تبلیغات لینکدین، فرصتی استثنایی برای رشد کسب‌وکار

سال‌هاست که آرزوی تعامل پایدار و هدفمند با متخصصان و صاحبان کسب‌و‌کار محقق شده است و بسیاری از کسب‌وکارها برای یافتن نیروهای متخصص، برقراری ارتباط با افراد کلیدی سازمان‌ها و بازاریابی و بازارسازی از لینکدین بهره می‌برند. حدس می‌زنیم شما نیز یا اکانت شخصی در لینکدین دارید یا صفحه شرکت خود را در لینکدین ثبت کرده‌اید.

تبلیغات در لینکدین
‎⁨صفحه لینکدین عکس اصلی⁩

تبلیغات لینکدین، فرصتی استثنایی برای رشد کسب‌وکار

سال‌هاست که آرزوی تعامل پایدار و هدفمند با متخصصان و صاحبان کسب‌و‌کار محقق شده است و بسیاری از کسب‌وکارها برای یافتن نیروهای متخصص، برقراری ارتباط با افراد کلیدی سازمان‌ها و بازاریابی و بازارسازی از لینکدین بهره می‌برند. حدس می‌زنیم شما نیز یا اکانت شخصی در لینکدین دارید یا صفحه شرکت خود را در لینکدین ثبت کرده‌اید.

‎⁨صفحه لینکدین عکس اصلی⁩

تعرفه تبلیغات لینکدین

پنل تست

شروع قیمت از
۲۰ میلیون تومان

نمونه تبلیغات لینکدین

گزارش کامل نمونه تبلیغات لینکدین

وی دیجیتال مارکتینگ، مشاور و مجری تبلیغات آنلاین

از نتایج تلاش‌هایتان رضایت چندانی ندارید. چاره چیست؟

در کنار یادگیری شیوه‌های صحیح بازاریابی و حضور و تعامل در لینکدین، راه‌حل تبلیغات در لینکدین به شیوه اسپانسر به شما کمک می‌کند پیام خود را در زمان مناسب به جامعه هدف موردنظر منتقل کنید. تبلیغات در لینکدین مناسب برای بازاریابی B2B است.صرف زمان طولانی برای شناخت و ایجاد ارتباط با جامعه هدف و هزینه‌های مرتبط با آن، پروسه بازاریابی و تبلیغات در لینکدین را کند و گاهی غیراثربخش می‌کند. تبلیغات در لینکدین با پرداخت هزینه مستقیم به لینکدین و ایجاد کمپین‌های تبلیغاتی صورت می‌گیرد.

چه نوع تبلیغی در لینکدین انجام میشود؟

تبلیغات در لینکدین به شما اجازه می‌دهد تا در صفحه فید، نوارهای کناری و پیام‌های شخصی کاربران هدف نمایش داده شوید. در حال حاضر لینکدین امکان ساخت چهار نوع کمپین تبلیغاتی را به شما می‌دهد. بنا به هدف کمپین و محتوا می‌توانید یکی از آن‌ها را انتخاب کنید.
محتوای خود را با تبلیغات بومی هدفمند ارتقا دهید. با تبلیغات محتوایی در لینکدین می‌توانید: محتوای خود را در جایی که بیشتر توسط بازدیدکنندگان لینکدین مشاهده می‌شود، منتشر کنید. مخاطبان خود را براساس داده‌های دقیق و طبقه‌بندی‌شده هدف قرار دهید. لیدهای باکیفیت کسب کنید، با مشتریان ارتباط برقرار کنید و میزان آگاهی از برند خود را ارتقا دهید.

چرا تبلیغات محتوایی در لینکدین موثر است؟

میزان آگاهی از برند شما افزایش پیدا می‌کند، توجه کاربران برای کلیک روی صفحه فرود جلب می‌شود، فالوئر بیشتری برای شرکت خود جذب می‌کنید، میزان مشاهده و کلیک بیشتری را از دسکتاپ، تبلت و موبایل دریافت می‌کنید، لیدهای معتبری را از لینکدین کسب می‌کنید.

چرا تبلیغات محتوایی در لینکدین موثر است؟

پیام‌های هدفمند را مستقیماً به کسانی ارسال کنید که بیشترین اهمیت را به کسب‌وکار شما می‌دهند. با ارسال پیام‌های تبلیغاتی در لینکدین می‌توانید تعاملات جدیدی را با ارسال پیام‌های شخصی‌سازی‌شده ایجاد کنید، به مخاطبانی که کسب‌وکار شما برایشان مهم است دسترسی پیدا کنید، با آزمون A/B پیام‌های ارسالی به مخاطبان هدف را اندازه‌گیری کنید.

چرا ارسال پیام‌های تبلیغاتی در لینکدین مؤثر است؟

 

مشتریان احتمالی بیشتری جذب می‌کنید، گفت‌وگوهای بیشتری ایجاد می‌شود، دعوت‌نامه‌های کاملاً شخصی‌شده برای شرکت در وبینارها و رویدادها ارسال می‌کنید و محتوای قابل دانلود و لینک‌ها و مقالات خود را ترویج می‌دهید.
با ایجاد تبلیغات شخصی‌سازی‌شده، نتایج باورنکردنی کسب کنید و تعامل کاربران را با خود افزایش دهید. با ساخت تبلیغات داینامیک در لینکدین می‌توانید سطح تعامل و تعداد هواداران شرکت خود را ارتقا دهید، ترافیک خوبی به‌سمت سایت خود هدایت کنید، برای هر فرد از جامعه هدف تبلیغ مخصوص به او بسازید، با محتواهای قابل دانلود نرخ تبدیل و تولید لید را افزایش دهید.
_
چرا ساخت تبلیغات داینامیک در لینکدین مؤثر است؟
کاربران زیادی برای دیدن صفحه فرود شما جذب می‌شوند، بازخورد خوبی از پیام‌های شخصی‌سازی‌شده دریافت می‌کنید، می‌توانید دکمه‌های فراخوانی سفارشی‌شده ایجاد کنید، دقیقاً انتخاب می‌کنید چه کسانی پیام شما را ببینند، فالوئرهای شرکت شما افزایش پیدا می‌کنند.

تبلیغات در لینکدین

راه حل اجرای تبلیغ لینکدین در ایران

لینکدین برای جامعه هدف کشور ایران

پاسخ به پرسش های پرتکرار

تبلیغ لینکدین یک تبلیغ B to B می باشد. یعنی یک مشتری که از طریق لینکدین بدست می آید ارزش ریالی چندین برابر یک مشتری معمولی را برای شما خواهد داشت. پس برای تبلیغ لینکدین به گرانی آن توجه نکنید و به ارزش بدست آمده بعد از بدست آوردن هر مشتری تمرکز کنید زیرا تبلیغات در لینکدین با توجه به سطح بالای کاربران و حضور گروه های کاری به صورت بهینه تری صورت می گیرد. و علیرغم کمیت پایین، دارای کیفیت بالاتری است.

با توجه به قیمت بالای تبلیغات در فضای لینکدین ، حداقل بودجه برای این تبلیغات 10 میلیون تومان تعیین شده است.

بله ما در وی دیجیتال مارکتینگ مشکل عدم امکان انتخاب کشور ایران را پنل تبلیغ لینکدین را با انتخاب گروهها و شرکتهای ایرانی برطرف کرده ایم و تا بحال چندین تبلیغ لینکدین اجرا نموده ایم که میتوانید گزارش کامل آن را در بلاگ وب سایت با جستجوی کلمه لینک دین پیدا کنید

 

در واقع کمپین اسپانسر لینکدین یک مدل هدفمند تبلیغ محصولات و خدمات می باشد که توسط ما برای جامعه هدف مورد نظر با بیشترین دقت ارسال می شود و شرکت وی دیجی مارکتینگ تضمینی بابت فروش نمیتواند بدهد. هرچند تمام ابزارها و ایده های کاربردی برای موفقیت کمپین توسط کارشناسان ما لحاظ می گردد.

لینکدین یک سوشیال مدیا مختص افراد حرفه ای و کسب و کارها می باشد که فضایی به مراتب حرفه ای تر از سایر رسانهای اجتماعی دارد. لینکدین بخاطر فیلتر نشدن و نداشتن فضای سیاسی و مبتذل خود را از سایر رسانهای اجتماعی برای کسب و کارها در ایران شاخص کرده است. در کل تبلیغ لینکدین بدرد بیزینسهایی می خورد که کالا و خدمات خود را نه به مصرف کننده نهایی بلکه به کسب وکارهای دیگر تمایل دارند که معرفی کنند. به اصلاح این سوشیال مدیا بدرد کسب و کارهای B to B میخورد

تبلیغات لینکدین انواع مختلف دارد که میتواند بصورت متنی، عکس یا ویدیو نمایش داده شود.

یکی از انواع تبلیغات لینکدین نمایش پست اسپانسری در بین پستهای افرادی است که مخاطب شما با اختیار دنبال میکند. یکی دیگر از انواع تبلیغ تبلیغی است که بصورت پیشنهاد در سمت راست صفحه لینکدین به شما نشان داده مشود. و درنهایت یک نوع تبلیغ محبوب لینکدین فرستادن پیغام یتبلیغاتی به صورت متن به دیتا بیسی از لینک دین است که شما انتخاب میکنید و شما میتوانید در کمتر از 1 دقیقه پیغامی مستقیم در فضای لینکدین به مخاطبان خود ارسال کنید

بله . شما به ما دسترسی ادمین به پیج لینکدین خود داده و ما یکی از پست های صفحه بیزینسی شما را با لوگوی خودتان تبلیغ میکنیم

 

هزینه تبلیغات در لینکدین مانند تبلیغات گوگل و فیسبوک بصورت دقیق قبل از شروع کمپین قابل محاسبه نیست که این به دلیل محاسبه هزینها براساس جذابیت و میزان رقابت کسب و کار شما می باشد. در کل تبلیغات در لینکدین از تبلیغات گوگل و فیسبوک گرانتر می باشد. شما میتوانید هزینهای چند کمپین انجام شده را در گزارش کامل آنها در وبلاگ ما پیدا کنید

عکس شما باید فرمت جیپگ یا پی ان جی و با حجم کمتر از 5 مگابایت باشد و مهمترین نکته سایز عکس هست که باید به صورت عرضی و ابعاد 248*474 پیکسل طراحی شده باشد

نیاز به مشاوره دارید؟ ما با شما تماس می گیریم

چرا تبلیغ در لینکدین انتخاب خوبی است؟

تبلیغات در لینکدین ساده و تأثیرگذار است. درواقع شما تنها با چند کلیک می‌توانید مؤثرترین تبلیغ را داشته باشید. 

امکان تنظیم هزینه‌ها در تبلیغات لینکدین وجود دارد. شما می‌توانید بودجه دقیق تبلیغات و مدت زمان فعال بودن آنها را تعیین کنید.

تبلیغات لینکدین شما را به شیوه B2B به مخاطب هدف می‌رساند. 

از آنجایی که بیشتر کاربران لینکدین را افراد متخصص و صاحبان کسب‌وکارها تشکیل می‌دهند، تبلیغ شما به دست مخاطبان حرفه‌ای می‌رسد.

امکان تبلیغ هدفمند برای کسانی که در یک حوزه خاص کار می‌کنند در تبلیغات لینکدین فراهم است.

تبلیغات مناسب در لینکدین منجر به شبکه‌سازی با مخاطب هدف و جذب ترافیک مناسب و باکیفیت به سایت یا وبلاگ شما می‌شود.

با کمک تبلیغ در لینکدین امکان استخدام و جذب نیروی متخصص بسیار زیاد است. زیرا در لینکدین شما می‌توانید با کسانی که به طور دقیق ویژگی‌های مطلوب شما را دارند، ارتباط برقرار کنید.

لینکدین احتمالاً مناسب‌ترین جا برای تبلیغ دوره‌ها، سمینارها و کارگاه‌ها است. زیرا افراد بسیاری در این شبکه به دنبال ارتقا سطح دانش و توانایی خود در زمینه‌های مرتبط با شغل و حرفه خود هستند.

تمام موارد بالا نشان می‌دهد لینکدین برای انجام تبلیغات خاص هدفمند و کمپین‌های B2B بستر بسیار مناسبی دارد. ما در وی دیجیتال مارکتینگ در زمینه ایجاد و اجرای کمپین‌های تبلیغاتی در لینکدین به شما خدمات ارائه می‌کنیم. کافی است برای مشاوره یا راهنمایی بیشتر با ما تماس بگیرید.

خدمات وی دیجیتال مارکتینگ برای تبلیغ در لینکدین

وی دیجیتال مارکتینگ از صفر تا صد تبلیغ در کنار شما خواهد بود. می‌توانید برای مشاوره با ما تماس بگیرید. سپس ما کسب‌وکار شما را تحلیل کرده و بهترین راهکارهای ممکن را برای گرفتن بیشترین نتیجه به شما اعلام می‌کنیم. در زمینه تبلیغ در لینکدین وی دیجیتال مارکتینگ خدمات زیر را در اختیار شما قرار می‌دهد:

 • مشاوره تخصصی در انتخاب نوع کمپین
 • مشاوره در انتخاب محتوای تبلیغات
 • ارائه تنظیمات تبلیغات با مناسب‌ترین هزینه
 • دسترسی به پنل تبلیغ لینکدین
 • ارسال گزارش‌های روزانه از وضعیت کمپین
 • راهنمایی برای انتخاب جامعه هدف
 • تعیین بودجه مناسب
 • تحلیل کمپین 

ساخت صفحه و شروع تبلیغ

برای اینکه بتوانید در لینکدین تبلیغ داشته باشید، ابتدا باید برخی پیش‌نیازها را برای خود فراهم کنید. قبل از هر چیز باید یک صفحه تجاری برای خود داشته باشید. زیرا در صفحه شخصی شما امکان انجام تبلیغات وجود ندارد. برای این کار در صفحه لینکدین خود به بخش ورک (work) وارد شده و یک صفحه تجاری (company page) بسازید. بعد از ساختن پیج در همان قسمت ورک می‌توانید یک صفحه تبلیغ بسازید و برای خود تبلیغ جدید ایجاد کنید. همچنین این امکان برای شما وجود دارد که برای دیگران تبلیغ انجام دهید یا از شرکت‌های دیگر بخواهید که برای شما تبلیغ انجام دهند.

مراحل انجام تبلیغات لینکدین

برای ایجاد یک کمپین تبلیغاتی مناسب و سودمند، لینکدین بستر بسیار مناسبی دارد. مراحل انجام تبلیغات لینکدین به ترتیب شامل موارد زیر می‌شود.

 1. هدف خود از کمپین را برای خودتان مشخص کنید.
 2. فرمت تبلیغات خود را انتخاب کنید.
 3. میزان بودجه خود و هزینه مورد نظر خود را مشخص کنید.
 4. یک پست جذاب طراحی کنید. (برای تبلیغات محتوایی) یا یک متن آماده کنید. (برای تبلیغات متنی)
 5. کمپین خود را در لینکدین اجرا کنید. 
 6. داده‌ها و گزارش کمپین خود را به‌دقت بررسی کنید و برای آینده کسب‌وکار خود تصمیم‌گیری کنید.

وی دیجیتال مارکتینگ در انجام هرکدام از مراحل بالا در کنار شما خواهد بود و به شما کمک می‌کند تا تمام مراحل را به بهترین شکل انجام دهید. سپس می‌توانید با تحلیل داده‌های موجود در گزارش کمپین ببینید چه شرکت‌ها، سازمان‌ها یا افرادی، خدمات یا محصولی که ارائه می‌کنید، علاقه نشان داده‌اند. این موضوع می‌تواند به شما در تصمیم‌گیری‌های خرد و کلان و تنظیم سرمایه کمک بسیاری کند.

انتخاب هدف در کمپین تبلیغاتی لینکدین

همان‌طور که گفتیم اولین قدم برای تبلیغات درست، داشتن هدف است. برای مثال شما ممکن است به‌تازگی یک وب‌سایت قدرتمند راه‌اندازی کرده باشید و حالا قصد داشته باشید بازدیدکنندگان را به صفحات خاصی از وب‌سایت خود هدایت کنید. یا شاید در حال جذب نیرو باشید و به دنبال متخصص‌های حوزه خود بگردید. در حال حاضر اهداف زیر برای تبلیغات متنی لینکدین در دسترس کسب‌وکارها قرار دارد:

 • جذب بازدیدکنندگان وب‌سایت
 • تولید مشتری بالقوه
 • نمایش ویدئویی
 • کاربران با توانایی خاص
 • متقاضیان شغل

بعد از آنکه هدف خود را از تبلیغ در لینکدین انتخاب کردید، می‌توانید از فرمت‌های مختلف مانند تبلیغات متنی، محتوای بازاریابی، تبلیغات پویا یا بازاریابی پیامکی در لینکدین (InMail) برای تبلیغ خود استفاده کنید.

انواع تبلیغ لینکدین و محل نمایش آنها

 1. تبلیغات اسپانسری (محتوایی)

اگر محتوای اسپانسری را برای تبلیغات انتخاب کنید، پست منتشر شده شما به مخاطب‌های هدف نشان داده می‌شود. شما می‌توانید مخاطب‌های هدف خود را باتوجه‌به موقعیت جغرافیایی آنها، گروه شغلی که دارند یا فاکتورهای دیگر انتخاب کنید. در نتیجه محتوای شما در قسمت فید مخاطبان شما نمایش داده می‌شود. این نوع تبلیغ روش خوبی است تا خدمات، محصولات یا اخبار جدید مربوط به خود را به گوش تعداد بسیار زیادی از مخاطبان برسانید.

 • پیام‌های تبلیغاتی

این نوع تبلیغ در صندوق پیام‌های مخاطب شما دیده می‌شود. نکته مثبت در مورد این نوع تبلیغ این است که تنها در صورتی که مخاطب آنلاین باشد به او نشان داده می‌شود و به این ترتیب بازدید صددرصدی برای شما به ارمغان خواهد آورد. هرچند این پیام‌ها تنها به زبان انگلیسی منتشر می‌شوند و فعلاً امکان انتشار پیام فارسی برای این نوع تبلیغ وجود ندارد. انتخاب مخاطب در این نوع تبلیغات لینکدین مهم است. شما می‌توانید با کمک پیام‌های شخصی‌سازی‌شده در این نوع تبلیغات، مخاطبان جدیدی را جذب کنید.

 • تبلیغ متنی

این تبلیغات در نوار سمت راست تصویر نمایش داده می‌شوند. در این تبلیغات شما می‌توانید یک عنوان با 25 کاراکتر، یک متن با 75 کاراکتر، تام نیل و لینک صفحه کاری یا صفحه لندینگ خود را به مخاطب نشان دهید. به این ترتیب افراد می‌توانند با ورود به صفحه کاری یا وب‌سایت شما از کسب‌وکار شما آگاه شوند. اما بهتر است بدانید این نوع تبلیغ در موبایل دیده نمی‌شوند.

 • تبلیغ‌های پویا یا دینامیک 

به طور کل می‌توان تبلیغات پویای لینکدین را به سه دسته تبلیغ دنبال کننده، تبلیغ ویژه و تبلیغ کاریابی تقسیم کرد. با این شیوه شما می‌توانید با توجه به اطلاعات موجود در پروفایل افراد تبلیغ را برای مخاطبان خاص شخصی‌سازی کنید. در نتیجه از این نوع تبلیغ برای آگهی‌های استخدام و جذب فالوور بیشتر استفاده می‌شود. این تبلیغات تأثیر بسیار خوبی در افزایش نرخ تبدیل و بازدید بیشتر از سایت شما خواهند داشت.

شما می‌توانید با توجه به نتایجی که از تبلیغ لینکدین خود انتظار دارید، تبلیغ مناسب خود را انتخاب کنید. برای مثال تبلیغات دنبال‌کننده می‌توانند به‌سرعت تعداد فالوورهای شما را افزایش دهند و تبلیغ‌های اسپات‌لایت مشتری را به سمت محصولات یا خدمات شما هدایت می‌کنند. اگر در انتخاب نوع تبلیغ شک دارید، می‌توانید با کارشناسان ما در وی دیجیتال مارکتینگ تماس بگیرید تا راهنمایی مناسبی دریافت کنید. 

بیشتر بخوانید

مشتریان گوگل ادز وی دیجیتال مارکتینگ