_

تبلیغ لینکدین چیست؟

سال‌هاست که آرزوی تعامل پایدار و هدفمند با متخصصان و صاحبان کسب‌و‌کار محقق شده است و بسیاری از کسب‌وکارها برای یافتن نیروهای متخصص، برقراری ارتباط با افراد کلیدی سازمان‌ها و بازاریابی و بازارسازی از لینکدین بهره می‌برند. حدس می‌زنیم شما نیز یا اکانت شخصی در لینکدین دارید یا صفحه شرکت خود را در لینکدین ثبت کرده‌اید.

_

از نتایج تلاش‌هایتان رضایت چندانی ندارید. چاره چیست؟ 

در کنار یادگیری شیوه‌های صحیح بازاریابی و حضور و تعامل در لینکدین، راه‌حل تبلیغات در لینکدین به شیوه اسپانسر به شما کمک می‌کند پیام خود را در زمان مناسب به جامعه هدف موردنظر منتقل کنید. تبلیغات در لینکدین مناسب برای بازاریابی B2B است.

صرف زمان طولانی برای شناخت و ایجاد ارتباط با جامعه هدف و هزینه‌های مرتبط با آن، پروسه بازاریابی و تبلیغات در لینکدین را کند و گاهی غیراثربخش می‌کند. تبلیغات در لینکدین با پرداخت هزینه مستقیم به لینکدین و ایجاد کمپین‌های تبلیغاتی صورت می‌گیرد.

_

 چه نوع تبلیغی در لینکدین انجام میشود؟

تبلیغات در لینکدین به شما اجازه می‌دهد تا در صفحه فید، نوارهای کناری و پیام‌های شخصی کاربران هدف نمایش داده شوید. در حال حاضر لینکدین امکان ساخت چهار نوع کمپین تبلیغاتی را به شما می‌دهد. بنا به هدف کمپین و محتوا می‌توانید یکی از آن‌ها را انتخاب کنید.

_

تبلیغ محتوایی

محتوای خود را با تبلیغات بومی هدفمند ارتقا دهید. با تبلیغات محتوایی در لینکدین می‌توانید: محتوای خود را در جایی که بیشتر توسط بازدیدکنندگان لینکدین مشاهده می‌شود، منتشر کنید. مخاطبان خود را براساس داده‌های دقیق و طبقه‌بندی‌شده هدف قرار دهید. لیدهای باکیفیت کسب کنید، با مشتریان ارتباط برقرار کنید و میزان آگاهی از برند خود را ارتقا دهید.

_

چرا تبلیغات محتوایی در لینکدین موثر است؟ 

میزان آگاهی از برند شما افزایش پیدا می‌کند، توجه کاربران برای کلیک روی صفحه فرود جلب می‌شود، فالوئر بیشتری برای شرکت خود جذب می‌کنید، میزان مشاهده و کلیک بیشتری را از دسکتاپ، تبلت و موبایل دریافت می‌کنید، لیدهای معتبری را از لینکدین کسب می‌کنید.

برای وب سایت خود هدیه ۶۰۰ دلاری گوگل را دریافت کرده‌اید؟

_
_

ارسال پیام‌های تبلیغاتی

پیام‌های هدفمند را مستقیماً به کسانی ارسال کنید که بیشترین اهمیت را به کسب‌وکار شما می‌دهند. با ارسال پیام‌های تبلیغاتی در لینکدین می‌توانید تعاملات جدیدی را با ارسال پیام‌های شخصی‌سازی‌شده ایجاد کنید، به مخاطبانی که کسب‌وکار شما برایشان مهم است دسترسی پیدا کنید، با آزمون A/B پیام‌های ارسالی به مخاطبان هدف را اندازه‌گیری کنید.

_

چرا ارسال پیام‌های تبلیغاتی در لینکدین مؤثر است؟

مشتریان احتمالی بیشتری جذب می‌کنید، گفت‌وگوهای بیشتری ایجاد می‌شود، دعوت‌نامه‌های کاملاً شخصی‌شده برای شرکت در وبینارها و رویدادها ارسال می‌کنید و محتوای قابل دانلود و لینک‌ها و مقالات خود را ترویج می‌دهید.

_

تبلیغات پویا و داینامیک

با ایجاد تبلیغات شخصی‌سازی‌شده، نتایج باورنکردنی کسب کنید و تعامل کاربران را با خود افزایش دهید. با ساخت تبلیغات داینامیک در لینکدین می‌توانید سطح تعامل و تعداد هواداران شرکت خود را ارتقا دهید، ترافیک خوبی به‌سمت سایت خود هدایت کنید، برای هر فرد از جامعه هدف تبلیغ مخصوص به او بسازید، با محتواهای قابل دانلود نرخ تبدیل و تولید لید را افزایش دهید.

_

چرا ساخت تبلیغات داینامیک در لینکدین مؤثر است؟

کاربران زیادی برای دیدن صفحه فرود شما جذب می‌شوند، بازخورد خوبی از پیام‌های شخصی‌سازی‌شده دریافت می‌کنید، می‌توانید دکمه‌های فراخوانی سفارشی‌شده ایجاد کنید، دقیقاً انتخاب می‌کنید چه کسانی پیام شما را ببینند، فالوئرهای شرکت شما افزایش پیدا می‌کنند.

_

تبلیغات متنی

ترافیک سایت خود را با تبلیغات متنی آسان افزایش دهید. با ایجاد تبلیغات متنی در لینکدین می‌توانید ترافیک باکیفیت به صفحه فرود خود هدایت کنید، هزینه را فقط براساس مشاهده و کلیک پرداخت کنید، بسیار آسان و سریع با کمترین سطح از محتوا تبلیغ ایجاد کنید.

_


چرا ایجاد تبلیغات متنی در لینکدین مؤثر است؟

بسیار سریع و آسان ساخته می‌شود، می‌توانید بودجه خود را تنظیم کنید، با استفاده از فیلترهای جداسازی B2B یا همان business to business مخاطبان را به دقت انتخاب کنید، میزان و نوع تبدیل به‌راحتی قابل پیگیری است. مدل هزینه‌ای به ازای هر ۱۰۰۰ نمایش یا هر کلیک است.

مزایا و ویژگی‌های تبلیغات در لینکدین

انتخاب دقیق جامعه هدف

کاربران هدف را براساس موقعیت جغرافیایی، عنوان شغلی، رشته، شرکت، حوزه کاری، دانشگاه و… انتخاب کنید و تبلیغ خود را به آن‌ها نشان دهید.

ساخت آسان و مؤثر تبلیغات

تفاوتی نمی‌کند چه هدفی دارید (افزایش ترافیک، آگاهی از برند، ثبت‌نام، تکمیل فرم و…). در چند کلیک می‌توانید از تبلیغات مؤثر لینکدین استفاده کنید.

پرداخت هزینه در ازای کسب نتیجه

حتی با بودجه کم نیز می‌توانید از مزایای تبلیغات در لینکدین استفاده کنید. هر زمان که تمایل دارید کمپین را متوقف کنید یا قیمت تبلیغ را تغییر دهید.

هزینه تبلیغات در لینکدین چطور است؟

تبلیغات در لینکدین براساس هزینه هر کلیک (CPC) یا هزینه هر ۱۰۰۰ نمایش (CPM) قیمت‌گذاری می‌شود. بنابراین شما می‌توانید با درنظرگرفتن هدف کمپین خود هزینه‌های خود را به دو روش کنترل کنید:

 • 1. بودجه‌بندی (حداکثر مبلغی که می‌خواهید در روز خرج کنید)؛
 • 2. تنظیم قیمت‌ها (حداکثر مبلغی که می‌خواهید برای هر کلیک یا هر ۱۰۰۰ بازدید پرداخت کنید).

دو گزینه برای تنظیم قیمت‌ها وجود دارد:

 • CPC یا پرداخت به ازای هر کلیک: شما حداکثر میزان تمایل به پرداخت در هر کلیک را مشخص کرده (برای مثال: ۳ دلار برای هر کلیک) و یک بودجه روزانه برای هزینه‌های بیشتر تعیین می‌کنید.
 • هزینه هر ۱۰۰۰ نمایش تبلیغ (CPM): شما هزینه‌ای را برای هر ۱۰۰۰ بار تبلیغ مشخص می‌کنید؛ تعداد کلیک‌ها اهمیتی ندارد. اگر تعداد دفعاتی که آگهی تبلیغاتی شما نشان داده می‌شود از تعداد کلیک بیشتر باشد، گزینه خوبی برای شما خواهد بود.

با هر دو گزینه، کارشناسان vdigimarketing یک محدوده پیشنهادی را به شما اعلام می‌کنند که نشان‌دهنده تخمینی از پیشنهادهای رقابتی فعلی توسط سایر تبلیغ‌کنندگانی است که مخاطبان یکسانی را هدف قرار می‌دهند. به‌طورکلی هرچه هزینه شما در این محدوده بیشتر باشد، احتمال دریافت کلیک و نمایش بیشتری دارید.

توجه:  ازآنجاکه شما با سایر تبلیغ‌کنندگان برای کلیک و نمایش تبلیغات رقابت می‌کنید، هزینه‌ای مشخص برای تبلیغات وجود ندارد. درواقع تبلیغات در لینکدین به‌شیوه حراجی است.

 • حداقل بودجه تست کمپین اول تبلیغات در لینکدین چهار میلیون تومان 100.000.000 ریال است.

خدمات تبلیغات در لینکدین ما شامل ۲۰درصد کارمزد خواهد بود که با‌توجه‌به قیمت دلار روز برای شما محاسبه خواهد شد. گفتنی است که این کارمزد در راستای ارائه تنظیمات تبلیغات در لینکدین از شما دریافت می‌شود. ارسال گزارش‌های روزانه از وضعیت کمپین، ارائه مشاوره تخصصی درباره انتخاب محتوا، جامعه هدف و میزان بودجه مناسب و تحلیل کمپین ازجمله خدمات vdigimarketing به شماست.

_

برخی از مشتریان ما

mba-tehran
Nilgam

سوالات متداول تبلیغات لینکدین

برای ثبت سفارش و یا درخواست مشاوره از طریق فرم‌های زیر اقدام فرمایید و یا اگر مایل هستید از طریق شماره‌های تماس مندرج با ما در ارتباط باشید.

مشاوره رایگان

  اطلاعات تماسثبت سفارش

   چرا هزینه کلیک و نمایش در تبلیغات لینکدین بیشتر از هزینه تبلیغات در اینستاگرام و فیسبوک هست؟

   تبلیغ لینکدین یک تبلیغ B to B می باشد . یعنی یک مشتری که از طریق لینکدین بدست می آید ارزش ریالی چندین برابر یک مشتری معمولی را برای شما خواهد داشت. پس برای تبلیغ لینکدین به گرانی آن توجه نکنید و به ارزش بدست آمده بعد از بدست آوردن هر مشتری تمرکز کنید زیرا تبلیغات در لینکدین با توجه به سطح بالای کاربران و حضور گروه های کاری به صورت بهینه تری صورت می گیرد. و علیرغم کمیت پایین، دارای کیفیت بالاتری است.

   حداقل بودجه برای تبلیغات در لینکدین چقدر باید باشد؟

   با توجه به قیمت بالای تبلیغات در فضای لینکدین ، حداقل بودجه برای این تبلیغات 10 میلیون تومان تعیین شده است.

    

   آیا تبلیغات لینکدین در ایران امکان پذیر است؟

   بله ما در وی دیجیتال مارکتینگ مشکل عدم امکان انتخاب کشور ایران را پنل تبلیغ لینکدین را با انتخاب گروهها و شرکتهای ایرانی برطرف کرده ایم و تا بحال چندین تبلیغ لینکدین اجرا نموده ایم که میتوانید گزارش کامل آن را در بلاگ وب سایت با جستجوی کلمه لینک دین پیدا کنید

   تبلیغات لینکدین بدرد چه کسب و کارهایی میخورد؟

   در واقع کمپین اسپانسر لینکدین یک مدل هدفمند تبلیغ محصولات و خدمات می باشد که توسط ما برای جامعه هدف مورد نظر با بیشترین دقت ارسال می شود و شرکت وی دیجی مارکتینگ تضمینی بابت فروش نمیتواند بدهد. هرچند تمام ابزارها و ایده های کاربردی برای موفقیت کمپین توسط کارشناسان ما لحاظ می گردد.

   لینکدین یک سوشیال مدیا مختص افراد حرفه ای و کسب و کارها می باشد که فضایی به مراتب حرفه ای تر از سایر رسانهای اجتماعی دارد. لینکدین بخاطر فیلتر نشدن و نداشتن فضای سیاسی و مبتذل خود را از سایر رسانهای اجتماعی برای کسب و کارها در ایران شاخص کرده است. در کل تبلیغ لینکدین بدرد بیزینسهایی می خورد که کالا و خدمات خود را نه به مصرف کننده نهایی بلکه به کسب وکارهای دیگر تمایل دارند که معرفی کنند. به اصلاح این سوشیال مدیا بدرد کسب و کارهای B to B میخورد

   تبلیغات لینکدین به چه شکلهایی انجام میشود؟

   تبلیغات لینک دین انواع مختلف دارد که میتواند بصورت متنی، عکس یا ویدیو نمایش داده شود.

   یکی از انواع تبلیغات لینکدین نمایش پست اسپانسری در بین پستهای افرادی است که مخاطب شما با اختیار دنبال میکند. یکی دیگر از انواع تبلیغ تبلیغی است که بصورت پیشنهاد در سمت راست صفحه لینکدین به شما نشان داده مشود. و درنهایت یک نوع تبلیغ محبوب لینکدین فرستادن پیغام یتبلیغاتی به صورت متن به دیتا بیسی از لینک دین است که شما انتخاب میکنید و شما میتوانید در کمتر از 1 دقیقه پیغامی مستقیم در فضای لینکدین به مخاطبان خود ارسال کنید

   آیا ما میتوانیم به پنل تبلیغ لینکدین خود دسترسی داشته باشیم؟

   بله . شما به ما دسترسی ادمین به پیج لینکدین خود داده و ما یکی از پست های صفحه بیزینسی شما را با لوگوی خودتان تبلیغ میکنیم

   هزینه تبلیغات در لینکدین چقدر است؟

   هزینه تبلیغات در لینکدین مانند تبلیغات گوگل و فیسبوک بصورت دقیق قبل از شروع کمپین قابل محاسبه نیست که این به دلیل محاسبه هزینها براساس جذابیت و میزان رقابت کسب و کار شما می باشد. در کل تبلیغات در لینکدین از تبلیغات گوگل و فیسبوک گرانتر می باشد. شما میتوانید هزینهای چند کمپین انجام شده را در گزارش کامل آنها در وبلاگ ما پیدا کنید

   چه سایز بنری برای تبلیغ لینکدین باید دراختیار شما قرار دهیم؟

   عکس شما باید فرمت جیپگ یا پی ان جی و با حجم کمتر از 5 مگابایت باشد و مهمترین نکته سایز عکس هست که باید به صورت عرضی و ابعاد 248*474 پیکسل طراحی شده باشد