۲۶ نکته درباره تبلیغات در اینستاگرام برای کسب بالاترین نرخ بازگشت سرمایه

۲۶ نکته درباره تبلیغات در اینستاگرام برای کسب بالاترین نرخ بازگشت سرمایه

در این مطلب در مورد ۲۶ نکته درباره تبلیغات در اینستاگرام برای کسب بالاترین نرخ بازگشت سرمایه صحبت خواهیم کرد.

اگر شما پست تبلیغات در اینستاگرام  را درست مطالعه کرده باشید، می‌دانید که اینستاگرام برای بازاریابی برند شما از اهمیت زیادی برخوردار است و اینکه می‌دانید چگونه اولین تبلیغ اسپانسر اینستاگرامی خود را بسازید. در این پست ما به شما نکاتی را یاد می‌دهیم که با بکارگیری آن بالاترین نرخ بازگشت سرمایه را در تبلیغات در اینستاگرام داشته باشید.

حتما بخوانید: تبلیغات در اینستاگرام را هوشمندانه تجربه کنید

1-تبلیغاتی بسازید که با مخاطبان شما همخوانی دارند.

این گزینه به نظر کار سختی نیست. و جالب است بدانید که بسیاری از برندها مخاطبان خود را با پیغام‌های غیر‌مرتبط بمباران می‌کنند. اینستاگرام یک گزینه دارد که به کاربران اجازه می‌دهد تبلیغات را از فیدهای خود حذف کنند و چه اتفاقی می‌افتد اگر کاربران این گزینه را فعال کنند؟ اینستاگرام تبلیغات شما را آنطوری که شما دوست دارید نمایش نخواهد داد.

درست همچون فیس بوک، یک تبلیغ که بیشترین سطح مشارکت بر روی اینستاگرام را دارد بیشتر نمایش داده می‌شود. پس برای جلوگیری از حذف شدن تبلیغات شما از فید مخاطبان، بر ایجاد یک استراتژی تمرکز کنید و بر موضوعاتی وقت بگذارید که با مخاطبان شما همخوانی دارد.

2-از اولین کمپین خود برای فهمیدن این نکته که چه چیزی مخاطب شما را بر می‌انگیزد استفاده کنید.

اگر تا بحال بصورت فعالانه تبلیغاتی را بر روی اینستاگرام انجام نداده باشید، چیزی درباره علاقمندی و نیازهای مخاطبانتان در اینستاگرام نمی‌دانید. شما نمی‌توانید تشخیص دهید که چه نوع تصاویری خوشایند مخاطبان است و اینکه چه نوع دکمه ترغیب به عملی (call to action) برای مخاطبان شما نیاز است؛ یا اینکه مخاطبان شما بیشتر دوست دارند چه پیغامی را ببینند و به چه تصاویری بیشتر واکنش نشان می‌دهند.

پس از اولین کمپین‌های خود برای فهمیدن این نکات درباره مخاطبانتان استفاده کنید.

در تبلیغات در اینستاگرام  مهم است که به جای تمرکز بر فروش یا رسیدن به اهداف کسب و کاری خود، یک کمپین کوچک راه اندازی کنید تا مخاطبان خود را بیشتر بشناسید و ویژگی‌های آنها را کشف کنید.
با تکیه بر این داده شما می‌توانید به درستی تصمیم بگیرید و کمپین‌های خود را در مقیاس‌های بزرگتری به چشم داشت نتایج مثبت‌تری برپا کنید.

3-تبلیغات در اینستاگرام فرصتی برای آزمایش انواع تبلیغات بصری

اینستاگرام فرصت‌های بیشماری را برای استفاده از محتوای بصری برای ارتباط با مخاطب در اختیار کاربر می‌گذارد. و تنها راهی که بتوان دریافت کدام محتوا با مخاطب بهتر رابطه برقرار می‌کند انجام آزمایش‌های متفاوت است.

شما می‌توانید یک تبلیغ عکسی استاندارد بسازید. ۴ تصویر را در یک پست ورقه‌ای قرار دهید و یا یک ویدیو را پست کنید. در آخر، شما می‌توانید محتوای تولید شده توسط کاربر را در پست خود قرار دهید و آزمایش کنید که کدام یک نتایج بهتری برای شما خواهد آورد.

بعلاوه انجام آزمایش‌های متعدد، این رویکرد را می‌توان برای موقعیت‌های مختلف بکار گرفت و اینکه می‌توان با استفاده از دکمه‌های ترغیب به فعالیت کشف کرد که مخاطب به دنبال چه مواردی است و اینکه شما با تبلیغات بصری خود به چه اهدافی می‌توانید دست پیدا کنید.

4-نوع تبلیغ را با توجه به سطح مشارکت مشتری پیدا کنید

اگر از بیشتر برندها درباره اهداف تبلیغاتی آنها پرسیده شود اغلب جواب می‌دهند که به دنبال فروش بیشتر و طبیعتا سود بیشتر هستند. اما تبلیغات در اینستاگرام می‌توان به شما در رسیدن به اهداف کسب و کاری خود نیز کمک کند.

تبلیغات در اینستاگرام می‌تواند به شما در افزایش سطح آگاهی از برند، افزایش ترافیک برای صفحات مشخصی از سایت شما، مشارکت بیشتر مشتری و ایجاد مخاطبان وفادار، ارتقا جایگاه محصولات و بسیاری دیگر موارد کمک کند.

اگر شما به دنبال ارتقا جایگاه محصولات خود هستید و به دنبال آن هستید که مشتریان جدیدی برای محصولات خود بیابید، از تبلیغات ورقه‌ای در تبلیغات در اینستاگرام استفاده کنید؛ فرمتی که به شما اجازه می دهد تا چهار عکس را در کنار لینک‌های متعدد منتشر کنید.

با اینحال، اگر هدف شما مشارکت بیشتر مشتریان با برند شما است، از تبلیغات ویدیویی استفاده کنید چون کاربران به آنها علاقه‌ی بیشتر نشان می‌دهند و آن را با دوستانشان به اشتراک می‌گذارند.

5-از تبلیغات در اینستاگرام برای جذب مخاطبان برند استفاده کنید.

تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی به شما در جذب مخاطبان و مشارکت آنان در بحث‌ها و در سطوح مختلف کمک می‌کند. شما می‌توانید مستقیماً کاربران را به صفحات مشخصی انتقال دهید یا اینکه آنها را با محصولات خود آشنا کنید.

اما همچنین می‌توانید از تبلیغات شبکه‌های اجتماعی برای جذب مخاطبان بیشتر برای برند خود استفاده کنید؛ چیزی که در دیگر پلت‌فرم‌های تبلیغاتی بخاطر هزینه‌های بالایشان کمتر انجام می‌شود.

از تبلیغات در اینستاگرام برای گرفتن نظرات مشتریان درباره محصولات استفاده کنید؛ ایده‌های جدید را با مشتریان در میان بگذارید و سعی کنید بازخورد آنها را برای برنامه‌های آتی خود در نظر بگیرید.

این کار بصورت بسیار ویژه‌ای باعث می‌شود مشتریان احساس بهتری درباره برند شما به دست بیاورند و اینکه خود را بخشی از فرآیند تولید می‌دانند.

6-از تصاویر واضح با نقطه تمرکز قدرتمند استفاده کنید.

از تصاویر شلوغ و پیچیده در تبلیغات در اینستاگرام استفاده نکنید. همیشه تصاویر را ساده نگه دارید و به کاربران کمک کنید که المان‌های مشخصی در تصویر را به راحتی پیدا کنند. از نظر ایده‌آل، عکس شما باید هدف اصلی را بعلاوه جزئیات مشخصی در پس زمینه نشان دهد.

7-تبلیغات در اینستاگرام نیاز به ظرافت دارد.

قرار دادن برند خود در تمامی تبلیغات شاید وسوسه انگیز باشد. اما زمانی که قصد دارید محتوای خود را با تصاویر زیبایی بیارایید، استفاده بیش از حد از تصاویر شاید مشتری را از دیدن جزئیات تبلیغ و فهمیدن برند باز دارد.

ظریف باشید؛ حتی برای قرار دادن لوگو در تبلیغ خود نیز ظریف عمل کنید. در صورت امکان، لوگو را با عنصر قابل تشخیص دیگری از برند خود جایگزین کنید.

8-بیشتر از ۲۰ درصد از عکس را با متن نپوشانید.

اگر تا بحال تبلیغات فیس بوکی را ساخته باشید، طبیعتا با قانون ۲۰ درصد آشنایی دارید. این قانون می گوید که تا ۲۰ درصد عکس را می‌توان با متن پوشاند.

برای اینکه بتوان از این فضای بسیار کم حداکثر استفاده را برد، سعی کنید از تکنیک‌های گرافیکی همچون حباب‌های نقل قول استفاده کنید. یا اینکه تمامی متن را به توضیحات عکس منتقل کنید.

9-افراد را در دنیای واقعی با محصولات خود به نمایش بگذارید.

این به مخاطبان شما کمک خواهد کرد که با محصولات شما ارتباط برقرار کنند و بر روی آنها کلیک کنند. دیدن مردم در موقعیت‌هایی شبیه به شما توجه مخاطب را جلب خواهد کرد و به آنها در تشخیص تبلیغ کمک خواهد کرد.

10-از تبلیغات ویدیویی برای مشارکت بیشتر کاربران استفاده کنید.

امروزه شرکت‌هایی همچون فورد، دیزنی، Avon، Burberry، دل، ایبی، Lululemon و بسیاری دیگر از ویدیوهای اینستاگرام نهایت استفاده را می‌برند.
در تنها چند هفته پس از راه‌اندازی ویدیوی اینستاگرام، کلیپ‌های لولولمون به نسبت دو برابر بیشتر از استفاده از عکس توانست مشارکت مخاطبان را به دنبال داشته باشد.

عکس‌ها لایک‌های بیشتری در اینستاگرام جذب می‌کنند. از دیگر رو، ویدیوها کامنت‌های بیشتری به دنبال دارند. این بدان معنی است که شما می‌توانید از تبلیغات ویدیویی برای مشارکت عمیق‌تر مخاطب با برند استفاده کنید؛ راههای ارتباطی بسازید و کاربران را به برند خود جذب کنید.
تبلیغات ویدیویی اینستاگرام تا یک دقیقه به شما فرصت می‌دهند که با مخاطبان خود در تعامل باشید.

تبلیغات در اینستاگرام - تبلیغات اسپانسر اینستاگرام - اسپانسر اینستاگرام

11- از نشان دادن محصولات واهمه‌ای نداشته باشید.

آیا می‌دانستید که بهترین پست‌های موجود بر روی اینستاگرام در سال ۲۰۱۴ همگی شامل تصاویری از محصولات برند بودند؟ و طبق تحقیقی از Olapic، مخاطبان اینستاگرام هیچ واکنش منفی‌ای به محصولات پست شده در تصاویر اینستاگرام ندارند.

12- محتوای تولید شده توسط کاربر را در تبلیغات خود بگنجانید.

محتوای تولید شده توسط کاربر (UGC) فرمی از محتوا است که توسط کاربران یک سیستم یا پلت فرم تولید شده است و خود برند هیچ دخالتی در آن نداشته است.

قدرت UGC در با ارزش بودن آن نهفته است. از آنجایی که این محتوا توسط کاربران واقعی تولید شده است، بسیار منحصربفرد و دست اول است. و اینکه، به شدت کاربردی است.

نلسون می‌گوید:«۹۲ درصد از مشتریان در سراسر دنیا می‌گویند که به پیشنهادات دوستان یا خانواده گوش می‌دهند و همچنین دیگر فرم‌های تبلیغات را تاثیر گذار می‌دانند».

تبلیغات در اینستاگرام - تبلیغات اسپانسر اینستاگرام - اسپانسر اینستاگرام

طبق گفته Olapic، UGC بر مکالمات تاثیر می‌گذارد. ظاهرا، نمایش دادن تصاویر محصولات مشتریان بر روی صفحه محصول نرخ مشارکت مشتری را تا ۴٫۶ درصد افزایش می‌دهد. و ضریب دگرگونی مشتری تقریبا دو برابر می‌شود (تا ۹٫۶ درصد) اگر مشتری با این تصاویر تعامل داشته باشد.

بسیاری از کاربران هیچ اعتراضی علیه محتوای تولید شده توسط برندها ندارند. در گزارشی مشاهده می‌کنیم که ۶۵ درصد از کاربران اگر برند یکی از پست‌های آنان را لایک کند بسیار حس خوشایندی دارند.پس، سعی کنید از تصاویر و ویدیوهای کاربران (البته با اجازه آنها) در تبلیغات خود استفاده کنید و آنها را بسیار دست اول و منحصربفرد عرضه کنید.

13- هشتگ‌های خود را بسازید و آنها را در تبلیغات استفاده کنید.

هشتگ‌ها مورد جدیدی در شبکه‌های اجتماعی نیستند. شرکت‌ها از این هشتگ‌ها برای راحت‌تر پیدا شدن و مشارکت استفاده می‌کنند و سعی میکنند در تمامی شبکه‌های اجتماعی آنها را بکار گیرند.

حتی با وجود اینکه تبلیغات با توجه به هشتگ‌ها در اینستاگرام پیدا نمی‌شوند، شامل کردن هشتگ در تبلیغات به شما این فرصت را می‌دهد که محتوای مناسبی را برای مشترکان خود ارسال کنید. با اینحال، برای دستیابی به این کار، شما باید هشتگ‌های مناسب با برند خود را بسازید.

استفاده از هشتگ‌های مختص به خود این تضمین را می‌دهد که با کلیک کردن بر روی آن مشتریان تنها محتوای مرتبط با نیاز خود را می‌بینند.

14- از دکمه‌های فراخوانی برای اقدام (CTA) برای دستیابی به اهداف خاص استفاده کنید.

درست همچون فیس بوک، اینستاگرام به شما اجازه می‌دهد که دکمه‌های ترغیب به عمل را در تبلیغات خود بگنجانید؛ کاری که باعث می‌شود به اهداف تبلیغی خود دسترسی پیدا کنید.

در حال حاضر، شبکه‌های اجتماعی به شما این گزینه‌های ترغیب به عمل را ارائه می‌کنند:
• اکنون خرید کنید
• اکنون نصب کنید
• ثبت نام کنید
• بیشتر بدانید

15-پشتیبانی از تبلیغات با قرار دادن دکمه‌های فراخوانی برای اقدام (CTA)

شما می‌توانید عمر تبلیغات در اینستاگرام خود را با ایجاد پست‌هایی که مخاطب را وادار به انجام عمل خاصی می‌کنند، تمدید کنید. البته، سطح مشارکت و دسترسی به تبلیغات و پست‌ها متفاوت خواهد بود. با اینحال، این استراتژی به مخاطبان شما این شانس را می‌دهد که با توجه به پیغام شما دست به اقدام بزنند.

16-هدف‌گیری مشتریان بالقوه با محتوای انحصاری

تبلیغات در اینستاگرام به شما فرصت ارتباط با افرادی را می‌دهد که با برند شما به جهاتی تعامل داشته‌اند اما هنوز به مشتری شما تبدیل نشده‌اند.
از ابزار Custom Audiences برای هدف‌گیری افرادی که در لیست ایمیلی مشترکان شما قرار دارند و هنوز از شما چیزی نخریده‌اند استفاده کنید و برای آنها تبلیغاتی ارسال کنید که فرهنگ سازمانی شرکت شما را نشان می‌دهد.

تصاویر پشت صحنه را با آنها به اشتراک بگذارید و به این افراد یک درون بینی مناسب را از محیط کاری خود ارائه کنید. یا اینکه می‌توانید از ویدیو برای ارتباط با مخاطبان استفاده کنید و تصویر بهتر و گویاتری از برند خود به آنها نمایش دهید.

17-سعی کنید مخاطبان را به مشتریان تبدیل کنید

مخاطبان به شما این فرصت را می‌دهند که به مخاطبان از پیش تعیین شده در میان مشتریان کنونی دست پیدا کنید. سعی کنید حلقه‌ای از مخاطبان مشتریان را پیدا کنید که شما را دنبال نمی‌کنند و آنها را با تبلیغاتتان هدف قرار دهید.

همچنین وفادارترین مشتریان را با تبلیغاتی انحصاری مورد هدف قرار دهید و فرصت‌هایی دست اول را به آنها ارائه کنید که بتوانند محصولات شما را آزمایش کنند و از این فرصت دنبال کنندگان بیشتری برای حساب اینستاگرام خود بسازید.

18- از مخاطبان مشابه برای اضافه کردن دنبال کنندگان بیشتر استفاده کنید

شما می‌توانید از تبلیغات در اینستاگرام برای یافتن دنبال کنندگان بالقوه با تکیه بر پروفایل‌های مشتریان کنونی خود اقدام کنید. با Lookalike Audience شما می‌توانید کاربران اینستاگرامی را پیدا کنید که با پروفایل مشتریان شما شبهات بسیاری دارند و سعی کنید تبلیغات خود را به آنها نشان دهید و برند خود را به آنها معرفی کنید.

19-انواع مختلف محتوایی را با هم ترکیب کنید.

سعی کنید انواع مختلفی از محتوا را با هم آزمایش کنید تا متوجه شوید مخاطبان شما کدام یک را بیشتر می‌پسندند. ویدیوهای آموزشی، تصاویر و کلیپ‌های سرگرم کننده، عکسهایی از محصولات شما به هنگام استفاده و یا تصاویری از پشت صحنه، محتوای تولید شده توسط مخاطبان و حتی مواردی غیر منتظره تولید کنید تا فید کاربر را از موارد متنوعی پر کنید.

به مرور زمان یاد خواهید گرفت که چه نوع محتوایی بیشتر با اهداف کمپین شما همخوانی دارد و اینکه متوجه خواهید شد چگونه آنها را به نمایش بگذارید. اما در ابتدا، سعی کنید با آزمایش کردن مجموعه متنوعی از موضوعات و انواع محتوا در تبلیغات خود آنها را بیازمایید.

20-یک حساب شخصی بسازید و تجربیات دست اول کسب کنید.

در آخر، یک حساب شخصی اینستاگرام بسازید و برند خود را دنبال کنید تا همان تجربه برند را همچون بازار هدف خود داشته باشید.
داشتن یک حساب کاربری شخصی به شما کمک می‌کند که یک تجربه دست اول از چگونگی کارکرد تبلیغات خود داشته باشید و کشف کنید چه کاربرانی با شما تعامل دارند و اینکه چه نوع از فعالیتی بیشتر خوشایند کاربران قرار می گیرد.

21-از ابزار تبدیل تصاویر در تبلیغات در اینستاگرام استفاده کنید.

این ابزار سال ۲۰۱۶ معرفی شد و بسیار قدرتمند عمل می‌کند. در حال حاضر، این تنها ابزاری است که به ما لینک‌های مازادی را در کنار لینک تعبیه شده در پروفایل می‌دهد. درصد مشارکت بالای اینستاگرام پتانسیل خوبی برای فروش به ما می‌دهد و این ابزار به ما کمک می‌کنید از این فرصت نهایت بهره را ببریم.

از این ابزار بصورت بسیار شفافی برای کارهایی استفاده کنید که دوست دارید مخاطبانتان آن را انجام دهند. شما می‌توانید از گزینه‌های CTA برای ترغیب ارسال ایمیل یا ثبت نام و یا ارتباط مستقیم مخاطبان با فروشگاه شما استفاده کنید. به خاطر داشته باشید که همه چیز را در تبلیغ خود شامل کنید، از تصویر گرفته تا توضیحات؛ و سعی کنید تصویر را به نحو خوبی برای مخاطب بهینه کنید.

22-از تصاویر بهترین استفاده ممکن را ببرید.

بر هیچ کس پوشیده نیست که اینستاگرام یعنی تصاویر. اینستاگرام یک پلت فرم به شدت تصویری است، بدان معنی که تصاویر الصاق شده به تبلیغات ما نسبت به هر فرمت دیگری بیشتر بیننده را جذب خواهد کرد.

کیفیت‌های متنوعی از تصاویر وجود دارد که مخاطبان بیشتر به آنها واکنش نشان می‌دهند. طبق مطالعه‌ای منتشر شده از Crualate، بعضی از بهترین نکات برای انتخاب تصاویر شامل موارد زیر هستند:

  •  از تصاویر روشن‌تر استفاده‌ کنید
  • سعی کنید از نور واقعی برای تصاویر خود به جای نور مصنوعی استفاده کنید
  • در تصاویر خود فضای پس زمینه‌ی زیادی داشته باشید
  • سعی کنید در تصاویر خود از رنگ‌هایی سردتر همچون آبی استفاده کنید؛ تا جای ممکن از رنگ‌های گرم مثل زرد و قرمز دوری کنید.
  • سعی کنید یک رنگ غالب در تمامی تصاویر شما مشهود باشد.

23-از هدف‌گذاری برای برقراری رابطه با مخاطبان محلی خود استفاده کنید.

بسیاری از کسب و کارهای کوچک بر تجارت الکترونیک زمان و انرژی زیادی مصرف می‌کنند، اما بسیاری از این کسب و کارهای محلی بیشتر نیازمند به پیاده روی برای تبلیغ هستند. از هدف‌گذاری مکانی برای نشان دادن تبلیغات خود به مخاطبان محلی استفاده کنید،و این کار را به امید افزایش علاقه آنها و ایجاد بازدیدهای بیشتر به مغازه فیزیکی خود انجام دهید.

جدیدترین به روز رسانی‌های مرتبط با کسب و کارها به شما اجازه می‌دهد که کمپین‌های مشارکتی خود را برای رسیدن به اهداف خود به درستی مدیریت کنید. به روز رسانی‌های کسب و کار اینستاگرام به شما اجازه می‌دهد اطلاعات با ارزشی را به پروفایل خود اضافه کنید. مواردی چون:

  • نقشه‌ای حاوی مکان شما و مسیرهای منتهی به مکان شما
  • شماره تلفن
  • آدرس ایمیل
  • وب سایت

تصور کنید یک رستوران محلی دارید و تبلیغی حاوی بهترین‌ غذای خود را به کاربرهای نزدیک به خود نشان می‌دهد، این کار را در زمان شام انجام می‌دهد و کاربر سریعا نقشه و مسیرهای منتهی به رستوران شما را می‌بیند. کاربر تنها کاری که باید انجام دهد کلیک بر پروفایل شما است و بدین طریق شما هم یک مشتری جدید پیدا کرده‌اید و هم یک دنبال کننده.

24-ترغیب مشتریان به نصب اپلیکیشن موبایل و خرید

تبلیغات در اینستاگرام به هنگامی که هدف شما نصب اپلیکیشن‌های موبایلی و خریدهای درون برنامه‌ای است به شدت تاثیرگذار عمل کرده است. چنین چیزی نیز بسیار منطقی است؛ بخش عمده‌ی کاربران اینستاگرام از طریق دستگاههای تلفن خود اینستاگرام را بررسی می‌کنند. زمانی که تبلیغ نصب یک اپلیکیشن را می‌بینند، برای آنها تنها چند کلیلک هزینه دارد زیرا با تلفن هوشمند خود در اینستاگرام هستند.

شما می‌توانید از مخاطبان اپلیکیشن فعلی خود بخواهید که کاربران بالقوه با ارزشی را برای نصب کردن اپلیکیشن مورد نظر پیدا کنند. شما همچنین می‌توانید از مخاطبان اپلیکیشن خود بخواهید که خریدهای درون گروهی را انجام دهند. اگر قصد دارید فروش خود را سریع انجام دهید، می‌توانید برای قیمت‌ها تخفیف قائل شوید که این باعث می‌شود کاربران دست به خرید بزنند، حتی اگر قبلا این کار را نکرده‌اند.

25-از تبلیغات کاروسال استفاده کنید

تبلیغات چند محصوله، یا تبلیغات ورقه‌ای را می‌توان در اینستاگرام درست همانند فیسبوک استفاده کرد. این تصاویر داینامیک و سرگرم کننده هستند. شما می‌توانید از حداقل سه تصویر و یا حداکثر پنج تصویر استفاده کنید.

شما می توانید از تصاویر ورقه‌ای به شیوه‌های مختلفی بهره ببرید. برای مثال می‌توانید محصولات چند منظوره‌ای را برای جذب مخاطب کنار هم قرار دهید. همچنین می‌توانید محصولات مکمل خریدهای گذشته را برای بعضی مخاطبان خود ارائه کنید. یا اینکه از تبلیغات ورقه‌ای برای بازگو کردن یک روایت و یا برای برجسته کردن استفاده‌های متعدد یک محصول واحد سود ببرید. تبلیغات ورقه‌ای بصورت اتوماتیک در اینستاگرام به چشم می‌آیند، پس از این فرصت برای پیشنهادات خود بهره ببرید.

26-مشکل مشتری خود را حل کنید

یکی از معتبرترین تاکتیک‌های بازاریابی رسیدگی به مشتری با حل کردن مشکل اوست. در حالی که ما این استراتژی را در اشکال سنتی بازاریابی زیاد می‌بینیم، به نظر می‌رسد در تبلیغات اینستاگرامی از چشم دور مانده است. این موضوع بی اهمیت نیست.

شما می‌توانید به مشتریان خود بگویید که دقیقا چه مشکلی را در تبلیغات خود قصد حل کردن آن را دارید و اینکه سعی کنید آن را کوتاه و مختصر بیان کنید. اینستاگرام در حالی که محتوا محور است اما به شدت بصری است، پس ساده نگه داشتن محتوا تا جای ممکن می‌تواند منظور شما را به درستی به مخاطب برساند.

چقدر این پست مفید بود؟

میانگین امتیاز 3.1 / 5. تعداد آرا: 12

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

اشتراک مقاله:
Picture of حسین افسان
حسین با زمینه طراحی سایت تونسته توی چند سال اخیر صد ها هزار دلار از بودجه کسب و کار ها رو صرف کمپین های موفقیت آمیز تبلیغات گوگل کمپین های سرچ کنه. همچنین در زمینه تبلیغات متا هم تجربه زیادی داره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مقالات وی دیجیتال مارکتینگ

هوش مصنوعی در گوگل ادز

101. هوش مصنوعی در گوگل ادز

چقدر این پست مفید بود؟ ارسال بازخورد میانگین امتیاز 5 / 5. تعداد آرا: 1 تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این

تفاوت تبلیغات گوگل ایران و خارج از ایران

در این قسمت از آفیس چیت چت، به بررسی تفاوت‌های مدیریت کمپین‌های گوگل در ایران و خارج از ایران می پردازیم. مدیرعامل مجموعه وی‌دیجی مارکتینگ که تجربه‌ی فعالیت در هر دو بازار را دارند، در مورد چالش‌ها و فرصت‌های مدیریت کمپین‌های گوگل در هر محیط صحبت می‌کنند. همچنین، به بررسی استفاده از کمپین‌های شاپینگ و پرفورمنس مکس (Performance Max) در هر دو بازار پرداخته می‌شود. این گفت‌وگو نشان می‌دهد که استفاده از روش‌های مناسب مدیریت کمپین‌ می‌تواند به کسب و کارها کمک کند تا در بازارهای مختلف بهترین نتیجه را کسب کنند.