نمایش تبلیغ در وب‌ سایت ‌ها و اپلیکیشن‌ ها با تبلیغات گوگل ادوردز

تبلیغات گوگل ادوردز

تبلیغات گوگل ادوردز ، آگهی‌ها و تبلیغات را روی ۲میلیون وب‌سایت و بالغ بر ۶۵۰ هزار اپلیکیشن نشان می‌دهد. این سیستم به شما کمک می‌کند هر جا که مخاطب هدفتان وجود دارد، تبلیغاتتان نمایش داده شود.

حتما بخوانید: تبلیغ در گوگل یکی از موثرترین روش های دیجیتال مارکتینگ

راه‌ها و روش‌ های نشان‌دادن تبلیغات گوگل ادوردز

۱. متن

متن‌های تبلیغاتی، شامل یک عنوان و یک لینک وب‌سایت است. این متن‌ها در زمان جست‌ و جوی یک مطلب در موتور جست‌وجو، در بالای نتایج به کاربر نشان داده می‌شود.

۲. پست الکترونیکی گوگل، جیمیل (google Mail)

برخی آگهی‌ها نیز در هنگام کار با جیمیل نمایش داده می‌شود. کاربر می‌ تواند این تبلیغات را در صندوق ورودی خود ذخیره، ارسال یا حتی گسترش بدهد.

۳. بنر

این مدل از تبلیغات به شما این امکان را می‌دهد تا علاوه‌ بر متن، بتوانید عکس‌ها، انیمیشن و افکت‌های جذابی به تبلیغات خود اضافه کنید. جلوه‌ های بصری، تأثیر بیشتری روی کاربر می‌گذارد.

۴. اپلیکیشن

شما می‌ توانید از دسته‌بندی تبلیغات درون‌ برنامه‌ای اپلیکیشن‌ها نیز استفاده کنید. همچنین می‌توانید عملکرد این تبلیغات را به‌ منظور بهبود بهتر کارتان زیر نظر بگیرید.

حتما بخوانید: دستیابی به کاربران واقعی برای دانلود اپلیکیشن شما در تبلیغات گوگل

نمایش تبلیغات توضیح‌ داده‌شده

۱. یک مدل طراحی را انتخاب کنید و تبلیغات خود را بسازید.

شما می‌ توانید با صرف کمی وقت، با استفاده از مدل‌های از‌ قبل‌ طراحی‌ شده که شامل متن، عکس و انیمیشن‌ است، تبلیغات گوگل ادوردز جذاب خود را بسازید.

۲. تصمیم‌گیری برای اینکه تبلیغات شما کجا نمایش داده شود.

نمایش تبلیغات گوگل ادوردز این امکان را به شما می‌دهد که کمپین‌های هدف زیادی بر اساس آنچه درباره‌ی مشتریان خود از قبیل علاقه و جمعیت می‌دانید، بسازید.

۳. بودجه‌ی خود را تنظیم کنید.

مسئله‌ی مهم دیگری که باید در نظر بگیرید این است که باید مشخص کنید چه مقدار هزینه و بودجه برای شروع و دسترسی به مخاطبان هدف خود در نظر دارید.

دسترسی به مشتریان درست

در‌حالی‌که میلیون‌ ها وب‌ سایت و بلاگ‌ های خبری و همچنین وب‌سایت‌ های پربازدید مانند جیمیل و یوتیوب در جهان وجود دارد، شبکه‌ی نمایش تبلیغات گوگل (Google Display Network) به ۹۰درصد کاربران اینترنت دسترسی دارد. با استفاده از گزینه‌های خاصی که برای هدف‌گذاری، کلیدواژه‌ها، جمعیت‌شناسی و بازاریابی مجدد (Remarketing) وجود دارد، شما می‌توانید توجه مشتریان خود را به برند خود جلب کنید، پیشنهاد‌های خود را ارائه دهید و اقدامات عملی خود را انجام دهید.

hiw-videoads-reach_1x

هرگز بهبود بخشی تبلیغات خود را متوقف نکنید.

نتایج تبلیغاتتان را اندازه‌گیری کنید و ببینید چه مشتریانی بیشتر به شما توجه می‌کنند. اگر به‌دنبال این هستید که فروش خود را افزایش دهید یا تماس بیشتری دریافت کنید، گوگل ادوردز (AdWords) می‌تواند در ارزیابی و اندازه‌گیری بهبود کمپین‌هایتان به شما کمک کند. این امر باعث می‌شود که شما اهداف خود را بهتر برآورده سازید.

hiw-displayads-measure_1x

 

اشتراک مقاله:

علی
علی یه طراح سایت نمونه س و به متخصص های تبلیغات گوگل هم کمک میکنه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مقالات وی دیجیتال مارکتینگ

گزارش کمپین اسپانسری لینکدین شرکت تولید واکسن Opal Bio Pharma

گزارش کمپین اسپانسری لینکدین شرکت تولید واکسن Opal Bio Pharma

این مقاله به گزارش کمپین اسپانسری شرکت تولید واکسن Opal Bio Pharma در کشور عمان و چالش‌های مواجهه در تبلیغات لینکدین می‌پردازد. در این کمپین، شرکت دیجیتال مارکتینگ برای ارتقاء آگاهی مخاطبان خاص در مناطق حوزه خلیج فارس با استفاده از تبلیغات در لینکدین بهره‌برد.