آپدیت کیورد پلنر با امکان سازمان دهی کلمات کلیدی

داشتن یک استراتژی کلید واژه موثر، برای موفقیت در کمپین های گوگل ادز بسیار مهم است!

Google Keyword Planner یک ویژگی جدید معرفی کرده است، که به شما کمک می کند برای کمپین تبلیغاتی خود کلمات کلیدی مناسب انتخاب کنید. این ویژگی جدید به شما کمک می کند کلمات کلیدی را در کمپین های تبلیغاتی گروه بندی کنید و حجم جستجوی ماهانه برای کلمات کلیدی انتخابی خود را مشاهده کنید. این به خودی خود چیزی است که به عملکرد تبلیغات شما کمک می کند، اما این ویژگی جدید بر اساس عبارت اصلی که جستجو کرده اید، به شما پیشنهاد کلمات کلیدی می دهد. به عنوان مثال، اگر «کفش فوتبال» را جستجو کرده باشید، می‌تواند کلمات کلیدی مانند «کفش فوتبال ارزان» و «چکمه فوتبال کودک» را پیشنهاد کند. هدف از این کار این است که کلمات کلیدی را به دست آورید که برای کمپین شما مناسب تر هستند تا بیشترین کیفیت ترافیک ممکن را به شما ارائه دهند.

 

کلمات کلیدی چیست؟

به بیان ساده، کلمه کلیدی کلمه/اصطلاحی است که شخصی هنگام جستجوی چیزی در اینترنت از آن استفاده می کند. هنگامی که مردم کلمه “کلمات کلیدی” را می شنوند اغلب بلافاصله آن را با بهینه سازی موتورهای جستجو (SEO) مرتبط می کنند، با این حال، کلمات کلیدی نقش مهمی در موفقیت کمپین های PPC شما دارند. تبلیغات PPC با پیشنهاد کلمات کلیدی برای رتبه بندی در بالایSERPها برای آن کلمه کلیدی خاص کار می کنند، اگر در بالاترین رتبه قرار بگیرید، می توانید انتظار افزایش بازدیدکنندگان وب سایت خود را داشته باشید.

هنگامی که کلمات کلیدی را برای کمپین های خود در نظر می گیرید، مهم است که هدف کلمات کلیدی را معمولاً ببینید. 3 هدف مختلف کاربر وجود دارد که عبارتند از:

Navigational- کاربر در تلاش است تا به یک سایت خاص برسد

Informational- کاربر در تلاش برای جمع آوری اطلاعات است

Transactional- کاربر آماده خرید است

قبل از راه‌اندازی کمپین‌های تبلیغاتی خود، باید مشخص کنید که می‌خواهید افراد از کمپین‌های تبلیغاتی شما چه چیزی دریافت کنند و از این طریق می‌توانید نوع کلمات کلیدی را که باید هدف قرار دهید، شناسایی کنید.

 

Google Keyword Planner چیست؟

Google Keyword Planner ابزاری است که برای کشف کلمات کلیدی مهم و یافتن داده‌های مختلف مانند حجم جست ‌وجو، میزان رقابت و قیمت هر کلیک برای هر کلمه کلیدی طراحی شده است. این ابزار به شما کمک می‌کند بتوانید تحقیق کلمات کلیدی خود را به بهترین شکل انجام دهید. عملکرد اصلی Google Keyword Planner ارائه صحیح و موثرترین کلمات کلیدی برای کمپین شما است.

آپدیت کیورد پلنر با امکان سازمان دهی کلمات کلیدی

 

چرا ویژگی جدید خوب است؟

مهم است که کلمات کلیدی درستی را برای کمپین خود دریافت کنید، زیرا اگر این کار را نکنید، بر حجم ترافیک دریافتی وب سایت شما / کیفیت ترافیک دریافتی وب سایت شما تأثیر زیادی خواهد داشت. از طریق استفاده ازGoogle Keyword Planner می توانید مطمئن باشید که کلمات کلیدی شما برای کسب و کار شما موثر خواهد بود. Google Keyword Plannerهمیشه یک ابزار عالی و کاربردی برای استفاده بوده است، و به تازگی عملکرد جدیدی را معرفی کرده که این ابزار را موثرتر و محبوب تر می کند! ویژگی جدید «سازمان‌دهی کلمات کلیدی در گروه‌های تبلیغاتی» می باشد، هنگام سازمان‌دهی کلمات کلیدی در گروه‌های تبلیغاتی مرتبط، در زمان و سعی و تلاش شما صرفه‌جویی می‌کند. قبل از معرفی این ویژگی، باید هر کلمه کلیدی را به صورت جداگانه انتخاب کرده و در گروه تبلیغاتی مربوطه قرار دهید. اگر هزاران کلمه کلیدی داشته باشید، این فرآیند زمان زیادی می برد. با معرفی این ویژگی جدید، اکنون به صورت خودکار کلمات کلیدی را از طریق یادگیری ماشینی به گروه تبلیغاتی مربوطه خود اختصاص می دهد!

اگرچه سیستم در حال حاضر با استفاده از یادگیری ماشین ساده شده است و کلمات کلیدی به طور خودکار به گروه تبلیغاتی صحیح اختصاص می‌یابند، ولی ما همچنان پیشنهاد می‌کنیم که کمپین‌ها و کلیدواژه‌های آن‌ها را قبل از اینکه فعال کنید، بررسی کنید زیرا هنوز نمی‌دانیم که آیا دقت 100% دارد یا خیر!

معرفی این ویژگی قطعاً هنگام راه‌اندازی کمپین‌های جدید کمک زیادی به ما خواهد کرد. و برای پیدا کردن کلمه کلیدی مناسب زمان کمتری را صرف می کنیم، به این معنی که می‌توانیم زمان بیشتری را صرف چیزهایی کنیم که واقعاً کسب‌ وکار مردم را بهبود می‌بخشد!

چقدر این پست مفید بود؟

میانگین امتیاز 0 / 5. تعداد آرا: 0

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

اشتراک مقاله:
Picture of فاطمه حافظ نیا
فاطمه حافظ نیا هستم، فارغ التحصیل رشته برنامه ریزی توریسم و توی این حوزه فعالیت های پروژه محور داشتم. به طور اتفاقی وارد دنیای دیجیتال مارکتینگ شدم و در حال حاضر کارشناس تبلیغات گوگل در وی دیجیتال مارکتینگ هستم.

یک پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *