وی دیجیتال مارکتینگ، مشاور و مجری تبلیغات آنلاین

تبلیغات آنلاین خود را با متخصصان مورد تأیید گوگل و فیسبوک انجام دهید

راه‌اندازی و مدیریت حساب تبلیغات گوگل

ما به شما اکانت اختصاصی تبلیغات در گوگل ارائه می‌دهیم و کمک می‌کنیم تا با حداقل هزینه، بیشترین بازخورد را از تبلیغات گوگل خود دریافت کنید. برای دریافت اطلاعات بیشتر درباره هزینه‌های ساخت و شارژ اکانت خود، وارد لینک زیر شوید.

انجام تبلیغات اسپانسری اینستاگرام در ایران

بله، درست متوجه شدید. تبلیغات اسپانسری اینستاگرام در ایران امکان‌پذیر است. شما می‌توانید نمونه‌های بسیاری از تبلیغات انجام‌شده در ایران را در صفحه مربوطه ببینید. ما به شما کمک می‌کنیم تا با انتخاب شهر، سن و جنسیت، تبلیغ اینستاگرام خود را به هر شخصی که دوست دارید نشان دهید، بدون اینکه آن‌ها صفحه شما را فالو کرده باشند. برای اطلاعات بیشتر وارد لینک زیر شوید.

تجربه کار با مجموعه وی دیجیتال مارکتینگ بسیار تجربه مفید و خوبی برای ما بود و هرچه جلو رفتیم این تجربه بهتر و موفق‌تر گشت.
همراهی و همدلی و درک حساسیت‌های مجموعه ما از نکات ویژه این همکاری است که همچنان ادامه دارد.

فرزاد آذری‌پور، مدیرعامل هاشور

ما در آریامدتور از خدمات تبلیغ گوگل و اینستاگرام وی دیجیتال مارکتینگ استفاده کردیم. فربد و تیمش انرژی و وقت زیادی برای موفقیت کمپین‌های تبلیغاتی گذاشتند. ما از وی دیجیتال مارکتینگ برای انجام کمپین‌های تبلیغاتی انجام‌شده بسیار متشکریم.

هادی شجره، مدیرعامل آریا مدتور

ما با کمک وی دیجیتال مارکتینگ وب‌سایت سن‌ایچ میکسولوژی را ساختیم که تجربه بسیار موفقی بود و کمپین اسپانسرینگ اینستاگرام را برای اولین بار انجام دادیم که نتایج خوبی به همراه داشت.

فرهاد نخعی، مدیر بازاریابی سن‌ایچ

تمام آنچه برای تبلیغات آنلاین نیاز دارید

در اختیار شماست.

آنالیز کسب‌و‌کار شما

ما در وی دیجیتال مارکتینگ باید اول شما و کسب‌وکار شما را بشناسیم تا بتوانیم مناسب‌ترین راهکارها را به شما نشان دهیم. هدف ما یک رابطه طولانی‌مدت با شماست؛ چون فقط در یک رابطه برد برد و طولانی‌مدت می‌توانیم هم برای شما و هم برای خودمان سودآوری داشته باشم.

تعرفه تبلیغات در گوگل

600$ شارژ رایگان برای مشتریان جدید. برای تست‌کردن خدمات ما می‌توانید با یک اکانت 50$ شروع کنید. کارمزد شما بعد از ساخت اکانت در شارژهای بعدی 10درصد کاهش می‌یابد.

تعرفه تبلیغات در اینستاگرام

تعرفه تبلیغات در فیس‌بوک نیز با همین جدول‌ها قابل محاسبه است. توجه کنید این قیمت‌ها حدودی است و هزینه‌ها به جذابیت تبلیغات شما بستگی دارد. ما با‌توجه‌به تجربه خود می‌توانیم بهترین تبلیغات را در فضای مجازی برای شما طراحی و اجرا کنیم.

تعرفه تبلیغات در لینکدین

تبلیغات در لینکدین در ایران بسیار جدید است و اطلاعات دقیقی از هزینه‌های آن به‌جز چند نمونه انجام‌شده وجود ندارد. پس برای اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

تعرفه طراحی سایت

ما با کمترین هزینه و بهترین کیفیت یک سایت وردپرسی حرفه‌ای مانند سایت خودمان، در کمتر از یک هفته برای شما طراحی می‌کنیم. برای دیدن قیمت‌ها وارد لینک زیر شوید.

تعرفه سئو

برای محاسبه تعرفه سئو نیاز داریم سایت شما و رقبای شما را به‌دقت آنالیز کنیم. هزینه‌ها و زمان رسیدن به نتیجه بستگی کامل به کی‌ وردهای شما دارد؛ ولی اگر می‌خواهید همان‌طورکه شما درحال خواندن این متن هستید سال آینده مشتریان بالقوه شما متن‌های شما را بخوانند، از همین امروز با ما برای انجام پروژه سئو خود تماس بگیرید.

تعرفه دانلود اپلیکیشن

ما به دو روش برای مشتریان خود دانلود واقعی اپلیکشن دریافت می‌کنیم. اول در پنل گوگل می‌توانیم تبلیغات شما را در گوگل پلی یا ای تیون نشان دهیم. دوم از طریق تبلیغ دانلود اپلیکیشن در اینستاگرام. نمونه‌های تبلیغات موفق انجام‌شده را می‌توانید در وب‌سایت ما پیدا کنید.

مشتریان ما

آخرین مقالات آموزشی

از اینستاگرام، گوگل و فیس‌بوک در حوزه تبلیغات بیشتر بدانید.