4+2 ابزار مهم برای تجزیه و تحلیل اینستاگرام

4+2 ابزار مهم برای تجزیه و تحلیل اینستاگرام

تجزیه و تحلیل اینستاگرام با بهترین ابزارها بینش و استراتژی مخصوصی را در اختیار شما قرار می‌دهد. به علاوه، معیارهایی را که برای بازگشت سرمایه باید دنبال کنید، به شما آموزش می‌دهد.

ابزارهای تجزیه و تحلیل اینستاگرام فقط نمودارها و معیارهای تنها نیستند. آن‌ها بهترین روش برای دانستن این موضوع است که آیا انرژی و بودجه‌ای که برای این سیستم عامل خرج می‌کنید ارزش دارد یا خیر.

ابزارهای تجزیه و تحلیل اینستاگرام به شما کمک می‌کند تا متوجه شوید که چگونه همه افراد از تأثیر گذارهای کوچک (اینفلوئنسرها) تا برندهای جهانی، داده‌های مورد نیاز خود را برای شناخت مخاطبانشان به دست می‌آورند.

 ابزارهای تجزیه و تحلیل اینستاگرام به شما نشان می‌دهند که شما باید بر روی کدام یک از اهداف خود تمرکز بیشتری کنید و همچنین داده‌های مورد نیاز برای بررسی ROI را در اختیار شما می‌گذارد.

طی چند سال گذشته اینستاگرام در حال حذف حساب‌های بی‌محتوا و نامناسب است. از ژوئن 2020، API قدیمی که به برنامه‌های جاسوسی اجازه دسترسی به اطلاعات را می‌داد به طور رسمی از بین رفته است.

برای بیشتر طرفداران رسانه‌های اجتماعی، این خبر خوبی است: ابزارهای تجزیه و تحلیل موجود در حال حاضر قابل اعتمادتر هستند و مجبور شده‌اند خود را با قوانین جدید که اولین آن حفظ حریم خصوصی است، وفق دهند. اما با این شرایط کدام ابزار تجزیه و تحلیل برای بازاریابان اینستاگرام بیشترین کاربرد را دارد؟

در این مطلب ما بهترین ابزارهای تجزیه و تحلیل اینستاگرام در سال 2020 را با جزئیات شرح خواهیم داد. و سپس به شما نشان خواهیم داد که هنگام استفاده از آن‌ها چه معیارهایی را باید اندازه‌گیری کنید تا به نتایج متناسب با اهداف برند خود برسید.

فهرست مطالب:

 • ابزارهای تجزیه و تحلیل اینستاگرام
 • چگونه می‌توان داده‌های حاصل از تجزیه و تحلیل اینستاگرام خود را مشاهده کرد
 • نحوه دسترسی به تجزیه و تحلیل اینستاگرام در دسکتاپ
 • معیارهای مهم اینستاگرام
 • معیارهای حساب اینستاگرام
 • معیارهای مخاطب
 • معیارهای فردی
 • معیارهای استوری اینستاگرام
 • معیارهای تبلیغات در اینستاگرام
 • ابزارهای تجزیه و تحلیل اینستاگرام

طیف گسترده‌ای از ابزارهای تجزیه و تحلیل اینستاگرام وجود دارد. در اینجا چند ابزار برتر وجود دارد که در واقع تخصص دارند و به موفقیت برند شما کمک می‌کنند.

آمار پست‌های اینستاگرام

بیایید از ابزاری به نام horse’s mouth شروع  کنیم.

ابزارهای تجزیه و تحلیل اینستاگرام

 • چگونه می توان تجزیه و تحلیل اینستاگرام خود را مشاهده کرد
 • نحوه دسترسی به تجزیه و تحلیل اینستاگرام در دسک تاپ
 • معیارهای مهم Instagram برای ردیابی
 • معیارهای حساب اینستاگرام
 • سنجه های مخاطب
 • معیارهای ارسال فرد
 • سنجه های Instagram Stories
 • معیارهای تبلیغات Instagram

ابزارهای تجزیه و تحلیل اینستاگرام

طیف گسترده ای از ابزارهای تجزیه و تحلیل اینستاگرام وجود دارد. در اینجا چند ابزار برتر وجود دارد که در واقع تخصص دارند تا به موفقیت برند شما کمک کنند.

آمار پست‌های اینستاگرام

بیایید با یکی از بهترین ابزار تجزیه و تحلیل اینستاگرام یعنی horse’s mouth شروع کنیم.

4+2 ابزار مهم برای تجزیه و تحلیل اینستاگرام

 ابزار تجزیه و تحلیل بومی اینستاگرام

 این برنامه رایگان و قابل فهم به شما نشان می‌دهد که محتوای شما در حال حاضر چگونه عمل می‌کند.

این ابزار که یکی از برترین ایزارهای تجزیه و تحلیل اینستاگرام است، اطلاعات جمعیتی مخاطبان شما را نشان می‌دهد، یعنی به شما نشان می‌دهد که وقتی مخاطبان آنلاین هستند، روی چه چیزی کلیک می‌کنند (نمایه شما؟ وب سایت شما؟) و چه چیزی را دوست دارند؟

اطلاعات آماری پست همچنین به شما اطلاعاتی درباره چگونگی یافتن پست شما توسط افراد را نشان می‌دهد.

توجه داشته باشید که برای استفاده از نمایه اینستاگرام، باید به نمایه کسب و کار در اینستاگرام بروید.

در اینجا یک آموزش در مورد نحوه استفاده بیشتر از داده‌های نمایه‌های اینستاگرام آورده شده است:

اگر به داده‌های دقیق‌تر، نمای با دامنه بیشتر یا گزارشی از این داده‌ها نیاز دارید، وقت آن است که به سایر برنامه‌ها نگاهی بی‌اندازید.

تجزیه و تحلیل اینستاگرام با  Hootsuite

اگرچه ممکن است Hootsuite را به عنوان یک ابزار برنامه ریزی بشناسید، اما ما همچنین یک ابزار تحلیلی قوی برای تجزیه و تحلیل اینستاگرام ارائه می‌دهیم که فراتر از آن چیزی است که داده‌های بومی اینستاگرام می‌توانند به شما بگویند.

برای یادآوری، این مواردی است که داشبورد Hootsuite می‌تواند انجام دهد و اینستاگرام نمی‌تواند.

 • داده‌های گذشته را به شما نشان دهد.
 • مقایسه معیارها در بازه‌های زمانی خاص برای دستیابی به دیدگاه تاریخی؛
 • گزارش‌های قابل تنظیم را هر زمان که دوست دارید اجرا کنید.
 • با استفاده از معیارهای مورد نظر خود، عملکرد پست‌های خاص را بررسی کنید.
 • زمان پاسخگویی به مشتریان را اندازه‌گیری نمایید.
 • نظرات اینستاگرام را بر اساس احساسات (مثبت یا منفی) رتبه بندی کنید.

4+2 ابزار مهم برای تجزیه و تحلیل اینستاگرام

مزایای دیگر تجزیه و تحلیل اینستاگرام

 Hootsuite همچنین دارای ابزار تجزیه و تحلیل اینستاگرام رقابتی است. می‌توانید از این موارد برای بررسی داده‌های اجتماعی برند خود در فضای گسترده‌تر استفاده کنید.

سرانجام، از آنجا که Hootsuite از هر پلتفرم مهم رسانه‌های اجتماعی پشتیبانی می‌کند، شما می‌توانید تمام تجزیه و تحلیل‌های خود را در یک مکان جمع‌آوری کنید و به راحتی ببینید که چه معیاری کار می‌کند و در کجا می‌توانید پیشرفت کنید.

ابزار Iconosquare

برای حسابرسی حساب‌های تجاری خود در اینستاگرام می‌توانید از ابزار Iconosquare استفاده نمایید. این ابزار به شما نشان می‌دهد که در کجا عالی هستید و نکاتی در مورد چگونگی پیشرفت ارائه می‌دهد. علاوه ‌بر این اطلاعات مربوط به 30 روز اخیر را برای بررسی بهتر به شما نشان می‌دهد.

Iconosquare همچنین نسخه آزمایشی داشبورد حرفه‌ای را برای کسب و کارهای بزرگ ارائه می‌دهد. با استفاده از این ابزار شما تمام معیارهای استاندارد را دریافت خواهید کرد. نرخ تعامل، آمار فالوورها، داده‌های استوری و غیره.

مانند Hootsuite، تجزیه و تحلیل Iconosquare تنها بخشی از پیشنهاد آن‌ها است. آن‌ها همچنین ابزارهای مدیریت و برنامه‌ریزی شبکه‌های اجتماعی و تجزیه و تحلیل اینستاگرام را ارائه می‌دهند.

ولی باید بدانید که Iconosquare فقط از حساب‌های فیسبوک و اینستاگرام شما پشتیبانی می‌کند، بنابراین اگر به دنبال ابزاری هستید که بتواند از عهده همه سیستم عامل‌های رسانه‌های اجتماعی شما برآید، شاید این مورد گزینه مناسبی برای شما نباشد.

4+2 ابزار مهم برای تجزیه و تحلیل اینستاگرام

ابزار Keyhole

Keyhole خود را به عنوان “ردیاب کلمات” معرفی می‌کند، به این معنی که این ابزار در ردیابی هشتگ‌ها و کلمات کلیدی تخصص دارد.

این ابزار برای ردیابی تبلیغات، هشتگ‌های معروف و مسابقات اینستاگرام در زمان واقعی مفید است. با این حال، دسترسی به هر داده‌ای که مربوط به بیش از یک هفته قبل است نیاز به ارتقا به یک حساب Enterprise دارد.

4+2 ابزار مهم برای تجزیه و تحلیل اینستاگرام

ابزار HypeAuditor به منظور تجزیه و تحلیل اینستاگرام

افسوس که این ابزار تجزیه و تحلیل اینستاگرام فقط بر اطلاعات بسیار کمی تمرکز دارد و داده‌های آن فقط جهت سرگرمی مورد استفاده قرار می‌گیرد و شما نمی‌توانید برای مدیریت حساب کاربری خود خیلی روی این مورد حساب باز کنید. این ابزار برای شناسایی حساب‌های تقلبی ساخته شده است بنابراین هنوز هم می‌تواند کارایی داشته باشد.

نسخه رایگان این برنامه به شما نشان می‌دهد که چه تعداد از فالوورهای شما واقعی و چه تعداد تقلبی هستند. برای اینکه شما بتوانید با رقبای خود رقابت کنید این موضوع بسیار اهمیت دارد.

علاوه بر این با پرداخت 299 دلار در ماه به نسخه حرفه‌ای‌تر این ابزار تجزیه و تحلیل اینستاگرام دسترسی داشته باشید. این گزینه فقط برای برندهای تجاری بزرگ کاربرد دارد و اطلاعات جمعیتی شرکای شما و میل تجاری آن‌ها را به شما  گزارش می‌دهد.

4+2 ابزار مهم برای تجزیه و تحلیل اینستاگرام

چگونه می‌توان تجزیه و تحلیل اینستاگرام خود را مشاهده کرد؟

شما نمی‌دانید کجا بروید تا آخرین اطلاعات مربوط به حساب خود را ببینید؟ برای دسترسی به تجزیه و تحلیل خود در اینستاگرام، به یک نمایه تجاری نیاز دارید. پس از راه‌ اندازی، این مراحل را دنبال کنید:

 1. در برنامه، به نمایه خود بروید.
 2. روی گزینه‌ای که در گوشه بالا سمت راست است کلیک کنید.
 3. روی Insights در فهرست کلیک کنید.
 4. نمای کلی محتوای خود، فعالیت و جمعیت شناسی مخاطبان خود را مشاهده کنید.

4+2 ابزار مهم برای تجزیه و تحلیل اینستاگرام

همچنین می‌توانید با ضربه زدن روی پیوند View Insights در زیر هر کدام، جزئیات مربوط به پست‌های جداگانه را بررسی کنید. این داده‌ها به ویژه برای ایجاد هشتگ‌ها به طوری که توجه افرادی که شما را دنبال نمی‌کنند را جلب کند بسیار اهمیت دارد.

4+2 ابزار مهم برای تجزیه و تحلیل اینستاگرام

نحوه دسترسی به تجزیه و تحلیل اینستاگرام در دسکتاپ

شما همچنین می‌توانید از طریق دسکتاپ به تجزیه و تحلیل اینستاگرام خود دسترسی پیدا کنید. ما دو روش را به شما نشان خواهیم داد: از طریق Creator Studio Facebook و از طریق Hootsuite.

نحوه دسترسی به تجزیه و تحلیل اینستاگرام در دسکتاپ از طریق Creator Studio:

 1. به Facebook’s Creator Studio بروید.
 2. روی نماد اینستاگرام در نوار بالا کلیک کنید.

4+2 ابزار مهم برای تجزیه و تحلیل اینستاگرام

3. روی Insights در نوار کناری سمت چپ کلیک کنید، سپس فعالیت خود یا مخاطب خود را در 7 روز گذشته مشاهده کنید.

4+2 ابزار مهم برای تجزیه و تحلیل اینستاگرام

در همین حال، اگر نیاز دارید اطلاعات مربوط به بیش از یک هفته گذشته را بررسی کنید، در اینجا نحوه دستیابی به تجزیه و تحلیل اینستاگرام در دسکتاپ خود با استفاده از Hootsuite آورده شده است.

تجزیه و تحلیل اینستاگرام در دسکتاپ از طریق Hootsuite:

 1. به داشبورد Hootsuite خود بروید و روی آرم آنالیز در نوار کناری کلیک کنید.4+2 ابزار مهم برای تجزیه و تحلیل اینستاگرام
 2. نمای کلی اینستاگرام خود را انتخاب کنید (اگر قبلاً این کار را نکرده‌اید، برای اتصال حساب خود این مراحل را دنبال کنید).

4+2 ابزار مهم برای تجزیه و تحلیل اینستاگرام

محدوده تاریخ خود و معیارهای خود را انتخاب نمایید و گزارش‌های مورد نظرتان را مشاهده کنید.

معیارهای مهم اینستاگرام

ابزارهای تجزیه و تحلیل این روزها به قدری قدرتمند و همه کاره هستند که بیشتر بازاریابان تصمیمات خود را بر اساس نتایج این برنامه‌ها می‌گیرند. این موضوع به این معنی است که استفاده درست از این داده‌ها و ابزارهای تجزیه و تحلیل اینستاگرام می‌تواند برند شما را به سمت یک موفقیت بزرگ سوق دهد.

در اینجا، ما برای رسیدن به اهدافی که برای شما مهم هستند، معیارهای اندازه گیری اینستاگرام را دنبال می‌کنیم.

 • معیارهای حساب اینستاگرام
 • میزان مشارکت
 • نحوه محاسبه میزان مشارکت

میانگین در همه پست‌ها

 [تعداد ارسال‌ها ÷ تعداد کل دنبال کنندگان (یا تعداد نمایش ها) ✕ 100]

این معیار بهترین گزینه برای ارزیابی میزان نمایش محتوای شما توسط مخاطبان است. توجه داشته باشید که با افزایش دنبال کنندگان بیشتر، این درصد غالباً افت می‌کند.

تقریباً همه ابزارهای تجزیه و تحلیل اینستاگرام این تعداد را برای حساب شما محاسبه می‌کنند. از آنجا که برخی از کارشناسان فکر می‌کنند تعداد ارسال‌ها مقایسه بهتری نسبت به تعداد فالوورها است، توجه داشته باشید که ممکن است درصد متفاوتی از ابزارهای مختلف به دست آورید.

نکته حرفه ای

 اگر می‌خواهید جزئیات بیشتری به دست آورید، در اینجا خلاصه‌ای از همه روش‌های مختلف برای محاسبه نرخ تعامل آورده شده است.

میزان رشد فالوورها و

نحوه محاسبه میزان رشد فالوورها

(تعداد دنبال کنندگان جدید ÷ تعداد دنبال کنندگان قدیم ✕ 100)

اگر این معیار را مرتب بررسی نکنید، تعداد دنبال کنندگان شما تقریباً فقط یک معیار پوچ می‌شود. اگرچه تعداد نمایش مطالب شما از اهمیت بیشتری برخوردار است ولی این معیار نیز می‌تواند در جای خود مهم باشد.

تجزیه و تحلیل اینستاگرام و فالوورهای آن به شما کمک می‌کند تا رشد ماهانه خود را به صورت درصد بررسی کنید و از گزارش‌های به دست آمده متوجه شوید که کجا و چه زمانی عملکرد موفقیت ‌آمیزتری داشته‌اید.

ترافیک ارجاع از وبسایت

از آنجا که ما در نهایت اینجا هستیم تا میزان ROI اینستاگرام شما را افزایش دهیم، نظارت بر جریان ترافیک ارجاع از وبسایت یک معیار کلیدی است. استراتژی در نظر گرفته شده برای اینستاگرام بسیار مهم است، زیرا شما نمی‌توانید از پیوندها در پست‌های جداگانه استفاده کنید.

سه مکان اصلی برای اندازه‌گیری میزان بازدید وب سایت از اینستاگرام وجود دارد:

 1. پیگیری تعداد افرادی که از پیوند موجود در بیوگرافی شما استفاده می‌کنند.
 2. تعداد افرادی که از استوری شما در اینستاگرام بازدید می‌کنند.
 3. از پارامترهای UTM در پیوندهای خود استفاده کنید. (پارامترهای UTM می‌توانند داده‌ها را از هر کسی که پیوند را در مرورگر خود کپی کند، برای شما ارسال کند.)

نکته حرفه‌ای

 اگر ردیابی فعالیت مشتری در طی فرآیند خرید عالی به نظر می‌رسد، اما در عین حال پیچیده است، توصیه می‌کنیم نگاهی به Hootsuite Impact بی‌اندازید.

عملکرد هشتگ

استفاده از هشتگ مناسب ارزان‌ترین و کارآمدترین روش برای جذب فالوورهای جدید است. تجزیه و تحلیل اینستاگرام در خصوص هشتگ به شما کمک می‌کند تا بتوانید هشتگ‌های مرتبط را ایجاد کنید به طوری که افراد جدید بیشتری بتوانند محتوای شما را ببینند.

به جای استفاده از هشتگ‌های قدیمی و تکراری #stagood، #love یا #picoftheday از این معیار اصلی اینستاگرام برای یافتن بهترین و مرتبط‌‌ترین هشتگ برای برند خود استفاده کنید.

برای کسب اطلاعات بیشتر به مطلب پست اینستاگرام و 11 نکته ای که برای بهبود اکانت تجاری باید بدانید ما مراجعه کنید.

معیارهای مخاطب

جمعیت شناسی

بیشتر ابزارهای تجزیه و تحلیل اینستاگرام به شما یک نمای کلی از جنسیت، سن و موقعیت مخاطب خود می‌دهند. این اطلاعات مهم است زیرا به شما کمک می‌کند بازار هدف خود و به طور خاص، شخصیت خریدار خود را مشخص کنید. دانستن اینکه با چه کسی صحبت می‌کنید برای استراتژی محتوای شما بسیار مهم است.

برای معیارهای مقایسه‌ای، نگاهی به 13 اشتباه رایج در مدیریت اینستاگرام بی‌اندازید.

نکته حرفه‌ای

در کنار اطلاعات جمعیتی، جنبه اساسی رفتار مخاطبان نیز نشان داده می‌شود: چه زمانی عمده مخاطبان شما مطالبتان را بررسی می‌کنند؟ به این مورد توجه داشته باشید چرا که بهترین زمان ارسال پست در اینستاگرام را به شما نشان می‌دهد.

الگوریتم اینستاگرام با انتخاب پست‌هایی که باید به مردم نشان دهد، اولویت‌های شما را می‌تواند مشخص کند.

نرخ ارسال پست به منظور تجزیه و تحلیل اینستاگرام

نحوه محاسبه نرخ ارسال پست

(ارسال پست ÷ تعداد دنبال کنندگان کل (یا تعداد نمایش) ✕ 100)

برخی از کارشناسان شبکه‌های اجتماعی نظرات را بر لایک‌ها مقدم می‌دانند زیرا معتقد هستند که میزان علاقه بالاتری را نشان می‌دهند. اما بسیاری از ابزارهای تجزیه و تحلیل اینستاگرام هر دو مورد را برابر می‌دانند.

ارسال نظرات

نحوه محاسبه میزان نظرات پست

(ارسال نظرات ÷ تعداد کل دنبال کنندگان (یا تعداد نمایش) ✕ 100)

اینکه شما بتوانید مخاطب را متقاعد کنید که زیر مطالب شما نظر بدهند کمی سخت‌تر از به دست آوردن لایک است.

اگر اهداف شما شامل ایجاد وفاداری یا پرورش روابط است، نظرات خود را جدا از مشارکت کلی خود بشمارید و برای بالا بردن این تعداد به طور خاص تلاش کنید.

نکته حرفه‌ای برای تجزیه و تحلیل اینستاگرام

 نظر دادن مخاطبین شما به طور کلی می‌تواند به موفقیت حساب کاربری شما تا حد بسیار زیادی کمک نماید.

تعداد دفعاتی که پست شما دیده می‌شود

تعداد بازدید پست‌ها و استوری‌های شما می‌تواند نشان دهد که شما به خوبی حساب و محتوای خود را تبلیغ می‌کنید یا خیر. آیا هشتگ‌های درستی را انتخاب می‌کنید؟ آیا تبلیغات خود را به طور موثر انجام می‌دهید؟ آیا به هزینه تبلیغات خود فکر کرده‌اید؟

این مورد را هنگام تجزیه و تحلیل اینستاگرام تحت نظر داشته باشید. به خصوص اگر هدف شما ایجاد آگاهی با فروش بالا است.

یکی دیگر از معیارهای مهم تعداد کل حساب‌های منحصر به فردی است که پست شما را دیده‌اند. این گزینه به تعداد فالوئرهای شما مرتبط است. علاوه بر این میزان جالب بودن محتوای شما نیز بسیار اهمیت دارد. هرچه محتوای شما بیشتر درگیر شود، افراد بیشتری آن را مشاهده خواهند کرد (به همین دلیل دانستن نحوه کار الگوریتم اینستاگرام مهم می شود.)

معیارهای استوری اینستاگرام

میزان مشارکت استوری

نحوه محاسبه میزان مشارکت استوری

(تعداد کل فعالیت‌ها ÷ تعداد کل حساب‌های منحصر به فردی است که پست شما را دیده‌اند X 100 )

برای اندازه‌گیری میزان تعامل در استوری خود، باید تعداد پاسخ‌ها، بازدیدهای نمایه و لایک‌ها را بررسی کنید. این تعاملات مثبت می‌تواند به شما بگوید که در تجزیه و تحلیل اینستاگرام چه کاری را درست انجام می‌دهید.

برای بررسی کامل و یادگیری بیشتر توصیه می‌شود مطلب 12 روش جدید افزایش فالوور اینستاگرام ما را بررسی کنید.

در همین حال، استوری اینستاگرام یکی از معدود مکان‌های اجتماعی است که در آن بازاریابان می‌توانند به بازخورد منفی دسترسی پیدا کنند (که مسلماً حتی از مثبت‌ها نیز مفیدتر است). توجه کنید که مخاطبان شما چه مقدار به موارد زیر توجه می‌کنند:

میزان مشاهده مجدد پست‌ها

میزان تعامل در ارسال پست‌ها توسط مخاطبین

میزان بازدید از استوری‌ها

این بازخورد عالی برای آن دسته از افرادی که به درآمدهای خود به کمک تجزیه و تحلیل اینستاگرام توجه دارند بسیار مهم است. از این اطلاعات برای ارتقا بازدید استوری اینستاگرام خود استفاده کنید.

معیارهای تبلیغات در اینستاگرام

نرخ بازدید

نحوه محاسبه نرخ بازدید تبلیغات

(تعداد کلیک ÷ تعداد دفعاتی که مطلب دیده شده است x  100)

این معیار میزان تأثیر تبلیغات در جلب توجه مخاطب را اندازه‌گیری می‌کند. نرخ پایین به این معنی است که شما باید بررسی کنید که آیا تبلیغات شما به اندازه کافی قانع کننده است یا خیر.

این راهنمای کامل برای تبلیغات اینستاگرام را مرور کنید تا نکات بیشتری را بیاموزید.

نرخ تبدیل و تجزیه و تحلیل اینستاگرام

برای بسیاری از مارک‌های تجارت الکترونیک و B2B، این عدد یک هدف نهایی است. شما می‌خواهید محصول خود را بفروشید. مطمئن باشید که حساب کاربری شما به درستی این کار را انجام می‌دهد.

اگر شما برای حساب کاربری خود در یک کمپین پولی سرمایه‌گذاری کرده‌اید، حتماً نتایج ملموس خود را با استفاده از Hootsuite Impact پیگیری کنید.

منبع:

blog.hootsuite

چقدر این پست مفید بود؟

میانگین امتیاز 5 / 5. تعداد آرا: 1

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

اشتراک مقاله:
Picture of حسین افسان
حسین با زمینه طراحی سایت تونسته توی چند سال اخیر صد ها هزار دلار از بودجه کسب و کار ها رو صرف کمپین های موفقیت آمیز تبلیغات گوگل کمپین های سرچ کنه. همچنین در زمینه تبلیغات متا هم تجربه زیادی داره Linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *