6 روش برای کسب سود بالا در Google Ads

6 روش برای کسب سود بالا در Google Ads

امروزه، Google Adwords به Google Ads تغییر نام داده است. این مقاله به طور معمول در مورد Adwords نوشته شده است، اما نام برند آن تغییر کرده است. در این مطلب به تفضیل در مورد کسب سود بالا در Google Ads می‌ پردازیم.  Google Ads ممکن است پول شما را به هدر دهد و همچنین می‌ توانید سرمایه شما را چند برابر کند و سود بسیار زیادی برای شما به ارمغان آورد. در این مقاله شش نکته مهم Google Ads که توسط بسیاری از مدیران شرکت ‌های بزرگ تایید شده است را ارائه می‌ کنیم.

این شرکت ‌ها به لطف Google Ads و بازاریابی موتور جستجو (در طی 36 ماه گذشته) 300 درصد رشد تجاری را تجربه کرده ‌اند.

در ادامه این مطلب 6 مورد از بهترین روش ‌ها برای به دست آوردن سود بالا در Google Ads بیان شده است. تا انتهای مقاله همراه ما باشید تا اطلاعات مفیدی در مورد Google Ads به دست آورید.

 

6 روش برای کسب سود بالا در Google Ads

 

بهترین کلمات کلیدی را پیدا کنید و جستجوی کاربر را شخصی کنید

شما می‌ خواهید برای رقابتی ‌ترین کلمات کلیدی در Google Ads که مربوط به کسب و کار شما هستند، تبلیغ کنید. بهترین روش این است که به دنبال کلمات کلیدی با جستجوی بالا و رقابت بسیار کم باشید. بیشتر کلمات کلیدی با کیفیت بالا از قبل جستجو و پیدا شده اند و اکنون مورد استفاده قرار می‌گیرند.

بنابراین، متأسفانه، شما برای به دست آوردن بازار و بهترین بودن باید هزینه پرداخت کنید تا بتوانید به سود بالا در Google Ads دست یابید. با این وجود می ‌توانید از یک برنامه برای یافتن کلمات کلیدی در گوگل استفاده کنید تا استراتژی مناسبی را در تبلیغات اعمال کنید. شما می ‌توانید هزینه بسیار کمتری نسبت به رقبای خود برای همان کلمه کلیدی هزینه کنید.

در اینجا نحوه انجام این عمل آورده شده است.

اول: دقیقاً ببینید چه چیزی در حال حاضر برای بزرگترین رقیب شما کارساز است.

دوم: برای شخصی که جستجو می‌ کند، مسیری شخصی ‌تر ایجاد کنید و آن‌ ها را به گونه ای همراه کنید تا بر روی تبلیغات رقبای شما کلیک نکنند.

نگران نباشید، ما می‌ خواهیم دقیقاً نحوه انجام این عمل را به شما نشان دهیم، اما ابتدا این نکات را در نظر بگیرید.

دلیل اینکه بیشتر رقبای شما از همان گروه کلمات کلیدی پیشنهاد می ‌دهند این است که این کلمات کلیدی سود بالا در Google Ads دارند، حتی اگر به نظر می‌ رسد هزینه هر کلیک زیاد باشد. ارزش واقعی یک کلمه کلیدی با بازده سرمایه گذاری (ROI) که برای کسب و کار شما به ارمغان می‌آورد، تعیین می ‌شود.

به عنوان مثال، فرض کنید کسب و کار شما به ازای هر ارتباط 500 دلار درآمد کسب کند. آیا ترجیح می‌ دهید 25 دلار برای هر کلیک برای یک کلمه کلیدی با ضریب تبدیل 40٪ داشته باشید یا 13 دلار برای هر کلیک برای یک کلمه کلیدی با نسبت تبدیل 15٪؟

اگر قرار بود 1000 دلار برای Google Ads هزینه کنید:

با 25 دلار برای هر کلیک، در مجموع 40 کلیک ایجاد می‌ شود (کل هزینه 1000 دلار/ هر کلیک 25 دلار = 40 کلیک). از 40 کلیک شما، 40٪ تبدیل به خرید می‌ شود یعنی  برابر با 16 تبدیل و 8000 دلار سود ناخالص (16 تبدیل * 500 دلار = 8000 دلار سود ناخالص).

حال بیایید سود ناخالص پیش بینی شده کلمه کلیدی که فقط هزینه شما 13 دلار برای هر کلیک است را بررسی کنیم.

اگر قرار بود 1000 دلار برای Adwords هزینه  کنید:

با 13 دلار برای هر کلیک، در مجموع 76 کلیک ایجاد می ‌شود (1000 دلار هزینه کل / 13 دلار برای هر کلیک = 76 کلیک). از 76 کلیک شما، 15٪ تبدیل به خرید می‌ شود یعنی برابر با 11 تبدیل و 5500 دلار سود ناخالص (11 تبدیل * 500 دلار = 5500 دلار سود ناخالص).

با استفاده از آن کلمه کلیدی گران قیمت که برای هر کلیک شما 25 دلار هزینه در بر دارد، شما 8000 دلار سود ناخالص کسب کرده ‌اید، در مقابل با استفاده از آن کلمه کلیدی قیمت که برای هر کلیک شما 13 دلار هزینه در بر دارد، شما 55000 8000 دلار سود ناخالص کسب کرده ‌اید. بنابراین در واقع، کدام کلمه کلیدی گران ‌تر است؟

بدون هیچ زحمتی، بیایید بررسی کنیم و نکته شماره یک را یاد بگیریم. چگونه بهترین کلمات کلیدی را پیدا کنیم و سود بالا در Google Ads به دست آوریم؟

گام اول: ابتدا با اتصال URL و مرور گزارش دامنه SEMrush ، کلمات کلیدی مناسب را پیدا کنید.

گام دوم: روی گزینه “مشاهده گزارش کامل” برای “کلمات کلیدی پر درآمد” کلیک کنید.

گام سوم: فیلتر را برای یافتن کلمات کلیدی برنده اعمال کنید: (A. فقط شامل کلمات کلیدی است که دارای سطح رقابت “Com.” 0.90 یا بالاتر هستند. B. فقط شامل کلمات کلیدی است که دارای حجم جستجو “Volume” 500 یا بالاتر است. C. کلمات کلیدی را وارد کنید که رقبا بیش از 1٪ از ترافیک خود را به آن اختصاص می‌ دهند.)

گام چهارم: اکنون تمام سودآورترین کلمات کلیدی رقیب خود را مشاهده خواهید کرد و می ‌توانید تمامی قسمت‌ های فروشگاه آنلاین رقیب را بررسی کنید. هر کلمه کلیدی برای کسب و کار شما بهترین است. برخی از کلمات کلیدی ممکن است مرتبط نباشند.

گام پنجم: برای هر یک از مکان‌ های جغرافیایی خود گروه ‌های تبلیغاتی جدید ایجاد کنید. در هر گروه تبلیغاتی از نسخه اصلاح شده کلید واژه خود استفاده کنید. تعریف Moz از نسخه اصلاح شده کلید واژه این است: “جستجو های Geomodified به صراحت هدف محلی را برای نتایج مربوط به یک مکان خاص بیان می‌ کند.”

مثال: اگر کلمه کلیدی شما “خدمات تعمیر آیفون” باشد و مکان‌ هایی در تهران، خراسان و شیراز داشته باشید، برای هر سه این مکان‌ ها باید گروه‌ های تبلیغاتی ایجاد کنید. شما می ‌توانید از کلمه کلیدی “خدمات تعمیر آیفون تهران”، برای گروه تبلیغات خود در خراسان، “خدمات تعمیر آیفون شیراز”، برای گروه تبلیغات خود در تهران و “خدمات تعمیر آیفون خراسان”، برای گروه تبلیغات خود در شیراز استفاده کنید.

6 روش برای کسب سود بالا در Google Ads

برای سود بالا در Google Ads  شخصی ‌سازی کنید

حتی می ‌توانید در هر گروه تبلیغی یک کلمه کلیدی داشته باشید و به کاربران یک تجربه شخصی ارائه دهید. در اینجا مثالی از چگونگی استفاده از نسخه جغرافیایی یک کلمه کلیدی محبوب آورده شده است. برای شخصی سازی، کسب امتیاز با کیفیت بالا از گوگل و کاهش هزینه آن برای هر کلیک این مورد را مطالعه کنید.

شخصی را با بدهی بالا در ایلینوی تصور کنید که در گوگل و سایت ‌های دیگر جستجو می ‌کند و به دنبال تخفیف است و این تبلیغ در بالای صفحه ظاهر می ‌شود:

توجه کنید که این تبلیغ چقدر شخصی است. ذکر کلمه کلیدی اصلی آن “تسویه بدهی ایلینوی” در عنوان و URL و ذکر مکان در هر دو فراخوان و پسوند پیوند سایت است.

در یک تبلیغ مشابه، عنوان فرعی ما دو مزیت را به نمایش می ‌گذارد:” پس انداز کنید و سریعاً بدهی خود را پرداخت کنید.”

در توضیحات تبلیغات دستور العمل‌ هایی را برای راهنمایی بیشتر مشتری ارائه دهید تا بتوانید به نتایج دلخواه برسید.

نتیجه:

CTR  27.88٪ است.

نرخ تبدیل 44.64٪ است.

سپس کاربر در صفحه اصلی قرار می‌ گیرد، جایی که “تخفیف بدهی ایلینوی” در عنوان اصلی قرار دارد و URL صفحه اصلی نیز شامل کلمه کلیدی “تسویه بدهی ایلینوی” است.

از کلمه کلیدی اصلی در عنوان تبلیغات استفاده کنید.

از کلمه کلیدی اصلی در URL تبلیغ استفاده کنید.

با قرار دادن مکان کاربر در پسوند های تبلیغ، جستجوی وی را شخصی کنید.

استفاده از مکان‌ های مربوطه را در “پسوند مکان ‌ها” فراموش نکنید (حتی می ‌توانید از مکان ‌های فرعی مکان اصلی مانند شهر های یک ایالت استفاده کنید).

برای نشان دادن محله ‌های خاص از افزونه مخصوص استفاده کنید.

در اینجا مثالی از چگونگی تولید این افزایش قیمت را می ‌توان مشاهده کرد:

(42.86٪ نسبت تبدیل در یک افزونه مخصوص که از مکان‌ ها استفاده می‌ کند و 17.50٪ CTR).

از پسوند قیمت استفاده کنید.

به همین دلیل است که می خواهید از همه برنامه‌ های افزودنی تبلیغات در Adwords استفاده کنید:

میزان مالکیت شما در گوگل گسترش می ‌یابد و مکان ‌های بیشتری برای کلیک به کاربر می‌ دهد که CTR شما را بهبود می‌ بخشد.

“Search Engine Land” توضیح می‌ دهد: “افزودن پسوند های تبلیغاتی باعث افزایش نرخ کلیک و کیفیت شما می‌ شود که CPC شما را کاهش می ‌دهد.”

  1. یکی از روش‌ های کسب سود بالا در سود بالا در Google Ads یافتن کلمات کلیدی منفی و جلوگیری از اتلاف پول است.

ما به شما قول می‌دهیم که با مطالعه تمامی نکات این مطلب به راحتی بتوانید رقبای خود را شکست دهید.

6 روش برای کسب سود بالا در Google Ads

 

سال گذشته کنفرانسی Search Marketing Expo (SMX) در شهر نیویورک برگزار شد که اتفاقاً بسیار عالی بود. یکی از بهترین نکاتی که در این کنفرانس بیان شد مربوط به کنفرانس اصلی نبود و هنگام صحبت با یکی دیگر از شرکت کنندگان بیان شد.

یکی از شرکت کنندگان درباره ابزاری برای کلمات کلیدی به نام KeywordShitter.com توضیحاتی ارائه داد و امتحان کردن آن را توصیه کرد. جذابیت اسم این وبسایت باعث می ‌شود، کاربر حتما آن را بررسی کند.

اگر این وبسایت را بررسی کنید به احتمال زیاد از آن لذت ببرید. این مورد فقط برای یافتن کلمات کلیدی منفی است. این ابزار یکی از اولین سایت‌ هایی است که پس از راه اندازی یک گروه تبلیغاتی جدید در Adwords باید به آن مراجعه نمایید. اگر یک کلمه کلیدی جدید به ابزار وارد نمایید و در عرض چند دقیقه، صدها کلمه کلیدی منفی را مشاهده خواهید کرد.

با استفاده از این ابزار می‌توانید هر ترکیبی را که ممکن است گوگل به خاطر آن تبلیغات شما را نشان ندهد، مشاهده کنید. می‌توانید به سرعت همه کلمات کلیدی را اسکن کرده و کلمات کلیدی منفی را که نمی‌ خواهید تبلیغات شما برای آن‌ها نمایش داده شود را به آسانی پیدا کنید.

بیشتر بخوانید: چرا باید تبلیغات گوگل ادز را به گوگل آنالیتیک لینک دهید؟

Google Optimize و سود بالا در Google Ads

Google Optimize ابزاری جدید و رایگان توسط گوگل است که به تبلیغ کنندگان این امکان را می ‌دهد تا انواع مختلف صفحات وب را آزمایش کنند و ببینند که آن‌ ها در برابر اهداف مختلفی که شما تعیین می‌ کنید، چگونه عمل می‌ کنند. این ابزار منجر به کسب سود بالا در Google Ads می شود.

اجرای تست های A / B و چند متغیره در مورد نحوه عملکرد صفحات اصلی در Adwords هرگز به آسانی، کارآمد و سریع انجام نشده است ولی در Google Optimize انجام می ‌شود.

شما به راحتی و به معنای واقعی کلمه می ‌توانید Google Optimize را در کمتر از 15 دقیقه تنظیم کنید، بدون اینکه احتیاج به رمزگذاری داشته باشید.

در اینجا دو روش وجود دارد که می ‌توانید از Google Optimize برای بهبود عملکرد Google Ads خود به منظور کسب سود بالا در Google Ads استفاده کنید.

با استفاده از Google Optimize می‌توانید به راحتی یک آزمون چند متغیره تنظیم کنید که در آن عناوین مختلف را بر اساس مکانی که کاربر از آن می‌آید وارد کنید.

به عنوان مثال، اگر شما یک شرکت تعمیرات آیفون دارید و بازدیدکننده ‌ای از تهران مراجعه می‌ کند، می توانید با استفاده از Google Optimize “تعمیر آیفون در تهران” را به صورت پیش فرض در عنوان اصلی صفحه اصلی و در جمله آخر صفحه قرار دهید.

اگر کاربر از شیراز مراجعه می‌کند، می ‌توانید “تعمیر آیفون شیراز” را در همان صفحه اصلی در عنوان قرار دهید. چرا این کار ارزش دارد؟ بدون نیاز به ایجاد صفحه جدید برای هر مکان، می ‌توانید چندین مکان جدید را به طور هم زمان آزمایش کنید.

Google Optimize یک ویرایشگر بصری ارائه می‌ دهد که آزمایش هم زمان هر تعداد متغیر را بسیار سریع و ساده می‌ کند. به همین ترتیب موجب سود بالا در Google Ads می شود.

مثال: شما می توانید از Google Optimize برای تست عملکرد دکمه‌ های آبی، قرمز، بنفش یا سبز استفاده کنید. فقط با کلیک بر روی دکمه، رنگ ‌ها را با این ابزار ویرایشگر بصری ساده ویرایش کنید.

ابزار ویرایشگر بصری Google Optimize به شما امکان می ‌دهد بدون نیاز به دانستن نحوه نوشتن کد، روی هر عنصری از یک صفحه وب کلیک کرده و متغیر هایی را که می‌ خواهید آزمایش کنید ویرایش کنید. اگر می ‌خواهید نسبت تبدیل را در صفحه اصلی خود مقایسه کنید، می‌ توانید در همان آزمایش بخش‌ هایی از صفحه مقصد را فقط با یک کلیک ماوس خود حذف کنید.

می‌ توانید به گوگل بگویید که می‌ خواهید متغیر خاصی به چند درصد از مخاطبین نشان داده شود، این تعداد، افراد بازدید کننده از سایت شما را در آزمایش کنترل می‌ کند. سایر بازدیدکنندگان صفحه اصلی شما را مشاهده خواهند کرد.

  1. برای کسب سود بالا در Google Ads در صفحه اصلی خود اصول روانشناسی و سادگی را پیاده کنید.

نشانگر بصری ویژگی است که بلافاصله توجه کاربر خود را به خود جلب می ‌کند.

در مثال زیر می ‌بینید:

نشانه ‌های متعددی به عنوان نشانگر بصری عمل می ‌کنند، اما همه آنها به “مقدار بدهی خود را انتخاب کنید” اشاره می‌ کنند.

در صفحه اصلی یک پیکان چشمک زن نیز وجود دارد که با اشاره به موارد خاص، نشانگر بصری را بزرگ می ‌کند.

طبق مطالعات روانشناسی استفاده از دکمه آبی به دلیل اینکه آبی احساس اعتماد، امنیت و اطمینان ایجاد می‌کند، توصیه می ‌شود. رعایت این نکات موجب سود بالا در Google Ads خواهد شد.

آیا از مطالعه علمی به نام “نگاه خیره” یا “نگاه دیکتاتیک” چیزی شنیده ‌اید؟

نگاه تزلزل آمیز به این معنی است که افراد تمایل دارند به جهتی که دیگران نگاه می‌ کنند یا نشان می‌ دهند نگاه کنند. استفاده از فلش نیز تأثیر مشابهی در کاربر خواهد داشت. با استفاده از اصل نگاه خیره کاربران را برای مراجعه به قسمت ‌های خاص تحت تاثیر قرار دهید. از از طریق آزمایش، می‌ آموزید وقتی صحبت از Google Ads می ‌شود استفاده از اصل سادگی بسیار اهمیت دارد. شما با اجرا کردن اصول سادگی به راحتی می‌ توانید توجه مخاطبین را به سایت خود جلب کنید. اکنون باید توجه داشته باشید و اشتباه نکنید، وب سایت ‌ها باید حاوی الگوهای محتوای طولانی برای جستجوگر ها باشند ولی در عین حال سادگی را نیز رعایت کنند. به هر حال بهتر است برای دستیابی به سود بالا در Google Ads این نکته را در نظر بگیرید.

  1. قدرتمندترین کلمات تبلیغات خود را با دقت مشخص کنید.

محتوا در صفحه اصلی شما برای عنوان اصلی، عنوان فرعی و متن تبلیغ باید بسیار با دقت طراحی و نوشته شود. قدرتمندترین عبارات و بهترین کلماتی که می ‌توانید برای بهبود احتمال تبدیل بازدید کننده به خریدار واقعی استفاده کنید کدام هستند؟

شما می ‌توانید تست A / B را انجام دهید و از آزمون‌ های چند متغیره مانند Google Optimize استفاده کنید، اما آیا روش کارآمدتری برای تعیین دقیق‌ترین کلمات که منجر به بالاترین نرخ کلیک و بیشترین میزان تبدیل می ‌شوند وجود ندارد؟

بله، راه ساده تری برای کسب سود بالا در Google Ads وجود دارد.

با چند کلیک سریع و ساده، می ‌توانید گزارشی دریافت کنید که به شما نشان می‌ دهد چه عبارتی برای عناوین و URL مناسب است و دقیقاً کدام عناصر تبلیغات شما بهترین نتایج را در طی 90 روز گذشته، بیشترین تبدیل ‌ها و بالاترین نرخ کلیک را داشته ‌اند.

یک روش رایگان دیگر به نام “The Ad Template Report Enhanced Script” وجود دارد. همه داده‌ ها در قسمت ‌های جداگانه در صفحه گوگل وارد می‌ شوند. سپس می توانید ترکیبات برنده خود را ترکیب کرده و نسخه بهینه آگهی را ایجاد کنید. تصویر زیر پس از اجرا و انتشار نتایج در یک صفحه گوگل، نمونه ‌ای از شکل ظاهری متن پیشرفته گزارش تبلیغات است. می‌ بینید که گزارش را بر اساس CTR مرتب شده‌ است، اما اغلب آن بر اساس نرخ تبدیل مرتب می شود و حتی دو معیار را با هم مخلوط می‌ کنم تا بهترین کلمات کلیدی حسابم را پیدا کنم.

چند نکته در ادامه برجسته شده است، سعی کنید آن‌ها را به منظور دستیابی به سود بالا در Google Ads بررسی کنید:

URL با بالاترین CTR خوب به نظر می‌رسد، اما هیچ برگشتی ندارد. در واقع یک روش برتر نیست.

با این وجود، در فاصله کمی از آن URL، یک مسیر URL مشاهده خواهید کرد که دارای 44 تبدیل و 19.43٪ CTR است، اکنون این یک برنده است!

هنگامی که این داده ‌ها را با بهترین عملکرد خود را به دست آوردید، می ‌توانید از آن برای ایجاد صفحات و آگهی ‌های اصلی و مناسب و برنامه‌ های افزودنی تبلیغاتی استفاده کنید!

  1. بیش از 150 مورد بررسی کنید و CTR و عملکرد Google Ads خود را تقویت کنید.

من علاقه خاصی به پرداخت به برخی از سایت ‌های بررسی تصادفی برای نمایش نظرات مشتریان شرکت خود ندارم، اما متأسفانه، در دنیای تبلیغات این کار اجتناب ‌ناپذیر است. واقعیت این است که اگر می‌ خواهید CTR و تبلیغات خود را به حداکثر برسانید، Sellar Review یکی از مواردی است که نباید آن را کنار بگذارید.

 

6 روش برای کسب سود بالا در Google Ads

 

 

بیشتر بخوانید: ۱۰ روش بهبود نتایج تبلیغات گوگل شاپینگ

سود بالا در Google Ads و رتبه بندی Sellar

در مورد این روش جادویی هیچ رازی برای افزایش عملکرد تبلیغ شما و سود بالا در Google Ads وجود ندارد. گوگل کار خود را درست انجام می‌ دهد و به شما می‌ گوید با افزودن Sellar Review، کلیک‌ ها و تبدیل‌ های هفتگی شما افزایش می ‌یابد و نرخ کلیک از طریق (CTR) افزایش می‌ یابد.

در این مثال بالا با استفاده از رابط کاربری جدید گوگل در هفته 38 کلیک بیشتر دریافت خواهم کرد و CTR من 1.33٪ افزایش خواهد یافت.

چالش این است که رتبه بندی فروشندگان فقط زمانی نشان داده می‌ شود که یک کسب و کار بیش از 150 بررسی منحصر به فرد در یک سال خاص داشته باشد و نمره ترکیبی 3.5 یا بالاتر داشته باشد. بر خلاف سایر برنامه‌ ها، شما فقط نمی ‌توانید رتبه بندی عالی را اضافه کنید و آن‌ ها بلافاصله نشان داده می‌ شوند.

در اینجا، گوگل نحوه عملکرد رتبه بندی عالی و اینکه چه سایت‌ هایی برای این کار مناسب است، توضیح می ‌دهد. توجه به این توضیحات دستیابی به سود بالا در Google Ads را ممکن می کند.

در گذشته چندین مورد تایید شده گوگل مورد امتحان و ارزیابی قرار گرفته‌اند. اکنون تجربه دست اولی را برای شما بیان می کنیم.

بیشتر سایت‌ های بررسی ماهانه بیش از 250 دلار هزینه دریافت می‌ کنند.

برخی از سایت ‌های بررسی جمع آوری نظرات کمی پیچیدگی دارند.  Shopper Approved به شما امکان می ‌دهد با سهولت نظرات را جمع آوری کنید. در اینجا سه ​​نکته برای بررسی سود بالا در Google Ads وجود دارد:

  1. Shopper Approved به شما امکان می ‌دهد هر سال حداکثر سه بررسی را حذف کنید. اگر نظر بدی دریافت کردید، می توانید آن را حذف کنید.
  2. شما باید نظر خود را برای هرکسی که با شما در ارتباط است بنویسید. سپس “ارسال نظر” را فشار دهید و در عرض چند ثانیه مشتری احتمالی ایمیلی دریافت می‌کند و مطمئن می ‌شود که نظرش مورد بررسی قرار گرفته است. Shopper Approved قانونی بودن بررسی را بر اساس آدرس IP شخصی که پیوند تأیید را کلیک و تأیید می‌ کند.
  3. هزینه ماهانه خرید تأیید شده زیر 115 دلار در ماه است که در مقایسه با سایت ‌های دیگر که هزینه‌ آن ها بیش از 250 دلار در ماه است، ارزان ‌تر است. Shopper Approved همچنین یک ماه رایگان به شما فرصت می ‌دهد تا خدمات را امتحان کنید.

منبع:

semrush

چقدر این پست مفید بود؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

اشتراک مقاله:
Picture of حسین افسان
حسین با زمینه طراحی سایت تونسته توی چند سال اخیر صد ها هزار دلار از بودجه کسب و کار ها رو صرف کمپین های موفقیت آمیز تبلیغات گوگل کمپین های سرچ کنه. همچنین در زمینه تبلیغات متا هم تجربه زیادی داره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مقالات وی دیجیتال مارکتینگ

هوش مصنوعی در گوگل ادز

101. هوش مصنوعی در گوگل ادز

چقدر این پست مفید بود؟ ارسال بازخورد میانگین امتیاز 5 / 5. تعداد آرا: 1 تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این

تفاوت تبلیغات گوگل ایران و خارج از ایران

در این قسمت از آفیس چیت چت، به بررسی تفاوت‌های مدیریت کمپین‌های گوگل در ایران و خارج از ایران می پردازیم. مدیرعامل مجموعه وی‌دیجی مارکتینگ که تجربه‌ی فعالیت در هر دو بازار را دارند، در مورد چالش‌ها و فرصت‌های مدیریت کمپین‌های گوگل در هر محیط صحبت می‌کنند. همچنین، به بررسی استفاده از کمپین‌های شاپینگ و پرفورمنس مکس (Performance Max) در هر دو بازار پرداخته می‌شود. این گفت‌وگو نشان می‌دهد که استفاده از روش‌های مناسب مدیریت کمپین‌ می‌تواند به کسب و کارها کمک کند تا در بازارهای مختلف بهترین نتیجه را کسب کنند.