ادوردز ادیتور چیست و چه کاربردی دارد؟

ادوردز ادیتور چیست و چه کاربردی دارد؟

در این ویدیو میخواهیم شما را با کاربردهای ادوردز ادیتوردر پیشرفت تبلیغات در گوگل آشنا کنیم. ضمنا در انتهای این ویدیوی آموزشی خلاصه نوشتاری آن را می توانید مشاهده بفرمایید:

 

قبل از هر چیز شما می توانید سایر ویدیوهای آموزشی گوگل ادوردز ما را در وبسایت وی دیجیتال مارکتینگ از طریق زیر مشاهده فرمایید:

حتما ببینید: فیلم های آموزشی وی دیجیتال مارکتینگ

گوگل ادوردز ادیتور چیست و چه کاربردی دارد؟

حتما شما هم با پیغام گوگل مبنی بر دانلود ادوردز ادیتور مواجه شده اید. پس ابتدا آن را دانلود کنید و یا خودتان به آدرس https://ads.google.com/home/tools/ads-editor/ رفته و کار را شروع کنید.

گوگل ادوردز ادیتور یکی از امکانات جدید گوگل برای مدیریت آسان تر و سریع تر حسابهای ادوردز شما می باشد. با ادوردز ادیتور می‌توانید حجم زیادی از اطلاعات و افزونه های کمپین های خود را به راحتی ویرایش کنید و بعد از مشاهده آن را اعمال کنید. همچنین می توان اطلاعاتی را از یک اکانت دانلود و در اکانت دیگر آپلود کنید. در واقع این بیشترین کاربرد ادوردز ادیتور می باشد.

حتما ببینید (آموزش پیشنهادی) : هک کردن گوگل ادوردز (حقه ای جادویی برای ذخیره بودجه شما)

انتقال اطلاعات یک اکانت از طریق ادوردز ادیتور

در واقع بهترین استفاده ای که می توانید از ادوردز ادیتور داشته باشید همین موضوع هست. چون در حالت عادی انتقال اطلاعات یک اکانت خیلی پیچیده و در واقع قابل ریسک می باشد. از بین رفتن احتمالی quality score یکی از این اتفاقات هست.

حال در پنل ادوردز ادیتور شما می توانید در قسمت account یکی از اکانت های خود را اضافه کنید و بعد از چند ثانیه کمپین های آن اکانت را همانطور که در فیلم مشاهده میکنید، اضافه کنید. بعد از این کار مشاهده می کنید که تمام تنظیمات به شکلی ساده و قابل دسترسی خواهد بود.

در اینجا ما برای مثال اکانت vdigi را برای این کار انتخاب می کنیم. وارد قسمت Account mannager شده و vdigi را انتخاب می کنیم. سپس روی گزینه chevy chase design center میزنیم. روی کمپین مورد نظر کلیک راست کرده و کپی را انتخاب می کنیم. حال وارد یک اکانت جدید شده و در قسمت فضای خالی کلیک راست کرده و جاگذاری می کنیم.

یکی از مهمترین مزیت ها و نکات ادوردز ادیتور اینست که بعد از اعمال تغییرات و کم و زیاد کردن اعداد باید حتما گزینه post را در بالای سمت راست صفحه فشار دهید. یعنی تغییرات به خودی خود اعمال نمیشوند مگر اینکه از طرف شما تایید شوند.

در انتها اگر قصد خرید اکانت گوگل ادوردز و استفاده از خدمات وی دیجیتال ماکرتینگ را دارید به لینک زیر مراجعه فرمایید:

حتما بخوانید: شرکت وی دیجیتال مارکتینگ، مشاور و مجری تبلیغات آنلاین

اشتراک مقاله:

علی
علی یه طراح سایت نمونه س و به متخصص های تبلیغات گوگل هم کمک میکنه

2 پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین مقالات وی دیجیتال مارکتینگ

گزارش کمپین اسپانسری لینکدین شرکت تولید واکسن Opal Bio Pharma

گزارش کمپین اسپانسری لینکدین شرکت تولید واکسن Opal Bio Pharma

این مقاله به گزارش کمپین اسپانسری شرکت تولید واکسن Opal Bio Pharma در کشور عمان و چالش‌های مواجهه در تبلیغات لینکدین می‌پردازد. در این کمپین، شرکت دیجیتال مارکتینگ برای ارتقاء آگاهی مخاطبان خاص در مناطق حوزه خلیج فارس با استفاده از تبلیغات در لینکدین بهره‌برد.