تنظیمات تخصصی تبلیغات شاپینگ گوگل و بارگذاری داده‌ها

تنظیمات تخصصی تبلیغات شاپینگ گوگل و بارگذاری داده‌ها

امروزه فروشگاه‌های اینترنتی مختلف به دنبال آن هستند که بخش زیادی از بازار را به سمت خود جذب کنند. به همین جهت از تکنیک‌های مختلفی برای این کار استفاده می‌کنند که در نوع خود بی‌نظیر است. تبلیغات شاپینگ گوگل یکی از سرویس‌های ویژه‌ای است که در گوگل ادز در نظر گرفته شده است. اگر بتوانید از تبلیغات گوگل به شکل هدفمند استفاده کنید، مسلما نتیجه ایجاد شده برای شما هم فوق‌العاده عالی خواهد بود. با توجه به اینکه تنظیمات تبلیغات شاپینگ گوگل باید به شکل حرفه‌ای انجام شود، در این مطلب از سایت وی دیجیتال مارکتینگ، جنبه‌های مختلف آن را بررسی خواهیم کرد.

 

تنظیمات تخصصی تبلیغات شاپینگ گوگل و بارگذاری داده‌ها

تبلیغات شاپینگ گوگل چیست؟

همان‌طور که به آن اشاره کردیم، سرویس تبلیغاتی گوگل ادز شامل موارد مختلفی است که هر کدام از آن‌ها در نوع خود حائز اهمیت هستند. تبلیغ شاپینگ گوگل یک راه بسیار عالی برای فروشگاه‌های اینترنتی است که از این طریق محصولات خود را معرفی کنند. بررسی‌ها این موضوع را اثبات می‌کند که این روش تبلیغاتی در دیجیتال مارکتینگ تاثیر بسیار خاصی خواهد داشت. زمانی که شما یک محصول خاص مانند اسم یک کفش را در گوگل جستجو می‌کنید، در ابتدا در صفحه گوگل پیشنهاد‌هایی از فروشگاه‌های مختلف داده می‌شود. معمولا در این پیشنهاد‌ها می‌توانید کالای مورد نظر خود را همراه با قیمت مشاهده کنید.

به این بخش تبلیغات شاپینگ گوگل گفته می‌شود. در واقع سایت فروشگاهی مورد نظر هزینه مشخصی را به گوگل پرداخت می‌کند تا در ابتدای این صفحه قرار بگیرد. مسلما در این حالت تعداد کلیک‌ها افزایش پیدا کرده و میزان فروش نیز با رشد بالایی همراه خواهد بود. برای اینکه بتوان میزان تاثیرگذاری این روش را بیشتر کرد، حتما باید برای تنظیمات تبلیغات شاپینگ گوگل برنامه‌ریزی درستی انجام داد. ذکر این نکته ضروری است که با یک هدف‌گذاری درست در این زمینه می‌توان به جایگاه مناسبی دست پیدا کرد.

اهمیت عنوان محصول در تبلیغات شاپینگ گوگل

در صورتی که شما می‌خواهید تبلیغات شاپینگ گوگل را به بهترین نحو ممکن انجام دهید‌، حتما باید جایگاه ویژه عنوان محصول را در نظر بگیرید. زمانی که مخاطب با تبلیغ شما روبرو می‌شود، بلافاصله عنوان محصول را می‌خواند. به همین جهت هر چقدر در نوشتن عنوان حرفه‌ای باشید، مسلما نتیجه‌‌ای که به دست می‌آورید هم بهتر خواهد شد. برای نوشتن یک عنوان جذاب و هدفمند باید موارد مختلفی را در نظر بگیرید. سعی کنید که مهم‌ترین خصوصیات محصول که باعث جذب مشتری می‌شود را در عنوان بیاورید.

یکی دیگر از نکاتی که باید آن را در نظر داشته باشید، استفاده از کلمات کلیدی پرجستجو در عنوان است. وقتی که میزان جستجوی یک عنوان بالا باشد،‌ مسلما تعداد افراد بیشتری تبلیغات شما را می‌بینند. در چنین شرایطی میزان کلیک‌ها افزایش پیدا می‌کند که در نهایت منجر به فروش و سودآوری بیشتر شما خواهد شد. برای اینکه بتوانید یک عنوان مناسب برای تبلیغ خود پیدا کنید‌،‌ از روش تحقیق کلمات کلیدی برای خود استفاده کنید. مسلما این راهکار می‌تواند فواید بسیار زیادی برای شما داشته باشد پس حتما در این راستا برنامه‌ریزی لازم را انجام دهید.

تنظیم درست تصاویر در تبلیغات شاپینگ گوگل

زمانی که شما می‌خواهید تنظیمات تبلیغات شاپینگ گوگل را صورت دهید، حتما باید بارگذاری عکس‌ها را  با دقت هر چه تمام انجام دهید. زمانی که تبلیغ برای مخاطب نمایش داده می‌شود، اولین بخشی که توجه شخص را جلب می‌کند عکس محصول است. در صورتی که تصویر به اندازه کافی جذاب باشد،‌ کاربر سایر توضیحات محصول را هم مطالعه خواهد کرد. عکسی که شما برای کمپین‌های تبلیغاتی خود انتخاب می‌کنید باید ویژگی‌های مثبت زیادی داشته باشد. اولین مورد این است که حتما به کیفیت تصویر دقت کنید. بسیاری از کاربران برای شناخت بهتر محصول آن را بزرگنمایی می‌کنند. حال اگر عکس شما کیفیت پایینی داشته باشد،‌ مخاطب ارتباط درستی با آن برقرار نمی‌کند و به راحتی از کنار آن عبور خواهد کرد.

مورد بعدی که باید در عکس‌ها رعایت کرد این است که حتما از زاویه درستی گرفته شده باشد. عکسی که برای تبلیغ انتخاب می‌شود باید به گونه‌ای باشد که بخش زیادی از محصول را نشان دهد. در واقع اگر عکس از زاویه نادرستی گرفته شده باشد،‌ برای تبلیغات شاپینگ گوگل نمی‌توان از آن استفاده کرد. امروزه تهیه عکس فروشگاهی از محصولات مختلف توسط عکاسان حرفه‌ای صورت می‌گیرد که شما هم می‌توانید از این امکان ویژه استفاده کنید. قدرت تصاویر در کمپین‌های تبلیغاتی بسیار بالا است پس حتما در این راستا برنامه‌ریزی‌های لازم را انجام دهید.

تاثیر قیمت محصول در تنظیمات تبلیغات شاپینگ گوگل

در صورتی که به دنبال ایجاد تبلیغات تاثیرگذار هستید،‌ حتما دقت ویژه‌ای به قیمت محصول داشته باشید. زمانی که شما در گوگل ادز بخش‌های مختلف تبلیغ خود را پر می‌کنید، در نهایت به بخش قیمت می‌رسید که باید آن را وارد نمایید. یک فاکتور بسیار مهم در خرید که برای همه انسان‌ها اهمیت دارد، قیمت محصول است. حتی در برخی از موارد شاهد آن هستیم که افراد آن را در اولویت اول خود قرار می‌دهند. بر همین اساس شما باید در تبلیغ خود قیمت را به گونه‌ای اعلام کنید که برای مشتری جذابیت داشته باشد.

به طور کلی تبلیغات کالاهای گران‌قیمت در این بخش نمی‌تواند خیلی برای شما تاثیرگذار باشد. بسیاری از افراد بعد از مشاهده قیمت بالای محصول از کلیک کردن بر روی آن منصرف می‌شوند. اگر شما بتوانید قیمت خود را کمی پایین‌تر از سایر رقبا قرار دهید،‌ مسلما تعداد کاربران بیشتری به سمت محصولات شما کشیده خواهند شد. بررسی‌ها نشان می‌دهد که قیمت دارای نقش کلیدی در تنظیمات تبلیغات شاپینگ گوگل است که شما هم می‌توانید از این امکان ویژه به نفع خود استفاده کنید.

تنظیم برچسب‌های سفارشی در کمپین‌های تبلیغاتی

یکی از امکاناتی که در تبلیغات شاپینگ قرار داده شده است،‌ تنظیم برچسب‌های سفارشی است. زمانی که شما تبلیغ مورد نظر خود را ایجاد می‌کنید،‌ این امکان را خواهید داشت که با اضافه کردن برچسب سفارشی آن را جذاب‌تر کنید. در حال حاضر ۵ نوع برچسب سفارشی برای تبلیغات گوگل ادز در نظر گرفته شده است که شما می‌توانید از هر کدام آن‌ها بهره‌مند شوید. به طور مثال یکی از این برچسب‌ها best sellers‌ است. زمانی که این برچسب بر روی تبلیغ قرار می‌گیرد، به معنای قرار گرفتن فروشگاه مدنظر جزو برترین فروشندگان است.

تجربه نشان می‌دهد که افراد به چنین فروشگاهی بیشتر اعتماد دارند و اکثر خریدهای خود را از این طریق به انجام می‌رسانند. یکی دیگر از این برچسب‌ها Release Date یا تاریخ ارائه محصول است. در صورتی که شما تبلیغ محصولی را قرار دهید که به تازگی ساخته شده است، مسلما این مورد می‌تواند جذابیت بالایی برای مشتریان داشته باشد. تجربه نشان می‌دهد که مردم به محصولاتی که جدید هستند علاقه بیشتری نشان می‌دهند. بر همین اساس در هنگام تنظیمات تبلیغات شاپینگ گوگل حتما به این موارد نیز دقت داشته باشید تا نتایج تبلیغ شما رضایت کافی را برایتان به وجود بیاورد.

مردم چطور درباره یک محصول جستجو می‌کنند؟

برای اینکه شما بتوانید تبلیغات موثری داشته باشید، باید اول از همه با ذهنیت مردم و مخاطبان خود آشنایی داشته باشید. شما باید این موضوع را بیاموزید که مردم چطور درباره محصول شما در گوگل جستجو انجام می‌دهند. اگر شما نتوانید نحوه جستجو مردم را بدانید،‌ مسلما ایجاد کمپین‌های تبلیغاتی موفق برای شما کار سختی خواهد بود. بررسی‌ها نشان می‌دهد که کار کردن بر روی کلمات کلیدی محصول به مراتب بهتر از کلمات کلیدی عمومی خواهد بود. برای اینکه درک بهتری از این موضوع داشته باشید،‌ مثالی از آن برای شما ذکر می‌کنیم. به طور مثال هر روزه کاربران زیادی در گوگل کلمه خرید کفش ورزشی را سرچ می‌کنند.

بسیاری از این جستجوکنندگان قصد خرید ندارند و هدف آن‌ها دیدن عکس محصول و آشنا شدن با آن است. در همین حین افرادی نیز هستند که عبارت خرید کفش ورزشی آدیداس مدل n9‌ را جستجو می‌کنند. با توجه به اینکه مخاطب دوم جستجوی خود را برای پیدا کردن یک کفش خاص انجام داد‌،‌ احتمال اینکه این جستجو در نهایت به خرید منتهی شود بسیار بالاتر خواهد رفت. بر همین اساس شما هم سعی کنید که روش‌های جستجوی مخاطبان را بدانید و از آن برای رشد بیشتر کسب‌وکار خود استفاده کنید.

تنظیمات ویژه کمپین‌های تبلیغاتی شاپینگ گوگل

برای اینکه شما بتوانید موفقیت بیشتری را در تبلیغات خود تجربه کنید،‌ بهتر است که از ترکیب چند کمپین تبلیغاتی در کنار هم استفاده کنید. به طور قطع وقتی چند کمپین با هم اجرا می‌شوند،‌ نتیجه‌ای که از آن دریافت خواهید کرد بسیار متفاوت خواهد بود. به طور مثال برای کلمه کلیدی عمومی یک کمپین و برای کلمه کلیدی محصول، یک کمپین دیگر ایجاد نمایید. برخی از افراد برای گرفتن نتیجه بهتر، یک کمپین هم برای کلمه کلیدی برند ایجاد می‌کنند.

این نکته را به یاد داشته باشید که سرچ کلمات کلیدی عمومی نسبت به دو مورد دیگر بیشتر است. ولی فراموش نکنید که تعداد خریدهایی که از این طریق صورت می‌گیرد کمتر خواهد بود. زمانی که شما سه کمپین تبلیغاتی جداگانه برای این موارد ایجاد می‌کنید،‌ نتیجه کار برای شما عالی می‌شود. در واقع اکثر کلمات کلیدی در این روش تحت پوشش قرار می‌گیرند و میزان فروش نیز به طرز قابل توجهی افزایش پیدا می‌کند. ایجاد کمین‌های تبلیغاتی گروهی بخش مهمی از تنظیمات تبلیغات شاپینگ گوگل را شامل می‌شود که حتما باید برای آن برنامه‌ریزی لازم را انجام داد.

بررسی آمار و ارقام کمپین‌های تبلیغاتی

بسیاری از افراد گمان‌ می‌کنند که با ایجاد یک کمپین در شاپینگ گوگل کار آن‌ها به اتمام رسیده است. این در حالی است که وقتی شما یک کمپین ایجاد می‌کنید،‌ تازه در ابتدای راه خود قرار دارید. درست از زمانی که کمپین شروع می‌شود، شما هم باید آمار و ارقام مربوط به کمپین را بررسی کنید تا بهترین شرایط ممکن برای شما ایجاد شود. در روزهای اولیه بعد از اجرای کمپین، با توجه به آمارهایی که گوگل ادز در اختیار شما قرار می‌دهد میزان موفقیت اولیه شما سنجیده می‌شود. زمانی که آمارهای اولیه در این زمینه به دست شما می‌رسد، بهتر است که به سراغ تنظیمات تبلیغات شاپینگ گوگل بروید تا نتایج خود را بهبود ببخشید.

چنانچه آمارهای دریافتی از کمپین برای شما رضایت‌بخش نیست، باید حتما دلایل آن را بررسی کنید. به طور مثال اگر متوجه شدید که در انتخاب کلمه کلیدی اشتباه کرده‌اید، به سرعت برای اصلاح اشتباه خود دست به کار شوید تا فرصت‌های بیشتر را از دست ندهید. متاسفانه بسیاری از افراد در چنین شرایطی منفعلانه عمل می‌کنند. این افراد به جای اینکه هر چه سریع‌تر تغییرات لازم را انجام دهند، به سرعت ناامید شده و کمپین را به حال خود رها می‌کنند. شما سعی کنید که با بررسی درست آمار و ارقام، اقدامات موثری برای رشد بازدهی تبلیغات داشته باشید.

اهمیت بخش عبارات جستجو شده ‌search terms‌ در گوگل ادز

زمانی که شما کمپین تبلیغاتی خود را اجرا کردید، بخشی به نام search terms برای شما نمایش داده می‌شود که به معنای عبارات جستجو شده است. این قسمت به شما نشان می‌دهد که کاربران با جستجوی چه کلمه کلیدی، تبلیغ شما را دیده‌اند. نکته جالب این است که تعداد دفعاتی که تبلیغ شما با عبارت جستجو شده دیده شده است نیز مشخص خواهد بود. بررسی این بخش می‌تواند اطلاعات ارزشمندی را در اختیار شما قرار دهد. یکی از مهم‌ترین کارهایی که می‌توانید انجام دهید این است که میزان هماهنگی محتوای تبلیغ خود را با جستجوهای گوگل بسنجید.

میزان همخوانی محتوای تبلیغ با عبارات جستجو شده نقش بسیار مهمی در موفقیت کمپین شما دارد. اگر احساس می‌کنید که محتوای تبلیغ شما با عبارات پرجستجو گوگل همخوانی مناسبی ندارد،‌حتما سعی کنید که آن را اصلاح نمایید. مسلما اگر محتوای کمپین شما با توجه به نتایج گوگل بروزرسانی شود، نتایج بهتری دریافت خواهید کرد. همچنین شما با کمک این اطلاعات می‌توانید برای کمپین‌های بعدی خود نیز برنامه‌ریزی داشته باشید. تنظیمات تبلیغات شاپینگ گوگل بسیار متنوع است که قسمت عبارات جستجو شده بخش مهمی از آن را تشکیل می‌دهد.

شناسایی کلمات کلیدی ضعیف و قرار دادن آن‌ها در negative keywords

یکی از کارهای مهمی که باید بعد از اجرای کمپین آن را دنبال کنید، پیدا کردن کلمات کلیدی ضعیف و بی‌تاثیر است. هنگامی که شما قسمت search items‌ را بررسی می‌کنید،‌ با برخی از کلمات کلیدی روبرو می‌شوید که کلیک زیادی دارند ولی منجر به فروش نمی‌شوند. همان‌طور که می‌دانید سیستم گوگل ادز هزینه تبلیغات را بر اساس تعداد کلیک محاسبه می‌کند. زمانی که تعداد کلیک شما در کلمات کلیدی بی‌اهمیت زیاد باشد،‌ این مورد فقط برای شما هزینه‌های اضافی تبلیغ را به دنبال دارد.

اگر می‌بینید که یک کلمه کلیدی نرخ تبدیل به مشتری پایینی دارد، حتما آن را در negative keywords‌ یا همان کلمات کلیدی منفی قرار دهید. هنگامی که این کار را انجام می‌دهید،‌ در هنگام سرچ آن کلمه بی‌اهمیت دیگر تبلیغات شما نمایش داده نمی‌شود. معمولا تعداد این عبارات بی‌اهمیت می‌تواند زیاد باشد پس حتما داده‌های کمپین را با دقت هر چه تمام بررسی کنید. در صورتی که با کمک این شیوه بهینه‌سازی تبلیغات خود را انجام دهید،‌ مسلما نتایج فوق‌العاده‌ای از این نظر دریافت خواهید کرد.

نقش برچسب تخفیف در تبلیغات شاپینگ گوگل

برای اینکه شما بتوانید در تنظیمات تبلیغات شاپینگ گوگل موفق‌تر عمل کنید، باید حتما از تکنیک‌های متعددی که در این مورد وجود دارد اطمینان حاصل کنید. اگر شما بتوانید با روش‌های مختلف باعث جلب توجه مخاطبان خود شوید،‌ مسلما نتیجه‌ای که از تبلیغات خود می‌گیرید نیز بهتر می‌شود. استفاده از برچسب تخفیف یکی از این تکنیک‌های محبوب است که میزان کلیک شما را افزایش می‌دهد. به طور مثال وقتی شما برچسب تخفیف ۱۰ درصدی را بر روی تبلیغ خود قرار می‌دهید،‌ افراد بیشتری دوست دارند که این محصول را خریداری نمایند. خوشبختانه در سرویس گوگل ادز شرایطی فراهم شده است که شما بتوانید به راحتی برچسب تخفیف را آماده کرده و بر روی تخفیف خود قرار دهید.

به طور قطع هر چقدر که درصد تخفیف‌ها بیشتر باشد،‌ تعداد بالاتری از افراد تشویق می‌شوند تا این محصول را خریداری نمایند. بررسی‌ها نشان می‌دهد که بسیاری از کمپین‌های موفق از این امکان ویژه بهره برده‌اند. اگر احساس می‌کنید که محصول شما امکان تخفیف را دارد حتما در تبلیغ خود از این برچسب ویژه استفاده کنید. زمانی که شما پیشنهاد خاص خودتان را در قالب یک تخفیف ارائه می‌دهید، ذهن مخاطب شما درگیر می‌شود و احتمال خرید محصول به شدت بالا می‌رود.

سیستم امتیازدهی به محصولات در تبلیغات شاپینگ گوگل

یکی از بهترین کارهای که می‌توان برای تنظیمات تبلیغات شاپینگ گوگل انجام داد این است که حتما سیستم امتیازدهی را برای کالای خود فعال کنید. زمانی که این قابلیت برای یک محصول خاص فراهم باشد،‌ افراد می‌توانند به راحتی میزان رضایت‌مندی خود از محصول مورد نظر را اعلام نمایند. در این بخش از یک تا پنج ستاره وجود دارد که کاربران می‌توانند امتیازهای خود را ثبت نمایند. در صورتی که یک کالا دارای سه تا پنج ستاره باشد،‌ یک محصول خوب به حساب می‌آید که ارزش خرید دارد.

حال فرض کنید که تبلیغ کالایی را انجام می‌دهید که چهار ستاره دارد. به طور قطع این امتیاز می‌تواند توجه بسیاری از کاربران را به خود جلب کند. در واقع شما با استفاده از این سیستم می‌توانید میزان فروش خود را به طرز سرسام‌آوری افزایش دهید. یکی دیگر از مزایای سیستم امتیازدهی این است که با کمک آن می‌توانید رقبای اصلی خود را بشناسید. در صورتی که شما ساخت و طراحی کمپین‌های تبلیغاتی خود را به درستی انجام دهید،‌ از تمامی رقبای خود پیشی خواهید گرفت. با توجه به فواید بسیار زیادی که در این روش وجود دارد،‌ حتما از آن استفاده کنید.

فروش فیزیکی محصولات با کمپین‌های تبلیغاتی شاپینگ گوگل

شاید با خود فکر کنید که فقط فروشگاه‌های آنلاین از تبلیغات شاپینگ استفاده می‌کنند در صورتی که این تصور کاملا اشتباه است. طبق بررسی‌هایی که صورت گرفته است، بسیاری از فروشگاه‌های فیزیکی نیز از این امکان استفاده می‌کنند. در این روش فروشگاه مورد نظر یک کمپین تبلیغاتی برای محصولات خود ایجاد می‌کند. بعد از این مرحله تبلیغات مورد نظر برای کاربران نمایش داده می‌شود. زمانی که کاربر بر روی تبلیغ مورد نظر کلیک می‌کند، لوکیشن فروشگاه برای شخص به نمایش درمی‌‌آید. به همین جهت کاربر می‌تواند به راحتی به لوکیشن مورد نظر برود و خرید خود را به صورت حضوری انجام دهد.

البته ناگفته نماند که در تبلیغ به غیر از مکان، اطلاعات دیگری نیز نشان داده می‌شود. یکی از این موارد ساعات کاری فروشگاه مدنظر است. این مورد به کاربر اطلاع می‌دهد که چه زمانی برای انجام خرید خود اقدام نماید و به آدرس مورد نظر مراجعه کند. همچنین فروشگاه مدنظر یک شماره تلفن نیز از خود قرار می‌دهد که می‌توان برای شناخت بهتر محصول با فروشگاه مدنظر تماس گرفت. برای این کار می‌توان از گزینه call now‌ که در پایین صفحه قرار دارد استفاده کرد. همان‌طور که می‌بینید تبلیغات شاپینگ گوگل حتی برای فروشگاه‌های فیزیکی نیز برنامه دارد.

عیب‌یابی کمپین‌های شاپینگ گوگل و بارگذاری داده‌ها

زمانی که شما یک کمپین تبلیغاتی ایجاد می‌کنید، ممکن است که اشکالات متعددی در آن به وجود بیاید. یکی از مسائلی که برخی از اوقات رخ می‌دهد،‌ آپدیت نشدن تغییرات اعمال شده از طرف شما است. برخی از افراد برای انجام تنظیمات تبلیغات شاپینگ گوگل، محتوای تبلیغ خود را آپدیت می‌کنند. در صورتی که بعد از آپدیت همچنان محتوای قبلی در تبلیغات نشان داده می‌شود، ایراد کار از گوگل است و معمولا ظرف مدت کوتاهی حل می‌شود. یکی دیگر از مسائلی که وجود دارد،‌ عدم نمایش یک تبلیغ خاص در کمپین است. در این حالت فرد کمپین را اجرا کرده است ولی یک یا چند محصول در تبلیغات حضور ندارند.

یکی از مهم‌ترین اشکالاتی که در این زمینه رخ می‌دهد، منقضی شدن محتوای تبلیغ است. این مشکل زمانی رخ می‌دهد که اجرای کمپین همچنان ادامه دارد و نباید این مسائل رخ دهد. حقیقت امر این است که این گونه مسائل برخی از اوقات در گوگل ادز به وجود می‌آیند. در صورتی که مشکل شما همچنان به قوت خود باقی ماند، حتما با پشتیبانی گوگل ادز در تماس باشید تا مشکل شما حل شود. مسلما این کار سریع‌ترین راهی است که با استفاده از آن می‌توانید مساله خود را برطرف نمایید.

تنظیمات تخصصی تبلیغات شاپینگ گوگل و بارگذاری داده‌ها

سخن پایانی

امروزه فروشگاه‌ها و کسب‌وکارهای مختلف در فضای وب، رقابت تنگاتنگی با یکدیگر دارند. از همین جهت استفاده از روش‌هایی نظیر تبلیغات شاپینگ گوگل می‌تواند به بیشتر دیده شدن آن‌ها منجر شود. برای اینکه بتوانید یک کمپین تبلیغاتی موفق را اجرا کنید، باید اصول و قواعد زیادی را پیاده‌سازی نمایید. مجموعه وی دیجیتال مارکتینگ به عنوان مجری و مشاور تبلیغات آنلاین در کنار شما است که تا رشد بیشتری به کسب‌وکار خود بدهید. اگر دوست دارید که کمپین‌های تبلیغاتی موثر و پرسودی داشته باشید، حتما آن را به مجموعه وی دیجیتال مارکتینگ بسپارید.وری

چقدر این پست مفید بود؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

اشتراک مقاله:
Picture of حسین افسان
حسین با زمینه طراحی سایت تونسته توی چند سال اخیر صد ها هزار دلار از بودجه کسب و کار ها رو صرف کمپین های موفقیت آمیز تبلیغات گوگل کمپین های سرچ کنه. همچنین در زمینه تبلیغات متا هم تجربه زیادی داره Linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *