تعرفه طراحی اپلیکیشن

_

استفاده از اپلیکیشن ها برای برای بهبود کسب کار

امروزه اپلیکیشن ها نقش بسزایی در رونق کسب و کار ما دارد. آخرین آمارها نشان می‌دهد که از جمعیت حدود 7 میلیارد نفری جهان حدود 5 میلیارد نفرشان ( 67 درصد ) از تلفن همراه  استفاده می‌کنند. 3 میلیارد نفر آنها نیز از طریق تلفن همراه به اینترنت دسترسی دارند.

همچنین از 3 میلیارد کاربر شبکه های اجتماعی در جهان  2.6 میلیارد کاربر فعال در شبکه های اجتماعی از طریق موبایل هستند. رشد استفاده از موبایل های هوشمند به این معناست که اپلیکیشن های موبایل برای تمام شرکت های کوچک و بزرگ از جمله کسب و کار های کوچک به ابزار مهمی برای بازاریابی تبدیل شده اند. شما میتوانید به ما اعتماد کنید و برای تجارت پر رونق  برنامه بی عیب و نقصی را  در سراسر جهان با تنوع در کلیه صنایع و فرآیندهای مختلف وارد بازار کنید.

تیم توسعه دهندگان ماهر ما که دارای مغز و دانش منحصر به فردی در زمینه توسعه اپلیکیشن هستند این کار را برای شما با بروز ترین تکنولوژی های روز دنیا انجام میدهند.

استفاده از اپلیکیشن ها برای برای بهبود کسب کار
استفاده از اپلیکیشن ها برای برای بهبود کسب کار
_

اپلیکیشن چیست؟

نرم افزاری روی تلفن همراه شما می باشد که شرکت های بزرگ و یا مشاغل کوچک می تواند با کمک آن  به آسانی با چند کلیک خدمات شما را سفارش داده یا از آن ها استفاده می کنند.

اما در تعریف دقیق تر، اپلیکیشن موبایل یا به طور ساده App موبایل ، سری برنامه های تولید شده با کمک کامپیوتر ها هستند که قابلیت اجرا شدن روی  تلفن های هوشمند شما را دارند.

با‌توجه ‌به اینکه ممکن است این اپلیکیشن‌ها برای سیستم‌عامل‌های متفاوتی ارائه شوند، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار سعی می‌کنند تا حد امکان یک اپلیکیشن را برای سیستم‌عامل‌ها و دستگاه‌های دیجیتال مختلف ارائه کنند.

شروع از 45,500,000 تومان

اپلیکیشن مشابه اسنپ

شروع از 8,190,000 تومان

اپلیکیشن فروشگاهی

شروع از 12,350,000 تومان

اپلیکیشن سفارش غذا

شروع از 32,500,000 تومان

اپلیکیشن سوپرمارکت

شروع از 23,400,000 تومان

اپلیکیشن خبری

شروع از 15,600,000 تومان

اپلیکیشن شرکتی

_

اپلیکیشن موبایل چیست؟

نرم افزاری روی تلفن همراه (مانند اپلیکیشن موبایل دیجی کالا) شما می باشد که شرکت های بزرگ و یا مشاغل کوچک می تواند با کمک آن به آسانی با چند کلیک خدمات شمارا سفارش داده یا از آن ها استفاده می کنند. اما در تعریف دقیق تر، اپلیکیشن موبایل یا به طور ساده App موبایل ، سری برنامه های تولید شده با کمک کامپیوتر ها هستند که قابلیت اجرا شدن روی تلفن های هوشمند شما را دارند.

با‌توجه ‌به اینکه ممکن است این اپلیکیشن‌ها برای سیستم‌عامل‌های متفاوتی ارائه شوند، توسعه‌دهندگان نرم‌افزار سعی می‌کنند تا حد امکان یک اپلیکیشن را برای سیستم‌عامل‌ها و دستگاه‌های دیجیتال مختلف ارائه کنند.

طراحی و ساخت اپلیکیشن موبایل
ساخت اپلیکیشن موبایل
_

ساخت اپلیکیشن موبایل

  • Admin
  • واکشنگرا
  • سفارشگیری
  • زمانبندی
  • Prototyping
  • UX
  • UI
  • Programming
_

با اپلیکیشن برند سازی کنید

برندسازی به طور کلی به معنای تمام راه‌ و روش‌هایی است که باعث می‌شود مشتریان نام شرکت شما و محصول یا خدمات شما را بشناسند و آن‌را تهیه کنند. از طریق برندسازی شما می‌توانید ظاهری قوی و مثبت به شرکت و حتی  خود بدهید. حضور دائمی اپلیکیشن کسب و کار شما بر روی موبایل مشتریان باعث ماندگاری برند شما در ذهن مخاطب و تاثیر گذاری و برندسازی می شود.

mobile
_

با مشتریان ارتباط مستقیم برقرار کنید

هرچه با مشتریان جدید و قدیمی بیشتر ارتباط برقرار کنید کمتر مشتری به سمت رقبا می روند. حتی اگر خدمات خوبی را ارائه ندهید اما چون نام شرکت یا کسب و کار شما را به گوش زیاد شنیده اند بیشتر به سمت شما تمایل پیدا خواهند کرد. با اپلیکیشن می توانید یک کانال ارتباطی مستقیم با مشتریان ایجاد کنید و نظرات و انتقادات و پیشنهادات آنها را به راحتی دریافت کنید. همچنین اطلاع رسانی در مورد اخبار، رویدادهای مهم، تخفیف ها و کمپین ها به سادگی از طریق اعلان ها انجام می شود.

_

استفاده از اپلیکیشن برای کسب کار های کوچک

رشد استفاده از موبایل های هوشمند به این معناست که اپلیکیشن های موبایل برای تمام شرکت های کوچک و بزرگ از جمله کسب و کار های کوچک به ابزار مهمی برای بازاریابی تبدیل شده اند. اپلیکیشن های موبایل، مشتریان را بیشتر جلب می کنند، بازدید های مکرر را افزایش می دهند و طیف وسیعی از داد و ستد های آنلاین را به سمت  کسب و کار شما روانه می کند. بسیاری از مالکان کسب و کار های کوچک هنوز فکر می کنند اپلیکیشن داشتن بیش از اندازه هزینه بردار و دشوار است و نگران هزینه ی ساختن اپلیکیشن برای پلتفرم های مختلف مثل  iOS و اندروید هستند.

آنها نمی دانند چگونه یک اپلیکیشن با هزینه کم و بازده بالا تولید کنند. ما برای شما این کار را انجام میدهیم و شما با طی کرن مراحلی ساده و هزینه ای ناچیز صاحب اپلیکیشن اختصاصی کسب کار خود میشوید.

موبایل اپلییشن