طراحی سایت حرفه ای

اگر صاحب کسب‌و‌کاری هستید و می‌خواهید آن را در اینترنت توسعه دهید، کافی است برند خود را با وب‌سایتی حرفه‌ای به جهانیان معرفی کنید و به کسب‌و‌کارتان رونق بخشید. کارشناسان فنی وی دیجیتال مارکتینگ همراه شما هستند تا بهترین وب‌سایت را برای شما طراحی کنند.

طراحی سایت
طراحی سایت ویژه

طراحی سایت حرفه ای

اگر صاحب کسب‌و‌کاری هستید و می‌خواهید آن را در اینترنت توسعه دهید، کافی است برند خود را با وب‌سایتی حرفه‌ای به جهانیان معرفی کنید و به کسب‌و‌کارتان رونق بخشید. کارشناسان فنی وی دیجیتال مارکتینگ همراه شما هستند تا بهترین وب‌سایت را برای شما طراحی کنند.

طراحی سایت ویژه

تعرفه طراحی سایت و لندینگ

لندینگ پیشرفته

شروع قیمت از
6,۰۰۰,۰۰۰ تومان

مناسب لندینگ‌پیج
مدیریت آسان محتوا
بخش معرفی
بخش آشنایی با خدمات و محصولات
بخش تصاویر
مشاوره سئو داخلی رایگان
فرم تماس با ما + نقشه گوگل‌مپ

سایت شرکتی

شروع قیمت از
۱5,۰۰۰,۰۰۰ تومان

شامل 10 صفحه برای شروع
مدیریت آسان محتوا
معرفی محصولات
معرفی خدمات
گالری عکس
مشاوره سئو داخلی رایگان
بخش اخبار و مقالات
فرم تماس با ما + نقشه گوگل‌مپ

سایت فروشگاهی

شروع قیمت از
55,۰۰۰,۰۰۰ تومان

شامل 12 محصول اولیه
مدیریت آسان محتوا و فروشگاه
بخش فروشگاه اینترنتی
درگاه پرداخت آنلاین
کلاس‌بندی ارسال محصولات
دسته‌بندی محصولات
ثبت‌نام مشتریان
ارسال ایمیل برای مشتریان
بخش دیدگاه‌های مشتریان برای هر محصول

برای سفارش طراحی سایت از کجا باید شروع کنم؟

اگر تا‌به‌ حال وب ‌سایتی نداشته‌اید و می‌خواهید برای اولین ‌بار وب ‌سایت خود را راه‌اندازی کنید، در مرحله اول باید فضای هاست و دامنه خود را اجاره و ثبت کنید.

دامنه (Domain)

هنگامی که شما تصمیم می‌گیرید یک وب‌سایت برای کسب‌وکارتان ایجاد کنید، نیاز به یک آدرس وب‌سایت منحصربه‌فرد دارید. آدرس وب‌سایت معمولاً به‌صورت یک نام دامنه اینترنتی مشخص می‌شود. این نام دامنه ممکن است شامل نام شرکت، نام محصول یا خدمات شما، یا هر عبارت دلخواه دیگری باشد که با برند شما مرتبط است.

نام دامنه شما باید توسط شرکت‌های ثبت دامنه قابل رزرو و ثبت شود. شما می‌توانید این نام دامنه را برای یک دوره زمانی مشخص (معمولاً یک سال) اجاره کنید و پس از آن، در صورت تمایل، قرارداد اجاره را تمدید کنید. اجاره دامنه به این معنی است که شما حق استفاده از آن نام دامنه را برای وب‌سایت خود دارید و در عین حال مسئولیت پرداخت هزینه‌های مربوط به اجاره و تمدید دامنه را نیز بر عهده دارید.

اهمیت داشتن یک آدرس وب‌سایت خودمختار نمی‌تواند به تأثیر گذاری بر روی موفقیت کسب‌وکارتان نادیده گرفته شود. این آدرس، همچنین، مکانی برای ارائه خدمات، محصولات، اطلاعات و تعامل با مشتریان شما محسوب می‌شود.

هاست (میزبانی سایت)

هاست یا میزبانی سایت به معنای فراهم کردن فضای ذخیره‌سازی و سرویس‌های مرتبط برای سایت شماست.

به طور ساده، وقتی شما یک وب‌سایت دارید، برای نمایش آن در اینترنت نیاز دارید که فایل‌های سایتتان را در یک مکان آنلاین ذخیره کنید تا بتوانند از طریق آدرس وب‌سایت به آن دسترسی پیدا کنند. هاست یا میزبانی سایت دقیقاً این کار را انجام می‌دهد و فضای لازم برای ذخیره سازی وب‌سایت شما را فراهم می‌کند.

۲۵ نکته ضروری برای طراحی سایت

چگونه طراحی وب سایت نسخه موبایل خود را مناسب برای استفاده کاربران کنید
طراحی سایت

نکته‌ای مهم درزمینه طراحی وب‌سایت فروشگاه اینترنتی

با‌توجه‌به توضیحات ارائه‌شده درزمینه طراحی فروشگاه اینترنتی، یکی از مواردی که روی قیمت نهایی آن تأثیرگذار خواهد بود، بحث طراحی ساختار دیتابیس وب‌سایت است.

با‌توجه‌به ظرفیت هر فروشگاه اینترنتی، وب‌سایت باید قابلیت میزبانی از تعداد محصولات و همچنین تعداد زیاد بازدیدکنندگان را داشته باشد و به نوعی، فنداسیون پایگاه داده وب‌سایت باید از ابتدا درست و اصولی طراحی شود.

با‌توجه‌به این نکته، طراحی دیتابیس هر نوع وب‌سایت فروشگاهی براساس نوع فروشگاه متفاوت است، قیمت نهایی آن نیز متفاوت خواهد بود که براساس نیاز کارفرما و مواردی که مدنظر ایشان است مشخص می‌شود.

 

هزینه سالانه هاست وب‌سایت

برای وب‌سایت‌های شرکتی، به ازای هر 1 سال، مبلغ 200هزار تومان به مبلغ تعرفه طراحی سایت اضافه می‌شود.

شایان ذکر است در صورتیکه تعداد صفحات درخواستی بیش از درخواست اولیه شود، تعرفه هر صفحه طراحی شده مازاد به درخواست کارفرما، از مبلغ 100 هزار تومان تا 500 هزار تومان بسته به نیاز کارفرما می باشد

طراحی سایت

تعرفه مدیریت و نگهداری وی سایت

پاسخ به پرسش های پرتکرار

اگر تا‌به‌حال وب‌سایتی نداشته‌اید و برای اولین بار است که می‌خواهید وب‌سایت خود را راه‌اندازی کنید، در مرحله اول باید فضای هاست و دامنه خود را اجاره و ثبت کنید.

دامنه: همان آدرس وب‌سایت است که براساس برند کسب‌و‌کار شما تعیین و ثبت می‌شود (به‌صورت سالانه اجاره و تمدید می‌گردد).

هاست: فضای مورد نیاز برای ذخیره وب‌سایت است که با استفاده از IP سرور معرفی‌شده هنگام ثبت‌نام، به دامنه ثبت‌شده متصل می‌شود (به‌صورت سالانه اجاره و تمدید می‌گردد).

پس از آنکه دامنه و هاست خود را سفارش دادید، در مرحله بعد باید ساختار مدنظر خود را از میان الگوهای ارسالی انتخاب کنید که این مرحله، به‌منظور مشخص‌کرددن سلیقه کارفرما صورت می گیرد.

از این قسمت به بعد، فرایند طراحی سایت آغاز خواهد شد و باید تمام اطلاعات مربوط به کسب‌و‌کار آماده بوده و در اختیار شرکت وی دیجیتال مارکتینگ قرار گیرد.

لوگو با کیفیت بالا به‌صورت فایل PNG
• مشخص‌کردن خدمات و محصولات به همراه توضیحات مربوط به هر خدمت/محصول و همچنین تصاویر باکیفیت برای هرکدام (معرفی محصولات و توضیحات در یک فایل word قرار گیرد و به همراه فایل زیپ‌شده تصاویر برای شرکت وی دیجیتال مارکتینگ ارسال شود).
• توضیحات مربوط به معرفی کسب‌و‌کار و اعضا کسب‌و‌کار.
• اطلاعات تماس با ما شامل آدرس، تلفن و نقشه محل کسب‌و‌کار روی گوگل‌مپ

وب‌سایت شرکتی، پلن اول طراحی سایت کامل ماست. برای این منظور شما می‌توانید با این پلن شروع به کار کرده و در‌صورتی‌که به صفحه بیشتری برای طراحی نیاز داشته باشید، با پرداخت هزینه جداگانه برای هر صفحه، آن را سفارش دهید.

برای سفارش طراحی وب‌سایت فروشگاهی کافی است نوع محصولات و تعداد آن‌ها مشخص شود. سپس علاوه‌بر اطلاعات مورد نیاز اولیه که در بخش قبل به آن اشاره شد، اطلاعات مربوط به هر محصول ارسال شود. ازجمله:

اسم محصول؛
نوع دسته‌بندی محصول؛
قیمت محصول؛
خصوصیت‌های محصول شامل سایزهای مختلف موجود همچون s – l – m یا رنگ‌های متفاوت موجود برای هر محصول؛
توضیحات مربوط به هر محصول؛
دسته‌بندی تمامی محصولات؛
سفارش وب‌سایت‌های فروشگاهی با‌توجه‌به ظرفیت فروش در Levelهای مختلفی طراحی می‌شود. برای مثال یک فروشگاه با تعداد زیر 10 محصول مسلماً با فروشگاهی که 100 محصول یا حتی بیشتر دارد متفاوت است.

در این راستا، قیمت‌گذاری برای یک فروشگاه اینترنتی به المان‌های مختلفی همچون موردی که اشاره شد بستگی دارد؛ اما قیمت اعلام‌شده براساس فروشگاهی کوچک با تعداد محصول محدود در نظر گرفته شده.

 

با‌توجه‌به توضیحات ارائه‌شده درزمینه طراحی فروشگاه اینترنتی، یکی از مواردی که روی قیمت نهایی آن تأثیرگذار است، بحث طراحی ساختار دیتابیس وب‌سایت است.

با‌توجه‌به ظرفیت فروشگاه‌های اینترنتی، وب‌سایت باید قابلیت میزبانی از تعداد محصولات و همچنین تعداد زیاد بازدیدکنندگان را داشته باشد و به نوعی، فنداسیون پایگاه داده وب‌سایت باید از ابتدا درست و اصولی طراحی شود.

با‌توجه‌به این نکته، طراحی دیتابیس وب‌سایت‌های فروشگاهی براساس نوع فروشگاه متفاوت است. از‌این‌رو، قیمت نهایی آن نیز متفاوت خواهد بود که براساس نیاز کارفرما و مواردی که مدنظر ایشان است مشخص می‌شود.

بله، علاوه‌بر خدمات طراحی وب‌سایت، خدمات هاست و ثبت دامنه برای آن دسته از مشتریانی که خواهان هاست باشند ارائه می‌شود و هزینه آن به‌صورت جداگانه دریافت می‌گردد.

 

برای وب‌سایت‌های شرکتی، به ازای هر 1 سال، مبلغ 200هزار تومان به مبلغ تعرفه طراحی سایت اضافه می‌شود.

نیاز به مشاوره دارید؟ ما با شما تماس می گیریم

مشتریان گوگل ادز وی دیجیتال مارکتینگ