مزایای تبلیغات اسپانسر اینستاگرام

معرفی مزایای تبلیغات اسپانسر اینستاگرام

در این مطلب به معرفی مزایای تبلیغات در اینستاگرام ( تبلیغات اسپانسر اینستاگرام ) خواهیم پرداخت.

معرفی اینستاگرام

اینستاگرام به عنوان یک ابزار تبلیغاتی به بازاریابان کمک میکند پیامهای درست را به افراد مناسب در لحظه‌ی مناسب برسانند. تبلیغات اینستاگرام بخشی از یک استراتژی بازاریابی یکپارچه است و ابزاری برای رسیدن به مخاطبان عام یا بسیار خاص در سراسر اینستاگرام، توئیتر، یاهو مسنجر، و یا از طریق برنامه‌های تلفن همراه با شبکه مخاطبان ارائه میدهد. دو میلیارد نفر، بیش از نیمی از کاربران اینترنت، هر ماه به اینستاگرام دسترسی پیدا میکنند و سری به آن میزنند. انواع مخاطبان اینستاگرام به بازاریابان کمک میکنند تا تبلیغات را با استفاده از داده‌هایی که مردم به صورت عمومی به اینستاگرام میرسانند و همچنین داده‌های شرکتهای دیگر، بصورت کاملا مؤثر هدف قرار دهند.

لینک گذاری در اینستاگرام

لینکهای مداومی که در سراسر پیج اینستاگرام قرار میگیرند و به خدمات شما و یا سایت و محصولات شما لینک میشوند، میتواند به مرور مخاطبان شما را شناسایی و آنها را در مرورگرها و جستجوگرها به سوی سایت و کسب و کار شما سوق دهند. این یکی از مزایای تبلیغات اسپانسر اینستاگرام هست. طبق رتبه بندیهای جهانی دیجیتال مارکتینگ، تنها ۶۵% از تبلیغات در سطح اینترنت، به نحوی درست برای مخاطبان اصلی خود هدف گذاری شده اند. در اینستاگرام حدود ۸۵ درصد از تبلیغات به کمپینهای بزرگ جهانی معطوف شده است و تا ۹۰ درصد از تبلیغات به مبارزات انتخاباتی ایالات متحده بدون توجه به جنسیت و محدوده سنی تخصیص یافته است.

سعی کنید برای پیش برد اهداف خود به اینستاگرام وصل شوید و پیجی برای خود بسازید.

اینستاگرام سه راهبرد هدفمند برای بازاریابان فراهم میکند:

  • مخاطبین اصلی:مشخص کردن هدف تبلیغات با استفاده از داده‌های اینستاگرام.
  • مشتریان شما: از داده‌های  فروشگاه ها، وب سایت، برنامه های تلفن همراه یا سایر منابع خود برای ارائه تبلیغات هدفمند برای افرادی که میدانید طرف تبلیغاتی شما خواهند بود، استفاده کنید.
  • مخاطبین بیننده : شما میتوانید با جذب مخاطبین سایت یا فروشگاه خود در اینستاگرام، مخاطبین جدیدی را جذب کنید. هر چه تعداد بازدیدکنندگان پیج شما بیشتر باشد مسلما مخاطبین بیشتری را جذب خواهد کرد.

اگر تمایل دارید اطلاعات بیشتری در مورد انواع مخااطبان بیاموزید؛ این مقاله میتواند بسیار برای شما مفید باشد.

در اینستاگرام مخاطبان واقعی و مخاطبان بیننده(گذرا) مورد بررسی قرار میگیرند.

اگر شما با ایجاد تبلیغات مؤثر در اینستاگرام کاملا نا آشنا هستید یا نیازمند اطلاعات بیشتری برای تمایز بین کمپین‌ها یا  مجموعه‌های آگهی و تبلیغات هستید، دوره‌های تبلیغات اینترنتی میتواند بسیار مؤثر باشد. تبلیغات خود را به وب سایت ما بسپارید.

ویژگی‌های یک مخاطب اصلی

اینستاگرام بطور پیش فرض مخاطبان اصلی خود را مشخص نموده و پارامترهایی برای تشخیص این مخاطبان مدنظر دارد. شما باید در تبلیغات خود مخاطبان خاص خود را مورد هدف قرار دهید. به منظور جذب همه مخاطبین می توانید آگهی هایی جداگانه متناسب با هر گروه مخاطبین طراحی و در اینستاگرام به اشتراک بگذارید تا بتوانید مخاطبین زیادی را جذب کنید.

ایجاد یک مخاطب اصلی و واقعی در اینستاگرام

با شناخت و جذب مخاطبین واقعی در اینستاگرام، بازاریابهای کالاهای تبلیغاتی شما می توانند آمار مناسبی از جامعه مخاطبین، لوکیشنهای آنها، نحوه رفتار و برقرای ارتباط آنها با محصولات شما بدست بیاورند.

هنگامی که بحث از جمعیت شناسی میشود منظور شناخت افراد مورد هدف است، درباره تحصیلات، دیدگاه ها و نظرات خاص مردم، وضعیت خانوادگی، رابطه ها و عواطف آنها که می تواند به نوبه ای بر جهت دهی و علایق آنها تأثیرگذار باشد. شما این اطلاعات را از پستهایی که به اشتراک میگذارند بدست خواهید آورد.

بررسی موقعیت مکانی مخاطبان و تبلیغات براساس لوکیشن یکی از روشهایی است که شما را قادر میسازد پست و تبلیغات خود را براساس کدپستی، شهر، منطقه یا کشور، اطلاعات خود را در طیف مشخصی از مردم یا سراسر جهان به اشتراک بگذارید. بدین ترتیب شما تبلیغات و پستهای خود در اینستاگرام را سازماندهی خواهید کرد.

زمانی که میخواهید علایق افراد را مورد هدف قرار دهید و از باب سلیقه آنها تنبلیغات خود را در پیش بگیرید، توجه به مواد مصرفی و شیوه زندگی آنها مانند توجه به تناسب اندام، مد و یا سرگرمیها مورد بررسی قرار میگیرد.

وقتی که میخواهید رفتار مردم در اینستاگرام را بررسی کنید نظرات آنها را در مورد سفر، اهدای کمکهای خیریه، وسایل نقلیه، نحوه استفاده از ابزارها و نحوه رفتار آنها در برخورد با هریک ازموارد موردبررسی قرار میگیرد. شما میتوانید براساس محتوای مخاطبان و نحوه مشارکت آنها در اینستاگرام، اطلاعات خود را با آنها به اشتراک بگذارید و به معرفی کار و برنامه های خود  بپردازید.

یکی از مزایای تبلیغات اسپانسر اینستاگرام اینست که مخاطبان را براساس هر یک ازخصوصیات مدنظر خود انتخاب یا حذف نمایید و بعبارتی مخاطبان واقعی خود را هدف گذاری کنید. بدین ترتیب شما قادر خواهید بود مخاطبین واقعی خود را ذخیره کنید البته کاملا مشخص است که میتوانید مخاطبین را بسته به اهداف خود تغییر دهید.

برای اینکه بتوانید در تبلیغات اینستاگرام موفق ظاهر شوید، بهتر است اطلاعات کاملی از نحوه حضور موفق در این دنیای بزرگ تبلیغاتی بدست آورید تا بتوانید مخاطبین مورد نظر خود را جذب کنید. همیشه مطالعه و تجربه های مفید، گامهای استوارتری برای آینده شما رقم خواهند زد.

 

instagram-ads-vdigimarmeting

شما این اطلاعات را از پستهایی که به اشتراک میگذارند بدست خواهید آورد. بررسی موقعیت مکانی مخاطبان و تبلیغات براساس لوکیشن یکی از روشهایی است که شما را قادر میسازد پست و تبلیغات خود را براساس کدپستی، شهر، منطقه یا کشور، اطلاعات خود را در طیف مشخصی از مردم یا سراسر جهان به اشتراک بگذارید.

بدین ترتیب شما تبلیغات و پستهای خود در اینستاگرام را سازماندهی خواهید کرد. زمانی که میخواهید علایق افراد را مورد هدف قرار دهید و از باب سلیقه آنها تنبلیغات خود را در پیش بگیرید، توجه به مواد مصرفی و شیوه زندگی آنها مانند توجه به تناسب اندام، مد و یا سرگرمیها مورد بررسی قرار میگیرد. وقتی که میخواهید رفتار مردم در اینستاگرام را بررسی کنید نظرات آنها را در مورد سفر، اهدای کمکهای خیریه، وسایل نقلیه، نحوه استفاده از ابزارها و نحوه رفتار آنها در برخورد با هریک ازموارد موردبررسی قرار میگیرد.

شما میتوانید براساس محتوای مخاطبان و نحوه مشارکت آنها در اینستاگرام، اطلاعات خود را با آنها به اشتراک بگذارید.
به معرفی کار و برنامه های خود بپردازید. مخاطبان را براساس هر یک ازخصوصیات مدنظر خود انتخاب یا حذف نمایید و بعبارتی مخاطبان واقعی خود را هدف گذاری کنید.
بدین ترتیب شما قادر خواهید بود مخاطبین واقعی خود را ذخیره کنید البته کاملا مشخص است که می‌توانید مخاطبین را بسته به اهداف خود تغییر دهید.
برای اینکه بتوانید در تبلیغات اینستاگرام موفق ظاهر شوید، بهتر است اطلاعات کاملی از نحوه حضور موفق در این دنیای بزرگ تبلیغاتی بدست آورید تا بتوانید مخاطبین مورد نظر خود را جذب کنید. همیشه مطالعه و تجربه های مفید، گامهای استوارتری برای آینده شما رقم خواهند زد.

چقدر این پست مفید بود؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

اشتراک مقاله:
Picture of حسین افسان
حسین با زمینه طراحی سایت تونسته توی چند سال اخیر صد ها هزار دلار از بودجه کسب و کار ها رو صرف کمپین های موفقیت آمیز تبلیغات گوگل کمپین های سرچ کنه. همچنین در زمینه تبلیغات متا هم تجربه زیادی داره Linkedin

2 Responses

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *