سوالات متداول تبلیغات خارج از ایران

آیا تبلیغات خارج از ایران ممکن است؟

بله

تبلیغ خارج از ایران یعنی چه؟

تبلیغ خارج از ایران به‌معنی معرفی کالا و خدمات ایرانی به بازار هدف خارج از مرزهای ایران است.

تبلیغ خارج از ایران در چه مدیاهایی نشان داده می‌شود؟

تبلیغ خارج از ایران می‌تواند در سوشیال مدیاهای مختلف مانند فیس‌بوک، اینستاگرام، لینکدین و در وب‌سایت‌های مختلف به‌صورت بنری و در یوتیوب به‌صورت تبلیغات سرچ گوگل نشان داده شود.

کدام سوشیال مدیا در خارج از ایران محبوبیت بیشتری دارد؟

در اکثر کشورهای دنیا فیس‌بوک محبوب‌ترین سوشیال مدیا محسوب می‌شود. در ایران به‌خاطر فیلتربودن فیس‌بوک، اینستاگرام قدرت بیشتری گرفته است. لینکدین هم سوشیال مدیای مناسبی برای تبلیغات شرکت‌هاست.

تبلیغات در فیس‌بوک و اینستاگرام با چه اندازه‌ای از هدفمندی می‌تواند انجام شود؟

تبلیغات فیس‌بوک و اینستاگرام خارج از ایران با هدفمندی بسیار دقیقی قابل انجام است. شما می‌توانید هم ازنظر دموگرافی یعنی جنسیت، سن و محل دقیق جغرافیایی هدف خود را انتخاب کنید، هم ازنظر علاقه مانند علاقه‌مندان به فوتبال یا برنامه خاص تلویزیونی. حتی می‌توانید براساس میزان درآمد یا گروهبندی‌ها مانند افرادی که تازه ازدواج کرده‌اند یا فرزند زیر دو سال دارند تارگت خود را انتخاب کنید.

تبلیغات در یوتیوب چگونه انجام می‌شود؟

تبلیغات در یوتیوب، هم می‌تواند مابین پخش ویدئوهایی که به موضوع کار ما مربوط است پخش شود، هم قبل از شروع ویدئو. شما می‌توانید انتخاب کنید که تبلیغ شما در ویدئوهای پیشنهادی یا سمت راست صفحه یوتیوب نشان داده شود. این تبلیغ‌ها در پنل گوگل ست می‌شوند.

آیا می‌توان کالا و خدمات ایرانی را با تبلیغات بنری خارج از ایران معرفی کرد؟

بله، شما می‌توانید با دقت خاصی موضوع سایت‌هایی که دوست دارید تبلیغ شما در آن‌ها به نمایش گذاشته شود انتخاب کنید. شما حتی می‌توانید انتخاب کنید چه کسی تبلیغ شما را ببیند یا افرادی که یک بار وارد سیات شما شده‌اند دنبال کرده و به‌اصطلاح ری مارکتینگ کنید.

چگونه تبلیغات یک کمپانی در وب‌سایت‌های مختلف من را دنبال می‌کند؟

شما می‌توانید با قراردادن یک کد در صفحات مختلف سایت، فردی که یکی از صفحات شما را بازدید کرده، هدف نمایش تبلیغات خود قرار دهید. این تبلیغ‌ها به فرد مدنظر در یوتیوب، ایمیل، وب‌سایت‌های مختلف یا حتی سوشیال مدیا نشان داده می‌شود. البته کدهای تبلیغات در سوشیال مدیا با کدهای نت‌ورک‌های مربوط به گوگل متفاوت هستند.

کدامنیتی *