اخراج صدها کارمند گوگل ادز؛ راه حلی عجیب در بحبوحه بحران پشتیبانی

اخراج-صدها-کارمند-گوگل-ادز (2)

گوگل در یک تصمیم غیرمنتظره قصد دارد صدها نفر از اعضای تیم فروش تبلیغات خودش را تعدیل نیرو کند. این اتفاق عجیب بهانه‌ای همه، از جمله بسیاری از تبلیغاتچی‌ها را نگران کرده است. 

اهمیت این موضوع برای ما چیست؟

یکی از مشکلاتی که در چند هفته اخیر ما و سایر تبلیغ کنندگان در گوگل با آن مواجه بودیم، عدم پاسخگویی و پشتیبانی مناسب سرویس گوگل ادز است. حال با این تصمیم گوگل، به نظر می‌رسد که این پاسخگویی حتی ضعیف‌تر و تعداد پشتیبان‌های گوگل از این هم کمتر شود. برای همین هم تقریبا تمام بازاریابان و تبلیغ کنندگانی که از سرویس ادز استفاده می‌کنند، نگران این تصمیم گوگل هستند. 

 

چه تغییراتی در انتظار ماست؟

همانطور که در اخبار قبل هم گفتیم، جینی ماروین سخنگوی گوگل ادعا کرد که سیستم پاسخگویی و پشتیبانی گوگل قرار نیست از کار بیفتد. او تنها به این موضوع اشاره کرد که تغییرات مهمی در راه است. اما اینکه این تغییرات چیست را هیچکس نمی‌داند. تنها اشاره‌ای که جینی ماروین به این تغییرات داشت این بود که:

“من اعتقاد دارم که سرویس هوش مصنوعی گوگل می‌تواند تا حد زیادی به بخش پشتیبانی کمک کند. اتفاقی که تا امروز شاهد آن نبودیم ولی به زودی اخبار بیشتری از آن خواهید شنید. “

 

گوگل چه می‌گوید؟

همانطور که گفتیم، یکی از موضوعات داغ این روزها تعدیل نیروی گسترده در گوگل است. اما یکی از سخنگوهای گوگل در این خصوص گفت:

“این فرایندی است که ما تقریبا هر سال پشت سر می‌گذاریم. هدف اصلی ما این است که با این کار کیفیت خدمات خود در گوگل ادز را افزایش دهیم. در واقع ما تلاش می‌کنیم تا کارشناسان مرتبط با هر کسب و کار را در اختیار آن‌ها بگذاریم. با این امید که بتوانند بهتر به سوالات، مشکلات و چالش‌های افراد پاسخ دهند. برای دستیابی به این هدف، صدها نفر در گوگل از موقعیت شغلی فعلی خودشان کنار گذاشته می‌شوند. اما این افراد همیشه فرصت این را دارند که برای کار در سایر بخش‌های گوگل درخواست دهند.”

 

چقدر این پست مفید بود؟

میانگین امتیاز 5 / 5. تعداد آرا: 1

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

اشتراک مقاله:
Picture of حسین افسان
حسین با زمینه طراحی سایت تونسته توی چند سال اخیر صد ها هزار دلار از بودجه کسب و کار ها رو صرف کمپین های موفقیت آمیز تبلیغات گوگل کمپین های سرچ کنه. همچنین در زمینه تبلیغات متا هم تجربه زیادی داره Linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *