هزینه تبلیغات در گوگل

بهترین و موثرترین تبلیغات کلیکی در فضای آنلاین، تبلیغات در گوگل است. این نوع تبلیغات که از طریق سرویس گوگل ادز انجام می‌شود به شما کمک می‌کند تا با صرف هزینه‌ای معقول و مناسب، بتوانید صفحات مهم وبسایت خود را در نتایج گوگل قرار بگیرید.
Play Video

هزینه تبلیغات گوگل چقدر است؟

جواب این سوال کاملا به میزان بودجه شما بستگی دارد. در واقع این شمایید که باید برنامه ریزی کنید که چقدر قصد دارید برای خدمات گوگل هزینه کنید. اما اگر دوست دارید حداقل هزینه ها را بدانید، شما را با انواع پلن های تبلیغات گوگل وی دیجیتال مارکتینگ آشنا می‌کنیم.
قیمت دلار نیوزیلند ۳۹,۵۰۰

پلن تست

$50

2,۶۳۰,۰۰۰ تومان

دسترسی مستقیم به اکانت گوگل ادز

کارشناس اختصاصی اکانت

تحویل اکانت تا ۱۵ دقیقه

استفاده از آخرین تغییرات روز گوگل

مشاوره و پشتیبانی حرفه ای 

پلن شارژ

$100

۴,۹۳۷,۰۰۰ تومان

دسترسی مستقیم به اکانت گوگل ادز

کارشناس اختصاصی اکانت

تحویل اکانت تا ۱۵ دقیقه

استفاده از آخرین تغییرات روز گوگل

مشاوره و پشتیبانی حرفه ای

پلن تخفیف

$500

۲۳,۲۳۰,۰۰۰ تومان

دسترسی مستقیم به اکانت گوگل ادز

کارشناس اختصاصی اکانت

تحویل اکانت تا ۱۵ دقیقه

استفاده از آخرین تغییرات روز گوگل

مشاوره و پشتیبانی حرفه ای 

پلن تخفیف و هدیه

$600

+

$600

۳۳,۸۶۰,۰۰۰ تومان

دسترسی مستقیم به اکانت گوگل ادز

کارشناس اختصاصی اکانت

تحویل اکانت تا ۱۵ دقیقه

مشاوره تخصصی برای هر بیزینس

استفاده از آخرین تغییرات روز گوگل

مشاوره و پشتیبانی حرفه ای

پلن تست

پایه‌ای ترین پلن انتخابی گوگل ادز در مجموعه وی دیجیتال مارکتینگ است. با انتخاب این پلن، علاوه بر شارژ اکانت گوگل ادز خود ویژگی‌هایی مثل دسترسی مستقیم به اکانت گوگل ادز، کارشناسی اختصاصی اکانت و مشاوره حرفه‌ای و پشتیبانی را هم دریافت خواهید کرد. این اکانت نهایت 15 دقیقه در اختیار شما قرار داده می‌شود و از اخرین تغییرات و به روز رسانی‌های گوگل هم استفاده می‌کند.

پلن شارژ

پلن شارژ هم دومین پلن پایه ای وی دیجیتال مارکتینگ است. این پلن هم ویژگی‌ها و مزایای مشابهی با پلن تست دارد با این تفاوت که میزان شارژ اکانت آن بیشتر است.

پلن تخفیف

یکی از پلن‌های مقرون به صرفه و محبوب وی دیجیتال مارکتینگ. برای تهیه این پلن باید هزینه 500 دلار نیوزیلند را بپردازید. این پلن کاملا شرایط مشابهی با دو پلن قبلی دارد؛ با این تفاوت که کارمزد شارژ آن به مراتب کمتر است.

پلن تخفیف و هدیه

آخرین و شاید مهمترین پلن وی دیجیتال مارکتینگ که علاوه بر مزایای قبلی، یک هدیه بزرگ هم دارد. شما با تهیه این پلن که 600 دلار نیوزیلند هزینه دارد، می‌توانید به همان اندازه 600 دلار هم از ما پروموشن هدیه بگیرید. این پروموشن 2 ماه بعد در اکانت ما فعال می‌شود و تاثیر آن بر روی اکانت و سایت شما چشمگیر است. پلن تخفیف و هدیه پرطرفدارترین پلن تبلیغات گوگل ادز ما است.

مشتریان گوگل ادز وی دیجیتال مارکتینگ

جدول هزینه و قیمت گوگل ادز

مقایسه پنل های شارژ‌گوگل ادز$50

تست گوگل ادز

$100

شارژ اکانت گوگل ادز

$500

تخفیف تبلیغ گوگل

$600+$600

شارژ و هدیه گوگل ادز

میزان کارمزد اکانت اختصاصی★ ★ ☆ ☆★ ★ ★ ☆★ ★ ★ ★★ ☆ ☆ ☆
کاهش ریسک افزایش قیمت دلار★ ☆ ☆ ☆★ ★ ☆ ☆★ ★ ★ ★★ ★ ★ ★
تاثیر مدریت تخصصی در بهبود بازه تبلیغات★ ☆ ☆ ☆★ ★ ☆ ☆★ ★ ★ ☆★ ★ ★ ★
صرفه جویی در هزینه تبلیغات گوگل★ ☆ ☆ ☆★ ★ ☆ ☆★ ★ ★ ☆★ ★ ★ ★
کاهش ریسک افزایش قیمت دلار★ ★ ★ ☆★ ★ ☆ ☆★ ☆ ☆ ☆★ ★ ★ ★
شارژ مجدد☆ ☆ ☆ ☆★ ★ ☆ ☆★ ★ ★ ★☆ ☆ ☆ ☆
مناسب کمپین با احتمال ساسپندی★ ★ ★ ★★ ★ ★ ★☆ ☆ ☆ ☆☆ ☆ ☆ ☆
هدیه رایگان☆ ☆ ☆ ☆☆ ☆ ☆ ☆☆ ☆ ☆ ☆★ ★ ★ ★
سفارش خدمات        

هزینه تبلیغات در گوگل به چه چیزهایی وابسته است؟

به طور کلی، تبلیغات گوگل به چند عامل مهم بستگی دارد که عبارتند از:

نوع کمپین تبلیغاتی

بسته به نوع کمپینی که انتخاب می‌کنید، ممکن است هزینه های شما کمتر و یا بیشتر شوند. از کمپین‌های Local گرفته، تا کمپین‌های درون اپلیکیشن‌ها هرکدام هزینه های متفاوتی برای شما خواهند داشت. پس قبل از شروع کمپین، از کارشناسان ما برای انتخاب بهترین کمپین کمک بگیرید.

میزان رقابت

رقابت، عامل اصلی بالا و پایین رفتن نرخ در تبلیغات کلیکی گوگل است. اگر حوزه فعالیت شما شلوغ و پر رقابت است، احتمالا باید هزینه زیادتری را برای انجام تبلیغات انجام دهید. اما اگر این حوزه رقابت کمتری دارد، هزینه گوگل ادز شما هم بیشتر کاهش پیدا می‌کند.

مخاطب یا جامعه هدف

هرچه هدفگیری شما دقیق‌تر باشد، هزینه‌های شما به همان اندازه کاهش می‌یابد. برای مثال اگر محصول خود را با یک متن اغوا کننده برای گروهی از مردم تبلیغ کنید که به آن نیازی ندارند، فقط هزینه های گوگل ادز خود را بالا برده‌اید.

بودجه

قبل از اینکه هرگونه کمپینی را شروع کنید، ابتدا برای آن بودجه دقیقی اختصاص دهید. طبیعتا هرچه بودجه بیشتری داشته باشید، میزان نمایش شما در گوگل هم افزایش پیدا می‌کند.
حتی اگر در این زمینه‌ها هیچ تخصصی ندارید، باز هم می‌توانید به کمک راهنمایی‌های وی دیجیتال مارکینگ یک کمپین خوب و موثر داشته باشید.

چرا وی دیجیتال مارکتینگ را انتخاب کنیم؟

نحوه تعیین بودجه گوگل ادز

برای تعیین بودجه در گوگل ادز باید به چند نکته توجه داشته باشید. البته اگر تا به حال این کار را انجام نداده باشید، بهتر است از یک متخصص برای بودجه بندی خود کمک بگیرید. اما بیایید ببینیم برای تعیین بودجه به چه چیزهایی نیاز داریم.

هدف‌گذاری

قبل از هرچیز باید برای کمپینی که دارید هدفگذاری کنید. شما باید بدانید که هدفتان از هزینه برای این کمپین چیست. آیا می‌خواهید لید جمع کنید، به دنبال فروش مستقیم بیشتر هستید یا ی‌خواهید آمار بازدید وبسایت خود را افزاید دهید. همه این‌ها را بررسی کنید و سپس با هدفگذاری کمپین خود را راه بیندازید.

کیورد ریسرچ داشته باشید

مهم است که روی چه کیوردها و کوئری‌هایی تبلیغ می‌کنید. پس حتما کیورد ریسرچ انجام دهید یا از متخصصین ادز مثل وی دیجیتال مارکتینگ برای انجام این کار کمک بگیرید.

نرخ تبدیل خود را حدس بزنید

برای اینکه بتوانید بوجه بندی دقیقی در تبلیغات گوگل داشته باشید باید حداقل یک نرخ تبدیل تخمین زده شده داشته باشید. این کار به شما کمک می‌کند تا هزینه ای که برای هر مشتری قرار است انجام بدهید را تخمین بزنید.

با کمپین‌های کوچک شروع کنید

وقتی هیچ تجربه ای در تبلیغات گوگل نداشته‌اید، بهتر است که قبل از شروع کمپین اصلی، حتما با یک یا چند کمپین کوچک کار را شروع کنید. این کار به شما کمک می‌کند تا تخمین دقیق‌تر و بودجه بندی بهتری داشته باشید.

از حرفه‌ای ها کمک بگیرید

اگر به اندازه کافی در گوگل ادز مسلط نیستید و تجربه ندارید، می‌توانید از آژانس‌های حرفه‌ای در این زمینه کمک بگیرید.

عملکرد کمپین‌های خود را به طور مداوم پیگیری کنید

فرقی ندارد که خودتان کمپین را شروع کردید یا آن را به یک آژانس سپرده‌اید، در هر دو صورت باید به طور مداوم آن را رصد کنید. این کار کمک می‌کند تا بتوانید از بودجه خود در دوران کمپین استفاده بهتری داشته باشید.

مشاوره رایگان و ثبت سفارش

تفاوت شرکت های مختلف در نحوه شارژ اکانت گوگل ادز چگونه است؟

یکی از نکاتی که باید به آن توجه داشته باشید، نحوه شارژ اکانت در گوگل ادز است. این کار معمولا چالش‌های مختلفی دارد. برای مثال بسیاری از شرکت‌ها برای شارژ اکانت شما مبلغ هنگفتی را به عنوان کارمزد از شما دریافت می‌کنند. دلیلش این است که این شرکت‌ها نماینده رسمی ندارند و شارژ اکانت شما را با چند واسطه انجام می‌دهند. این اتفاق حتی باعث می‌شود شارژ اکانت شما زمان زیادی طول بکشد.علاوه بر این، بسیاری از شرکت ها و آژانس‌های تبلیغاتی و دیجیتال مارکتینگ با چالشی مثل ساسپند شدن اکانت‌های گوگل ادز مواجه هستند. خوشبختانه ما در وی دیجیتال مارکتینگ با مدیریت فربد وزیری که دوبار برنده بهترین کمپین منیجر تبلیغات گوگل در کشور نیوزیلند شده است، تمامی این مراحل را به بهترین شکل پیش می‌بریم. از شارژ حساب گرفته تا بازیابی اکانت و یا وجه باقی مانده شما در حساب ساسپند شده گوگل همه در وی دیجیتال مارکتینگ انجام می‌شوند. همه این‌ها به دلیل ارتباط مستقیم دفتر مرکزی ما در نیوزیلند با تیم خدمات گوگل است.

وی دیجیتال چگونه بودجه شما را به بهترین نحو ممکن مدیریت میکند؟

  • با مدیریت اختصاصی اکانت‌ها: فرقی ندارد بودجه کمپین شما چیست یا سایز کمپین شما چقدر است ما برای هر اکانت یک کارشناس اختصاص می‌دهیم که صفر تا صد کارهای مربوط به آن را انجام دهد.
  • با گزارش دهی منظم و حرفه‌ای: با توجه به نیاز و خواسته‌های شما، ما به صورت هفتگی، ماهانه یا حتی روزانه عملکرد کمپین‌های شما را پیگیری و گزارش آن را برایتان ارسال می‌کنیم.
  • همه چیز را در وی دیجیتال مارکتینگ انجام می‌دهیم: برای اینکه هزینه‌های شما حتی ریالی افزایش پیدا نکند، برخلاف بسیاری از شرکت‌ها که بخش مهمی از کارهای خود را به دیگران می‌‎سپارند، ما همه مراحل کمپین‌ها را در مجموعه خودمان انجام می‌دهیم.
  • آگاه سازی شما از هزینه‌ها: تمام هزینه‌هایی که قرار است در کمپین‌های شما انجام دهیم را از قبل به اطلاعتان می‌رسانیم. این کار هم باعث بودجه بندی بهتر می‌شود و هم شفافیت بیشتری در روند کار برای شما ایجاد می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *