2 دلیلی که شرکتها به شما پروموشن رایگان تبلیغ در گوگل را نمی دهند

2 دلیلی که شرکتها به شما پروموشن رایگان تبلیغ در گوگل را نمی دهند

در این ویدیو میخواهیم درباره عدم تحویل پروموشن رایگان تبلیغ در گوگل به مشتریان توسط شرکت های تبلیغات در گوگل مطالبی را عنوان کنیم تا اخر ویدیو همراه ما باشید پروموشن چیست ؟ پروموشن هدیه ای که برای بار اول همکاری به کاربرانی که از گوگل ادز استفاده میکنند تعلق میگیرد . این هدیه از طرف شرکت گوگل پرداخت میشود و اگر شما با شرکت هایی که پارتنر گوگل هستند کار کنید . این هدیه به شما نیز تعلق میگیرد .

ویدیویی درباره دلایل نپرداختن پروموشن رایگان تبلیغ در گوگل

اگر شما با یکی از شرکتهای خدمات تبلیغ در گوگل کار میکنید، و دسترسی کامل به اکانت ادوردز خود دارید میتوانید به راحتی در قسمت پروموت از زمان و مقدار پروموت خود اطلاع داشته باشید.

تمام شرکت های ادوردز که در صفحه اول گوگل مشاهده میکنید در صورت داشتن این هدیه حتماً در متن تبلیغاتی خود عنوان کرده اند.

حال باید بیان کنیم که دو دلیل عمده وجود دارد که آنها این هدیه را به شما نمیدهند. اصلی ترین دلیل پارتنر نبودن این شرکتهاست که علیرغم تبلیغات وسیع، همچنان در دریافت این هدیه از طرف گوگل با مشکل مواجه شده اند و یا حساب آنها دچار اختلال هست.

دلیل دوم اینکه متاسفانه این شرکتها هدیه گوگل را بنا به دلایل تجاری به شما نمیدهند و آن را برای خود وتبلیغاتشان استفاده میکنندکه البته از نظر کاری ممنوع می باشد.

همانطور که در این ویدیو هم مشاهده کردید ما در شرکت وی دیجیتال مارکتینگ میتوانیم به راحتی از زمان و میزان شارژ پروموت گوگل برای تک تک اکانتها مطلع شویم.

در انتها تقاضا میشود اگرقصد سفارش تبلیغات در گوگل را دارید و یا به دنبال شرکتی برای سپردن تبلیغات گوگل ادوردز خود هستید، حتما قبل از هر چیز از نحوه دسترسی خود به اکانت و شرایط استفاده ار هدیه گوگل سوال کنید.

چنانچه نظر یا سوالی در مورد این ویدیو دارید با ما در تماس باشید.

 

 

 

 

اشتراک مقاله:

علی
علی یه طراح سایت نمونه س و به متخصص های تبلیغات گوگل هم کمک میکنه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مقالات وی دیجیتال مارکتینگ

گزارش کمپین اسپانسری لینکدین شرکت تولید واکسن Opal Bio Pharma

گزارش کمپین اسپانسری لینکدین شرکت تولید واکسن Opal Bio Pharma

این مقاله به گزارش کمپین اسپانسری شرکت تولید واکسن Opal Bio Pharma در کشور عمان و چالش‌های مواجهه در تبلیغات لینکدین می‌پردازد. در این کمپین، شرکت دیجیتال مارکتینگ برای ارتقاء آگاهی مخاطبان خاص در مناطق حوزه خلیج فارس با استفاده از تبلیغات در لینکدین بهره‌برد.