تبلیغ استوری لینکدین | لینکدین یک آزمایش بزرگ را شروع کرده است

تبلیغ استوری لینکدین | لینکدین یک آزمایش بزرگ را شروع کرده است

طبق اخبار و اعلامات لینکدین همه کاربران در ماه سپتامبر، می‌توانند از راه اندازی شدن حالت آزمایشی تبلیغ استوری لینکدین استفاده کنند.

لینکدین درباره این موضوع این گونه توضیح داده است.

امروز بسیار خشنودیم، از اینکه اعلام می‌ کنیم در حال آزمایش تبلیغ استوری در لینکدین با تعداد محدودی از تبلیغ کنندگان در سطح جهانی هستیم. حالت تبلیغ استوری لینکدین به برندهای تجاری و کسب‌ و کارها کمک می‌ کند تا از طریق انتشار عکس و فیلم به جامعه ای با بیش از 722 میلیون عضو دسترسی داشته باشند.

در حال حاضر، بیش از 600 تبلیغ کننده فعال با در زمینه بازدید از استوری‌ها و مسائل مالی داریم که عملکردی مثبت داشته‌اند.

تبلیغ استوری لینکدین و اطلاعات مهم

این نوع تبلیغ بازاریاب ها را قادر می سازد تا از طیف وسیعی از ابزارهای تبلیغات هدفمند لینکدین برای دسترسی به مخاطبان خاص استفاده کنند و با تبلیغات ویدیویی به صورت تمام صفحه و تک تصویر به مخاطبان خود دسترسی داشته باشند.

اگرچه شایان ذکر است که این شرکت هیچ داده ای در مورد تبلیغ استوری در لینکدین ارائه نکرده است، غیر از این که پاسخ به استوری ها فوق العاده مثبت بوده است و استوری ها صدها هزار ارتباط جدید را برای کسب و کارها ایجاد می کنند.

بیشتر بخوانید: راه حل اجرای تبلیغ لینکدین در ایران

اما نکته مهم اینجا است که تبلیغ کنندگان می خواهند بدانند که چند نفر از این خدمات جدید یعنی تبلیغ استوری در لینکدین استفاده می کنند، نرخ تعامل چقدر است و پاسخ مردم چگونه است. عجیب به نظر می رسد که در اعلام یک محصول تبلیغاتی جدید، لینکدین هیچ شاخصی از عملکرد را به عنوان معیار و استاندارد ارائه نداده است.

به طور کلی لینکدین مدت زیادی است کهآیا این به آن معنا است که مردم آن طور که لینکدین انتظار دارد از استوری استفاده نمی کنند؟ شما ممکن است تصور کنید، اگر تبلیغ استوری در لینکدین عالی پیش می رفت، لینکدین مشتاقانه خواهان تبلیغ این موضوع بود. از ارائه آمار مرتبط با کاربران خودداری می کند. اما در حال حاضر، این همان چیزی است که تبلیغ کنندگان می خواهند بدانند که درست است یا خیر؟ آن ها می خواهند بدانند چرا لینکدین داده های کاربردی خود را در طی یک گزارش ارائه نمی دهد؟

اما این طور نیست.

تبلیغ استوری لینکدین و دانستنی ها

با وجود تمامی این مسائل احتمالا تبلیغ کنندگان در ابتدا تمایل بسیار زیادی برای استفاده از خدمات تبلیغ استوری در لینکدین نشان نخواهند داد. لینکدین یادآور می شود که پس از در دسترس بودن تبلیغات در استوری ها، معیارهای مقایسه ای برای عملکرد تبلیغات را فراهم خواهد کرد. اما هنوز هم به نظر نمی رسد که این مورد یک رویکرد عالی باشد.

این شرکت می گوید که در حال حاضر تبلیغ استوری در لینکدین را با یک گروه از تبلیغ کنندگان مورد آزمایش و بررسی قرار می‌دهد. این شبکه اجتماعی قصد دارد آن‌ ها را به طور گسترده تری در سال 2021 راه اندازی کند.

منبع: socialmediatoday

چقدر این پست مفید بود؟

میانگین امتیاز 5 / 5. تعداد آرا: 1

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

اشتراک مقاله:
Picture of حسین افسان
حسین با زمینه طراحی سایت تونسته توی چند سال اخیر صد ها هزار دلار از بودجه کسب و کار ها رو صرف کمپین های موفقیت آمیز تبلیغات گوگل کمپین های سرچ کنه. همچنین در زمینه تبلیغات متا هم تجربه زیادی داره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *