گوگل ادسنس
_

گوگل ادسنس چیست؟

گوگل ادسنس سرویس تبلیغاتی گوگل است ولی این بار برای نمایش‌دهنده تبلیغ!

گوگل ادسنس (به انگلیسی Google Adsense) به تولید کننده‌های محتوا اجازه می‌دهد برای کسب درآمد، تبلیغات Display کوگل را در کانال یوتیوب یا وبسایت خود قرار دهد.

_

کسب درآمد دلاری با گوگل ادسنس در ایران

سرویس ادسنس برای فعال سازی نیاز به مشخصات و آدرس واقعی دارد  و که دلیل تحریم، امکان فعال سازی در داخل ایران وجود ندارد. (حتی برای اطمینان از آدرس، یک نامه برای کاربر پست می‌کند) ما در وی دیجیتال مارکتینگ با تاسیس شرکت در خارج از کشور این مشکل را حل کرده‌ایم.

_

چگونه از طریق گوگل ادسنس کسب درآمد کنیم؟

اگر شما کانال یوتیوب یا وبسایت غیرفارسی زبان دارید، می‌توانید بعد از پاس کردن شرایط گوگل درخواست مانیتایز شدن ارسال کنید و بعد از تایید، درآمدزایی شما آغاز می‌شود.

_

بیشتر کاربران ادسنس در ایران چه کسانی هستند؟

بر خلاف وبسایت‌ها، گوگل با محتوای فارسی در یوتیوب مشکلی ندارد و عمده‌ی کاربران گوگل ادسنس را یوتیوبرهای ایرانی تشکیل می‌دهند. کاربران ایرانی که در یوتیوب تولید محتوا می‌کنند، می‌توانند بعد از رسیدن به شرایطی که گوگل تعیین کرده، درخواست فعال‌سازی سرویس کسب درآمد (یا اصطلاحا مانیتایزینگ) می‌دهند.

_

شیوه فعالیت گوگل ادسنس چگونه است؟

گوگل پس از بررسی و تایید کانال، تبلیغاتی مرتبط با زمینه‌ی فعالیت شما را پیشنهاد می‌دهد و درصدی از عایدی این تبلیغات را به صاحب کانال می‌پردازد. (تقریبا 55% درصد سهم تولیدکننده محتوا و 45% سهم گوگل است)  کاربر می‌تواند مدت زمان تبلیغ، انواع و زمان پخش تبلیغ را مدیریت کرده تا به بیشتر دیده شدن تبیلغات و در نتیجه درآمد بیشتر برسد و همچنین تجربه کاربری مطلوبی را برای مخاطبین کانال خود به ارمغان بیاورد.

گوگل ادسنس

شرایط گوگل برای مانیتایز شدن

تعداد مشرکین کانال (Subscribers) برای مانیتایز شدن باید چقدر باشد؟

برای مانیتایز شدن در سرویس ادسنس، کانال شما باید حداقل 1000 مشترک یا Subscribers داشته باشد.

حداقل بازدید لازم از ویدیوهای کانال برای مانیتایز شدن چقدر است؟

برای مانیتایز شدن کانال شما باید در 12 ماه گذشته حداقل 4000 ساعت بازدید (View) داشته باشد.

آیا موضوع و کیفیت محتوای تولیدشده در میزان درآمد تاثیر دارد؟

بله، هر چقدر کیفیت محتوا بالاتر و با ارزش تر باشد (مانند آموزش های تخصصی) میزان پرداختی گوگل به شما بیشتر است.

وی دیجیتال مارکتینگ چه کمکی به من می‌کند؟

شرکت وی دیجیتال مارکتینگ، پارتنر رسمی گوگل، با تاسیس شرکت در نیوزلند شرایط را برای شما در استفاده از گوگل ادسنس بسیار آسان کرده و می‌توانید برای نقد کردن درآمد خود از آدرس و مشخصات شعبه خارج از کشور ما استفاده کنید و ما در کمترین زمان مبلغ را به ریال به حساب شما واریز می‌کنیم.

_

برخی از مشتریان ما

سوالات متداول گوگل ادسنس

برای ثبت سفارش و یا درخواست مشاوره از طریق فرم‌های زیر اقدام فرمایید و یا اگر مایل هستید از طریق شماره‌های تماس مندرج با ما در ارتباط باشید.

مشاوره رایگان

  اطلاعات تماسثبت سفارش

   برای فعالیت در یوتیوب از ایران، مشکلی به واسطه تحریم‌ها به‌وجود نمی‌آید؟

   تاکنون هیچ محدودتی به دلیل ایرانی بودن کانال و استفاده از شماره موبایل ایران و جیمیلی که در ایران ساخته شده وجود نداشته است.

   هزینه‌ها و کارمزد وی دیجیتال مارکتینگ برای نقد کردن درآمد ادسنس چقدر است؟

   ما در کشور نیوزلند بابت درآمدهای شرکت 26 درصد مالیات پرداخت می‌کنیم و 4 درصد هم به عنوان کارمزد و بقیه هزینه‌هایی که برای انتقال پول به ایران وجود دارد محاسبه می‌کنیم. یعنی در مجموع 70 درصد از درآمد شما با قیمت روز دلار نیوزلند به صورتی ریالی به حساب شما در داخل ایران واریز می‌شود.

   آدرس دفتر نیوزلند وی دیجیتال مارکتینگ چیست؟

   44 Rockfield Road, Penrose, Auckland, 1061