باید سعی کنید فروش آن را بالا ببرید.

6- محصولات بی سود را حذف کنید.

شما می‌توانید تبلیغات بازندگان خود را به روشی آسان متوقف کنید؛ فقط آن‌ها را از کمپین خود حذف کنید. تمام کاری که شما باید انجام دهید ویرایش پیشنهادات خود و علامت گذاری این محصولات به عنوان موارد استثنا است.

همچنین، می‌توانید از یک ابزار داده برای شناسایی بازندگان با یک فیلتر مشابه استفاده کنید و آن‌ها را با یک کلیک از لیست خود حذف نمایید.

برخی اوقات دیگر نیز ممکن است بخواهید این کار را انجام دهید، به عنوان مثال وقتی می‌دانید برخی از محصولات محبوب نخواهند شد. به عنوان مثال، شما یک‌ سری محصولات تابستانی دارید که می‌دانید در طول زمستان هیچ گونه فروشی نخواهند داشت.

زمان دیگری که می‌خواهید محصولات را حذف کنید این است که موجودی شما محدود شده است یا مواردی که باقی مانده‌اند در اندازه یا رنگ غیر معمول هستند.

اگر از ابزار مدیریت داده شخص ثالث مانند دیتا فید واچ استفاده می‌کنید، می‌توانید یک قانون پویا تنظیم کنید که به طور خودکار این موارد را حذف کند.

7- از کلمات کلیدی منفی استفاده کنید.

کلمات کلیدی منفی قهرمانان خاموش رقابت شما هستند.

بر خلاف تبلیغات متنی، شما نمی‌خواهید به تعریف کلمات کلیدی که نمایشگر محصول شما هستند بپردازید. یکی از روش‌هایی که می توانید برای تبلیغات گوگل شاپینگ انجام دهید این است که با استفاده از کلمات کلیدی منفی، جستجوهایی را که تبلیغات شما نشان می‌دهد را محدود کنید. کلمات کلیدی منفی به گوگل می‌گویند کدام عبارت جستجو نباید تبلیغات گوگل شاپینگ را نمایش دهد.

بگذارید فرض کنیم که شما دستبند نقره می‌فروشید. شخصی که به دنبال یک دستبند طلا است احتمالاً محصولات شما را خریداری نمی‌کند، اما ممکن است بر روی تبلیغات شما کلیک کند و اگر این اتفاق بی افتد، می‌تواند به بودجه هزینه تبلیغات گوگل شاپینگ شما صدمه بزند.

 به عنوان یک راه حل، می‌توانید “طلا” را به عنوان یک کلمه کلیدی منفی اضافه کنید تا درخواست “دستبند طلا” باعث نمایش تبلیغ شما نشود.

می‌توانید کلمات کلیدی منفی را برای کل تبلیغات گوگل شاپینگ یا هر گروه تبلیغات به طور جداگانه اضافه کنید. فقط به قسمت Keywords’ بروید، به پایین کلمات کلیدی Negative بروید و مقادیر خود را اضافه کنید.

چگونه کلمات کلیدی منفی مناسب برای تبلیغات گوگل شاپینگ پیدا کنیم؟

گوگل ادز به شما این امکان را می‌دهد عبارات جستجو را که باعث نمایش تبلیغات گوگل شاپینگ شما شده‌اند، بررسی کنید. می‌توانید از آن برای یافتن کلمات کلیدی منفی که بازدیدهای زیادی برای شما ایجاد می‌کنند اما هیچ معامله‌ای ندارند استفاده کنید. این کلیک‌های پرهزینه‌ای است که می‌خواهید از آن‌ها جلوگیری کنید.

خوشبختانه، می‌توانید آن‌ها را به روشی آسان “حذف” کنید، فقط کافی است آن‌ها را به عنوان کلمات کلیدی منفی اضافه کنید.

  1. به قسمت “Keywords” بروید.
  2. روی جزئیات> شرایط جستجو> همه کلیک کنید.
  3. اصطلاحاتی را که می‌خواهید استفاده کنید را انتخاب نمایید.
  4. آن‌ها را به عنوان کلمات کلیدی منفی اضافه کنید.

بیشتر بخوانید: مفهوم گوگل ادوردز و میزان هزینه تبلیغات در گوگل

8- کلمات کلیدی منفی را تقسیم کنید.

آیا می‌دانید کلمات کلیدی منفی می‌توانند خاص‌تر شوند؟ کلمات کلیدی منفی شما به دو دسته منفی کلی و منفی گروه تبلیغات تقسیم می‌شوند. با تقسیم آن‌ها می‌توانید کنترل بیشتری در نمایش یا عدم نمایش محصولات خود داشته باشید.

کلمات کلیدی منفی کلی کلماتی هستند که شما هرگز نمی‌خواهید تبلیغاتتان با آن‌ها نمایش داده شود. از طرف دیگر، کلمات کلیدی منفی تنظیم شده در سطح گروه بسیار منعطف و قابل تنظیم است. این‌ها مواردی هستند که می‌توانید تنظیم کنید تا در یک گروه تبلیغاتی مشخص نشان داده نشوند.

گوگل همیشه می گوید که: “برخی کلمات کلیدی که در گروه تبلیغات تعریف می‌شوند، از نمایش گروه خاصی از سایر تبلیغات گوگل شاپینگ برای نمایش در برخی عبارت های خاص جلوگیری می کند.”

۱۰ روش بهبود نتایج تبلیغات گوگل شاپینگ

فایده این کار این است که می‌توانید معیارهایی مانند نرخ تبدیل را افزایش دهید و در عین حال مانع رقابت با خود شوید.

9- تعدیل پیشنهادات

همان طور که احتمالاً می‌دانید، ارزش برخی کلیک‌ها بیش از بقیه کلیک‌ها است. با استفاده از تنظیمات پیشنهاد می‌توانید کنترل بیشتری بر روی افرادی که تبلیغات گوگل شاپینگ شما را می‌بینند و زمان آن داشته باشید. بیایید چند نوع از موارد مفید تبلیغات گوگل شاپینگ خرید را بررسی کنیم.

مکان

با استفاده از تنظیم پیشنهاد قیمت می‌توانید میزان خرید اغلب بازدیدکنندگان را از نظر موقعیت جغرافیایی کنترل کنید. اگر در بیش از یک زمینه تبلیغات انجام دهید و بدانید که رقابت در یک شهر خاص بیشتر است، می‌تواند بسیار مفید باشد. در این صورت، اگر این فروش ها واقعاً برای شما مهم هستند، می‌توانید پیشنهاد خود را افزایش دهید.

ابزارها

بگذارید بگوییم شما متوجه شده‌اید که بیشتر فروش شما از طریق رایانه‌های رومیزی، دوم از طریق دستگاه‌های تلفن همراه و سوم از طریق تبلت صورت می‌گیرد. در این صورت می‌توانید پیشنهاد خود را بر اساس دستگاهی که استفاده می‌شود تنظیم کنید تا هزینه تبلیغات گوگل شاپینگ خود را هدر ندهید.

برنامه

تبلیغات گوگل شاپینگ شما بسته به مکان و آنچه می‌فروشید، ممکن است در ساعات خاصی از روز یا هفته عملکرد بهتری داشته باشد. قسمت گزارش‌ها به شما امکان می‌دهد عملکرد را برای روز هفته یا ساعت روز بررسی کنید. این داده‌ها ممکن است واقعاً مفید باشند، زیرا ممکن است هزینه شما برای هر خرید در آخر هفته یا شب بسیار بیشتر باشد.

برای بررسی آن، فقط به قسمت گزارش‌ها بروید و سپس به View: Time> Day of the Week View: Time> Hour of day بروید.

اگر می‌خواهید پیشنهادات خود را برای روزها و ساعت‌ها متفاوت کنید، ابتدا باید برنامه تبلیغات گوگل شاپینگ را ایجاد کنید. به “تنظیمات” و سپس به “آگهی برنامه” بروید و یک برنامه جدید ایجاد کنید.

مهم: اگر می‌خواهید پیشنهادهای مختلف را برای ساعت‌های مختلف تنظیم کنید، باید یک روز را چندین بار با بازه‌های زمانی مختلف طبقه ‌بندی کنید.

هنگامی که برنامه شما آماده شد، می‌توانید پیشنهادات را به روشی آسان افزایش یا کاهش دهید.

10- تغییرات اساسی ایجاد نکنید.

اگرچه سعی در ایجاد یک باره تغییرات وسوسه انگیز است، اما این بهترین اقدام نیست. کمپین‌های خرید گوگل حساس هستند. تعدیل اندک پیشنهاد شما ممکن است تأثیر زیادی در عملکرد شما داشته باشد. از این رو، به استثنای بازنده‌های خود، نباید هیچ تغییر اساسی در تبلیغات گوگل شاپینگ ایجاد کنید.

در اینجا یک روش خوب وجود دارد: پیشنهادات خود را بیش از 20٪ افزایش یا کاهش ندهید.

این کار را برای گروه‌های محصولی انجام دهید که کمتر از 20% از بازدید را به خود اختصاص می‌دهند. به عنوان مثال، اگر کمپین شما در یک بازه زمانی مشخص 1000 کلیک دریافت کند، پیشنهادات خود را فقط برای گروه‌های محصول با حداکثر 200 بازدید تنظیم کنید.

همچنین باید بتوانید تغییراتی را که ایجاد کرده‌اید و به نفع شما است را به راحتی ردیابی کنید. اگر یکباره تغییرات زیادی انجام دهید، این کار دشوارتر خواهد بود. استفاده از روش آزمون و خطا را در کمپین‌های خود در نظر بگیرید تا اطمینان حاصل کنید که هوشمندانه‌ترین تغییرات را انجام می‌دهید. با انجام تغییرات جزیی در تبلیغات گوگل شاپینگ بیشترین تاثیر را داشته باشید.

تغییراتی را که در تبلیغات گوگل شاپینگ ایجاد می‌کنید را پیگیری کنید.

شما باید مطمئن باشید که کارهای درستی انجام می‌دهید. افزایش پیشنهادات شما همیشه تبدیل به فروش بیشتر نمی‌شود. کاهش پیشنهادات شما همیشه هزینه شما را برای هر خرید کاهش نمی‌دهد.

یک روش آسان برای بررسی موفقیت آمیز بودن تغییرات ایجاد شده در تبلیغات گوگل شاپینگ وجود دارد. یک یا دو هفته پس از تغییرات صبر کنید تا داده‌های کافی را به دست آورید.

عملکرد خود را در 7 یا 14 روز گذشته بررسی کنید و آن را با دوره قبلی مقایسه نمایید. با کلیک بر روی تاریخ در گوشه سمت راست بالای صفحه، شما می‌توانید داده‌های خود را برای معیارهای عملکرد انتخاب شده مقایسه کنید. اگر مطمئن نیستید که کدام پیشنهادات را تنظیم کرده‌اید، می‌توانید آن‌ها را در قسمت تغییر تاریخ بررسی کنید. شما حتی می‌توانید تغییرات ناموفق خود را با یک کلیک برگردانید.

۱۰ روش بهبود نتایج تبلیغات گوگل شاپینگ

نتیجه گیری

اگر قبلا برای تبلیغات گوگل شاپینگ مشکل داشتید، اکنون با مطالعه این مطلب دیگر نباید این گونه باشد. به این 10 نکته برگردید و از آن‌ها به عنوان راهنمای خود استفاده کنید. همه چیز با ساختار کمپین شما و نحوه سازماندهی تبلیغات گوگل شاپینگ شروع می‌شود.

منبع:      datafeedwatch

چقدر این پست مفید بود؟

میانگین امتیاز 5 / 5. تعداد آرا: 3

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

اشتراک مقاله:
Picture of حسین افسان
حسین با زمینه طراحی سایت تونسته توی چند سال اخیر صد ها هزار دلار از بودجه کسب و کار ها رو صرف کمپین های موفقیت آمیز تبلیغات گوگل کمپین های سرچ کنه. همچنین در زمینه تبلیغات متا هم تجربه زیادی داره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *