قبل از انجام این کار تبلیغ گوگل خود را شروع نکنید!

اگر قصد دارید برای معرفی خدمات وبسایت خود تبلیغ گوگل راه اندازی کنید و یا یکی از اکانت‌های گوگل ادز شرکت وی دیجیتال مارکتینگ را سفارش دهید، توصیه می‌کنیم ابتدا این ویدیوی آموزشی را در مورد پیش نیازهای یک کمپین تبلیغاتی خوب، مشاهده کنید.

قبل از انجام این کار تبلیغ گوگل خود را شروع نکنید!

 

یکی از اقدامات هر کسب و کاری قبل از شروع، بررسی بازار و یافتن بازار هدف است. کی‌ورد پلنر از ابزارهای سرویس تبلیغ گوگل و یکی از بهترین و دقیق‌ترین ابزارها برای تحقیقات بازار در حوزه دیجیتال است. بدین تربیت که با استفاده از آن شما می‌توانید کلیدواژه‌های مرتبط با کسب و کار خود را پیدا کرده و میزان جستجوی هر عبارت توسط کاربران را پیدا کنید. در مرحله بعد شما می‌توانید میزان رقابت و قیمت هر کلیدواژه را برای سفارش تبلیغ گوگل ببینید.

با کی‌ورد پلنر شما می‌توانید قبل از شروع کسب و کار یا قبل از وارد کردن کسب و کار خود به فضای آنلاین، برنامه ریزی و بودجه‌بندی خود را انجام دهید. همچنین شما می‌توانید بازار و مشتری هر کدام از محصولات خود را پیدا کرده و به نتیجه برسید که هر محصول را چه موقع، چطور و با چه قیمت و کیفیتی وارد بازار کنید و از هدر رفت سرمایه و هزینه‌های اضافی تا حد امکان جلوگیری کنید.

کارشناسان ما در وی دیجیتال مارکتینگ می‌توانند به بهترین شکل این تحقیقات را برای شما انجام داده و یک کمپین تبلیغ گوگل کارآمد و با بازدهی بالا برای شما تنظیم کنند.

همین حالا کمپین تبلیغاتی خود در گوگل را با کارشناسان وی دیجیتال مارکتینگ شروع کنید

این پست مورد علاقه شما بود؟

برای امتیاز دادن انتخاب کنید

میانگین امتیاز 5 / 5. امتیاز دهندگان: 3

تا الان به این پست امتیازی داده نشده

دانیال قالیبافAuthor posts

سلام دانیال هستم.کارشناس گوگل ادوردز و یکی از ادمین های وبسایت

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کدامنیتی *