موفقیت در رقابت های تبلیغاتی گوگل بین سرمایه‌گذاران خرد و کلان

موفقیت در رقابت های تبلیغاتی گوگل بین سرمایه‌گذاران خرد و کلان

تقریباً در هر دستورالعمل و کاری، کسب و کارهای دارای بودجه هنگفت نسبت به سرمایه‌گذاران ضعیف تر، در کمپین های تبلیغاتی گوگل بهتر عمل می‌کنند. شاید تعجب‌آور نباشد که با این حال به کسب و کارهای کوچک آسیبی نمی‌رسد. در این حالت سرمایه داران بزرگ غنی‌تر می‌شوند و مشاغل کوچک در سایه آنها فعالیت می‌کنند.

این تجربه با انجام مطالعه بر تبلیغات در گوگل بین ۱۸۰۳۷ گزارش کار، بدست آمد که بین تبلیغ کنندگانی که بیش از ۵۰ دلار در ماه هزینه کردند و تبلیغ‌کنندگان دیگر، مقایسه‌ای صورت گرفت که واقعاً نمایانگر پیشرفت روزافزون تبلیغ با هزینه‌های بیشتر بود. این مقایسه نمایانگر پیشرفت رو به جلو سرمایه‌گذاران بزرگ بود.

اما صبور باشید! ناامید نشوید شما می‎توانید از نحوه عملکرد تبلیغ‌کنندگان بزرگ با هزینه‌های بالا تقلید کنید بدون اینکه هزینه زیادی را صرف کنید. در تبلیغات گوگل، موفقیت اغلب شامل حساب کاربری‌هایی با فعالیت بیشتر می‌گردد! این گزینه خبر خوبی است.

تبلیغ‌کنندگان با سرمایه بالا بخوبی با این امر آشنا هستند زیرا آنها سرمایه زیادی را در این راه صرف کرده‌اند، آنها نمی‌توانند هزینه‌های خود را براحتی هدر دهند و به مدت یک ماه حساب کاربری خود را بدون هیچ بازدید و دسترسی نادیده بگیرند. بدین ترتیب، آنها سعی می‌کنند بهترین عملکرد ممکن را انجام دهند و هر هفته حساب کاربری خود را بهینه‌سازی کنند.

شما هم بعنوان یک سرمایه‌دار کوچک می‌توانید همین کارها را انجام دهید و نتایج بهتری را بدون صرف بودجه بیشتر در حساب خود، دریافت کنید.

در این پست ما ۹ موردی که تبلیغ‌کنندگان بزرگ انجام می‌دهند و شما آن را رعایت نمی‌کنید را مطرح می‌کنیم تا شما هم بتوانید با سرمایه‌گذاران بزرگ با بودجه های بالا رقابت کنید.

شرکت وی دیجیتال مارکتینگ، مشاور و مجری تبلیغات آنلاین

۱- تبلیغ‌کنندگان موفق با سرمایه کلان، همیشه نرخ تبدیل خود را دنبال می‌کنند

ازنظر همکاران ما در صنعت تبلیغات، کار نسنجیده‌ای است که با صرف هزینه در تبلیغات گوگل، نرخ تبدیلهای خود را پیگیری نکنیم، اما کم و بیش این اتفاق روی می‌دهد.

اگرچه این امر شاید برای تبلیغ‌کنندگان بزرگ زیاد مهم نیست.

تقریباً ۱۰۰ درصد تبلیغ‌کنندگان بیشتر از ۵۰هزار دلار در ماه برای پیگیری نرخ تبدیل هزینه می‌کنند. زیرا آنها می‌خواهند کار را به شیوه اصولی انجام دهند.

اگر شما نمی‌توانید حجم تبدیل بدست آمده و درست را مشاهده کنید، چگونه انتظار دارید که در بهینه‌سازی تبلیغات خود موفق ظاهر شوید؟ پیگیری ۷۵ درصد نرخ تبدیل بسیار عالی است، اما اگر شما نتوانید همه کلیکهای خود را به بازدهی مناسب تبدیل کنید، پولتان را هدر خواهید داد.

c-c-w-m-a-i-i-g-ads-2

خوشبختانه اکثر تبلیغ‌کنندگان به این نکته پی برده‌اند که به نوعی نیاز به پیگیری نرخ تبدیل دارند و این امر به روشنی در داده‌های بدست آمده مشهود است. تنها ۷ درصد تبلیغ‌کنندگان با بودجه پایین، پیگیری نرخ تبدیل خود را فعال نمی‌کنند و این بیانگر این امر است ک دو گروه الزاماً دارای نرخ ۱۰۰ درصدی نیستند.

حتی اگر هزینه کمتری برای تبلیغات خود پرداخت می‌کنید، باید مراقب ROI) Return On Investment) نرخ بازگشت سرمایه‌گذاری باشید.

باید بدانید که فعالسازی پیگیری نرخ تبدیل وب‌سایت شما، کاری نسبتاً ساده و رایگان است( مگر اینکه کار را به پشتیبان بسپارید که در اینصورت کمی هزینه در بر خواهد داشت اما سودی که می‌رساند بسیار بیشتر است!) بدین ترتیب صرف ماهانه ۵۰۰ دلار یا ۱۰۰۰۰ دلار یا هزینه‌های بیشتر برای تبلیغات در گوگل، می‌تواند بطور قابل توجهی تأثیرگذار بنظر برسد. یادگیری نحوه و دلایل موفقیت تبلیغات گوگل شما بسیار حائز اهمیت است. این روند با پیگیری نرخ تبدیل آغاز می‌شود.

۲- سرمایه‌گذاران بزرگ صفحات اصلی یا لندینگ پیج بیشتری دارند

حتی با پیگیری صفحات تبدیل فعال و یک حساب کاربری با ساختاری صحیح، فاکتور مهم دیگری هم خارج از تبلیغات گوگل شما وجود دارد که می‌تواند تأثیر عمیقی بر نحوه عملکرد شما بگذارد. تبلیغات فعال در گوشه‌های سایت هستند که تبلیغات را به صفحه اصلی سایت شما هدایت می‌کنند. البته در اینجا منظور همان صفحه اصلی و لندینگ پیج شماست.

تبلیغ‌کنندگان با بودجه‌های کلان کاملا آگاه هستند که اگر شما چندین تبلیغات و آفر ویژه داشته باشید، مطمئناً به چندین صفحه اصلی نیاز خواهید داشت. شما باید تبلیغات خود را متناسب با پیج اصلی خود ارائه دهید تا وقتی کاربران بر روی آن کلیک می‌کنند بازخورد بهتری برای شما فراهم شود. اگر شما تمام ترافیک خود را به یک لندینگ پیج عمومی هدایت کنید( یا بدتر از آن به صفحه اصلی سایت بعبارتی home page!) تبلیغات شما بیشتر گزاف گویی یا بزرگنمایی خواهد بود. برای اینکه بازخورد بهتری دریافت کنید بهتر است که تبلیغات خود را به صفحه‌ای خاص برای یک محصول یا خدمات هدایت کنید.

c-c-w-m-a-i-i-g-ads-3

بیش از یک چهارم( ۲۶% ) حسابهای کاربری تبلیغات گوگل با بودجه پایین و ۴% حسابهای کاربری با بودجه بالا ، تنها یک لندینگ پیج فعال دارند.
این مسأله باید رفع شود.

روبرو شدن با چالش

بنظر با چالشی روبرو هستیم. وقتی شما دارای کسب و کار کوچکی هستید، مطمئناً شما تیم حرفه‌ای طراحی و پشتیبان برای آماده‌سازی یک لندینگ پیج جدید نخواهید داشت.

اما حداقل کار این است که از همان طرح فعلی بصورت مکرر استفاده کنید و شروع به تست تصاویر و کپی آنها کنید. اگر کمپینهای تبلیغاتی گوگل شما بصورت معقولانه و منطقی ساخته شده‌اند و شما در حال حاضر تنها از یک لندینگ پیج برای تمام حسابهای کاربری خود استفاده می‌کنید، می‌توانید یک نسخه تکراری برای هر کمپین تبلیغاتی ایجاد کنید.

این ترفند به شما کمک می‌کند تا هر صفحه را با کلمات کلیدی مورد نظر خود بهینه‌سازی کنید، بدین ترتیب می‌توانید ارتباطات خود را با کاربران و الگوریتم Quality Score بهبود دهید. (البته در یک جامعه ایده‌آل از تبلیغات، می‌توانید این کار را برای گروه تبلیغات هم سطح انجام دهید، چرا که ممکن است مشغولیت کاری بسیاری داشته باشید.)

صرف نظر از اینکه لندینگ پیج و صفحه اصلی خود را چگونه و از چه طریقی ایجاد می‌کنید، مطمئن شوید که بیش از یک صفحه اصلی دارید!

۳- بطور میانگین سرمایه‌گذاران بزرگ دارای نرخ تبدیل بالای ۱۷% هستند.

میانگین نرخ تبدیل هر کلیک حسابهای سرمایه‌گذاران بزرگ ۱۰٫۵% و در حسابهای کاربری کم هزینه ۹% است.

c-c-w-m-a-i-i-g-ads-4

این اعداد و ارقام گویا تفاوت زیادی با هم ندارند، اما نشان‌دهنده این است که افراد با سرمایه بیشتر در تبلیغات گوگل نرخ تبدیل ۱۷% بیبشتری از بین تعداد کلیکهای روی آگهی دارند، البته بدون اینکه هزینه بیشتری بابت کلیکهای بیشتر پرداخت کنند.

ولی این مسأله چگونه روی می‌دهد؟

همانطور که در بالا گفتیم سرمایه‌گذاران بزرگ دارای صفحات اصلی بیشتری هستند، که همین امر موجب بهینه‌سازی نرخ تبدیل آنها می‌شود.

هنگامی که شروع به بهینه‌سازی نرخ تبدیل (CRO) می‌کنید، وسوسه می‌شوید که به صفحات لندینگ پیچ خود از طریق یک آگهی ورود کنید (اگر بیش از یک پیج داشته باشید!) بدین منظور ممکن است از دکمه‌های رنگی و علایم گرافیکی استفاده کنید. بهتر است این کار را انجام ندهید یا در همان ابتدای امر انجام ندهید.

مطمئن شوید که کلمات کلیدی که برای تبلیغات خود انتخاب می‌کنید متناسب با کسب و کار شما هستند. شرایط ایده آل می‌تواند ترافیک زیادی را برای شما بهمراه داشته باشد، اما پرداخت هزینه برای دریافت کلیک بیشتر، نیازمند صرف بودجه است. ما توصیه می‌کنیم بیش از نیمی از بودجه خود را برای ایجاد کلمات کلیدی با کیفیت بالا اختصاص دهید.

همچنین بهتر است مطمئن شوید که پیشنهاداتی که در تبلیغات خود مطرح می‌کنید کاربران را برای کلیک روی تبلیغ شما قانع می‌کند. یک آفر و پیشنهاد ویژه بیشتر از یک دکمه زیباتر می‌تواند نرخ تبدیل شما را افزایش دهد.

هنگامی که زمان خود را برای ارائه یک آدرس لندینگ پیج صرف می‌کنید، هدف تبلیغات شما باید برگرفته از یک تجربه مثبت، مفید و سریع در رسیدن به بازدیدکنندگان هدف باشد. بدین منظور می‌توانید:

 • نوشتن سرفصلهای قانع کننده (متناسب با تبلیغات خود)
 • استفاده از مختصرنویسی، هدفگیری کپی بدنه تبلیغات
 • تست گزینه‌های جذاب و وسوسه‌کننده برای دستیابی به تماسهای فعال و هدفمند برای آفرهای شما
 • طراحی یک فرم کاربرپسند
 • بارگذاری سریع و قابل حمل روی موبایل
 • کلاس پیشرفته: سعی کنید در سطح مناسبی بر روی خوانندگان خود تأثیرگذار باشید.

جای تعجب نیست که همه چیزهایی که می‌توانید برای تقویت نرخ تبدیل در حساب کاربری خود بکار ببرید بدرستی در این پست ذکر شده است.

۴- سرمایه‌گذاران بزرگ دارای ۳۸% نرخ بهره هستند

ما اغلب سعی می‌کنیم تا خواص بهینه‌سازی را برای قابلیت کلیک ارتقاء دهیم. داشتن نرخ کلیک بالا نشان‌دهنده تأثیر مثبت تبلیغات شما خواهد بود و گوگل چنین تبلیغاتی را دوست دارد.

c-c-w-m-a-i-i-g-ads-5

دستیابی به کاربران جدیدی که روی آگهی شما کلیک می‌کنند نوعی هنر و دانش مناسب می‌طلبد. کاملا مشخص است که افرادی که درآمد بالایی دارند، تمایل بیشتری به بدست آوردن CTR (نرخ کلیک مؤثر) دارند.

حسابهای کاربری تبلیغات گوگل پرهزینه تقریباً ۷% میانگین نرخ دستیابی به کلیک را دارا هستند، درحالی که حسابهای کم درآمد دارای متوسط CTR، ۵% هستند. این تفاوت باعث ایجاد ۳۸ درصد اختلاف می‌شود که این مقدار در سود دهی بسیار قابل توجه است.

افراد و سرمایه‌گذاران بزرگ چگونه این کار را انجام می‌دهند؟ حقیقت امر این است که پرداخت هزینه بیشتر باعث نمی‌شود که تبلیغات شما بیشتر قابل کلیک شود. تبلیغات با سود دهی بالا دارای بالاترین نمره کیفیتی هستند، که به شدت در میزان کلیک دریافتی تأثیرگذار است. اگر تبلیغات شما واقعاً بین کاربران منتقل شود، شما نرخ بهره و سود بالایی دریافت خواهید کرد حتی اگر شما پیشنهادات و آفرهای کمتری نسبت به تبلیغ‌کنندگان بزرگ ارائه دهید.

اگر نمی‌توانید هزینه زیادی در تبلیغات گوگل صرف کنید، می‌توانید با صرف زمان زیادی در کپی تبلیغات خود با اندکی خلاقیت با تبلیغ‌کنندگان بزرگ رقابت کنید. بهترین راهنمایی‌ها که در نوشتن تبلیغات و هزینه هر کلیکی مؤثر است و باعث کسب تعداد زیادی کلیک می‌شود:

 • ۷ روش برتر برای تبلیغات متنی گسترده
 • نحوه ایجاد تبلیغات متنی کامل
 • ۸ روش کپی رایتینگ تبلیغاتی
 • ۴ ایموشن که بهترین آگهی‌های احساسی را ایجاد می‌کند
 • ۴ تاکتیک ساده اما قدرتمند برای نوشتن کپی تبلیغات کامل

5- تبلیغ‌کنندگان و سرمایه‌گذاران بزرگ بیشتر از افزونه‌های تبلیغاتی استفاده می‌کنند. (بیشتراز ۴۶۳۱%)

اگر به دنبال روشی بسیار آسان و کاملا رایگان بدون نیاز به خلاقیت برای افزایش نرخ بهره از کلیکهای تبلیغات خود هستید، استفاده از افزودنی‌های تبلیغاتی روشی مناسب است.

success-in-com1

افراد دارای بودجه بالای تبلیغاتی گوگل بطور میانگین برای هر متن تبلیغاتی در حساب کاربری خود از ۳۱ افزونه تبلیغاتی استفاده می‌کنند، این در حالی است که تبلیغ‌کنندگان با بودجه پایین، از تناظر یک به یک برای تبلیغات خود استفاده می کنند.

success-in-com2

علاوه بر این، تبلیغ‌کنندگان پر هزینه، حدود نیمی از تبلیغاتشان (۴۸%) دارای افزونه‌های فعال هستند، در حالیکه تبلیغ‌کنندگان کم هزینه تنها ۱۷% از تبلیغات‌شان دارای افزونه‌های فعال است و ۸۳% از تبلیغات آنها بدون افزونه هستند.

با آگاهی از هزینه هر کلیک، سایز آگهی اهمیت پیدا می‌کند، سرمایه‌گذاران بزرگ می‌دانند که شما می‌توانید از هر افزونه تبلیغاتی برای گسترش متن تبلیغات خود استفاده کنید تا تبلیغات شما در موتورهای جستجو بزرگتر نمایش داده شود.

برای اینکه تبلیغات شما در سه سطر و پوزیشن ابتدایی جستجو قرار گیرد، ۱۲ عدد افزونه وجود دارد که شما می‌توانید برای افزایش ارزش، وضعیت و جایگاه واقعی تبلیغات خود از آن استفاده کنید.

اگر شما می‌خواهید گروهی از تبلیغات را آماده کنید، مطمئناً بهینه‌سازی و نوشتن تبلیغات گوگل بصورت روتین به اندازه کافی زمانبر است؛ کاربرد افزونه‌های تبلیغاتی کاملاً اختیاری بوده و نگران اتلاف وقت خود نباشید.

بسته به نوع خدمتی که ارائه می‌دهید، افزونه‌های تبلیغاتی شانس شما را برای بهبود نرخ بهره کلیکهایتان افزایش می‌دهد. چرا که این افزونه‌ها با هماهنگی ارزش ها و اطلاعات اضافی، انتظارات شما را برآورده می‌کنند، افزونه های تبلیغات گوگل باعث می‌شوند تا تبیلغات گوگل رقبای شما و فهرست ارگانیک موتور جستجوگر به نفع شما کار کنند؛ بعنوان مثال وقتی تنها یک ایستگاه گاز در شهری وجود داشته باشد، همه به آنجا رجوع می‌کنند.

در حال حاضر، شما می‌توانید با مطالعه، دانش خود را  افزایش دهید تنها کافی است مرورگر دیگری را باز کنید و متناسب با مطالعات و اطلاعات بدست آمده افزونه‌های تبلیغاتی بیشتری را به حساب کاربری تبلیغات گوگل خود اضافه کنید، از مزایای افزونه‌ها این است که می‌توانید  آنها را در هر کمپین تبلیغاتی که مایل هستید اعمال کنید.

حدود ۱۳٫۵ درصد حسابهای کاربری تبلیغات گوگل افزونه‌های لینک سایت را بر روی کمپینهای تبلیغاتی خود اعمال نمی‌کنند. استفاده از افزونه‌ لینک سایت گزینه فوق‌العاده ارزشمندی است.

افزونه‌های تبلیغاتی کاربران را سریعتر به سمت تبلیغات شما هدایت می‌کنند، حتی اگر آنها تاکنون مستقیماً بر روی تبلیغات شما کلیک نکرده باشند، شما وقتی از افزونه‌های تبلیغاتی استفاده می‌کنید تعداد کلیکها بر روی عنوان اصلی قطعاً افزایش خواهد یافت.

6- سرمایه‌گذاران بزرگ کلمات کلیدی زیادی را اضافه می‌کنند

کلمات کلیدی منفی در هر حساب کاربری تبلیغات گوگل دارای کارایی بالایی هستند. استفاده از کلمات کلیدی درست ممکن است نرخ تبدیل مناسبی نداشته باشند و در عوض کاربران کلمات منفی و غیرمرتبط را بیشتر سرچ کنند.

success-in-com3

حدود ۸% از حسابهای کاربری تبلیغاتی گوگل سرمایه‌گذاران کم هزینه، هیچ کلمه کلیدی منفی ندارند و ۶۲% آنها دارای کمتر از ۲۵۰ کلمه کلیدی منفی هستند؛ ۹۸% از حسابهای کاربری پر هزینه بیشتر از ۲۵۰ کلمه کلیدی منفی دارند.

شما می‌توانید تبلیغات گوگل خود را بر اساس برخی کلمات کلیدی فیلتر کنید تا بتوانید بازخورد آنها را در پرس و جوهای مشتریان ببینید. بدین ترتیب می‌توانید حتی کلمات کلیدی جدیدی را بیابید.

7- مصرف کنندگان بزرگ ۱۴۴۸% تبلیغات متنی گسترده‌تری دارند

در گذشته افراد از ارزش متنهای تبلیغاتی آگاهی چندانی نداشتند.

تحقیقات جدید نشان می‌دهد که هنگامی که به پذیرش ETA در حسابهای کاربری پردرآمد و کم درآمد نگاه می‌اندازیم، تفاوتهای بسیاری مشهود است. در حقیقت ۱۴۴۸% بیشتر آگهی‌های متنی گسترده در حسابهای کاربری پردرآمد موجود است.

success-in-com4

استفاده از تبلیغات گوگل با متن گسترده باعث می‌شود تا آگهی شما بیشتر دیده شود و توجه کاربران را به خود جلب کند. شما می‌توانید بدون صرف هزینه زیادی تبلیغاتی تأثیرگذار تولید کنید.

8- سرمایه‌‌گذاران بزرگ Quality Scores (امتیاز کیفیتی) بالانری دارند

Quality Score می‌تواند بطور قابل توجهی بر روی هزینه هر کلیک تأثیرگذار باشد.

success-in-com5

همانطور که به روشنی مشخص است نمره کیفیت می‌تواند بطور چشمگیری میانگین هزینه هر کلیک را افزایش یا کاهش دهد.

نمره کیفی بالاحدود ۵۰% هزینه هر کلیک را کاهش می‌دهد؛ نمره کیفی پایین هزینه‌ها را حدود ۴۰۰% افزایش می‌دهد. در چنین شرایطی، ممکن است شما دو اشتباه انجام داده باشید، یا کلمات کلیدی نادرستی انتخاب کرده‌اید یا کار اشتباهی را بر روی تبلیغات گوگل و لندینگ پیج خود انجام داده‌اید.

به هر حال …

میزان نمره کیفی را می‌توانید در حساب کاربری تبلیغاتی گوگل خود مشاهده کنید. باید بدانید که نمره کیفی یا همان   Quality Score  یک kpi نیست بلکه به نوبه‌ای نشانگر سلامت است؛ مانند دماسنجی برای ادوردز.

تحقیقات جدید بیانگر این است که افراد با بودجه بالا، دارای نمره کیفی با میانگین ضریب رضایت ۶٫۳ و افراد با بودجه پایین دارای نمره کیفی با متوسط ضریب رضایت ۵٫۶ هستند.

این تفاوت ۱۲ درصدی ممکن است چشمگیر بنظر نرسد، اما واقعیت این است که بخشی از بودجه بطور نادرست استفاده می‌شود که برای کسب و کارهای کوچک مقرون بصرفه نخواهد بود. اگر بودجه تبلیغات کمی دارید باید مطمئن شوید که بودجه خود را بدرستی و بطور مؤثر هزینه می‌کنید.

عواملی که بیشترین تأثیر را بر روی نمره کیفیت دارند:

 • CTR (نرخ بهره کلیک) بسیار مهم است.
 • ارتباط آگهی
 • تجربه صفحه اصلی یا لندینگ پیج

 

بهبود کپی آگهی و کیفیت صفحه اصلی می‌تواند بهترین تأثیر را بر روی تبلیغات گوگل ادوردز شما داشته باشد.

9- سرمایه‌گذاران بزرگ اقدامات بیشتری بر روی حساب کاربری خود انجام می‌دهند

اگر با AdWords Performance Grader (تشخیص دهنده میزان کارایی گوگل ادوردز) آشنا نیستید، یک پرایمر کوتاه را برایتان ارائه می‌دهیم: Grader در واقع ابزاری رایگان است که حساب کاربری تبلیغات گوگل شما را سریعاً حسابرسی می‌کند. این ابزار مواردی چون نمره کیفیت، کلمات کلیدی منفی، فعالیت حساب و غیره را بررسیم ی‌کند و بر اساس آن بطور کلی  به عملکرد شما نمره می‌دهد.

ابزار گریدر فعالیت حساب شما را بررسی می‌کند، برای اینکه عملکرد خوبی ارائه دهید باید بتوانید عملکرد حساب کاربری خود را دنبال کنید و بدین ترتیب راندمان کارایی خود را بالا ببرید. اگر به عملکرد سایت خود توجه نکنید، مطمئناً نمی‍توانید تبلیغات خود را بهبود ببخشید.

success-in-com6

با بررسی همه این موارد می‌توان گفت بکار بردن بودجه‌های بالا مسئولیت بیشتری را می‌طلبد. کسب و کارهایی که در تبلیغات آنلاین خود هزینه زیادی را بکار می‌برند عملکرد حسابهای کاربری خود را بسیار جدی می‌گیرند، بنابراین علاوه بر پول، زمان و توجه خود را به حسابهای کاربریشان معطوف می‌کنند.

حتی اگر نمی‌توانید بودجه خود را بطور قابل توجهی بالا ببرید، می‌توانید فعالیتهای بیشتری را در حساب کاربری تبلیغات گوگل خود انجام دهید، فعالیتهایی از قبیل اضافه کردن کلمات کلیدی جدید و کلمات کلیدی منفی، تستهای جدید، ساخت لندینگ پیج اختصاصی و فعال کردن افزونه‌های تبلیغاتی.

 

ما تضمین می‌کنیم که اگر شما یک یا دو ماه در حساب کاربری خود فعالیت انجام دهید، مطمئناً نمره کیفی بیشتری دریافت خواهید کرد و تبلیغات شما به خوبی نمایش داده خواهد شد. بدین ترتیب گرایدر ادوردز نمره بهتری را نمایش خواهد داد.

چقدر این پست مفید بود؟

میانگین امتیاز 5 / 5. تعداد آرا: 1

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

اشتراک مقاله:
Picture of حسین افسان
حسین با زمینه طراحی سایت تونسته توی چند سال اخیر صد ها هزار دلار از بودجه کسب و کار ها رو صرف کمپین های موفقیت آمیز تبلیغات گوگل کمپین های سرچ کنه. همچنین در زمینه تبلیغات متا هم تجربه زیادی داره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *