_

افزایش فالوور اینستاگرام با روش صحیح

اگر در اینستاگرام محتوای خوب تولید می‌کنید ولی دغدغه افزایش فالوور واقعی دارید، همین الان با ما تماس بگیرید.

تبلیغات روی صفحات پر بازدید در اینستاگرام مرسوم است و همه ما حداقل یک بار با آن ها مواجه شده ایم. در این مدل تبلیغات شما بصورت پست یا استوری در صفحات اینستاگرام پربازدید که مربوط به کسب و کار شما باشد نمایش داده میشود و شما میتوانید تعداد زیادی فالور واقعی از این روش برای صفحه اینستاگرام خود کسب کنید.

اما اگر به دنبال خرید فالوور، ربات افزایش فالوئر و … هستید، این صفحه را با دقت بخوانید تا با حقایقی که دیگران به شما نگفته‌اند، آشنا شوید!

تبلیغات اسپانسری اینستاگرام

تبلیغات اینفلوئنسری

تبلیغات در صفحات پر مخاطب

اگر افزایش فالوور و فروش در اینستاگرام را می‌خواهید

بهترین روش، تبلیغات در صفحات پر مخاطب است اما نه هر صفحه‌ای. هرچقدر فالوورهای آن صفحه نزدیک به جامعه هدف شما باشند، تبلیغات شما سوددهی بیشتر خواهد داشت. صفحات زیادی در اینستاگرام هستند که تعداد فالوورهایشان ممکن است شما را ترغیب کند که با آنها وارد کار تبلیغاتی شوید اما دست نگه‌دارید، بسیاری از این صفحات فالوور فیک دارند و شما هیچ نتیجه‌ای از تبلیغات نمی‌گیرید.

_

اگر برندینگ و افزایش فالوور در اینستاگرام را می‌خواهید

بهترین روش، تبلیغات اینفلوئنسری است. افراد مشهور و محبوب در اینستاگرام برند و خدمات شما را به مخاطبان معرفی می‌کنند و میان کاربران اینستاگرام و شما یک ارتباط قوی ایجاد می‌کنند. برای انتخاب اینفلوئنسر مناسب، نحوه انتقال پیام تبلیغاتی و استراتژی تبلیغات در کنار شما هستیم.

100 + صفحه پرمخاطب میزبان تبلیغات شما هستند

2/460/000 تومان 

پنل B

 

تبلیغ روی استوری

حدود 300,000 امپریشن در 24 ساعت

8/000/000 تومان 

پنل D

 

تبلیغ روی استوری

حدود 1,000,000 امپریشن در 24 ساعت

1/250/000 تومان 

پنل  A

 

تبلیغ روی استوری

حدود 150,000 امپریشن در 24 ساعت

4/050/000 تومان 

پنل C

 

تبلیغ روی استوری

حدود 500,000 امپریشن در 24 ساعت

سوالات متداول افزایش فالوور

برای ثبت سفارش و یا درخواست مشاوره از طریق فرم‌های زیر اقدام فرمایید و یا اگر مایل هستید از طریق شماره‌های تماس مندرج با ما در ارتباط باشید.

مشاوره رایگان

  اطلاعات تماسثبت سفارش

   حداقل کیفیت ویدیو برای تبلیغ اینستاگرام چقدر باید باشد؟

   حداقل کیفیت ویدئوی تبلیغاتی باید 500pixel باشد.

   آیا شرکت‌هایی که خدمات تبلیغات در اینستاگرام را در کشور ایران انجام می‌دهند، باید ازطرف اینستاگرام نمایندگی داشته باشند؟

   خیر، برای این کار نیازی به دریافت نمایندگی نیست. درواقع هیچ شرکتی در ایران نمی‌تواند نماینده رسمی اینستاگرام باشد. هرچند متأسفانه گاهی مشاهده می‌شود که شرکت‌ها خود را نماینده رسمی اینستاگرام معرفی می‌کنند.

   چرا این‌گونه تبلیغات برای ما نمایش داده نمی‌شود و کجا باید آن‌ها را دید؟

   درواقع نمایش تبلیغات در اینستاگرام برای همان جامعه هدف که تنظیم شده، نمایش داده می‌شود. اگر تابه‌حال برای شما نمایش داده نشده، به این دلیل است که شما تا‌به‌حال جزء جامعه هدف هیچ کمپینی نبوده‌اید و یا جزء دیتابیس شماره تلفن‌های وی دیجیتال مارکتینگ قرار نداشته‌اید.

   دقت در نمایش به جامعه هدف دقیقاً چند درصد است؟

   به نوع انتخاب جامعه هدف بستگی دارد. اگر جامعه هدف در ایران باشد، به دلیل تحریم‌ها دقت جغرافیایی پایین‌تر خواهد بود؛ ولی در کشورهای دیگر با دقت بیشتری صورت می‌گیرد. مثلاً درخصوص جنسیت و سن افراد یا کد شهرستان‌ها می‌توان گفت میزان دقت بیش از 90درصد خواهد بود. ولی درخصوص مثلاً شماره مناطق تهران ممکن است با‌توجه‌به نقل مکان افراد، این دقت از درصد کمتری برای نمایش تبلیغات در اینستاگرام برخوردار باشد.

   آیا تبلیغ محصولات و خدمات با افزایش فالوور ارتباط دارد؟

   خیر، درواقع هدف از تبلیغ در اینستاگرام افزایش فالوئر و لایک نیست. اما گاهی مشاهده می‌شود که به دلیل کیفیت خوب تبلیغ و جذابیت محتوای آن، افراد جامعه هدف اقدام به دنبال‌کردن و پسندیدن صفحه مربوط می‌کنند.

   آیا امتیاز کمپین با کیفیت عکس و نوع فونت و کپشن مربوطه به تبلیغ ارتباط دارد؟

   بله، در اصل کیفیت عکس محتوای کمپین تبلیغات در اینستاگرام و همچنین نوع متن و کپشن باعث امتیازگرفتن از فیس‌بوک می‌شود؛‌ زیرا هریک از این موارد کمک می‌کند تا تبلیغ برای کاربران هدف جذابیت بیشتری داشته باشد و اصطلاحاً دچار بازخورد منفی نشوند و به‌راحتی از تبلیغ شما عبور نکنند؛ درنتیجه ممکن است کاربران تبلیغ شما را دیده و مثلاً روی آن کلیک کنند که اصطلاحاً به آن بازخورد مثبت گفته می‌شود.

   آیا برای تبلیغات در اینستاگرام باید حتماً نام کاربری و رمز صفحه اینستاگرام و فیس‌بوک را به شرکت تحویل داد؟

   خیر، کافیست URL پیج بیزینسی فیس بوک را برای کارشناسان ما ارسال کرده تا روی فیسبوک شما درخواست ادمین تبلیغات فرستاده و تبلیغ را استارت بزنند.

   ادمین تبلیغات فقط به قیمت پروموشن و پرداختی دسترسی داشته نه اطلاعات شخصی  شما!

   آیا می‌توان مخاطبان پیج‌های رقیبان و همکاران خود را تارگت تبلیغات خود در اینستاگرام قرار داد؟

   خیر، تنها در صورتی می‌توان مخاطبان پیج‌های رقبا و همکاران را هدف قرار داد که دسترسی کامل به آن پیج‌ها برای شما میسر باشد؛‌ اما ظاهراً این امر ممکن نیست.

   در صورت نیاز می‌توان تبلیغ را به دیتابیس پیشنهادی خودمان نمایش داد؟

   بله، در صورت لزوم اگر کارفرما به‌صورت پیش‌فرض تعداد درخور توجهی از شماره تماس‌های مشتریان یا همکاران خود را داشته باشد، آن را در اختیار ما می‌گذارد تا در داشبورد فیس‌بوک علاوه بر تنظیمات معمول، همان دیتابیس را برای کمپین تبلیغاتی ایشان بارگذاری کنیم. ضمناً باید توجه کرد که دیتابیس مدنظر باید حداقل 100هزار شماره تلفن داشته باشد؛ زیرا کمتر از آن قابل تنظیم نخواهد بود.

   آیا هزینه تبلیغات در استوری با هزینه تبلیغات در پست معمولی تفاوت دارد؟

   خیر، هزینه تبلیغات در پست و استوری به یک میزان و طبق فهرست قیمت‌های موجود است. گفتنی است که تمامی قیمت‌های موجود در سایت کاملاً حدودی بوده و درنهایت به رتبه کیفی و جذابیت تبلیغات شما بستگی دارد.

   آیا تضمینی برای فروش محصولات و خدمات از طریق ایجاد کمپین اسپانسر اینستاگرام وجود دارد؟

   در واقع کمپین اسپانسر اینستاگرام یک مدل هدفمند تبلیغ محصولات و خدمات می باشد که توسط ما برای جامعه هدف مورد نظر با بیشترین دقت ارسال می شود و شرکت وی دیجی مارکتینگ تضمینی بابت فروش نمیتواند بدهد. هرچند تمام ابزارها و ایده های کاربردی برای موفقیت کمپین توسط کارشناسان ما لحاظ می گردد.

   آیا می‌توان قبل از شروع تبلیغ از میزان هزینه هر کلیک دقیقاً اطلاع داشت؟

   خیر، هیچ‌کس حتی خود فیس‌بوک از میزان دقیق هزینه‌ها اطلاع ندارد. البته در انتهای گزارش نهایی و بعد از چک‌کردن بازخورد تبلیغ، میزان و نحوه هزینه بودجه شما بابت تبلیغات در اینستاگرام اعلام می‌شود.

   آیا برای تبلیغات در اینستاگرام، داشتن وب‌سایت الزامی است و اینکه داشتن وب‌سایت چه تأثیری دارد؟

   خیر، داشتن وب‌سایت جزو ملزومات کمپین اسپانسرینگ نیست. اما باید به این نکته اشاره کرد که داشتن وب‌سایت و مخصوصاً صفحه فرود مناسب موجب هدایت صحیح کاربران و مشتریان از طریق قیف فروش خواهد شد.

   تعداد کاراکترهای متن کپشن تبلیغاتی باید چقدر باشد؟

   حداکثر تعداد کاراکتر برای متن تبلیغاتی کپشن باید حداکثر 2000 کاراکتر باشد

   بعد از سفارش کمپین و تکمیل اطلاعات معمولا چه مدت زمانی طول میکشد تا کمپین تبلیغاتی ما در اینستاگرام استارت شود؟

   معمولا بعد از تکمیل اطلاعات و پرداخت وجه حدود 24 تا 48 ساعت زمان لازم است تا کمپین ساخته و مورد تایید فیسبوک قرار بگیرد.