۱۰ شبکه نمایش تبلیغاتی برتر در تبلیغات گوگل

۱۰ شبکه نمایش تبلیغاتی برتر در تبلیغات گوگل

آشنایی با ۱۰ شبکه نمایش تبلیغاتی برتر تبلیغات در گوگل

GDN یا Google Display Network, بخش جالب و مهمی از مدیریت کمپین تبلیغات گوگل ادوردز است. این بدان معنی است که با استفاده از کنسول کمپین تبلیغات گوگل ادوردز می‌توانید وب سایت‌ها را براساس کلمات کلیدی در محتوا یا موضوعات آن‌ها هدف قرار دهید و یا تبلیغات را با نام سایت انجام دهید . GDN شبکه‌ای از وب سایت‌هایی است که تبلیغات گوگل را اداره می‌کنند . شبکه نمایش تبلیغات گوگل ادوردز بزرگ‌ترین و گسترده‌ترین گروه وب سایت در اینترنت است . در واقع , شبکه نمایش تبلیغات قابلیت دسترسی به ۹۰ % از کاربران اینترنت در سراسر جهان را دارد و شامل بیش از ۲ میلیون ناشر در ۲۶ سال ۲۰۱۶ است .

تبلیغات نمایشی گوگل (تبلیغات در گوگل), از سودمندترین و پربارترین انواع تبلیغات در جهان هستند .

حتما بخوانید: مزایا و معایب شبکه نمایش تبلیغات در گوگل

این شبکه برای شرکت شما تبلیغ می‌کند، از تبلیغات در وب سایت با توجه به مشخصات شما استفاده می‌کند و مشتریان جدید را از مکان‌های مختلف جذب می‌کند; مشتریانی که به راحتی نمی‌توانید به آنها دسترسی داشته باشید. به عبارت دیگر , آن‌ها برای رشد پایگاه مشتری شما عالی هستند. اما با بسیاری از شبکه‌های تبلیغاتی , چطور خواهید دانست که از کدام یک باید استفاده کنید؟

همانطور که گفتیم، ما در این مقاله ده تا از بهترین شبکه های نمایشی تبلیغاتی که به صورت آنلاین نمایش داده می‌شوند را معرفی می کنیم.

Google AdSense :

گوگل AdSense یکی از بزرگ‌ترین شبکه‌های تبلیغاتی در جهان است. این شبکه تقریبا ۲ میلیون تبلیغ کنندگان و میلیاردها نفر از مشتریان را در خود جای داده‌است . این شبکه در ایجاد ترافیک به وب سایت‌ها بسیار موثر است . گوگل AdSense به عنوان یکی از معروف‌ترین شبکه‌های تبلیغاتی در جهان , تبلیغ کنندگان خود را با استانداردهای کیفیتی بالا نگه می‌دارد .

این استانداردهای سختگیرانه ممکن است گاهی غیر منطقی به نظر برسد، اما این استانداردها برای این است که اطمینان حاصل کنند که تنها تبلیغ کنندگان واقعی با گوگل AdSense سروکار دارند.

۱۰ شبکه نمایش تبلیغاتی برتر در تبلیغات گوگل

گوگل تنها با وب سایت‌ها سروکار ندارد، آنها همچنین تبلیغات را به برنامه ها و سایر برنامه های مبتنی بر تلفن همراه ارائه می دهند تا شما بتوانید به مخاطبان بیشتری دسترسی پیدا کنید.

برای شروع تبلیغ از طریق AdSense شما فقط باید به سایت گوگل بروید و دستورالعمل‌های آن‌ها را دنبال کنید. سپس شما باید تبلیغاتی با کیفیت بالا ایجاد کنید که کاربران را جذب کند تا روی سایت شما کلیک کنند.

آن آگهی‌ها باید تمام فعالیت‌های استاندارد همراه با بهترین تجارب گوگل را دنبال کنند . با توجه به هر دوی این استانداردها، به شما این اطمینان داده می شود که تبلیغاتی برجسته ایجاد ‌کنید که مشتریان را به سایت شما بکشد.

تبلیغات شبکه مخاطبان فیس بوک ( Facebook Audience Network Ads) :

فیس بوک با بیش از ۱ میلیارد کاربر جهانی و میلیون ها تبلیغ کنندگان، شبکه نمایشی قدرتمندی دارد که به شبکه مخاطبان معروف است.

شبکه فیس بوک همچنین به استانداردهای بسیار بالا در زمینه کیفیت و مشروعیت شرکت اختصاص دارد. آن‌ها با متریال بالغ و صریح برخورد نمی کنند اما به برخی از بزرگ‌ترین برندها در کشور کمک می‌کنند تا نتایجی را که می‌خواهند را به دست آورند .

فیس بوک همچنین در سرتاسر یک شبکه گسترده از برنامه‌ها و رسانه‌های غیر وب سایت تبلیغ می‌کند . به طور کلی , این یک راه عالی برای رسیدن به مشتریان بالقوه با استفاده از حافظه نهان داده‌های کاربران فیس بوک است.

به علاوه , اگر شما هم اکنون در فیس بوک تبلیغ می‌کنید، تبلیغات گوگل با استفاده از شبکه مخاطبین باید نسبتا ساده باشد.

شما دستورالعمل‌های مشابهی را برای تبلیغات فیس بوک دنبال می‌کنید، شما فقط باید اندازه های خود را تغییر دهید تا متناسب با ابعاد رسانه، آگهی که می‌خواهید استفاده کنید را مشخص کنید .

با این کار، استفاده از فیس بوک ساده و آسان است و برای هر advertiser (تبلیغ کننده) کافی است تا نتایج را مشاهده کنید . از مزایای تبلیغات شبکه مخاطبان فیس بوک می توان به اندازه، تنوع و به رسمیت شناختن آن نام برد.

شبکه نمایش تبلیغاتی mMedia :

مزیت mMedia قابل دسترس بودن آن است. mMedia یکی از بهترین شبکه‌های نمایشی تبلیغات گوگل برای شرکت‌هایی است که برای این نوع از تبلیغات جدید هستند.

این برنامه میزان سرمایه‌گذاری کمی برای تبلیغ کنندگان را فراهم نمی کند، که به این معنی است که شما می‌توانید با ۲۰ دلار شروع به تبلیغ کنید. در حالی که سرمایه‌گذاری ممکن است نتایج خوبی برای شما نداشته باشد اما هنوز هم می‌توانید از لحاظ تئوری این کار را انجام دهید. بعبارتی حداقل سرمایه‌گذاری واقعی شما همان چیزی است که شرکت‌های دیگر در صنعت شما برای تبلیغ های خاصی پیشنهاد می‌دهند. اما حتی اگر می‌خواهید بر یک نوع تبلیغ برای یک نوع از مشتری غلبه کنید، هنوز هم می‌توانید نتایج عالی را با سرمایه‌گذاری کم‌تر از متوسط هزینه در mMedia ببینید.

شبکه نمایش تبلیغاتی اپل Apple Advertising :

تبلیغات اپل یکی از تبلیغکنندگان برجسته تلفن همراه است. این تا حدودی به این دلیل است که اپل بزرگ‌ترین فروشگاه برنامه های جهان را کنترل می‌کند، بعبارتی آن‌ها می‌توانند با استفاده از تبلیغات برای توسعه دهندگان خود کار را آسان کنند .

این سیستم ساده به توسعه دهندگان اجازه می‌دهد تا کسب درآمد کنند. همچنین به شما این امکان را می‌دهد که به طور مداوم به مشتریان جدیدی که ممکن است هرگز از وب سایت شما دیدن نکرده باشند، برسید. به طور کلی , این یک سیستم بسیار کنترل‌شده است که تبلیغات را تقریبا به طور انحصاری در برنامه‌های تلفن همراه نمایش می‌دهد .

شبکه نمایش تبلیغاتی Adknowledge :

Adknowledge ممکن است به اندازه برخی شبکه‌های تبلیغاتی دیگر بزرگ نباشد، اما هنوز یک راه عالی برای رسیدن به مشتریان جدید است.
نقطه فروش اصلی Adknowledge تطبیق پذیری است. این برنامه به شرکت‌ها اجازه می‌دهد تا بر روی سایت‌های ویدیویی، شبکه‌های اجتماعی و برنامه‌های تلفن همراه تبلیغ کنند.

آن‌ها همچنین سیستم اختصاصی خودشان را برای اندازه‌گیری علاقه مشتری دارند. بعبارتی شما می‌توانید به راحتی، به سادگی و با دقت، کاربران را در جمعیت شناختی مشتری هدف قرار دهید.

شبکه نمایش تبلیغاتی Yahoo! Network :

Yahoo! ممکن است به اندازه یک موتور جستجو محبوب نباشد، اما هنوز یک شبکه نمایش قوی دارد که هر ماه به میلیونها کاربر می‌رسد. این سیستم همچنین دارای یک سیستم هدف قرار دادن مشتریان بالقوه از طریق جغرافیا و سن، در میان انواع گسترده‌ای از عوامل جمعیتی است. موتور جستجو ممکن است به اندازه گوگل بزرگ نباشد، اما هنوز یک گزینه مقرون‌به‌صرفه و بادوام برای رسیدن به مشتریان جدید است .

شبکه نمایش تبلیغاتی taboola :

Taboola یکی از شناخته‌شده‌ترین نام‌های جهان تبلیغات نیست اما پایه و اساس مشتریان عظیم آن کافی است تا هر روز تبلیغ کنندگان و مشتریان جدید به آن بپیوندند.

Taboola در تبلیغات به نشریاتی مانند The Motley Fool، Atlantic و حتی Netflix خدمت می‌کند.

تنها نت فلیکس به تنهایی برای جذب هر تبلیغ کننده ،از مبتدیان گرفته تا شرکت‌های تازه‌تاسیس کافی است .

در این صورت شما فرصت زیادی برای رسیدن به مشتریان دارید و شما با شرکت‌هایی رقابت می‌کنید که بودجه‌های عظیم تبلیغاتی دارند .

بسته به اهداف تبلیغاتی شرکت شما، Taboola می‌تواند برای شما مؤثر و کارا باشد.

شبکه نمایشی تبلیغاتی Epom :

Epom یکی از معدود شبکه‌های تبلیغاتی است که به کاربران اجازه می‌دهد قبل از پرداخت هزینه خدمات خود را امتحان کنند.

این بررسی رایگان ممکن است زیاد عجیب به نظر برسد، اما این یک ویژگی عالی برای هر شرکتی است که قبلا تبلیغات گوگل نداشته است

Epom حداقل می‌تواند تمرینی برای تبلیغات گوگل شما باشد تا ببینید آیا امکان موفقیت در تبلیغات برای شما میسر است، اینگونه حتی اگر شما برای استفاده از یک شبکه دیگر برنامه‌ریزی کنید شانس بیشتری برای موفقیت خواهید داشت.

علاوه بر آن , Epom شایستگی خود را نشان داده است. این یک شبکه چند منظوره است که تبلیغات , ویدیو و تبلیغات برنامه‌های کاربردی تلفن همراه را ارائه می‌دهد همچنین با چندین شبکه دیگر نیز هم‌کاری می‌کند تا به شما گزینه‌های مختلفی برای دسترسی به مشتریان بدهد

مهم‌تر از همه , Epom شبکه تبلیغاتی مقرون به صرفه ای است. بنابراین اگر به دنبال شروع تبلیغ با این شبکه هستید اما مطمئن نیستید که از کجا شروع کنید، Epom بهترین راه‌حل برای نیازهای شما است .

شبکه نمایشی تبلیغاتی Airpush:

Airpush یک شبکه تبلیغات گوگل تلفن همراه است که در بیش از ۱۵۰۰۰ برنامه مختلف کاربرد دارد. این شبکه یکی از موثرترین شبکه‌های نمایش در دنیا است، به این معنی که آن‌ها عملا هر چیزی را که می‌خواهید در مورد شرکت بدانید به شما خواهند گفت. آنها همچنین به طور انحصاری بر اساس یک انتخاب عمل می‌کنند، بنابراین همه برنامه‌های آن‌ها تمایل دارند تبلیغات Airpush را نشان دهند.

این بدان معنی است که کاربران اپلیکیشن باید نسبت به تبلیغات شما پذیرا خواهند بود، به خصوص در مقایسه با شبکه‌های نمایش که براساس قرارداد سازندگان موظف به استفاده از آن‌ها هستند .

حتما بخوانید: شبکه نمایشی گوگل روشی تأثیرگذار در تبلیغات گوگل

شبکه نمایشی تبلیغاتی Leadbolt :

Leadbolt یک شبکه نمایش سیار است که به تبلیغ کنندگان اجازه می‌دهد تا بین تبلیغات خدمت و خدمت کامل را انتخاب کنند.

برای کاربران دقیق , Leadbolt یک ویژگی مزایده بلادرنگ نیز دارد تا بتوانید پیشنهادهای خود را برای تبلیغات مختلف درحالت Airplane به روز رسانی کنید .

این نوع کنترل باعث می شود Leadbolt یکی از پلتفرم های محبوب در سراسر جهان باشد.. شما هم می‌توانید کنترل کامل تبلیغات خود را انتخاب کرده و یا به یکی از مدیران حساب Leadbolt اعتماد کنید . بدون توجه به انتخاب شما،بهترین کنترل ممکن را بر روی تبلیغات خود خواهید داشت – چرا که باید بهترین امتیاز از Leadbolt حاصل شود .

چقدر این پست مفید بود؟

میانگین امتیاز 5 / 5. تعداد آرا: 2

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

اشتراک مقاله:
Picture of حسین افسان
حسین با زمینه طراحی سایت تونسته توی چند سال اخیر صد ها هزار دلار از بودجه کسب و کار ها رو صرف کمپین های موفقیت آمیز تبلیغات گوگل کمپین های سرچ کنه. همچنین در زمینه تبلیغات متا هم تجربه زیادی داره Linkedin

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *