تبلیغات در گوگل نسخه قدیمی

_

تبلیغات کلیکی گوگل ادوردز؛ پربازده‌ترین تبلیغ در ایران

_

با وجود افزایش قیمت دلار و افزایش هزینه ریالی هر کلیک، هنوز هم به سه دلیل زیر تبلیغ در گوگل از سایر تبلیغات آنلاین و آفلاین پراهمیت‌تر است:

 • کسانی که در گوگل به دنبال کالا و خدمات شما می‌گردند، در آخرین مرحله خرید خود قرار دارند. طبق آمار گوگل 70درصد از کسانی که در موبایل خود کلمات کلیدی مربوط به کسب‌و‌کار شما را جستجو می‌کنند، طی 1 ساعت بعد از آن تصمیم خرید خود را نهایی می‌کنند.
 • در تبلیغات گوگل برخلاف سایر تبلیغات بنری سایت‌های ایرانی امکان تقلب نیست و گوگل کلیک‌های غیرواقعی را به‌سرعت شناسایی کرده و هزینه آن را از شما کم نمی‌کند.
 • شما می‌توانید با تنظیمات دقیق‌تر برای جامعه هدف خود، کلیک‌های ارزشمندتری به وب‌سایت خود روانه کنید و حتی می‌توانید به گوگل به ازای خرید یا پرشدن فرم مدنظر خود هزینه پرداخت کنید.
_

نحوه محاسبه هزینه‌ها در تبلیغات گوگل

_
 • به‌طور ساده هزینه هر کلیک روی تبلیغات گوگل به دو فاکتور اصلی رقابت و ارزش تبلیغ شما برای مخاطب بستگی دارد.یعنی هرچه رقابت برای تبلیغ روی یک کلمه‌ای خاص بیشتر باشد، هزینه هر کلیک آن هم بیشتر است. مثلاً تور استانبول هزینه‌ای به مراتب بیشتر از تور آنکارا دارد. برای محاسبه حدودی هزینه هر کلیک خود می‌توانید از ابزار کی‌ورد پلنر استفاده کنید یا با ما تماس بگیرید که هزینه حدودی هر کلیک کلمه کلیدی شما را اعلام کنیم.
 • فاکتور دوم برای محاسبه هزینه هر کلیک، به ارزش و تنظیمات درست کمپین تبلیغاتی شما و طراحی و کارایی صفحه فرود شما بستگی دارد.هرچه درصد بیشتری از مشاهده‌کنندگان تبلیغ، روی تبلیغ شما کلیک کنند و در صفحه فرود شما آنچه می‌خواهند به‌سادگی و با سرعت بیشتری پیدا کنند، هزینه هر کلیک شما در مقایسه با رقبا کاهش می‌یابد.
 • ما به شما در نوشتن متن مناسب و انجام اصلاحات در صفحه فرود تبلیغ گوگل راهنمایی‌های لازم را به منظور پایین آوردن هزینه هر کلیک تا ۴۰٪ را می‌کنیم

تعرفه تبلیغات گوگل در وی دیجیتال مارکتینگ

2/100/000 تومان 
پنل مشتریان جدید

NZ$300

 • 9100 تومان = ۱NZ$
 • مشاوره سئو رایگان
 • مدت نمایش نامحدود
 • تعداد کلمات کلیدی نامحدود
 • دسترسی مستقیم به اکانت گوگل
650/000 تومان 
پنل تست

NZ$50

 • 9100 تومان = ۱NZ$
 • مشاوره سئو رایگان
 • مدت نمایش نامحدود
 • تعداد کلمات کلیدی نامحدود
 • دسترسی مستقیم به اکانت گوگل
1/140/000 تومان 
پنل شارژ مجدد

NZ$100

 • 9100 تومان = ۱NZ$
 • مشاوره سئو رایگان
 • مدت نمایش نامحدود
 • تعداد کلمات کلیدی نامحدود
 • دسترسی مستقیم به اکانت گوگل
5/360/000 تومان 

حداقل شارژ و مصرف در ماه

5% تخفیف مدیریت و شارژ

NZ$500

 •  9100 تومان = ۱NZ$
 • مشاوره سئو رایگان
 • مدت نمایش نامحدود
 • تعداد کلمات کلیدی نامحدود
 • دسترسی مستقیم به اکانت گوگل

دسترسی مستقیم

ما به شما دسترسی کامل به پنل تبلیغات در گوگل خودتان را می‌دهیم. بدون این پنل شما هیچ‌وقت نخواهید فهمید که پول شما چگونه برای تبلیغاتتان مصرف شده است و چگونه می‌توانید بازخورد تبلیغات خود را بهتر کنید.

شارژ رایگان

ما به مشتریان جدید 150$ شارژ رایگان می‌دهیم.

چراتبلیغات در گوگلبا وی دیجیتال مارکتینگ

پارتنر رسمی گوگل

ما پارتنر رسمی گوگل و مورد تأیید گوگل هستیم. کارشناسان ما مدارک لازم را از گوگل اخذ کرده‌اند؛ پس با اطمینان به شما می‌گوییم که می‌توانیم هزینه‌های هر کلیک را برای شما کاهش دهیم و بازخورد هر کلیک را برای شما افزایش دهیم.

بدون واسطه

ما بدون واسطه و به‌طور مستقیم ریال شما را به دلار تبدیل می‌کنیم؛ پس خبری از 5درصد تا 10درصد اختلاف ارزش واقعی دلار با آنچه شما به ما پرداخت می‌کنید نیست.

مراحل انجام تبلیغات گوگل در وی دیجیتال مارکتینگ

1. برآورد قیمت

ما ابتدا توسط کی‌ورد پلنر هزینه حدودی هر کلیک کلمات شما را اعلام خواهیم کرد. هزینه برخی کلمات به‌صورت دقیق در کی‌ورد پلنر مشخص نیست و پس از گذشت چند روز از تبلیغ مشخص می‌شود.

2. انتخاب پلن

شما یکی از پنل‌های 50$ یا 150$ را به‌عنوان مشتری جدید انتخاب می‌کنید. در شارژ مجدد براساس پنل 100$ که کارمزد کمتری دارد، اکانت شما شارژ می‌شود.

3. دسترسی کامل

پس از شارژ اکانت، از طریق جی میلی که به ما می‌دهید، دسترسی کامل به پنل تبلیغات در گوگل به شما داده می‌شود و شما هم عین همان پنلی که ما داریم در اختیا رخواهید داشت. ما اولین کمپین را پس از مشورت با شما می‌سازیم.

4. بهبود نتایج

طی حداقل دوهفته اول شروع کمپین، همکاران ما تلاش می‌کنند با کمک شما ایرادات را برطرف کنند و درنهایت به نقطه‌ای برسند که بیشترین نتیجه و سود با کمترین هزینه برای بیزینس مدنظر به‌ دست آید.

5. آموزشی پنل

در یک ماه اول به‌صورت رایگان به شما آموزش می‌دهیم که چگونه با پنل تبلیغات گوگل خود کار کنید.

6. خدمات دائمی

تا زمانی که مدیریت اکانت شما با ما باشد، از خدمات 24ساعته ما به‌صورت تلفنی یا از طریق شماره  تلگرام برخوردار خواهید بود.

آموزش‌های تبلیغات گوگل در وی دیجیتال مارکتینگ

_

برخی از مشتریان ما

zarifbar
irancell
Shixon
chapagha
unilever
atlasbar
_

نظریات مشتریان ما

من از شروع کار شرکت وی دیجیتال مارکتینگ با این مجموعه تبلیغات گوگل انجام داده‌ام و از خدماتشان رضایت کامل دارم.
رضا مفید
رضا مفید
مدیرعامل چاپ آقا
راهنمایی‌های آقای وزیری و تیم وی دیجیتال مارکتینگ برای اجرای کمپین‌های من بسیار ارزشمند است.
محمدمهدی گرامی مقدم
کارشناس دیجیتال مارکتینگ شرکت توسعه فناوران فاخته
همیشه شک داشتم که گوگل ادودرز می‌تواند برای ما مفید باشد یا نه. خیلی نگران بودم که شرکت‌های واسطه دستمزدی گران‌تر از هزینه‌ واقعی از ما بگیرند و درست و دلسوزانه حواسشان به کمپین ما نباشد. اما بعد از خرید از اینجا، ابتدا خود آقای وزیری زنگ زد و به‌صورت رایگان بخش‌های اساسی ادوردز را توضیح داد و در پیداکردن کلمات کلیدی، بهینه‌سازی صفحه لندینگ، کاهش قیمت هر کلیک و مسائلی از این دست به ما کمک کرد؛ چون با دلار نیوزلند هم حساب می‌شد، تقریباً برایمان ارزان‌تر از بقیه جاها درآمد. اگر بخواهیم دوباره ادوردز کار کنیم، وی دیجیتال مارکتینگ اولین انتخاب ماست.
امیرحسین رضازاده
مؤسس گروشیا

سوالات متداول تبلیغات گوگل 

کلیک‌های تکراری از بودجه ما کم می‌کند؟

گوگل کلیک‌های تقلبی و پشت سر هم را تشحیص می‌دهد و هزینه آن‌ها را در انتهای روز به حساب شما برمی‌گرداند؛ ولی اگر شخصی با فاصله یک روز روی تبلیغ شما کلیک کند از حساب شما کم می‌شود.

آیا فقط برای دیده‌شدن باید هزینه‌ای پرداخت کنیم؟

شما برای دیده‌شدن یا impression هیچ هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید، بلکه  فقط برای هر کلیک هزینه پرداخت می‌کنید.

گزارش تبلیغات خود را چگونه دریافت کنیم؟

با پنلی که وی دیجیتال مارکتینگ در اختیار شما قرار می‌دهد، شما در لحظه می‌توانید گزارش ریز تبلیغات خود را ببینید. شرکت‌هایی که از دادن پنل اصلی و انگلیسی گوگل ادورز به شما به دلایل مختلف خودداری می‌کنند، باید برای شما گزارش‌های روزانه یا هفتگی ارسال کنند.

آیا می‌توان لینک‌های بیشتری به تبلیغ اضافه کرد؟

بله، لینک‌های زیر تبلیغ به صفحات مختلف سایت را سایت لینک می‌نامند. می‌توانید روش درست‌کردن آن‌ها را در فیلم آموزشی مربوطه مشاهده کنید.

گوگل پارتنر چیست؟

گوگل به شرکت‌های مورد تأیید خود برای تبلیغات در گوگل، یک لوگو به‌عنوان گوگل پارتنر اهدا می‌کند. روی این لوگو می‌توان کلیک کرد. بسیاری از وب‌ سایت‌های ایرانی فقط لوگوی خالی را در سایت خود قرار می‌دهند که قابل کلیک نیست. این سایت‌ها متقلب هستند و توصیه می‌کنیم با آن‌ها کار نکنید.

برای پارتنر گوگل شدن باید امتحانات گوگل را به‌صورت آنلاین بگذرانید و هر سال این امتحانات را مجدداً بدهید تا تیم خود را به‌روز نگه دارید. از دیگر موارد لازم برای پارتنر گوگل شدن این است که باید حداقل ۱۰هزار دلار آمریکا در سه ماه آخر منتهی به زمانی که گوگل چک می‌کند از طریق حساب شما خرج شده باشد. این موضوع نشان می‌دهد که شما حساب فعالی برای مشتریان خود دارید. برای پارتنر گوگل شدن ویدئوی آموزشی مربوطه را ملاحظه کنید.

مزایای تبلیغات در گوگل با وی دیجیتال مارکتینگ چیست؟

ما پارتنر رسمی گوگل هستیم که کارمزد شفافی از شما برای ست‌کردن و مدیریت حساب شما می‌گیریم. مهم‌ترین مزیت ما شفافیتمان در کار و قیمت‌گذاری است. بسیاری از رقبا و همکاران ما شما را با ادعای انجام کار با کارمزد کمتر فریب می‌دهند. فقط برای تأیید حرف آن‌ها اختلاف قیمت دلار روز را با دلاری که آن‌ها با شما برای شارژ اکانتتان حساب می‌کنند محاسبه کنید تا متوجه درصد واقعی سودی که آن‌ها از شما می‌گیرند بشوید. آیا دوست دارید با هزینه‌های غیرشفاف، بدون دسترسی کامل به پنل گوگل ادورز کار کنید؟

تفاوت پرداخت با واحدهای مختلف پولی چیست؟

گوگل هر لحظه ارزش واحدهای مختلف پولی را به هم تبدیل می‌کند. پس اگر یک کلیک یک دلار ارزش داشته باشد، شما با هر واحد پولی که وارد شوید و حسابتان به هر واحدی که باشد، به اندازه همان یک دلار هزینه پرداخت می‌کنید. حال این یک دلار معادل دو درهم باشد یا سه لیره فرقی نمی‌کند. ارزش آن یکسان و معادل‌سازی‌شده خواهد بود.

آیا من برای حساب خود کپن رایگان می‌گیرم؟
شرایط استفاده از کوپن 150$ چیست؟

از اولین روز نمایش تبلیغ شما به مدت ۱ ماه، تا هر میزان تبلیغات که انجام دهید، ۱ هفته پس از پایان ماه، 150$ شارژ رایگان به حساب شما واریز می‌شود.

چرا برخی از شرکتهای ارائه دهنده سرویس گوگل ادوردز گوپن رایگان نمیدهند و یا با شرایط دیگری در اختیار می گذارند؟

کوپن هدیه از طرف خود شرکت گوگل و تنها به پارتنرهای گوگل تعلق دارد. این شرایط بابت میزان هزینه ی ارزی و تعداد مشتریان پارتنر لحاظ می گردد. اینکه برخی از شرکتها آن را به صورت واقعی در اختیار مشتری نمیگذارند را باید از خودشان پرسید. البته شرکتهایی هستند که این هدیه را در قالب طرح های دیگر و به صورت مقطعی ارائه می دهند. ما در وی دیجی مارکتینگ شرایط صادقانه و عادلانه ای را برای این کوپن در اختیار مشتری میگذاریم.

تبلیغات گوگل چیست و چگونه کار می‌کند؟

وقتی شما در گوگل به دنبال کالا و خدمات خاصی کلمه مورد نظر خود را سرچ می‌کنید، ممکن است ۴ نتیجه اول و ۳ نتیجه آخر صفحه با علامت Ad سبزرنگ نمایش داده شود. درصورتی‌که شما روی هریک از این نتایج کلیک کنید، باید هزینه‌ای برای هر کلیک به گوگل پرداخت شود. به این نوع از تبلیغات، تبلیغات گوگل گفته می‌شود.

آیا تبلیغ در سایت‌های کلیکی ایرانی به‌صرفه‌تر از تبلیغات گوگل نیست؟

ممکن است هزینه هر کلیک در گوگل بیشتر از هزینه هر کلیک در سایت‌های کلیکی ایرانی باشد؛ ولی نسبت تبدیل‌شدن هر کلیک به مشتری در تبلیغات گوگل به مراتب بیشتر است؛ چون این کلیک‌ها در گوگل هدفمند بوده و تنها کسانی که به دنبال شما هستند، برای اطلاعات بیشتر وارد سایت شما می‌شوند، ولی در تبلیغات کلیکی ایرانی ممکن است خیلی از کلیک‌ها از روی کنجکاوی باشد و بسیاری از کلیک‌ها هم توسط ربات صورت بگیرد.

هزینه‌های تبلیغات ادوردز چگونه تعیین می‌شود؟

هزینه تبلیغات ادوردز براساس کلیک است که به‌طور واضح در پنل مدیریتی که در اختیار شما قرار می‌گیرد مشاهده می‌شود. شما حساب گوگل ادورز خود را شارژ می‌کنید و پس از اتمام بودجه‌تان در پنل، در صورت تمایل می‌توانید دوباره آن را شارژ کنید.

چقدر طول می‌کشد تبلیغات در گوگل برای کسب‌وکارمان فعال شود؟

معمولاً اگر سایت شما مشکلی ازجمله ویروسی‌بودن، ری دایرکت شدن و… داشته باشد یا مربوط به کسب‌و‌کارهای خلاف قانون مانند شرط‌بندی و همسریابی نباشد و در متن شما شماره تلفن وجود نداشته باشد، طبق گفته گوگل حداکثر یک روز برای تأیید طول می‌کشد. ولی معمولاً تبلیغ‌هایی که با اکانت وی دیجیتال مارکتینگ ساخته می‌شود، در کمتر از یک ساعت تأیید شده و شما در کمتر از یک ساعت می‌توانید تبلیغ خود را در صفحه اول گوگل ببینید.

آیا امکان نمایش چند تبلیغ برای یک سفارش وجود دارد؟

شما می‌توانید به تعداد نامحدود کلمه کلیدی و تبلیغ در پنل خود درست کنید؛ ولی نمی‌توانید برای یک دومین بیشتر از یک تبلیغ در صفحه اول گوگل داشته باشید.

آیا تبلیغات در گوگل بر سئوی سایت من تأثیر می‌گذارد؟

طبق گفته خود گوگل تبلیغات در گوگل هیچ تأثیری در سئو سایت شما ندارد. فقط ممکن است به‌خاطر گرفتن کلیک بیشتر در هنگام انجام کمپین تبلیغات در گوگل، رتبه الکسای شما بهبود پیدا کند.

امکان قراردادن لینک کانال تلگرام یا اکانت اینستاگرام برای تبلیغ وجود دارد؟

این امکان وجود دارد، اما به علت نامرتبط‌بودن این صفحات با کلمه کلیدی سرچ‌شده و پایین‌بودن امتیاز QS پیشنهاد نمی‌شود؛ چون هزینه کلیک‌های شما افزایش پیدا می‌کند.

مزایای تبلیغات در گوگل چیست؟

طبق آمار گرفته‌شده، افرادی که از سرچ گوگل استفاده می‌کنند، در قسمت نهایی قیف خرید خود هستند و به‌زودی تصمیم خرید خود را نهایی می‌کنند. به همین دلیل تبلیغات در گوگل بیشترین نرخ تبدیل را در بین تمام تبلیغات آنلاین دیگر دارد.

آیا می‌توان روی دامنه ir تبلیغ کرد؟

به‌تازگی تبلیغاتی که با دامنه ir نوشته می‌شوند تأیید می‌گردند؛ ولی هنوز ازنظر بازخورد، این تبلیغات به‌خوبیِ دامنه‌های جهانی برای کی وردهای فارسی نیست. پس به شما پیشنهاد می‌کنیم با دامنه .ir تبلیغ نکنید.

هزینه به ازای هر کلیک چطور محاسبه می‌شود؟

هزینه‌ها براساس جایگاه شما در صفحه اول و امتیاز لندینگ پیج شما محاسبه می‌شود. برای اطلاعات بیشتر، مقاله مربوط به چگونگی محاسبه هزینه هر کلیک را مطالعه کنید.