چگونه از تبلیغ گوگل استفاده کنیم ؟

How-to-use-Google-ads

با مشاهده ویدیوی چگونه از تبلیغ گوگل استفاده کنیم می توانید با تبلیغ گوگل و نحوه نمایش آن برای کسب و کارتان قبل از سفارش گوگل ادوردز بیشتر آشنا شوید. با ما همراه شوید:

 

چگونه از تبلیغ گوگل استفاده کنیم ؟

 

همانطور که مشاهده کردید شرکت گوگل در صفحه اول هفت سایت می تواند از طریق تبلیغ گوگل به کاربران نشان دهد. 4 جایگاه در بالای صفحه و 3 جایگاه در پایین صفحه. این کار با توجه به نحوه اصولی ساخت کمپین و میزان هزینه و بودجه شما می تواند تعیین شود.

در واقع امروزه رقابت بر سر کیووردهاست ، دقیقا کلمات و عباراتی که مردم سرچ می کنند و شما باید در اون کلمات رتبه های بالای گوگل را از آن خود کنید. حال این کلمات را چگونه می توانید پیدا کنید. بهتر است لینک زیر را مشاهده کنید:

حتما ببینید: دستیابی به بهترین کلمات کلیدی با ابزار Keyword Planner

همچنین یکی دیگر از موارد مهم در تبلیغ گوگل داشتن وبسایت با صفحات فرود مناسب هست. چراکه بعد از کلیک آگهی شما در گوگل در واقع این جذابیت صفحه فرود شماست که می تواند کاربران را ماندگار و جذب کند. بارها مشاهده شده که کمپین هایی بهترین حالت و قیمت را داشته اند اما اکثر ورودی ها منجر به خرید و یا حتی تماس نشده اند، این بیشتر به دلیل نبود صفحه فرود مناسب است.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه صفحه فرود یا Landing page به لینک زیر مراجعه کنید:

حتماً ببینید: چگونه یک صفحه‌ی فرود خوب بسازیم؟

در پایان یاداور می شود که این ویدیو در واقع برای آشنایی افرادیست که می خواهند به صورت کلی با مفهوم و کاربرد تبلیغات در گوگل آشنا شوند. در صورتی که نیاز دارید تا اطلاعات بیشتری در زمینه ساخت و مدیریت و یا حتی ترفندهای گوگل ادوردز کسب کنید. حتما به صفحه ویدیوهای آموزشی ما مراجعه کنید.

اشتراک مقاله:

علی
علی یه طراح سایت نمونه س و به متخصص های تبلیغات گوگل هم کمک میکنه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مقالات وی دیجیتال مارکتینگ