تبلیغ گوگل ادوردز با استفاده از گوگل ترند

گوگل ترند

در این مطلب در مورد تبلیغ گوگل ادوردز با استفاده از گوگل ترند صحبت خواهیم کرد.

همیشه دانستن فوت وفن‌های تبلیغات در گوگل جالب و هیجان انگیز است. مخصوصاً آنکه شما به عنوان صاحب کسب‌و‌کار و یا کارشناس دیجیتال مارکتینگ بخواهید دامنه‌ی فعالیت خود را گسترده‌تر کنید.

ما در گروه وزیری دیجیتال مارکتینگ علاوه بر ارائه خدمات تبلیغات گوگل ادوردز، پست‌های آموزش تبلیغات در گوگل و آموزش گوگل ادوردز را برای کاربران تهیه کرده‌ایم.

بسیاری از اوقات وقتی با مشتریان درباره‌ی انتخاب کلمات کلیدی برای تبلیغ درگوگل و یا تولید محتوا و بهبود سئوی سایت آنها صحبت می‌کنیم به موضوع عدم درک از کلمه کلیدی می‌رسیم. البته این بسیار طبیعی است چرا که هر کسی در کار خود متخصص است.

تبلیغ گوگل ادوردز با استفاده از گوگل ترند

یکی از موثرترین سرویس‌های گوگل در انتخاب و درک کلمات مورد علاقه کاربران و بیشترین کلمات سرچ‌ شده سرویس گوگل ترند –  Google trends است. با استفاده از این سرویس شما می‌توانید پاسخ کلیه سوالات خود را درباره یک کلمه کلیدی سرچ شده در بازه زمانی، شهر یا کشور مشخص بگیرید.

امکان مقایسه حجم جستجو کلمات با هم، به لحاظ نوشتاری و یا پارامترهای دیگر از ویژگی‌های گوگل ترند است. قطعا می‌دانید که ترند به معنی روند است و گوگل با این سرویس به شما اطلاعات بسیار جالبی از روند جست‌و‌جو کلمه مورد نظر شما در گذشته، حال و آینده ارائه می‌کند.

ما در اینفوگرافیک زیر به راهنمایی کوتاه در استفاده از گوگل ترند و انتخاب هوشمندانه کلمات کلیدی اشاره کرده‌ایم.

تبلیغ گوگل ادوردز با استفاده از گوگل ترند

از دید ما استفاده دقیق از گوگل ترند موجب تبلیغات بهینه در گوگل ادوردز، تولید محتوای جذاب و سئوی قدرتمند سایت شما می‌انجامد.

 

 

 

این پست مورد علاقه شما بود؟

برای امتیاز دادن انتخاب کنید

میانگین امتیاز / 5. امتیاز دهندگان:

مطالب آموزشی

دانیال قالیبافAuthor posts

سلام دانیال هستم.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کدامنیتی *