تبلیغات در فیسبوک

چنان‌چه تا کنون به دلیل نداشتن دانش کافی، تحریم و پیدانکردن جامعه هدف از تبلیغات فیسبوک بی‌بهره مانده‌اید، باید با خوشحالی خدمت شما عرض کنیم که این امکان فراهم شده است. ما در وی‌دیجیتال‌مارکتینگ این امکان را داریم که کمپین‌های تبلیغاتی شما را در فیسبوک راه‌اندازی و مدیریت کنیم.

تبلیغات در فیسبوک
لوگو متا فیسبوک

تبلیغات در فیسبوک

چنان‌چه تا کنون به دلیل نداشتن دانش کافی، تحریم و پیدانکردن جامعه هدف از تبلیغات فیسبوک بی‌بهره مانده‌اید، باید با خوشحالی خدمت شما عرض کنیم که این امکان فراهم شده است. ما در وی‌دیجیتال‌مارکتینگ این امکان را داریم که کمپین‌های تبلیغاتی شما را در فیسبوک راه‌اندازی و مدیریت کنیم.

لوگو متا فیسبوک

تعرفه تبلیغات فیسبوک

بر اساس ریچ

میانگین ۱۲0 هزار

۱۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان

بر اساس ویو

میانگین ۸ هزار ۳ ثانیه

۱۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان

بر اساس لید

میانگین ۱۵ ایمیل

۱۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان

بر اساس کلیک

میانگین هزار

۱۰,۰۰۰,۰۰۰ تومان

تبلیغات فیسبوک

سیاست‌ها و قوانین تبلیغاتی فیسبوک
متخصص وی دیجی در حال کار کردن لپ تاپ

چرا تبلیغات فیسبوک با وی دیجیتال مارکتینگ؟

تبلیغات هوشمند فیسبوک

هدف‌گذاری بر اساس سن، جنسیت، علایق و نوع فعالیت

هدف‌گیری کاربرانی خاص در یک نقطه از شهر

آشنا به سیاست‌گذاری‌های فیسبوک

تبلیغات فیسبوک می‌تواند آن‌چیزی را برایتان به‌ارمغان بیاورد که سایر کسب‌وکارها آرزویش را دارند و در همین زمینه، ما در وی‌دیجیتال‌مارکتینگ امکاناتی داریم که به آن معروف هستیم. چه امکاناتی؟

خودتان بخوانید:

کاری به تبلیغات در پیج‌های ثالث نداریم؛ بی‌واسطه با خود شرکت کار می‌کنیم.

شماتیک مخاطب شما را بر اساس این جزئیات ترسیم می‌کنیم تا یک هدفگیری بی‌نقص داشته باشیم:

برای کسب‌وکارهای خارج از کشور می‌توانیم هدفگیری را حتی به منطقه‌ای خاص از یک شهر برسانیم که این در نوع خودش فوق‌العاده است! البته در داخل ایران هم می‌توان چنین کاری را کرد.

به کمک پنل مدیریت و «فیسبوک پیکسل» تمام اطلاعات را تحلیل می‌کنیم تا بتوانیم در لحظه، تغییرات لازم را اعمال کنیم و بیشترین بهره را از تبلیغات ببریم.

  • تمام و کمال با سیاست‌گذاری‌های فیسبوک آشناییم که این به ما کمک می‌کند شرایط مختلف را در نظر بگیریم و با در نظر گرفتن آن‌ها، کمپین را تنظیم کنیم.

و آن‌چیزی که خامه روی کیک ما را تشکیل می‌دهد، تنوع بالای کمپین‌هایی‌ست که می‌توانیم اجرا کنیم. برخلاف سایر آژانس‌ها که متکی به تعدادی کمپین رایج هستند، ما این قابلیت را داریم که کمپین‌های مختلفی را بسته‌به هدفگیری شما تنظیم و اجرا کنیم.

جدول هزینه تبلیغات در فیسبوک

نوع تبلیغ در فیسبوکقیمت سرویسقیمت بر اساسجزییات
تبلیغات reach10,000,000ریچمیانگین 120 هزار ریچ
تبلیغات view10,000,000ویومیانگین هشت هزار 3 ثانیه
تبلیغات lead10,000,000لیدمیانگین 15 لید
تبلیغات click10,000,000کلیکمیانگین هزار کلیک

کدام استراتژي برای بیزینس من مناسب است؟

تبلیغات در فیسبوک

هزینه تبلیغات در فیسبوک

تعرفه تبلیغات در فیسبوک و اینستاگرام وی دیجیتال مارکتینگ

پاسخ به پرسش های پرتکرار

حداقل کیفیت ویدئوی تبلیغاتی باید 500pixel باشد

خیر، برای این کار نیازی به دریافت نمایندگی نیست. درواقع هیچ شرکتی در ایران نمی‌تواند نماینده رسمی فیسبوک باشد. هرچند متأسفانه گاهی مشاهده می‌شود که شرکت‌ها خود را نماینده رسمی معرفی می‌کنند.

به نوع انتخاب جامعه هدف بستگی دارد.  در کشورهای دیگر با دقت بیشتری صورت می‌گیرد. مثلاً درخصوص جنسیت و سن افراد یا کد شهرستان‌ها می‌توان گفت میزان دقت بیش از 90درصد خواهد بود

بله، در اصل کیفیت عکس محتوای کمپین تبلیغات در فیسبوک و همچنین نوع متن و کپشن باعث امتیازگرفتن از فیس‌بوک می‌شود؛‌ زیرا هریک از این موارد کمک می‌کند تا تبلیغ برای کاربران هدف جذابیت بیشتری داشته باشد و اصطلاحاً دچار بازخورد منفی نشوند و به‌راحتی از تبلیغ شما عبور نکنند؛ درنتیجه ممکن است کاربران تبلیغ شما را دیده و مثلاً روی آن کلیک کنند که اصطلاحاً به آن بازخورد مثبت گفته می‌شود.

طبق گفته خود گوگل تبلیغات در گوگل هیچ تأثیری در سئو سایت شما ندارد. فقط ممکن است به‌خاطر گرفتن کلیک بیشتر در هنگام انجام کمپین تبلیغات در گوگل، رتبه الکسای شما بهبود پیدا کند.

معمولا بعد از تکمیل اطلاعات و پرداخت وجه حدود 24 تا 48 ساعت زمان لازم است تا کمپین ساخته و مورد تایید فیسبوک قرار بگیرد.

پیج بیزینسی فیس بوک را برای کارشناسان ما ارسال کرده تا روی فیسبوک شما درخواست ادمین تبلیغات فرستاده و تبلیغ را استارت بزنند.

ادمین تبلیغات فقط به قیمت پروموشن و پرداختی دسترسی داشته نه اطلاعات شخصی  شما!

تبلیغ فیسبوک به صورت استوری یا پست شده برای افراد ارسال می شود.

این امکان وجود دارد، اما به علت نامرتبط‌بودن این صفحات با کلمه کلیدی سرچ‌شده و پایین‌بودن امتیاز QS پیشنهاد نمی‌شود؛ چون هزینه کلیک‌های شما افزایش پیدا می‌کند.

خیر، هزینه تبلیغات در پست و استوری به یک میزان و طبق فهرست قیمت‌های موجود است. گفتنی است که تمامی قیمت‌های موجود در سایت کاملاً حدودی بوده و درنهایت به رتبه کیفی و جذابیت تبلیغات شما بستگی دارد.

گزارش کمپین به صورت اسکرین شات و فایل اکسل برای شما ارسال می شود.

نیاز به مشاوره دارید؟ ما با شما تماس می گیریم

صفر تا صد تبلیغات در فیسبوک را این‌جا بخوانید

تبلیغات فیسبوک آن‌جایی اهمیت پیدا می‌کند که می‌فهمید کاربران این شبکه اجتماعی، روزانه به‌صورت میانگین 35 دقیقه از زمان خود را در آن می‌گذرانند. البته شاید بگویید “این که خیلی کمه! من در روز فقط 4 ساعت توی اینستاگرام می‌چرخم!” اما باید این را بدانید که اولا میانگین را عرض کردیم و ثانیا همین اینستاگرامی که شما درباره‌اش صحبت می‌کنید، کاربرانش به‌طور میانگین روزانه تنها 15 دقیقه از زمانشان را در آن می‌گذرانند.

بیشتر بخوانید

مشتریان گوگل ادز وی دیجیتال مارکتینگ