6 قدم برای ایجاد یک ساختار عالی حساب کاربری پنل گوگل ادوردز

6 قدم برای ایجاد یک ساختار عالی حساب کاربری پنل گوگل ادوردز

فرض کنید رئیس شما وظیفه ایجاد پنل گوگل ادوردز شرکت برای تبلیغات در گوگل را به شما اختصاص داده ‌است. از آنجا که این کار ممکن است کمی برای دشوار باشد، دچار استرس می‌شوید. اما ایجاد حساب کاربری پنل گوگل ادورز آن طور که به نظر می‌رسد سخت و وحشتناک نیست. بله ایجاد حساب کاربری ادوردز برای تبلیغات در گوگل می‌تواند بعضی مواقع کمی دشوار باشد و شما را به چالش بکشاند، اما این راهنمای گام به گام همه چیزهایی را که باید برای ایجاد یک حساب کاربری پنل گوگل ادورز خوب بدانید، به شما ارائه می‌کند. همچنین، به یاد داشته باشید که ساختار حساب شما دائمی نیست و احتمالاً با گذشت زمان به تغییر و تکامل نیاز پیدا خواهد کرد.

6 قدم برای ایجاد یک ساختار عالی حساب کاربری پنل گوگل ادوردز

چرا ساختار حساب کاربری پنل گوگل ادورز مهم است؟

بیایید یک قدم به عقب برگردیم،  اصلاً منظور از “ساختار حساب کاربری پنل گوگل ادورز” چیست و چرا اینقدر مهم است؟ به عبارت ساده، نحوه ساختن حساب کاربری شما به شما امکان می‌دهد کنترل کنید که چگونه تبلیغات گوگل را شروع کنید و اینکه چه زمانی و کجا می‌خواهید آن‌ها نمایش داده شوند. به خاطر داشته باشید که یک حساب کاربری پنل گوگل ادورز خوب باید ویژگی‌های زیر را داشته باشد:

از جستجوهایی که باعث مشاهده تبلیغات شما در ارتباط با مخاطبانتان هستند اطمینان حاصل کنید. جست‌و‌جوهای شما باید به نتایجی باکیفیت و هزینه‌ای پایین‌تر منجر شوند. نمره کیفیت در واقع مقیاسی است که گوگل به شما می‌دهد.

یک حساب کاربری خوب به کارهای شما نظم و سامان می‌دهد. اگر حساب کاربری شما به درستی تنظیم نشود، نتایج جست‌وجوی تبلیغات در گوگل برای شما رو به زوال خواهد رفت (یا هرگز به نتیجه نمی‌رسند). برای به دست آوردن نتایج بهتر باید به بهینه‌سازی حساب خود بپردازید. بنابراین هنگام ساختن حساب کاربری پنل گوگل ادورز خود این نکته را به خاطر داشته باشید.

6 مؤلفه مهم ساختار حساب کاربری تبلیغ گوگل و پنل گوگل ادورز

مهم است که قبل از شروع کار، درک کاملی از هر یک از ساختارهای حساب کاربری پنل گوگل ادورز داشته باشید، بنابراین اجازه دهید مروری سریع بر روی اصول تبلیغات در گوگل داشته باشیم.

1- کمپین‌ها

 شما  معمولاً فقط چند کمپین دارید که مضامین گسترده‌تری را احاطه کرده ‌باشد، مگر اینکه حساب کاربری شما بسیار بزرگ باشد. هر کمپین شامل گروه‌های تبلیغاتی خواهد بود، که شامل کلمات کلیدی است که به تبلیغات متنی شما گره خورده و مخاطب را مستقیم به صفحه شما هدایت می‌کند. به طور معمول توصیه می‌کنیم در مورد موضوعات مربوط به تبلیغات در گوگل بر اساس چگونگی تقسیم بودجه بازاریابی خود تصمیم گیری کنید چرا که همیشه باید کمترین سطح را در نظر بگیرید.

6 قدم برای ایجاد یک ساختار عالی حساب کاربری پنل گوگل ادوردز

2- گروه‌های تبلیغاتی و پنل گوگل ادورز

 تحت هر کمپین، شما گروه‌های تبلیغاتی مرتبط را، که بسیار خاص‌تر هستند، ایجاد می‌کنید. تعداد گروه‌های تبلیغاتی مشخصی که تحت یک کمپین قرار داشته باشند، وجود ندارد اما به طور معمول امکان کنترل تعداد زیادی گروه امکان پذیر نیست زیرا این امر باعث می‌شود بودجه تبلیغات شما در بسیاری از گروه‌های تبلیغاتی تقسیم شود و شما نتوانید نتایج دلخواه را به دست آورید.

گروه‌های تبلیغاتی حاوی کلمات کلیدی هستند (بیش از 10 تا 20 کلمه توصیه نمی‌شود)، این کلمات کلیدی تبلیغات متن شما را شروع می‌کنند (2 تا 3 در هر گروه تبلیغاتی) و سپس مخاطب را به یک صفحه مربوطه هدایت می‌کند.

انجام تحقیقات دقیق برای مشخص کردن کلمه کلیدی بسیار مهم و ضروری است. شما باید برای بهینه‌سازی این مرحله تمام تلاش خود را بکنید.

3- کلیدواژه‌ها

 کلمات کلیدی تحت هر گروه تبلیغ قرار می‌گیرند و برای کنترل نحوه شروع تبلیغ شما بسیار مهم هستند. هنگامی که شخصی در قسمت جستجو در Google تایپ می‌کند، آن واژه‌ای که تایپ می‌کند با یک کلمه کلیدی مطابقت دارد. همین امر باعث می‌شود که مخاطب به سمت تبلیغات مرتبط با آن کلیدواژه هدایت شود. هر کلمه کلیدی دارای CPC، نوع مطابقت و نمره کیفیت است. انجام تحقیقات دقیق برای انتخاب کلمات کلیدی، دستیابی به درک درستی از انواع کلمات و صرف وقت برای پالایش و بهینه سازی استراتژی کلمات کلیدی با گذشت زمان بسیار اهمیت پیدا می‌کند.

4- کلیدواژه‌های منفی

 این مورد تبلیغاتی است که به شدت مورد توجه تبلیغات کنندگان قرار می‌گیرد و برای جلوگیری از هزینه کردن پول در جستجوهای نامربوط بسیار مهم است که راه اندازی و ساخته شود. به خصوص اگر از کلمات کلیدی گسترده‌تر و یا اصلاح شده استفاده می‌کنید، این مورد را باید به شدت مورد توجه قرار دهید. لیست کلمات کلیدی منفی خود را تهیه و مدام آن‌ها را بررسی نمایید تا موارد جدید را نیز شناسایی کنید.

6 قدم برای ایجاد یک ساختار عالی حساب کاربری پنل گوگل ادوردز

5- تبلیغات متنی

 این متن واقعی است که هنگام شروع تبلیغ شما ظاهر می‌شود. هر گروه تبلیغاتی باید 2 الی 3 تبلیغ متنی برای گروه خود داشته باشد. از دستورالعمل‌های ادوردز برای تأیید تبلیغات‌تان پیروی کنید، تبلیغات خود را با گذشت زمان بررسی نمایید و مزایا و ویژگی‌های منحصر به‌ فرد آن‌ها را متمایز و برجسته کنید.

6- صفحات لندینگ

 آخرین و کم اهمیت‌ترین موضوع صفحات لندینگ است. منظور از صفحات لندینگ مقصدی است که هر آگهی، جستجوگر را به سمت آن هدایت می‌کند. ما توصیه می‌کنیم که درباره این موضوع بسیار استراتژیک باشید و مطمئن شوید که هر تبلیغ گوگل مخاطب را به یک صفحه فوق‌العاده مرتبط هدایت می‌کند، که نه تنها کلمات کلیدی مورد نظر در آن گروه تبلیغاتی منعکس می‌شود، بلکه متن تبلیغی را که در SERP نمایش داده شده، انعکاس داده خواهد شد. بهینه‌سازی این گزینه برای موفقیت در PPC مهم است.

اکنون که ما اصول تبلیغات در گوگل را مرور کردیم، بیایید به آنچه که شما باید هنگام ساختن حساب کاربری پنل گوگل ادورز خود توجه کنید، بپردازیم. اگر کاملاً تازه وارد ادوردز شده‌اید، با ایجاد یک حساب کاربری کار خود را شروع کنید. این قسمت بسیار آسان است، اما در صورت نیاز به کمک، با ما و مختصصان تبلیغات گوگل در ارتباط باشید.

کاربران ورد استریم توجه داشته باشند که می‌توانند از طریق نرم افزار حساب ادوردز خود را ایجاد کنند، اما اگر هنوز حساب کاربری پنل گوگل ادورز ایجاد نکرده‌اید، باید یک حساب کاربری در ادوردز برای خود بسازید و سپس آن را وارد نرم افزار کنید.

1- وقت خود را صرف تصمیم‌گیری درباره چگونگی تنظیم حساب کاربری پنل گوگل ادورز خود کنید.

این سؤال دائماً ایجاد می‌شود. منظور از ساختار خوب برای حساب کاربری پنل گوگل ادورز چیست؟ حقیقتاً دستور جادویی برای ساختن حساب شما وجود ندارد و استراتژی‌های مختلفی در این زمینه می‌توانند موفقیت‌آمیز باشند. خوشبختانه، چند روش مختلف وجود دارد که به خوبی کار می‌کنند:

بر اساس ساختار وب سایت شما

 چگونه وب سایت شما ساختار یافته است؟ آیا برای محصولات یا خدمات مختلف زبانه‌ها یا صفحات مختلفی دارید؟ آیا صفحات مختلف محصولات را نسبت به دیگران ارزیابی می‌کنید؟ اگر وب سایت شما به خوبی ساختار یافته است (که باید باشد)، بنابراین منطقی است که حساب ادوردز خود را با روشی مشابه ساختار دهید.

توسط محصولات یا خدمات ارائه‌ شده

 این مورد احتمالاً مشابه ساختار وب سایت شما است، اما در مورد خدمات یا کالاهای مختلف ارائه شده خود فکر کنید و حساب خود را با روشی مشابه ساختار دهید. به عنوان مثال، بیایید فرض کنیم شما وسایل تنیس می‌فروشید و می‌خواهید یک کمپین مخصوص راکت تنیس، توپ تنیس، لباس تنیس و غیره ایجاد کنید. سپس در زیر کمپین راکت‌های تنیس شما ممکن است برای مارک‌هایی که می‌فروشید گروه تبلیغاتی جداگانه ایجاد کنید. به پیشنهادهای مختلف خود نگاهی بیندازید و تصمیم بگیرید که کدام یک از آن‌ها با ارزش‌ترین هستند. آیا تقاضای بسیار زیادی برای کیف‌های تنیس به صورت آنلاین وجود دارد؟ سپس ممکن است بخواهید با بودجه بالاتر کمپینی برای کیف‌های تنیس ایجاد کنید. مدتی را صرف تهیه نقشه محصولات خود کنید و تصمیم بگیرید که چگونه می‌خواهید بودجه خود را بین کمپین‌ها تقسیم کنید.

6 قدم برای ایجاد یک ساختار عالی حساب کاربری پنل گوگل ادوردز

براساس موقعیت مکانی

 آیا موقعیت مکانی برای تجارت شما مهم است؟ شاید شما یک دفتر حقوقی باشید که دارای نمایندگی‌های مختلفی در سراسر نیوانگلند است یا شاید دوره‌های توسعه را در شهرهای بزرگ اعم از لندن تا توکیو برگزار می‌کنید. اگر هدف‌گذاری موقعیت مکانی برای مدل کسب و کار شما مهم است، پس حساب خود را بر اساس همین ساختار تنظیم کنید. به عنوان مثال، یک کمپین در لندن ایجاد کنید تا دوره توسعه خود را فقط به کسانی که در شعاع خاصی از شهر هستند، بتوانید ارائه دهید.

البته، تاکتیک‌های بسیاری دیگر برای ساختن حساب شما وجود دارد، اما این مهم است که زمان لازم برای رسیدن به یک ساختار منطقی را داشته باشید. مدیریت، پیگیری و بهینه‌سازی آن برای دستیابی به بهترین نتایج در طول زمان آسان خواهد بود. بنابراین وقت بگذارید تا به تکنیک‌های مختلف ساخت و ساز بپردازید و در مورد یکی از بهترین راه‌حل‌های کسب و کار خود تصمیم بگیرید. توصیه می‌کنیم در واقع نقشه را بر روی یک تکه کاغذ یا یک سند اکسل تهیه کنید تا تصویری کاملی از کارزارها و گروه‌های تبلیغاتی را که ایجاد خواهید کرد، به دست آورید.

2-جستجوی کلید واژه

تا اینجا شما یک ساختار زیبا با موضوعات تبلیغاتی و گروه تبلیغاتی ترسیم کرده‌اید. اکنون زمان آن رسیده است که گروه‌های تبلیغاتی را با کلمات کلیدی پر کنید. اما چگونه کسی از کلمات کلیدی استفاده می‌کند؟ برای اطمینان از انتخاب کلمات کلیدی مناسب، باید تحقیق کاملی در مورد کلمات کلیدی انجام دهید. کلمات کلیدی شما همچنین باید هدف تجاری شما را نشان دهد، به این معنی که افرادی که از آن کلمات کلیدی استفاده می‌کنند باید به دنبال خرید محصولات شما باشند.

کار خود را با بررسی هر گروه تبلیغاتی و تهیه لیستی از کلمات کلیدی در یک سند اکسل شروع کنید. سپس از برنامه گوگل کی ورد پلنر یا ابزار کی ورد ورد استریم استفاده کنید تا کلمات کلیدی مرتبط را برای هر گروه تبلیغی پیدا کنید. حتما به خاطر داشته باشید که بهتر است با تعداد کمی از کلمات کلیدی مورد استفاده در هر گروه تبلیغاتی (حداکثر 10 تا 20) کار خود را آغاز نمایید. اکثر افراد تمایل دارند که از کلمات متنوع‌تری استفاده کنند.

پس از تهیه لیست کلمات کلیدی برای هر گروه تبلیغاتی، زمان آن است که وارد شوید و شروع به ساخت کلمه کلیدی مورد نظر خود کنید.

حتما بخوانید: تجربه ی شگفت انگیز یک کارآموز موفق دیجیتال مارکتینگ!

3- اولین کمپین خود را برای حساب کاربری پنل گوگل ادورز بسازید.

اکنون که لیست کاملی از کلمات کلیدی تهیه کرده‌اید و زمان کافی را به این کار اختصاص داده‌اید، وقت آن رسیده است که اولین کمپین خود را بسازید. در ابتدا کارهای خود را اولویت‌بندی کنید. اولین کاری که باید انجام دهید مرور تنظیمات کمپین شما است. این بخش کاملاً ساده به نظر می‌رسد، اما تبلیغ‌کنندگان گاهی به دلیل بی‌دقتی اشتباهاتی مرتکب می‌شوند، که می‌تواند هزینه زیادی برای آن‌ها داشته باشد. محتاط باشید و تنظیمات خود را با دقت انجام دهید. به موارد زیر باید توجهی دو برابر داشته باشید:

نوع صفحه

 با انتخاب نوع صفحه به طور خودکار در شبکه جستجو انتخاب خواهید شد. این گزینه برای تبلیغ‌کنندگان خاصی که سعی می‌کنند بیشترین مخاطب را به دست بیاورند به خوبی کار می‌کند، اما توجه داشته باشید که این امر باعث می‌شود تبلیغات متنی شما در خارج از جستجو، در شبکه نمایش Google (یعنی سایت‌های مختلف در سراسر وب) نمایش داده شود. ما معمولاً ترجیح می‌دهیم جستجو و نمایش جداگانه انجام شود، بنابراین توصیه می‌کنیم فقط “شبکه جستجو” را انتخاب کنید.

استراتژی پیشنهادات

 ما به شما پیشنهاد می‌دهیم که به صورت دستی قیمت پیشنهاد دهید تا کنترل بر بودجه خود داشته باشید، مگر اینکه بخواهید گوگل گزینه نمایش را اجرا کند. به این ترتیب به طور خودکار تصمیم خواهید گرفت که ادوردز پیشنهادات خود را تعیین کند.

6 قدم برای ایجاد یک ساختار عالی حساب کاربری پنل گوگل ادوردز

پیشنهاد و بودجه پیش فرض

 پیشنهاد پیش فرض صرفاً حداکثر CPC است که به کلمات کلیدی شما گره خورده است. این مورد می‌تواند به راحتی برای هر کلمه کلیدی تغییر یابد. برای این کار شما باید به شدت به بودجه خود توجه داشته باشید. با کمک بودجه بازاریابی که به AdWords اختصاص داده‌اید، درباره مبلغی را که می‌خواهید روزانه در آن کمپین هزینه کنید، تصمیم بگیرید.

کاربران ورد استریم به راحتی می‌توانند تنظیمات کمپین خود را از طریق بخش “مدیریت PPC” در قسمت ورد استریم تنظیم کنند. به سادگی کمپین خود را انتخاب کنید و سپس به نوار ابزار خاکستری تیره در قسمت تنظیمات بروید و تغییرات لازم را اعمال کنید.

4- اولین گروه تبلیغات متنی خود را بسازید.

برای اینکه تبلیغات خود را به درستی اجرا کنید، به تبلیغات نیاز دارید!!! همانطور که قبلاً بیان کردیم، تبلیغات در گوگل به لیستی از کلمات کلیدی در یک گروه تبلیغاتی گره خورده است، بنابراین اولین کاری که باید انجام دهیم ایجاد گروه تبلیغاتی جدید است. در زیر قسمت کمپین‌ها در ادوردز، یک گزینه “گروه‌های تبلیغ” و یک دکمه قرمز را مشاهده خواهید کرد. آن را انتخاب کنید و به عنوان نخستین گروه تبلیغاتی خود اشاره کنید (به عنوان مثال، در مورد مثال تنیس، این مورد می‌تواند راکت تنیس زنان باشد).

سپس باید اولین تبلیغ خود را ایجاد کنید، زیرا مطمئناً یک گروه تبلیغاتی قادر به اجرای آن نیست. برای شروع کار با ایجاد متن آگهی، توصیه‌های زیر را در نظر داشته باشید:

محدودیت کلمات

 اگر در تبلیغات گوگل از کلمات بیش از حد استفاده کنید، گوگل به شما هشدار خواهد داد. بر اساس اصول گوگل در تیتر تبلیغات شما حداکثر 30 کلمه و در توضیحات حداکثر 80 کلمه می‌توانید به کار ببرید. آدرس‌های URL بیشتر ویژگی “Vanity” را دارند، که بر این اساس تبلیغ‌کنندگان می‌توانند تا 15 کلمه بیشتر به کار ببرند و ادوردز به طور خودکار دامنه را از URL نهایی استخراج می‌کند.

 

6 قدم برای ایجاد یک ساختار عالی حساب کاربری پنل گوگل ادوردز

 

ارتباط

 متن تبلیغ گوگل شما باید کلمات کلیدی و متن صفحه اصلی را که مستقیماً مخاطب به آن هدایت می‌شود، منعکس کند. اگر یک کلمه کلیدی مانند “کفش تنیس” را پیشنهاد داده‌اید و در تبلیغ شما از “کفش تنیس زنان” استفاده شده‌است، افرادی که به دنبال کفش تنیس مردانه هستند معمولا دلسرد می‌شوند و روی تبلیغ شما کلیک نمی‌کنند. واضح است که کلمات کلیدی باید هدف خود را به طور کامل توضیح دهند.

حتما بخوانید: 5 اشتباه رایج دیجیتال مارکترها در مورد تبلیغات در فیسبوک

بهترین روش‌ها

 به نظر من در مورد تبلیغات در گوگل بهترین روش وجود ندارد، اما کارهای بسیاری هست که می‌توانید برای تمایز تبلیغات خود نسبت به رقبا، آن‌ها را انجام دهید. به عنوان مثال شما می‌توانید در تبلیغات خود از اعداد و یا حروف بزرگ استفاده کنید تا توجه مخاطب را جلب نمایید. بنابراین بررسی‌های مختلف و متن‌های تبلیغی را به بهترین شکل مطالعه کنید.

دستورالعمل‌های تأیید شده برای تبلیغات در گوگل را دنبال کنید

 به من اعتماد کنید. این موارد می‌تواند بر عملکرد شما تاثیر منفی بگذارد و تبلیغات را به تأخیر اندازد. حتما این موارد را به دقت مطالعه کنید تا هیچ مشکلی برایتان به وجود نیاید.

مستقیم به صفحه مورد نظر بروید

 در یک دنیای ایده‌آل، شما در حال حاضر صفحات اختصاصی برای هر گروه تبلیغاتی ایجاد کرده‌اید. اگر این طور نیست، برای ایجاد صفحه ویژه گروه تبلیغاتی، زمان و منابع اختصاص دهید. این ممکن است مسخره به نظر برسد، اما اگر صفحه‌ای که جستجوگر به آن هدایت شده است مربوط به تبلیغ کلیک شده نیست، احتمال اینکه دیگر به صفحه شما مراجعه نکنند بسیار زیاد می‌شود.

5- لیست کلیدواژه مربوطه را به گروه تبلیغاتی اضافه کنید.

در همان صفحه، کادر سفیدی با عنوان “کلید واژه‌ها” را مشاهده خواهید کرد که می‌توانید کلمات کلیدی جدیدی را به آن اضافه کنید. به عنوان یادآوری، این لیست باید کوتاه باشد (بین 10 تا 20 کلمه) و با متن تبلیغ و صفحه مقصد در ارتباط باشد. همچنین به خاطر داشته باشید که به طور پیش فرض، کلمات کلیدی جدیدی در متن گسترده اضافه می‌شوند. برای مشخص کردن انواع مطابقت، از نوع خاصی از نگارش استفاده کنید. به عنوان مثال می‌توانید در کنار کلمات کلیدی از نقل‌قول‌ها استفاده کنید.

6 قدم برای ایجاد یک ساختار عالی حساب کاربری پنل گوگل ادوردز

6- ایجاد یک یا دو مورد تبلیغ بیشتر در گروه

اکنون که همه چیز در اولین گروه تبلیغاتی شما فعال است، باید حداقل یک یا دو تبلیغ دیگر ایجاد کنید. شما باید برای مقایسه عملکرد، حداقل دو یا سه تبلیغ در هر گروه تبلیغاتی داشته باشید. تبلیغات شما باید مشابه باشد، اما متن آن‌ها باید کمی متفاوت باشد. این مورد به شما امکان می‌دهد تا تبلیغات خود را تست کنید و ببینید که مخاطبانتان چه مواردی را بیشتر دوست دارند. به خاطر داشته باشید که متن تبلیغات باید کمی متفاوت باشند ولی در کل باید ساختاری مشابه داشته باشند.

برای ایجاد یک آگهی جدید، ابتدا مطمئن شوید که در قسمت “کمپین‌ها” از حساب ادوردز خود هستید، در سمت چپ صفحه گروه تبلیغاتی را که تازه ایجاد کرده‌اید انتخاب کنید و به قسمت تبلیغات در گوگل بروید. گزینه + Ad خود انتخاب کرده و تبلیغات جدید خود را شروع کنید.

پس از ایجاد همه تبلیغات برای آن گروه تبلیغاتی، می‌توانید با انتخاب کمپین در نوار کناری سمت چپ و سپس انتخاب تنظیمات، به تنظیمات کمپین بروید. از آنجا که به نحوه نمایش تبلیغات در گوگل توجه خواهید کرد، این تنظیمات نحوه نمایش تبلیغات شما در SERPها را مشخص می‌کند.

روش‌های نمایش تبلیغات در گوگل

آخرین تنظیمات مربوط به نمایش تبلیغات گوگل است. این تنظیم نحوه نمایش تبلیغات شما را مشخص می‌کند. ما توصیه می‌کنیم تبلیغات خود را به طور نامحدود نمایش دهید بنابراین می‌توانید آن‌ها را به طور مساوی با یکدیگر مقایسه کنید تا ببینید کدام متن تبلیغ بیشتر مورد پسند مخاطب بوده است.

مورد بعدی چیست؟

همانطور که در بالا توضیح داده شد، شما می‌خواهید چند گروه تبلیغاتی در هر کمپین برای پخش کلمات کلیدی مربوط را مدیریت کنید. به نقشه حساب خود که در ابتدا ساختیم، مراجعه کنید و دوباره آن را بررسی نمایید.

چقدر این پست مفید بود؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

اشتراک مقاله:
Picture of حسین افسان
حسین با زمینه طراحی سایت تونسته توی چند سال اخیر صد ها هزار دلار از بودجه کسب و کار ها رو صرف کمپین های موفقیت آمیز تبلیغات گوگل کمپین های سرچ کنه. همچنین در زمینه تبلیغات متا هم تجربه زیادی داره Linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *