_

تبلیغات فیسبوک چیست؟

 • تبلیغات فیسبوک بیشتر شبیه تبلیغات بنری هست تا تبلیغات سرچ گوگل. از تبلیغات فیسبوک باید برای ایجاد علاقه و کنجکاوی استفاده کرد بجای برطرف کردن نیاز حال حاضر. مردم داخل فیسبوک برای وصل شدن به دوستان و آشنایان وقت می گذارند نه پیدا کردم محصول و خرید.
 • کسب و کارهای در تبلیغ فیسبوک موفق هستند که از درخواست جمع آوری اطلاعات را در فرم خود داشته باشند نه اینکه سعی کنند محصولی بفروشند. برای موفقیت در تبلیغات فیسبوک باید اهداف با مقاومت کم انتخاب شود. مثلا پر کردن فرم برای اطلاع رسانی تخفیفات بجای تمرکز روی فروش محصول.
 • بازدید کننده وب سیات شما از راه تبلیغ فیسبوک دنبال خرید محصول نیست بلکه فقط بخاطر یک تصمیم آنی یا کنجکاوی درونی روی تبلیغ شما کلیک کرده هست پس اگر روی این حساب میکنید که هزینه تبلیغ فیسبوک شما بلافاصله با فروش کالا یا خدماتی برگردد اشتباه میکنید. افرادی که از طریق فیسبوک به صفحه شما آمده اند درصورتیکه درخواست پر ریسکی مثل خرید از آنها شود سریع از صفحه فرود شما خارج میشوند پس فقط از آنها بخواهید نام و ایمیل خود را در اختیار شما قرار دهند.
_

مدل درآمد زایی

 1. مدل درآمد زایی
  زمانی که شما تعدادی ایمیل از تبلیغ فیسبوک جمع آوری کردید نیاز دارید تا این ایمیل هارا به فروش تبدیل کنید. سعی کنید در طی زمان با ایجاد اطمینان در مشتری پتانسیل خود در دراز مدت تعداد زیادی کالا و خدمات بفروش برسانید.
 2. چگونه تبلیغ فیسبوک هدفمند داشته باشیم
  با ارزش ترین خصوصیت تبلیغات فیسبوک امکان هدفگیری دقیق در پنل فیسبوک هست. شما میتوانید خصوصیات زیر را برای نشان دادن تبلیغ خود انتهاب کنید:
 1. موقعیت مکانی
 2. سن و جنسیت و زبان
 3. علایق
 4. نوع اینترنت
 5. شرایط تاهل
 6. تحصیلات ومحل کار
تبلیغات بنری
_

تعرفه تبلیغات فیسبوک

 قیمت دلار نیوزلند 19,000 تومان
10 میلیون تومان 
براساس تعداد کلیک
 • حدود 1000 کلیک
10 میلیون تومان 
براساس نمایش ویدئو حداقل 3 ثانیه
 • میانگين 17,000 نمایش حداقل 3 ثانیه ویدیو
10 میلیون تومان 
براساس تعداد بازدید عکس
 • میانگین 350,000 نمایش
10 میلیون تومان 
براساس دانلود اپلیکیشن
 • حدود 500 نصب اپلیکیشن
10 میلیون تومان 
براساس تعداد لایک و کامنت
 • حدود 7000 لایک یا کامنت
10 میلیون تومان 
براساس نمایش جمع کردن ایمیل و تلفن
 • میانگین 20 ایمیل و شماره تماس
_

محتوای تبلیغاتی باید چگونه باشد؟

 1. برای موفقیت در تبلیغ فیسبوک باید عکس یا ویدو بسیار با کیفیت و جذابی داشته باشید. در این مقاله با نحوه محاسبه قیمت تبلیغات در فیس بوک آشنا شود ( وصل به مقاله مربوطه). اندازه عکس و ویدو تبلیغ شما نیز بسیار مهم هست که اطلاعات مربوط را در این مقاله  پیدا کنید.
 2. متن تبلیغ نیز مهم هست . باید متن شما بسیار جداب باشد و داخل آن مزیت شما و یکه درخواست به عمل یا call to action وجود داشته باشد.
 3. برای موفقیت در تبلیغ فیسبوک به یک صفحه فرود بسیار جذاب و با قابلیت کانورژن بالا نیاز دارید. برای ساخت یک صفحه فرود خود این ویدیو یک صفحه فرود خوب را ببنید.
_

چگونه تبلیغ فیسبوک هدفمند داشته باشیم؟

 1. داخل پنل میدیریت تبلیغ فیسبوک تمام نتایج کاملا مشخص هست. ولی شما بیش از هرچیزی به فیس بوک پیکسل نیاز دارید
  برای اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان در زمینه تبلیغ فیس بوک با همکاران ما تماس بگیرید.
 2. در نهایت تبلیغ فیس بوک حداقل یک تا دو هفته نیاز دارد تا بصورت خودکار داده افرادی که روی تبلیغ کلیک کرده اند و اهداف تعیین شده از جمله پر کردن فرم یا خرید را انجام داده اند شناسایی کند. بعد از 2 هفته تبلیغ شما عملکرد بهتری پیدا حواهد کرد. پس برای موفقیت تبلیغ فیس بوک باید صبور بود و با بودجه کم توقع موفقیت نداشت

سوالات متداول و ثبت سفارش فیسبوک 

برای ثبت سفارش و یا درخواست مشاوره از طریق فرم‌های زیر اقدام فرمایید و یا اگر مایل هستید از طریق شماره‌های تماس مندرج با ما در ارتباط باشید.

مشاوره رایگان

  اطلاعات تماسثبت سفارش

   حداقل کیفیت ویدیو برای تبلیغ چقدر باید باشد؟

   حداقل کیفیت ویدئوی تبلیغاتی باید 500pixel باشد.

   آیا شرکت‌هایی که خدمات تبلیغات در فیسبوک را در کشور ایران انجام می‌دهند، باید ازطرف فیسبوک نمایندگی داشته باشند؟

   خیر، برای این کار نیازی به دریافت نمایندگی نیست. درواقع هیچ شرکتی در ایران نمی‌تواند نماینده رسمی فیسبوک باشد. هرچند متأسفانه گاهی مشاهده می‌شود که شرکت‌ها خود را نماینده رسمی معرفی می‌کنند.

   دقت در نمایش به جامعه هدف دقیقاً چند درصد است؟

   به نوع انتخاب جامعه هدف بستگی دارد.  در کشورهای دیگر با دقت بیشتری صورت می‌گیرد. مثلاً درخصوص جنسیت و سن افراد یا کد شهرستان‌ها می‌توان گفت میزان دقت بیش از 90درصد خواهد بود.

   آیا امتیاز کمپین با کیفیت عکس و نوع فونت و کپشن مربوطه به تبلیغ ارتباط دارد؟

   بله، در اصل کیفیت عکس محتوای کمپین تبلیغات در فیسبوک و همچنین نوع متن و کپشن باعث امتیازگرفتن از فیس‌بوک می‌شود؛‌ زیرا هریک از این موارد کمک می‌کند تا تبلیغ برای کاربران هدف جذابیت بیشتری داشته باشد و اصطلاحاً دچار بازخورد منفی نشوند و به‌راحتی از تبلیغ شما عبور نکنند؛ درنتیجه ممکن است کاربران تبلیغ شما را دیده و مثلاً روی آن کلیک کنند که اصطلاحاً به آن بازخورد مثبت گفته می‌شود.

   آیا تبلیغات در گوگل بر سئوی سایت من تأثیر می‌گذارد؟

   طبق گفته خود گوگل تبلیغات در گوگل هیچ تأثیری در سئو سایت شما ندارد. فقط ممکن است به‌خاطر گرفتن کلیک بیشتر در هنگام انجام کمپین تبلیغات در گوگل، رتبه الکسای شما بهبود پیدا کند.

   آیا برای تبلیغات در فیسبوک باید حتماً نام کاربری و رمز صفحه فیس‌بوک را به شرکت تحویل داد؟

   خیر، کافیست URL پیج بیزینسی فیس بوک را برای کارشناسان ما ارسال کرده تا روی فیسبوک شما درخواست ادمین تبلیغات فرستاده و تبلیغ را استارت بزنند.

   ادمین تبلیغات فقط به قیمت پروموشن و پرداختی دسترسی داشته نه اطلاعات شخصی  شما!

   آیا می‌توان مخاطبان پیج‌های رقیبان و همکاران خود را تارگت تبلیغات خود در فیسبوک قرار داد؟

   بله. پیج های پابلیک شامل این گزینه می شوند.

   تبلیغ فیسبوک کجا نمایش داده می شود؟

   تبلیغ فیسبوک به صورت استوری یا پست شده برای افراد ارسال می شود.

   امکان قراردادن لینک کانال تلگرام یا اکانت اینستاگرام برای تبلیغ وجود دارد؟

   این امکان وجود دارد، اما به علت نامرتبط‌بودن این صفحات با کلمه کلیدی سرچ‌شده و پایین‌بودن امتیاز QS پیشنهاد نمی‌شود؛ چون هزینه کلیک‌های شما افزایش پیدا می‌کند.

   آیا هزینه تبلیغات در استوری با هزینه تبلیغات در پست معمولی تفاوت دارد؟

   خیر، هزینه تبلیغات در پست و استوری به یک میزان و طبق فهرست قیمت‌های موجود است. گفتنی است که تمامی قیمت‌های موجود در سایت کاملاً حدودی بوده و درنهایت به رتبه کیفی و جذابیت تبلیغات شما بستگی دارد.

   آیا تضمینی برای فروش محصولات و خدمات از طریق ایجاد کمپین اسپانسر وجود دارد؟

   در واقع کمپین اسپانسر یک مدل هدفمند تبلیغ محصولات و خدمات می باشد که توسط ما برای جامعه هدف مورد نظر با بیشترین دقت ارسال می شود و شرکت وی دیجی مارکتینگ تضمینی بابت فروش نمیتواند بدهد. هرچند تمام ابزارها و ایده های کاربردی برای موفقیت کمپین توسط کارشناسان ما لحاظ می گردد.

   آیا می‌توان قبل از شروع تبلیغ از میزان هزینه هر کلیک دقیقاً اطلاع داشت؟

   خیر، هیچ‌کس حتی خود فیس‌بوک از میزان دقیق هزینه‌ها اطلاع ندارد. البته در انتهای گزارش نهایی و بعد از چک‌کردن بازخورد تبلیغ، میزان و نحوه هزینه بودجه شما بابت تبلیغات در اعلام می‌شود.

   گزارش تبلیغات خود را چگونه دریافت کنیم؟

   گزارش کمپین به صورت اسکرین شات و فایل اکسل برای شما ارسال می شود.

   بعد از سفارش کمپین و تکمیل اطلاعات معمولا چه مدت زمانی طول میکشد تا کمپین تبلیغاتی ما در فیسبوک استارت شود؟

   معمولا بعد از تکمیل اطلاعات و پرداخت وجه حدود 24 تا 48 ساعت زمان لازم است تا کمپین ساخته و مورد تایید فیسبوک قرار بگیرد.