گزارش کمپین تبلیغات در اینستاگرام کلینیک دکتر هندسی + جذب بیمار خارجی

اگر به دنبال شیوه‌های جدید برای جذب بیمار خارجی هستید، خواندن گزارش کمپین تبلیغات در اینستاگرام دکتر هندسی را از دست ندهید.

ایران به‌عنوان قطب پزشکی خاورمیانه و جهان، هرساله پذیرای تعداد زیادی از بیماران خارجی است. توریسم پزشکی یکی از پردرآمدترین زیرشاخه‌های گردشگری است و موجب ارزآوری و اعتبار برای کشورمان می‌شود.

در یک سال گذشته همکاران ما در واحد تبلیغات در اینستاگرام و فیس‌بوک vdigimarketing چند کمپین با محوریت ارزآوری و جذب بیمار خارجی انجام داده‌اند. می‌توانید گزارش کمپین آن‌ها را در اینجا، اینجا و اینجا بخوانید.

در این مطلب به گزارش کمپین تبلیغات در اینستاگرام (اسپانسر اینستاگرام) کلینیک دکتر هندسی، متخصص قلب و عروق و فشار خون، با هدف جذب بیماران خارجی می‌پردازیم. لطفاً با ما همراه باشید.

تارگت کمپین تبلیغات در اینستاگرام دکتر هندسی چگونه انتخاب شد؟

خانم دکتر فریبا هندسی تمایل داشتند کاربران به صفحه اینستاگرام ایشان لینک شوند. محتوای موجود و مدنظر ایشان ویدئو بود. بنابراین بهترین object در این کمپین، مشاهده ویدئو (Video view) و پرداخت به ازای هر 10 ثانیه مشاهده ویدئو بود.

در پایان این کمپین 23.588 نفر 10 ثانیه و بیشتر ویدئو را دیدند. 1181 نفر نیز پس از مشاهده ویدئو روی لینک کلیک کردند.

برای اطلاعات بیشتر درباره تعداد کامنت و نرخ engagement لطفاً جدول نتایج کمپین را در انتهای صفحه بخوانید.

جامعه هدف کمپین اسپانسر اینستاگرام چه کسانی بودند؟

خانم دکتر هندسی در طول سال‌های گذشته بیماران بسیاری را از کردستان عراق، عراق و کشورهای اروپایی مداوا کرده بودند؛ بنابراین در این کمپین تمام زنان و مردان ساکن اربیل و سلیمانیه عراق با علاقه‌مندی به سایت‌ها و صفحات سلامتی در رده سنی 27 تا 50 سال را تارگت قرار دادیم.

محتوای کمپین تبلیغات اسپانسر اینستاگرام چه بود؟

محتوای کمیپن تبلیغات در اینستاگرام دکتر هندسی ویدئویی شامل تدوین چند فیلم و تصویر از سوابق دکتر هندسی و خدمات کلینیک ایشان بود. اما نکته بسیار مهم در تبلیغات پزشکی، قوانین فیس‌بوک و ممیزی‌ها در تأیید یا رد کردن محتواست.

طبیعی است که فیس‌بوک برای رعایت حقوق کاربرانش و رضایت آنان، قوانین بسیار سختی برای تبلیغ‌کنندگان قرار دهد. قوانین فیس‌بوک حتی تا نمایش تصویر یک آمپول یا حتی رگ‌های متورم یک بیمار نیز پیش می‌رود.

به شما پیشنهاد می‌کنیم قوانین فیس‌بوک برای تبلیغات در اینستاگرام و همین‌طور تبلیغات پزشکی اسپانسر اینستاگرام را در اینجا بخوانید.

حتماً بخوانید: قوانین فیس‌بوک برای تبلیغات در اینستاگرام

با اینکه فیس‌بوک محتوای کمپین را تأیید نکرد، اما مجبور بودیم با وجود نداشتن محتوای کافی، از طریق بارگذاری محتوا در صفحه و پروموت‌کردن پست، کمپین را فعال کنیم.

برای مشاهده تصویر و کپشن تبلیغ فوق لینک زیر را کلیک کنید.

حتماً بخوانید: تصویر و کپشن پست تبلیغاتی دکتر هندسی

نتایج کمپین را در جدول زیر مشاهده کنید.

نتیجۀ کمپین تبلیغات در اینستاگرام دکتر هندسی:

 

23.588 results (video view)
139.969 Reach
209.133 Impression
8 Relevance score
0.005 دلار Cost per Result
1.181 Click
26 comment
48 post share
69.126 page engagement
117 Budget
© تمام حقوق متعلق به وب سایت وی دیجیتال مارکتینگ میباشد.