شرایط جدید پارتنر شدن گوگل

شرایط جدید پارتنر شدن گوگل

ویدیوی آشنایی با شرایط جدید پارتنر شدن گوگل: همانطور که میدانید خیلی ها به دنبال شرایط جدید پارتنر شدن گوگل هستند تا بتوانند با علاوه بر افزایش اطلاعات، شرایط بهتری را در حوزه تبلیغات در گوگل برای خود فراهم کنند.
همچنین باید بدانید که اخیرا گوگل شرایط متفاوتی برای کسب پارتنری گذاشته است. ابتدا زمان تعیین شده تا شهریور سال 99 بود ولی به علت شیوع ویروس کرونا این زمان تا بهمن ماه 99 تمدید شده. حال با مشاهده ویدیو با ما همراه باشید:

ویدیوی معرفی شرایط جدید پارتنر شدن گوگل

حتما بخوانید: چگونه گواهینامه پارتنر گوگل را دریافت کنیم؟

 

پارتنر گوگل چه کسی است؟ 

پارتنرهای گوگل آژانس‌هایی هستند که در بازاریابی حرفه‌ای بوده و کارشناسان آنلاینی هستند که از جانب گوگل برای مدیریت حساب کاربری ادوردز تصدیق شده‌اند. کمپانی‌ها و شرکتهایی که بعنوان گوگل پارتنر تعیین شده‌اند، نشان پارتنر گوگل یا نشان نخستین پارتنر گوگل را کسب کرده‌اند. این نشان بیانگر این امر است که شرکت مهارت و تخصص کافی در زمینه ادوردز را داراست، همین امر باعث می‌شود تا با هزینه‌ای که پرداخت می‌کنید کلمات کلیدی مناسب در تبلیغات گوگل بکار برده شود و در نتیجه بازخورد مالی آژانس و مشتریان افزایش یابد و باعث افزایش رتبه مشتری شود.
اگر برای اولین بار است که تبلیغات در گوگل را امتحان می‌کنید پیشنهاد می‌کنیم قبل از استخدام پارتنر گوگل و مراجعه به آژانس تبلیغاتی، اطلاعات بیشتری در مورد نحوه کارکرد تبلیغات در گوگل کسب کنید. بدین ترتیب می‌توانید اهداف تبلیغاتی خود را بهتر بشناسید و خود را برای بحث در مورد آنها آماده کنید تا بهتر بتوانید درباره همکاری با یک پارتنر گوگل تصمیم بگیرید.

اگر این ویدیو را تا انتها مشاهده کرده اید و هنوز هم سوالات و ابهاماتی در زمینه شرایط جدید پارتنر شدن گوگل دارید می توانید با ما در تماس باشید.
ضمنا در انتها یادآور می شود شما می توانید از صفحه ویدیوهای آموزشی ما در سایت دیدن فرمایید:

حتما ببینید: ویدیو های اموزشی وی دیجیتال مارکتینگ

 

اشتراک مقاله:

علی
علی یه طراح سایت نمونه س و به متخصص های تبلیغات گوگل هم کمک میکنه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مقالات وی دیجیتال مارکتینگ

گزارش کمپین اسپانسری لینکدین شرکت تولید واکسن Opal Bio Pharma

گزارش کمپین اسپانسری لینکدین شرکت تولید واکسن Opal Bio Pharma

این مقاله به گزارش کمپین اسپانسری شرکت تولید واکسن Opal Bio Pharma در کشور عمان و چالش‌های مواجهه در تبلیغات لینکدین می‌پردازد. در این کمپین، شرکت دیجیتال مارکتینگ برای ارتقاء آگاهی مخاطبان خاص در مناطق حوزه خلیج فارس با استفاده از تبلیغات در لینکدین بهره‌برد.