۲۸ روش ساده و کاربردی برای ارتقا و دانلود اپلیکیشن تلفن همراه

۲۸ روش ساده و کاربردی برای ارتقا و دانلود اپلیکیشن تلفن همراه

ارتقا و دانلود اپلیکیشن تلفن همراه

پس بالاخره اپلیکیشن تلفن همراه خود را ساخته و آماده اید که آن را به جهان معرفی کنید؟ اما اگر اپلیکیشن خود را فقط برای مخاطبانی که در نظر دارید، هدف قرار دهید، در دریایی از اپلیکیشن کاربردی دیگر از دست خواهد رفت. ۲۸  روش کاربردی برای ارتقا اپلیکیشن را به شما خواهیم گفت، اما توجه داشته باشید که این ترفندها هیچ نظم خاصی ندارد، بنابراین ایده هایی که بیشترین جذابیت را دارند و کاربردیتر برای اپلیکیشن شما هستند را انتخاب کنید و بر روی اپلیکیشن خود امتحان کنید.

 • صفحه فرود یا لندینگ پیج خود را تعریف کنید: یک توضیح ساده و شفاف از اپلیکیشن خود بنویسید- یک جمله کافی است. ازtinder. الهام بگیرید. (یکی از بهترین نمونه های در حال حاضر است).

حتما بخوانید: چگونگی ایجاد لندینگ پیج سفارشی با استفاده از Google Optimize

” tinder یک برنامه جستجوی اجتماعی مبتنی بر مکان است که به کاربران امکان می‌دهد تا کاربران دیگر را دوست داشته باشند یا از کاربران دیگر متنفر باشند، و به کاربران اجازه می‌دهد که اگر هر دو موافق بودند با هم چت کنند”.

 • یک وبلاگ بسازید. به روز رسانی منظم در مورد موضوعی که بر روی سرویس اصلی شما تمرکز می‌کند، شما را به یک متخصص تبدیل می‌کند.
 • از رسانه ‌های اجتماعی استفاده کنید. اما این کار را عاقلانه انجام دهید، بسیاری از افراد فکر می‌کنند کپی کردن و چسباندن یک پیوند کافی است. مخاطبین خود را درگیر کنید. در مورد محتوایی که مینویسید خلاق باشید.
 • از تیزرها استفاده کنید. یک صفحه لندینگ تیزر قبل از راه اندازی اپلیکیشن خود ایجاد کنید و مشترکین بتا را از طریق فیلد ارسال ایمیل جمع‌ آوری کنید.
 • ویدئویی برای اپلیکیشن خود بسازید. این چیزی است که باید با دقت کافی انجام دهید. ایجاد یک ویدئو برای اپلیکیشن شما، تنها زمانی می‌تواند گزینه خوبی باشد که  شما به ثبات در مفهوم اپلیکیشن خود رسیده باشید. شما مطمئنا نمیخواهید ویدیو را برای اپلیکیشنی تولید کنید که از زمان راه اندازی سه بار تغییر کرده است، چرا که در این صورت پول زیادی صرف خواهید کرد. اگر فکر میکنید برای این مرحله آماده هستید، پس ویدئویی با محتوای جذاب برای اپلیکیشن تلفن همراه بسازید.
 • Pitch tech blogs: در حالی که شما فکر می‌کنید که بهترین اپلیکیشن کاربردی برای تلفن همراه را دارید، بقیه ممکن است کم‌تر تحت‌ تاثیر قرار بگیرند. ناامید نشوید . لیستی از تماس‌ها ایجاد کنید، تبلیغ خود را برای آن‌ها ایمیل کنید و امیدوار باشید که بهترین کار را انجام داده اید . توجه داشته باشید : به ویراستاران توجه نکنید، آن‌ها به طور مرتب و منظم با شما تماس می‌گیرند و اگر آن‌ها علاقه‌مند به تبلیغ گوگل شما باشند با شما تماس خواهند گرفت.
 • برای جوایز اپلیکیشن خود درخواست کنید Apply for app awards:

سازمان های زیادی وجود دارند که به اپلیکیشن هایی که جدید هستند، طراحی خوبی دارند و یا در کارکردشان ابتکار به خرج داده اند و .. جایزه میدهند. در این مسابقات به صورت آنلاین تحقیق کنید و به کسانی مراجعه کنید که فکر می‌کنید برای آن‌ها برنده خوبی هستید.

 • در یک زمان با یک کاربر صحبت کنید . این امری است بسیار حیاتی. در آغاز، هدف اولیه شما باید به جای گرفتن کاربر، حفظ کاربر باشد. گروه کوچکی از کاربرانی را تشکیل دهید که بازخورد مهمی برای شما دارند و آن‌ها را وادار کنید که وفادار بمانند. به دنبال یک مکالمه مستقیم با یک کاربر باشید. از آن‌ها سوال کنید، به انتقادات آن‌ها گوش دهید، به آن‌ها کمک کنید و آن‌ها را خوشحال کنید. چیزی بهتر از بازاریابی دهان به دهان word-of-mouth marketing وجود ندارد
  .
 • به کاربران خود کمک کنید. در اپلیکییشن تلفن همراه خود، دکمه کمک قرار دهید تا کاربرانی که با مشکل مواجه شدند، بتوانند سوالات خود را از شما بپرسند. شما میتوانید به آن ها کمک کنید، توصیه هایی ارائه دهید و تبدیل به قهرمان برای آنها شوید.
 • مسابقه ای ایجاد کنید: برای مخاطبان خود مسابقه ای راه بیاندازید و به آنها بگویید تا کاری را به اتمام برسانند و شما هم تمرکز خود را بر روی شبکه های اجتماعی و ایجاد تگ های مخصوص به مسابقه بگذارید. به برندگان در ملا عام پاداش دهید.
 • یک کانال ویدئویی در یوتیوب و دیگر شبکه ها ایجاد کنید: اطمینان حاصل کنید که به طور منظم محتوای جالب را پست کنید. هر روز هشتگ هایی به آن اضافه کنید که برای مخاطبانتان جذاب است و مطمئن هستید از آن در جایی دیگر استفاده میکنند.
 • آفلاین باشید و و بازاریابی چریکی را امتحان کنید. به یاد داشته باشید که این فعالیت‌ها در مناطقی با غلظت بالا از مشتری هدف موثر هستند.
 • ادوردز. و تبلیغات گوگل را نیز امتحان کنید: اگر کلمات کلیدی مخصوص به خود داشته باشید و هر روز مقداری وقت برای تنظیم کمپین تبلیغاتی دانلود اپلیکیشن خود تنظیم کنید، مطمئن باشید که موفق خواهید شد.

حتما بخوانید: ایجاد یک کمپین تبلیغات گوگل اپلیکیشن کارآمد در سال ۲۰۱۸

 • لینکی در کارت کسب و کار خود بگذارید: یک کد کوتاه و یا کدی که قابل اسکن شدن باشد به کارت کاری خود اضافه کنید تا افراد بتوانند اپلیکیشن شما را سریع تر دانلود کنند.
 • یک شریک تبلیغاتی خوب پیدا کنید: آیا میتوانید با اپلیکیشن های تبلیغاتی دیگر کار کنید؟ پس این کار را انجام دهید. متقابلا یکدیگر را تبلیغ کنید و نشان دهید که شما به دنبال بدست آوردن کاربران جدید نیستید، بلکه یک همکار نبلیغاتی خوب هستید.
 • خود و درجه بندی مخاطبان خود را تشویق کنید: درجه بندی (ratings) و نظرات برای اپلیکیشن خود بذارید و از مخاطبان خود بخواهید که به اپلیکیشن تبلیغاتی شما رای دهند و یا نظرات خود را بنویسند. توجه داشته باشید، مخاطبان نظرات فیک را کاملا متوجه میشوند. از گذاشتن نظرات فیک خودداری کنید.
 • یک ارائه Slide Share ایجاد کنید. شاید ارائه شما می‌تواند به شخص دیگری در توسعه یک پروژه کمک کند و چند دانلود در طول مسیر به شما بدهد.
 • به کاربران کمک کنید تا اپلیکیشن شما را ارتقا کنند: دکمه ” به دوستان خود این اپلیکیشن را معرفی کنید” را به اپلیکیشن خود اضافه کنید تا کاربران فعلی شما بتوانند اپلیکیشن را با دوستان، خانواده و همکاران خود به اشتراک بگذارند.
 • wallpapers و یا پوسترهایی طراحی کنید که کاربران شما دوست دارند. آنها را به کسانی ارسال کنید که واقعا به شما و تبلیغات گوگل شما اهمیت میدهند. آنها را سیو کرده و اپلیکیشن شما را تبلیغ خواهند کرد.
 • تبلیغات خود را با AdRoll امتحان کنید: گاهی اوقات کاربران بیش از یک بار به تبلیغات اپلیکیشن شما نگاه میکند. AdRoll به شما کمک می‌کند که بازدیدکنندگان وب سایت قبلی را دنبال کنید و آن‌ها را به وب سایت برنامه تان برگردانید.
 • ایجاد اپلیکیشن مینی کارت : مثل استاراباکس که کارت کوچکی به نام song of the week درست کرد، شما هم میتوانید کارت شخصی اپلیکیشن تبلیغاتی خود را درست کنید و آن‌ ها را در کافه‌ها و دیگر مشاغل محلی پخش کنید.
 • آنچه که مردم به آن اهمیت می‌دهند یا اهمیت نمی‌دهند را آنالیز کنید. میتوانید یک اپلیکیشن آنالیز بر روی تلفن همراه خود نصب کنید.
 • با جامعه محلی خود تماس بگیرید. اگر برنامه شما برای پرداختن به یک جامعه محلی است، یک mail out محلی را در نظر بگیرید. یک کارت تبریک و یا یک حرف، راه خوبی برای همراه کردن کاربران جدید است .
 • مطالب خود را با آرم مخصوص خود به اشتراک بگذارید. تصاویر با محتوای بسیار خوب موثرترین راه برای تبلیغ دانلود اپلیکیشن است. با این حال بهتر است این محتوا را در وبلاگ خود به اشتراک بگذارید و سپس تصاویر را از آنجا آپلود کنید. کاربرانی که واقعا از شما مراقبت می‌کنند مستقیما به وب سایت و یا اپلیکیشن شما وارد خواهند شد.
 • coupons را در نظر بگیرید. یک سرویس کوپن پیدا کنید که مربوط به بازار شما باشد و یک کمپین را اجرا کنید . بهترین قسمت این است که شما می‌توانید نتیجه را خیلی راحت از طریق کدهای کوپن ردیابی کنید .
 • روشن است که اپلیکیشن شما مشکل را حل می‌کند . یک بیانیه بسازید و از آن برای شناسایی مشتریان هدف خود استفاده کنید . اپلیکیشن خود را برای مشتریان هدف تبلیغ کنید.
 • یک پادکست را ثبت کنید: در برنامه خود در مورد مشکلی که برای کاربرانتان در اپلیکیشن ممکن است پیش بیاید را توضیح دهید. توجه داشته باشید که درباره مشکل اپلیکیشن صحبت کنید نه راه حل.
 • به منتقدان خود محبت کنید : بر روی نظرات منفی تمرکز کنید و به کاربران کمک کنید و به آن‌ها در حل مشکلشان با برنامه تان کمک کنید .

از همه مهم‌تر، همیشه به کاربران فعلی خود گوش دهید. برخی ممکن است یک داستان مشابه را به اشتراک بگذارند و شما ممکن است تنها یک کانال بازاریابی سودآور را در پایه کاربر فعلی خود پیدا کنید.

چقدر این پست مفید بود؟

میانگین امتیاز 5 / 5. تعداد آرا: 1

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

اشتراک مقاله:
Picture of حسین افسان
حسین با زمینه طراحی سایت تونسته توی چند سال اخیر صد ها هزار دلار از بودجه کسب و کار ها رو صرف کمپین های موفقیت آمیز تبلیغات گوگل کمپین های سرچ کنه. همچنین در زمینه تبلیغات متا هم تجربه زیادی داره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *