_

طراحی حرفه‌ای سایت خود را با ما تجربه کنید.

اگر صاحب کسب‌و‌کاری هستید و می‌خواهید آن را در اینترنت توسعه دهید، کافی است برند خود را با وب‌سایتی حرفه‌ای به جهانیان معرفی کنید و به کسب‌و‌کارتان رونق بخشید. کارشناسان فنی وی دیجیتال مارکتینگ همراه شما هستند تا بهترین وب‌سایت را برای شما طراحی کنند.

چرا باید وب‌سایت داشته باشم؟

_

طراحی سایت شرکتی

اگر صاحب کسب‌و‌کاری هستید و می‌خواهید خدمات و محصولات خود را در دنیای بی‌پهنای تجارت جهانی معرفی کنید، بهترین انتخاب داشتن وب‌سایتی حرفه‌ای است.
_

طراحی سایت فروشگاهی

اگر صاحب فروشگاه یا کسب‌و‌کاری هستید و قصد دارید محصولات خود را از طریق اینترنت به فروش برسانید، بهترین انتخاب داشتن وب‌سایتی فروشگاهی است تا به‌راحتی بتوانید محصولات تولیدی یا حتی وارداتی خود را روی آن به فروش برسانید و حتی آن‌ها را به سراسر دنیا ارسال کنید.

تعرفه‌های توسعه وب

طراحی وب‌سایت

فروشگاهی‌

شروع قیمت از
۱۵ میلیون تومان

شامل 12 محصول اولیه
مدیریت آسان محتوا و فروشگاه
بخش فروشگاه اینترنتی
درگاه پرداخت آنلاین
کلاس‌بندی ارسال محصولات
دسته‌بندی محصولات
ثبت‌نام مشتریان
ارسال ایمیل برای مشتریان
بخش دیدگاه‌های مشتریان برای هر محصول

شرکتی‌

شروع قیمت از
۷ میلیون تومان

شامل 10 صفحه برای شروع
مدیریت آسان محتوا
معرفی محصولات
معرفی خدمات
گالری عکس
مشاوره سئو داخلی رایگان
بخش اخبار و مقالات
فرم تماس با ما + نقشه گوگل‌مپ

لندینگ پیشرفته

شروع قیمت از
۲ میلیون تومان

مناسب لندینگ‌پیج
مدیریت آسان محتوا
بخش معرفی
بخش آشنایی با خدمات و محصولات
بخش تصاویر
مشاوره سئو داخلی رایگان
فرم تماس با ما + نقشه گوگل‌مپ

لندینگ استاندارد

شروع قیمت از
۱ میلیون تومان

مناسب گوگل ادز
مدیریت آسان محتوا
بخش معرفی
خدمات و محصولات
تصاویر
مشاوره سئو داخلی رایگان

برای وب سایت خود هدیه ۶۰۰ دلاری گوگل را دریافت کرده اید؟

_

برای سفارش طراحی سایت از کجا باید شروع کنم؟

اگر تا‌به‌حال وب‌سایتی نداشته‌اید و می‌خواهید برای اولین‌بار وب‌سایت خود را راه‌اندازی کنید، در مرحله اول باید فضای هاست و دامنه خود را اجاره و ثبت کنید.

دامنه: همان آدرس وب‌سایت است که براساس برند کسب‌و‌کار شما تعیین و ثبت می‌شود (به‌صورت سالانه اجاره و تمدید می‌شود).

هاست: فضای لازم برای ذخیره وب‌سایت است که با استفاده از IP سرور معرفی شده و هنگام ثبت‌نام، به دامنه ثبت‌شده متصل می‌شود (به‌صورت سالانه اجاره و تمدید می‌شود).

پس از آنکه دامنه و هاست خود را سفارش دادید، در مرحله بعد باید ساختار مدنظر خود را از میان الگوهای ارسالی انتخاب کنید. این مرحله در راستای مشخص‌کردن سلیقه کارفرما صورت می‌گیرد.

از این قسمت به بعد، فرایند طراحی سایت آغاز خواهد شد و باید تمام اطلاعات مربوط به کسب‌و‌کار آماده بوده و در اختیار شرکت وی دیجیتال مارکتینگ قرار گیرد.

اطلاعات مورد نیاز اولیه برای راه‌اندازی وب‌سایت چیست؟

 • لوگو با کیفیت خوب به‌‌صورت فایل PNG؛
 • مشخص‌کردن خدمات و محصولات به‌همراه توضیحات مربوط به هر خدمت/محصول و همچنین تصاویر باکیفیت برای هرکدام (معرفی محصولات و توضیحات در یک فایل word قرار گیرد و به‌همراه فایل زیپ‌شده تصاویر برای شرکت وی دیجیتال مارکتینگ ارسال شود)؛
 • توضیحات مربوط به معرفی کسب‌و‌کار و اعضای کسب‌و‌کار؛
 • اطلاعات تماس با ما شامل آدرس، تلفن و نقشه محل کسب‌و‌کار روی گوگل‌مپ.

طراحی وب‌سایت شرکتی

من یک وب‌سایت شرکتی می‌خواهم که محصولاتم را معرفی کنم. می‌توانید برای من طراحی کنید؟

وب‌سایت شرکتی، پلن اول طراحی سایت کامل ماست. برای این منظور شما می‌توانید با این پلن شروع به کار کرده و در‌صورتی‌که به طراحی صفحات بیشتری نیاز داشته باشید، با پرداخت هزینه جداگانه برای هر صفحه، آن را سفارش می‌دهید.

طراحی وب‌سایت فروشگاهی

من یک وب‌سایت فروشگاهی نیاز دارم. چطور می‌توانم سفارش بدهم؟

برای سفارش طراحی وب‌سایت فروشگاهی کافی است نوع محصولات و تعداد آن‌ها مشخص شود. سپس علاوه‌بر اطلاعات مورد نیاز اولیه که در بخش قبل به آن اشاره شد، اطلاعات مربوط به هر محصول شامل موارد زیر نیز لازم است:

 • اسم محصول؛
 • نوع دسته‌بندی محصول؛
 • قیمت محصول؛
 • خصوصیت‌های محصول شامل سایزهای مختلف موجود، همچون s – l – m یا رنگ‌های متفاوت موجود برای هر محصول؛
 • توضیحات مربوط به هر محصول؛
 • دسته‌بندی تمامی محصولات.

 

سفارش وب‌سایت‌های فروشگاهی با‌توجه‌به ظرفیت فروش در Levelهای مختلفی طراحی می‌شود. برای مثال فروشگاهی با کمتر از 10 محصول مسلماً با فروشگاهی که 100 محصول یا حتی بیشتر خواهد داشت متفاوت است.

 

در این راستا، قیمت‌گذاری برای فروشگاهی اینترنتی به المان‌های مختلفی همچون موردی که اشاره شد بستگی دارد؛ اما قیمت اعلام‌شده براساس یک فروشگاه کوچک در نظر گرفته شده، با تعداد محصولات محدود.

نکته‌ای مهم درزمینه طراحی وب‌سایت فروشگاه اینترنتی

با‌توجه‌به توضیحات ارائه‌شده درزمینه طراحی فروشگاه اینترنتی، یکی از مواردی که روی قیمت نهایی آن تأثیرگذار خواهد بود، بحث طراحی ساختار دیتابیس وب‌سایت است.

با‌توجه‌به ظرفیت هر فروشگاه اینترنتی، وب‌سایت باید قابلیت میزبانی از تعداد محصولات و همچنین تعداد زیاد بازدیدکنندگان را داشته باشد و به نوعی، فنداسیون پایگاه داده وب‌سایت باید از ابتدا درست و اصولی طراحی شود.

با‌توجه‌به این نکته، طراحی دیتابیس هر نوع وب‌سایت فروشگاهی براساس نوع فروشگاه متفاوت است، قیمت نهایی آن نیز متفاوت خواهد بود که براساس نیاز کارفرما و مواردی که مدنظر ایشان است مشخص می‌شود.

آیا شما می‌توانید برای من هاست و دامنه وب‌سایت خریداری کرده و آن‌ها را مدیریت کنید؟

بله، علاوه بر خدمات طراحی وب‌سایت، برای آن دسته از مشتریانی که خواهان هاست باشند، خدمات هاست و ثبت دامنه ارائه می‌شود و هزینه آن به‌صورت جداگانه دریافت می‌گردد.

هزینه سالانه هاست وب‌سایت

برای وب‌سایت‌های شرکتی، به ازای هر 1 سال، مبلغ 200هزار تومان به مبلغ تعرفه طراحی سایت اضافه می‌شود.

شایان ذکر است در صورتیکه تعداد صفحات درخواستی بیش از درخواست اولیه شود، تعرفه هر صفحه طراحی شده مازاد به درخواست کارفرما، از مبلغ 100 هزار تومان تا 500 هزار تومان بسته به نیاز کارفرما می باشد

نمونه کارها

دایان

طراحی سایت روغن ادتیو دایان

سن ایچ میکسولوژی

طراحی سایت سن ایچ میکسولوژی

پرشین موزیک

طراحی سایت تک صفحه ای پرشین موزیک

LondonGlassrailing

طراحی سایت گلس ریلینگ انگلستان

_

برخی از مشتریان ما

DayanOilCo
SunichMixology
PersianMusic
AydaPainting
LondonGlassRailing
_

نظرات مشتریان ما

من معلم موسیقی هستم و بودجه کمی برای ساخت وب‌سایتم داشتم، ولی تیم وی دیجیتال مارکتینگ به من کمک کردند که با هزینه کم به آنچه می‌خواستم در طراحی سایت برسم و از نتیجه کار بسیار راضی هستم.
Testimonia
دل‌آرا تفرشی
صاحب وب‌سایت پرشین موزیک
سایت من برای نقاشی هست و آن را تیم وی دیجیتال مارکتینگ در کمتر از 2 هفته و با نصف قیمت رقبا طراحی کردند. شخصاً بسیار از نتیجه نهایی کار راضی هستم.
Testimonial
بهروز بابایی
صاحب وب‌سایت آیدا پینتینگ

سوالات متداول طراحی وب سایت

برای ثبت سفارش و یا درخواست مشاوره از طریق فرم‌های زیر اقدام فرمایید و یا اگر مایل هستید از طریق شماره‌های تماس مندرج با ما در ارتباط باشید.

مشاوره رایگان

  اطلاعات تماسثبت سفارش

   برای سفارش طراحی سایت از کجا باید شروع کنم؟

   اگر تا‌به‌حال وب‌سایتی نداشته‌اید و برای اولین بار است که می‌خواهید وب‌سایت خود را راه‌اندازی کنید، در مرحله اول باید فضای هاست و دامنه خود را اجاره و ثبت کنید.

   دامنه: همان آدرس وب‌سایت است که براساس برند کسب‌و‌کار شما تعیین و ثبت می‌شود (به‌صورت سالانه اجاره و تمدید می‌گردد).

   هاست: فضای مورد نیاز برای ذخیره وب‌سایت است که با استفاده از IP سرور معرفی‌شده هنگام ثبت‌نام، به دامنه ثبت‌شده متصل می‌شود (به‌صورت سالانه اجاره و تمدید می‌گردد).

   پس از آنکه دامنه و هاست خود را سفارش دادید، در مرحله بعد باید ساختار مدنظر خود را از میان الگوهای ارسالی انتخاب کنید که این مرحله، به‌منظور مشخص‌کرددن سلیقه کارفرما صورت می گیرد.

   از این قسمت به بعد، فرایند طراحی سایت آغاز خواهد شد و باید تمام اطلاعات مربوط به کسب‌و‌کار آماده بوده و در اختیار شرکت وی دیجیتال مارکتینگ قرار گیرد.

   اطلاعات مورد نیاز اولیه برای راه‌اندازی وب‌سایت چیست؟

   لوگو با کیفیت بالا به‌صورت فایل PNG
   • مشخص‌کردن خدمات و محصولات به همراه توضیحات مربوط به هر خدمت/محصول و همچنین تصاویر باکیفیت برای هرکدام (معرفی محصولات و توضیحات در یک فایل word قرار گیرد و به همراه فایل زیپ‌شده تصاویر برای شرکت وی دیجیتال مارکتینگ ارسال شود).
   • توضیحات مربوط به معرفی کسب‌و‌کار و اعضا کسب‌و‌کار.
   • اطلاعات تماس با ما شامل آدرس، تلفن و نقشه محل کسب‌و‌کار روی گوگل‌مپ.

   من یک وب‌سایت شرکتی می‌خواهم که محصولاتم را معرفی کنم. می‌توانید آن را برای من طراحی کنید؟

   وب‌سایت شرکتی، پلن اول طراحی سایت کامل ماست. برای این منظور شما می‌توانید با این پلن شروع به کار کرده و در‌صورتی‌که به صفحه بیشتری برای طراحی نیاز داشته باشید، با پرداخت هزینه جداگانه برای هر صفحه، آن را سفارش دهید.

   من یک وب‌سایت فروشگاهی نیاز دارم. چطور می‌توانم سفارش بدهم؟

   برای سفارش طراحی وب‌سایت فروشگاهی کافی است نوع محصولات و تعداد آن‌ها مشخص شود. سپس علاوه‌بر اطلاعات مورد نیاز اولیه که در بخش قبل به آن اشاره شد، اطلاعات مربوط به هر محصول ارسال شود. ازجمله:

   اسم محصول؛
   نوع دسته‌بندی محصول؛
   قیمت محصول؛
   خصوصیت‌های محصول شامل سایزهای مختلف موجود همچون s – l – m یا رنگ‌های متفاوت موجود برای هر محصول؛
   توضیحات مربوط به هر محصول؛
   دسته‌بندی تمامی محصولات.
   سفارش وب‌سایت‌های فروشگاهی با‌توجه‌به ظرفیت فروش در Levelهای مختلفی طراحی می‌شود. برای مثال یک فروشگاه با تعداد زیر 10 محصول مسلماً با فروشگاهی که 100 محصول یا حتی بیشتر دارد متفاوت است.

   در این راستا، قیمت‌گذاری برای یک فروشگاه اینترنتی به المان‌های مختلفی همچون موردی که اشاره شد بستگی دارد؛ اما قیمت اعلام‌شده براساس فروشگاهی کوچک با تعداد محصول محدود در نظر گرفته شده.

   نکته‌ای مهم درزمینه فروشگاه اینترنتی

   با‌توجه‌به توضیحات ارائه‌شده درزمینه طراحی فروشگاه اینترنتی، یکی از مواردی که روی قیمت نهایی آن تأثیرگذار است، بحث طراحی ساختار دیتابیس وب‌سایت است.

   با‌توجه‌به ظرفیت فروشگاه‌های اینترنتی، وب‌سایت باید قابلیت میزبانی از تعداد محصولات و همچنین تعداد زیاد بازدیدکنندگان را داشته باشد و به نوعی، فنداسیون پایگاه داده وب‌سایت باید از ابتدا درست و اصولی طراحی شود.

   با‌توجه‌به این نکته، طراحی دیتابیس وب‌سایت‌های فروشگاهی براساس نوع فروشگاه متفاوت است. از‌این‌رو، قیمت نهایی آن نیز متفاوت خواهد بود که براساس نیاز کارفرما و مواردی که مدنظر ایشان است مشخص می‌شود.

   آیا شما می‌توانید برای من هاست و دامنه وب‌سایت خریداری کرده و آن‌ها را مدیریت کنید؟

   بله، علاوه‌بر خدمات طراحی وب‌سایت، خدمات هاست و ثبت دامنه برای آن دسته از مشتریانی که خواهان هاست باشند ارائه می‌شود و هزینه آن به‌صورت جداگانه دریافت می‌گردد.

   هزینه سالانه هاست وب‌سایت

   برای وب‌سایت‌های شرکتی، به ازای هر 1 سال، مبلغ 200هزار تومان به مبلغ تعرفه طراحی سایت اضافه می‌شود.