بهترین مزایای تنظیمات پنل گوگل ادوردز برای CPA

بهترین مزایای تنظیمات پنل گوگل ادوردز برای CPA

در این پست ویدیویی با یکی دیگر از ویدیوهای آموزشی وی دیجیتال مارکتینگ آشنا می شوید. با مشاهده این ویدیو شما می اموزید که چگونه CPA را برای کمپین گوگل ادوردز خود تنظیم کنید…

لینک ویدیوی مرتبط: چگونه تبلیغات گوگل خود را براساس CPA تنظیم کنیم؟

یکی از مهمترین دغدغه های مشتریان گوگل ادوردز، بهینه کردن پرداختهای کلیکی در پنل ادوردز می باشد. در واقع کارفرمایان محترم بیتش ردوست دارند تا هزینه ای حتی بیشتر بابت هر کلیک پرداخت کنند و در عوض مشتری فعالیتی که دلخواه انهاست را انجام دهند.

ویدیوی آموزشی پرداخت هزینه گوگل ادوردز به ازای انجام فعالیت دلخواه

 fijv

در تبلیغات ادوردز در کشور ایران با توجه به کم بودن ارزش ریال و همچنین اعمال تحریم ها، برخی از هزاران امکانات گوگل ادوردز قابل استفاده نمی باشد. اما یکی از مهمترین امکاناتی که می توان از آن به بهترین نحو استفاده کرد، تنظیمات CPA یا همان پرداخت به ازای فعالیت دلخواه می باشد.
در  واقع با تنظیمات CPA شما میتوانید یک قدم از رقبا و همکاران خود جلوتر باشید.

مزایای استفاده از تنظیمات CPA چیست؟

امروزه بیش از 90 درصد از کمپین های گوگل ادز در کشور ایران به صورت پرداخت به ازای هر کلیک تنظیم می گردد. یکی از عمده ترین دلایل این امر عدم آشنایی مشتریان با قابلیت های پیشرفته تر گوگل ادوردز و گوگل آنالیتیکس و اتصال این دو می باشد.
در واقع مشتریان با اتصال گوگل ادوردز به گوگل آنالیتیکس و تنظیم لندینگ پیج دلخواه به عنوان GOAL ، می توانند بابت هر کلیک مشتری و اتمام فعالیت دلخواه پول پرداخت کنند.
به عنوان مثال تعیین هدف به عنوان پرکردن فرم توسط مشتری در صفحه ای خاص و یا اتمام خرید توسط مشتری (Thank you page) می تواند شامل هزینه ای بیشتر امام هدفمند تر شود.
بنابراین توصیه می کنیم حتما ویدیوی این پست را با دقت مطالعه کنید و چنانچه سوالی در این زمینه داشتید با ما تماس بگیرید.

چقدر این پست مفید بود؟

میانگین امتیاز 5 / 5. تعداد آرا: 1

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

اشتراک مقاله:
Picture of حسین افسان
حسین با زمینه طراحی سایت تونسته توی چند سال اخیر صد ها هزار دلار از بودجه کسب و کار ها رو صرف کمپین های موفقیت آمیز تبلیغات گوگل کمپین های سرچ کنه. همچنین در زمینه تبلیغات متا هم تجربه زیادی داره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *