عده‌ای همیشه فکر می‌کنند که تنها تعداد بالای فالوور باعث رونق صفحه اینستاگرام آن‌ها می‌شود و به هر طریقی حاضرند این عدد را بالا ببرند حتی با تقلب و خرید فالوور فیک! اما فالوور فیک با پایین آوردن نرخ تعامل، ضربه سنگینی به صفحه اینستاگرام ما وارد می‌زند

[namasha id=”9RvhdsmC”]

تعامل در اینستاگرام شامل تعداد ویو، لایک، کامنت، ذخیره و اشتراک‌گذاری می‌شود. نرخ تعامل در اینستاگرام نسبتی از تعامل کاربران با پیج شما به تعداد کل فالوورهاست. هر چه صفحه‌ی شما نرخ تعامل بالاتری داشته باشد، اینستاگرام پست های شما را به افراد بیشتری نشان می‌دهد. همچنین شانس شما برای حضور در اکسپلور بیشتر می‌شود. بنابراین خرید فالوور فیک به دلیل اینکه این فالوورها هیچ تعاملی با صفحه شما ندارند، نرخ تعامل صفحه را پایین می‌آورند. در نتیجه نه تنها کمکی به رونق صفحه شما نمی‌کنند، بلکه احتمال تعامل با همان فالوورهای خودتان را هم پایین می‌آورید.

با این توضیحات پس بهتر است به جای خرید فالوور فیک، از راه درست اقدام به افزایش فالوور خود کنید. شما می‌توانید با قرار دادن تبلیغ خود در صفحه‌های پربازدید اینستاگرام، علاوه بر برندینگ و ایجاد فروش، فالوور خود را به صورت اصولی افزایش دهید.

از خدمات وی دیجیتال مارکتینگ: افزایش فالوور اینستاگرام

این پست مورد علاقه شما بود؟

برای امتیاز دادن انتخاب کنید

میانگین امتیاز 5 / 5. امتیاز دهندگان: 2

تا الان به این پست امتیازی داده نشده

وحید طلائیAuthor posts

وحید دانش آموخته مدیریت بازرگانی، متخصص تبلیغات در گوگل و SEO است. اوقات فراغت خود را به نواختن/گوش دادن موسیقی و مطالعه می‌پردازد. به انگلیسی و آلمانی صحبت می‌کند و علاقه زیادی به راه اندازی کسب‌وکارهای جدید دارد.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.