ثبت در گوگل مپ

ویدیوی آموزشی ثبت در گوگل مپ: ثبت موقیت روی نقشه گوگل یا گوگل مپ به دلیل محدودیت‌های کشور ایران یکی از دغدغه‌ها و مشکلات اصلی کاربران ایرانی است.

اما پرسش اصلی آن است که آیا ثبت محل شرکت، در سئوی سایتتان تأثیر می‌گذارد؟ چگونه می‌توان شرکت یا هر کسب‌و‌کار دیگری را در نقشه گوگل ثبت کرد؟ کاربرد ثبت مکان شرکت شما در گوگل‌مپ چیست؟

حتما بخوانید: برای ثبت موقعیت شرکت خودتان با ما تماس بگیرید

آشنایی با ثبت در گوگل مپ

در حقیقت تمام لوکیشن هایی را که با سرچ در گوگل در قسمت گوگل مپ مشاهده میکنید در واقع در قسمتی به نام google my business ثبت شده اند.

در این قسمت شما میتوانید تمام اطلاعات مربوط به شرکت و تجارت خود را وارد کنید و لوکیشن را نیز با دقت بالا جایگذاری کنید.

اطلاعاتی دیگر نظیر ساعات کاری شرکت و شماره تماس و نوع بیزینس آن می تواند به آسانی در این بخش وارد شود. بنابراین در صورت مشاهده توسط کاربرانی که در نزدیکی شما هستند، در نگاه اول اطلاعات اصلی فعالیت اقتصادی شما را در کمترین زمان مشاهده کرده و می توانند ارتباط سریعتر و بهتری با شما داشته باشند.

همچنین یکی از مزیت های ثبت شرکت در گوگل مپ ، امکان گزارش گیری آن توسط خود شما به عنوان صاحب کسب و کار هست. به این صورت که می توانید پیغام ها و نظرات و امتیازات کاربران و از همه مهمتر امتیازات منفی آن ها ببینید.

همانطور که در این ویدیو مشاهده کردید برای ثبت در گوگل مپ به یک سری اطلاعات اصلی نیاز دارید تا انها را برای تکمیل اعمال کنید، تنها نکته مهم در این کار داشتن امتیاز بالا برای ثبت سریع تر در گوگل می باشد. برای مثال اگر شما امتیاز بالایی نزد گوگل داشته باشید ثبتی که شما انجام داده اید خیلی سریع تر تایید می شود و در صورت امتیاز پایین، می بایستی هفته ها برای تایید آن انتظار بکشید.

همچنین در انتها این نکته را باید بیان کنیم که کسب امتیاز بالا در گوگل از طریق فعالیت های مداوم شما و امتیازدهی کاربران به مرور افزایش می یابد. به همین دلیل است که می توانید این کار را به کارشناسان ثبت گوگل مپ در شرکت وی دیجیتال مارکتینگ واگذار کنید.

اشتراک مقاله:

علی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مقالات وی دیجیتال مارکتینگ