سوالات متداول مدیریت شبکه های اجتماعی

اگر خدمات عکاسی نخواهم شما چطور می‌توانید اکانت اینستاگرام من را بروزرسانی کنید؟

شما می‌توانید یکی از پکیج‌های بدون عکاسی و فیلمبرداری ما را انتخاب کنید و پس از آن ضروری است تصاویری که خودتان عکاسی کرده‌اید یا پیش از این داشته‌‌اید، در اختیار ما قرار دهید.
برای افزایش کیفیت تصاویر می‌توانید از خدمات “آموزش عکاسی با موبایل” ما استفاده کنید و برای همیشه تصاویری عالی ثبت کنید. 🙂

چرا شما مانند سایرین خدمات گسترده افزایش فالوئر ارائه نمی‌کنید؟

چون اعتقادی به استفاده از ربات‌های افزایش فالوئر نداریم. از دید ما چنانچه محتوا خوب باشد و تبلیغات صحیح صورت گیرد، تعداد فالوئرها زیاد می‌شود اما خرید فالوئر فیک یا ربات‌ها به پیج شما صدمه می‌زند.

مشاوره تبلیغات و تبلیغات در اینستاگرام دقیقاً به چه معنی است؟

براساس نوع نیاز شما، اطلاعات تبلیغات در پیج‌های موثر و اینفلوئنسرهای مرتبط را در اختیار شما قرار می‌دهیم.

چنانچه قصد افزایش برندینگ در میان کاربران ایرانی یا خارجی داشته باشید، کمپین‌های تبلیغات اسپانسر اینستاگرام برای شما راه‌اندازی می‌کنیم. اگر دوست دارید درباره تبلیغات اسپانسر اینستاگرام بیشتر بدانید، اینجا را کلیک کنید.

امکاناتی که می‌خواهم در پکیج‌هایی شما نیست، چکار کنم؟

این پکیج‌ها براساس نیاز مشتریان طراحی شده است اما می‌توانیم براساس نوع درخواست شما، پکیج جدیدی را طراحی کنیم. لطفاً تماس بگیرید.

کاربران هدف من انگلیسی یا عرب زبان هستند، چطور می‌توانید اکانت من را مدیریت کنید؟

همکاران ما گروه تولید محتوای وی‌دیجیتال مارکتینگ علاوه بر تسلط به زبان انگلیسی و عربی می‌توانند اکانت شبکه‌های اجتماعی به زبان ترکی استانبولی را نیز مدیریت کنند.
بنابراین نگران این موضوع نباشید. نگارش کپشن‌ها، شعارها، هشتگ‌ها و پاسخگویی به کامنت و دایرکت چه در اینستاگرام، فیسبوک، توییتر، پینترست و لینکدین توسط همکاران ما انجام می‌شود.
علاوه بر این تیم طراحی گرافیک ما با درنظرگرفتن فرهنگ و سلایق مخاطبان شما، بنرها و پست‌های شما را طراحی می‌کنند.