ساخت یک قانون یا رول برای کمپین گوگل ادز

ساخت-یک-قانون-یا-رول-برای-کمپین-گوگل-ادز

با یکی دیگر از ویدیوهای آموزشی تبلیغات در گوگل با عنوان ساخت یک قانون یا رول برای کمپین گوگل ادز با ما همراه باشید. در این ویدیوی کوتاه به عنوان مثال به شما نشان میدهم چگونه یک Rule برای راه اندازی کمپین ادوردز در زمان انتخابی شما بسازید.
ابزار Rule یکی از بهترین و ابزارها در پنل ادورز هست که متاسفانه در کلاسهای رایج پنل ادورز در ایران به شما یاد نمیدهند. بنا براین شما به ساده ترین روش می توانید از این قابلیت استفاده کرده و تنظیمات هدفمند تری را برای مدیریت بهتر کمپین تبلیغات در گوگل خود انجام دهید.

ساخت یک قانون یا رول برای کمپین گوگل ادز

حتما ببینید: چگونه بودجه اشتراکی برای چند کمپین گوگل ادوردز تعیین کنیم

شاید شما هم به مانند تعدادی از کارشناسان گوگل ادوردز در آن واحد چندین اکانت و کمپین را مدیریت میکنید. در واقع استفاده از رول بهترین گزینه برای شماست تا بتوانید یک سری از تنظیمات که ممکن است در آینده فراموش کنید را از طریق آن انجام دهید. و یا به دلیل مشغله کاری امکان سرکشی مجدد به کمپین را ندارید و یا در سفر هستید. تمام این ابزارها در پنل گوگل ادوردز جهت کمک به مدیریت هرچه بهتر کمپین تبلیغاتی شماست. بنابراین با چند راهکار ساده میتوانید اکانتها و کمپین های بسیار زیادی را مدیریت کنید.

اشتراک مقاله:

علی
علی یه طراح سایت نمونه س و به متخصص های تبلیغات گوگل هم کمک میکنه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مقالات وی دیجیتال مارکتینگ

گزارش کمپین اسپانسری لینکدین شرکت تولید واکسن Opal Bio Pharma

گزارش کمپین اسپانسری لینکدین شرکت تولید واکسن Opal Bio Pharma

این مقاله به گزارش کمپین اسپانسری شرکت تولید واکسن Opal Bio Pharma در کشور عمان و چالش‌های مواجهه در تبلیغات لینکدین می‌پردازد. در این کمپین، شرکت دیجیتال مارکتینگ برای ارتقاء آگاهی مخاطبان خاص در مناطق حوزه خلیج فارس با استفاده از تبلیغات در لینکدین بهره‌برد.