در قابلیت جدید اینستاگرام، فروشگاه‌های اینترنتی می‌توانند، لینک افزودن به سبد خرید را برای هر یک از محصولات فعال کنند. این قابلیت تحت عنوان تگ قیمت در اینستاگرام یا فروشگاه اینستاگرام معروف است.

فروشگاه اینستاگرام = افزایش فروش در اینستاگرام

حتماً می‌دانید که در اینستاگرام امکان قراردادن لینک برای پست و استوری وجود ندارد. برخی از اوقات کسب‌وکارها با تغییر لینک بیوی پیج به صورت روزانه، سعی می‌کنند تا دسترسی کاربران را آسان کنند. اما این شیوه چندان فایده‌ای ندارد.

قابلیت فروشگاه اینستاگرام و فعال شدن تگ قیمت در اینستاگرام نیاز به تنظیمات اکانت فیس‌بوک متصل به حساب اینستاگرام دارد. ما در پستی دیگر مراحل گام به گام آنرا برای شما توضیح داده‌ایم. اما متاسفانه این امکان برای ایران فعال نشده است و برخی از کشورها می‌توانند از این امکان استفاده کنند.

فعال کردن تگ قیمت در اینستاگرام برای ایران با روش‌های مختلفی نظیر خرید اکانت شاپفای، استفاده از تغییر واحد قیمت و یا استفاده از سایت‌های نظیر بیگ کامرس و فروشگاه‌های با آی‌پی خارجی انجام می‌شود.

همکاران ما در vdigimarketing خدمات ساخت و تحویل فروشگاه اینستاگرام را به فروشگاه‌های اینترنتی ارائه می‌کند. لطفاً با ما تماس بگیرید.

فعال کردن تگ خرید (فروشگاه اینستاگرام) ‌برای اکانت شما

مدت زمان تایید اینستاگرام و فعال شدن تگ خرید (فروشگاه اینستاگرام) حدودا از 3 هفته تا ۳ماه گاهاً به طول می انجامد.

چنانچه تمایل داشته باشید سایر محصولات فروشگاه پس از فعال شدن تگ خرید؛ به اکانت شما وصل گردد.

هزینه آموزش و یا اضافه نمودن محصولات پس از بررسی حجم محصولات قابل محاسبه و انجام است.