گزارش کمپین تبلیغات در اینستاگرام نوردیکس

گزارش کمپین تبلیغات در اینستاگرام (اسپانسر اینستاگرام) نوردیکس

در این مطلب گزارش کمپین تبلیغات در اینستاگرام (اسپانسر اینستاگرام) نوردیکس را ارائه می‌دهیم. تبلیغات در اینستاگرام (تبلیغات اسپانسر اینستاگرام) راهکار بسیار خوبی برای جذب هرچه بیشتر مخاطب و افزایش برندینگ کسب‌وکارهاست؛ چراکه اساس کار اینستاگرام تصویر و رسانه‌های دیداری است. پس در مقایسه با دیگر مکان‌های وب که بر مبنای نوشتار هستند جذاب‌تر است. از طرفی دیگر فیس‌بوک که مدیریت تمام امور اینستاگرام را بر عهده دارد، ابزارهای بسیار گسترده و مخصوصی برای تبلیغات در اینستاگرام فراهم کرده تا ما بتوانیم با استفاده از آن ابزارهای تخصصی، نتیجه‌ عالی و بازدهی قابل قبولی را در تبلیغات به دست بیاوریم.

یکی از آن ابزارها در کمپین‌های اسپانسر اینستاگرام این است که ما می‌توانیم انتخاب کنیم که نتایج تبلیغاتمان را بر چه اساسی معین کنیم و طبیعتاً بودجه‌ای که می‌پردازیم براساس همان نتایج خواهد بود.

حتماً بخوانید: مراحل گام‌به‌گام برای سفارش کمپین تبلیغات در اینستاگرام (اسپانسر اینستاگرام)

تارگت کمپین تبلیغات در اینستاگرام آژانس مسافرتی نوردیکس

در این پروژه تصمیم گرفتیم برای تارگتینگ کمپین اینستاگرام روش impression را انتخاب کنیم. این نوع تارگتینگ در مقایسه با روش‌های دیگر مثل کلیک، engagement و نمایش ویدئو هزینه کمتری دارد و ازلحاظ مالی به‌صرفه‌تر است؛ چون به ازای هر ۱۰۰۰ نمایش پست، مبلغی متناسب با میزان بودجه تبلیغ‌کننده از اکانت تبلیغ اینستاگرامشان کم می‌شود. درنتیجه شانس دیده‌شدن با هزینه کمتری را پیدا می‌کنند که این مسئله موجب افزایش برندینگ در تبلیغاتشان می‌شود.

جامعه هدف کمیپن تبلیغات در اینستاگرام آژانس مسافرتی نوردیکس

حال نوبت آن رسیده بود که مخاطبان هدفمان را با دقت گزینش کنیم. این بخش در تبلیغات اسپانسر اینستاگرام به ما کمک می‌کند تا نمایش تبلیغات اینستاگراممان را هدفمند کنیم. یعنی کاری کنیم که تبلیغاتمان به افرادی نمایش داده شود که ممکن است بیشتر از باقی افراد علاقه نشان دهند؛ پس احتمال اینکه یک نمایش به نتیجه دلخواه ختم شود افزایش می‌یابد و درنتیجه بازدهی impression تبلیغات بیشتر می‌شود.

حتماً بخوانید: جمعیت‌شناسی و لوکیشن در تبلیغات اینستاگرام

اکثر مردمی که به سفرهایی شبیه سفر ذکرشده می‌روند، طبیعتاً باید بودجه کافی و زیادی داشته باشند؛ درنتیجه مخاطبان این‌گونه سفرها معمولاً کاربرانی از قشر پردرآمد جامعه هستند و اقشار پردرآمد جامعه معمولاً در شهرهای بزرگ کشور سکونت دارند. پس ما تصمیم گرفتیم برای این تبلیغات، تمام مردان و زنانی را که در شهرهای بزرگ کشور مثل تهران، تبریز، اصفهان، مشهد و شیراز سکونت داشته و بالای ۱۸ سال داشتند به‌عنوان جامعهٔ هدف انتخاب کنیم.

محتوای کمیپن تبلیغات در اینستاگرام آژانس مسافرتی نوردیکس

آژانس نوردیکس یک کار گرافیکی برای گذاشتن در تبلیغ برای ما فرستاد که درصد زیادی از آن کار را متن و نوشته تشکیل می‌داد و در پس‌زمینه تصویر یک شفق قطبی گذاشته شده بود.

حتماً بخوانید: قوانین تبلیغات در اینستاگرام با تأکید بر محتوای غیرقابل قبول

این تصویر را به‌عنوان تبلیغات اسپانسر اینستاگرام در صفحه Home اینستاگرام جامعه هدف قرار دادیم. این تبلیغ ازطرف سیستم فیس‌بوک نمره ۴ از ۱۰ را دریافت کرد.

تبلیغات در اینستاگرام - اسپانسر اینستاگرام آژانس مسافرتی نوردیکس

نتایج کمپین تبلیغات در اینستاگرام آژانس مسافرتی نوردیکس

 

۱۴۵٫۲۲۸Result
۱۴۰٫۷۱۳Reach
۱۴۵٫۲۲۸Impression
۴Relevance score
۷۹ سنتCost per Result
۳ فروش تورسایر موارد

 

اشتراک مقاله:

حسین افسان
حسین متخصص تبلیغات گوگل ماست و تجربه زیادی هم توی تبلیغات فیسبوک داره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مقالات وی دیجیتال مارکتینگ

گزارش کمپین اسپانسری لینکدین شرکت تولید واکسن Opal Bio Pharma

گزارش کمپین اسپانسری لینکدین شرکت تولید واکسن Opal Bio Pharma

این مقاله به گزارش کمپین اسپانسری شرکت تولید واکسن Opal Bio Pharma در کشور عمان و چالش‌های مواجهه در تبلیغات لینکدین می‌پردازد. در این کمپین، شرکت دیجیتال مارکتینگ برای ارتقاء آگاهی مخاطبان خاص در مناطق حوزه خلیج فارس با استفاده از تبلیغات در لینکدین بهره‌برد.