مفهوم گوگل ادوردز و میزان هزینه تبلیغات در گوگل

مفهوم-گوگل-ادوردز-و-میزان-هزینه-تبلیغات-در-گوگل

 

 

 

شاید هنوز برای برخی از صاحبان کسب و کار مفهوم گوگل ادوردز و میزان هزینه تبلیغات در گوگل چندان قابل درک نباشد. شاید هنوز برای برخی از صاحبان کسب و کار مفهوم گوگل ادوردز و میزان هزینه تبلیغات در گوگل چندان قابل درک نباشد. مهم ترین نکته این تبلیغات اینست که شما قرار هست هزینه تبلیغات خود را به صورت ارز های خارجی به گوگل پرداخت کنید و اغلب به صورت ریالی از مشتریان خود کسب درآمد کنید . طبیعتاً اولین چالشی که پیش روی شماست نحوه هزینه کرد و میزان مصرف بودجه تبلیغات در گوگل شماست . به همین دلیل است که اکثر مشتریان گوگل ادوردز در ابتدای کار به سراغ قیمت کیووردها و بودجه روزانه و … می روند .
بهترین راه برای رد شدن از این چالش اینست که شما با مفهوم گوگل ادوردز و نحوه هزینه تبلیغات در گوگل به صورت عمقی آشنا شوید .

در این ویدیوی کوتاه سه دقیقه ای به اهمیت این نوع تبلیغ و هزینه های آن به صورت خلاصه پرداخته ایم. قبل از مشاهده این ویدیو توصیه میکنیم لینک مرتبط این پست را با دقت مطالعه کنید.

 

حتماً بخوانید: گوگل ادوردز چیست و تبلیغات در گوگل برای چه کسانی مناسب است

 

 

 

اشتراک مقاله:

علی
علی یه طراح سایت نمونه س و به متخصص های تبلیغات گوگل هم کمک میکنه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مقالات وی دیجیتال مارکتینگ

گزارش کمپین اسپانسری لینکدین شرکت تولید واکسن Opal Bio Pharma

گزارش کمپین اسپانسری لینکدین شرکت تولید واکسن Opal Bio Pharma

این مقاله به گزارش کمپین اسپانسری شرکت تولید واکسن Opal Bio Pharma در کشور عمان و چالش‌های مواجهه در تبلیغات لینکدین می‌پردازد. در این کمپین، شرکت دیجیتال مارکتینگ برای ارتقاء آگاهی مخاطبان خاص در مناطق حوزه خلیج فارس با استفاده از تبلیغات در لینکدین بهره‌برد.