6 استراتژی در تبلیغات تصویری

6 استراتژی در تبلیغات تصویری

در این مقاله قصد داریم استراتژی مناسب در تبلیغات تصویری را بیان کنیم پس با ما همراه باشید.

استراتژی مهم در تبلیغات تصویری

برای اینکه بتوانید تبلیغات درستی را به تصویر بکشید تا تأثیر بسزایی روی کاربر بگذارد، ما سعی کردیم چند نکته را برایتان شرح دهیم تا بتوانید با بکارگیری و سرمشق گیری از آنها به اهداف تبلیغاتی خود دست پیدا کنید. برای اطمینان از تأیید تبلیغات خود، از متن در تصاویر تبلیغاتی استفاده کنید. برای اینکه بتوانید در این زمینه به نحو صحیحی عمل کنید بهتر است مقاله کاربرد متن در تصاویر تبلیغاتی فیسبوک و اینستاگرام را به دقت مطالعه کنید.

 1. برای خود یک هدف تعیین کنید. سعی کنید تبلیغات خود را با هدف مشخصی شروع کنید، سپس استایل و فرمت آنها را متناسب با چیزی که می‌خواهید در نهایت امر بدست آورید تنظیم کنید. بعنوان مثال، شما می‌توانید با استفاده از رسانه‌های اجتماعی نظراتی که کاربران درباره محصولات شما دارند را استوری کنید و بدین ترتیب میزان آگاهی در مورد برند خود را افزایش دهید. در تصویر زیر، تبلیغ Tio Gazpacho داستانی درباره نحوه استارت تجارت خود را برای بیننده شرح می‌دهد. بهتر است درباره بکارگیری مناسب خلاقیت و ایده پردازی در راستای دستیابی به هدف خود اطلاعات مناسبی کسب کنید.
  6 استراتژی در تبلیغات تصویری
 2. کاربرانی که از محصول شما استفاده می‌کنند را به تصویر بکشید. تبلیغات فیسبوک اغلب در فیدنیوز شخصی یا فید اینستاگرام، درست پس از پستهای دوستان و فالورهایتان اجرا می‌شود. برای اینکه تبلیغات تأثیرگذاری داشته باشید بهتر است بجای نمایش محصولات، کمی اجتماعی‌تر برخورد کنید و افرادی که از محصولاتتان استفاده می‌کنند را به نمایش بگذارید.
  6 استراتژی در تبلیغات تصویری
 3. کمتر از متن استفاده کنید. کاربرد بیش از حد متن، گمراه کننده است و می‌تواند منجر به نمایش تبلیغ شما به افراد کمتری شود. تصاویری که دارای متن هستند و بعبارتی کاربرد متن و تصویر کنار یکدیگر، تأثیرگذاری بیشتری دارد. بهتر است درباره ایجاد تبلیغات مؤثر اطلاعات بیشتری کسب کنید.
  6 استراتژی در تبلیغات تصویری
 4. روی پیام تبلیغاتی خود تمرکز کنید. بخشهای مهم تصویر را به دقت برش دهید. اگر می‌خواهید اطلاعات زیادی را در یک تصویر قرار دهید، برای نشان دادن چندین تصویر در یک تبلیغ، بهتر است از فرمت تبلیغات کاتالوگی (Carousel) استفاده کنید.

اگر چندین مجموعه تبلیغ را در یک کمپین اجرا می‌کنید، اطمینان حاصل کنید که تمامی تصاویر یک موضوع ثابت را بیان می‌کنند. درباره انتخاب پیامهای تصویری مناسب برای تبلیغات خود اطلاعات بیشتری کسب کنید.

 1. از تصاویر با وضوح بالا استفاده کنید. لازم نیست که حتما یک عکاس حرفه‌ای باشید تا تبلیغاتتان عالی بنظر برسد. تنها کافی است که به اندازه و کیفیت فایلهای تصویری که بکار می‌گیرید توجه کنید. جهت کسب اطلاعات بیشتر مقاله جامع ترین راهنمای طراحی تبلیغات بنری و ویدیویی در فیسبوک را مطالعه کنید.
 2. تبلیغات خود را از همه لحاظ تست کنید. قبل از ارتقا یک تبلیغ، حتما آنرا با تصاویر و فرمتهای مختلف تست کنید و همیشه قبل از نمایش تبلیغ خود، پیش نمایش آن در واقعیت را ببینید تا در صورت بروز هر اشتباه، آنرا برطرف کنید. شما می‌توانید upsهای فیک ایجاد کنید، از ایده‌های خود بازخورد دریافت کنید و از تبلیغ کنندگان دیگر هم ایده بگیرید.

با این 6 نکته میتوانید استراتژی صحیح را تبلیغات تصویری پیاده سازی کنید.

اشتراک مقاله:

حسین افسان
حسین متخصص تبلیغات گوگل ماست و تجربه زیادی هم توی تبلیغات فیسبوک داره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مقالات وی دیجیتال مارکتینگ