ساخت کمپین CPA در اکانت گوگل ادورز

ساخت کمپین CPA در اکانت گوگل ادورز

در این پست ویدیویی شما میتوانید یکی دیگر از ده ها ویدیوی آموزشی شرکت وی دیجیتال مارکتینگ را در زمینه آموزش ساخت کمپین CPA در اکانت تبلیغات گوگل ادورز مشاهده بفرمایید. ضمنا خلاصه ای از نکات ویدیو را در انتهای این پست به صورت متن میتوانید مشاهده کنید. پس بعد از مشاهده پست گوگل آنالیتیک در لینک زیر می توانید در ادامه با ما همراه باشید:

حتما ببینید: چرا باید تبلیغات گوگل ادز را به گوگل آنالیتیک لینک دهید؟

ویدیوی آموزش ساخت کمپین CPA در اکانت گوگل ادورز :

خلاصه ویدیوی ساخت کمپین CPA در اکانت گوگل ادورز:

هدف از این آموزش در واقع ایجاد و تنظیم یک کمپین هدفمند در اکانت ادوردز برای رسیدن به اکشن، عمل و یا اهدافی است که شما دنبال می کنید.
برای این کار ابتدا اهداف را در آنالیتیکس باید ست کرده باشید. برای این کار به بخش goals  می روید و می توانید این اهداف را مشاهده کنید.
سپس مجددا وارد پنل ادوردز شده و در بخش تنظیمات وارد قسمت کانورژن می شوید. یک کانورژن جدید را ایجاد می کنیم.

حتما ببینید:آموزش اتصال اکانت گوگل ادوردز به آنالیتیکس

در این بخش شما می توانید خودتان بازخورد را تعیین کنید، ولی در این ویدیو میبینید که در بخش import و قسمت google Analytic می توانید تمامی goal ها را مشاهده کنید. حال یکی یا همه آنها را انتخاب می کنید.
در قسمت بعدی اقدام به ساخت یک کمپین در ادوردز نموده با این تفاوت که تیک گزینه های search net و display را برمیداریم و اینکه در بخش bidding هم باید هدف رو روی convrsion ست کنیم.
تمامی مراحل ساخت ادگروپ و اگهی ها همان روش همیشگی است. منتها با این تفاوت که بهتر است در لایه adgroup تیک گزینه conversion را بزنیم تا بتوانیم با مقدار دهی به آن در قیمت culloms آن را مشاهده کنیم.
به همین روش شما می توانید تمامی اهداف و عملیات های خود را هدفمند در پنل ادوردز دنبال کنید.

 

اشتراک مقاله:

علی
علی یه طراح سایت نمونه س و به متخصص های تبلیغات گوگل هم کمک میکنه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مقالات وی دیجیتال مارکتینگ