تبلیغات در گوگل

تبلیغات در گوگل

موثرترین نوع تبلیغات کلیکی تبلیغات گوگل می باشد که توسط پارتنر رسمی گوگل انجام می‌شود.
شما می‌توانید با گوگل ادز در کمتر از یک ساعت صفحه اول لیست نتایج جستجوی گوگل ظاهر شوید و کسب و کارتان را به مشتریانی که به دنبال شما می‌گردند معرفی کنید.

علامت پارتنر تبلیغات گوگل در ایران

تبلیغات در گوگل

موثرترین نوع تبلیغات کلیکی تبلیغات گوگل می باشد که توسط پارتنر رسمی گوگل انجام می‌شود.
شما می‌توانید با گوگل ادز در کمتر از یک ساعت صفحه اول لیست نتایج جستجوی گوگل ظاهر شوید و کسب و کارتان را به مشتریانی که به دنبال شما می‌گردند معرفی کنید.

علامت پارتنر تبلیغات گوگل در ایران

تعرفه تبلیغات گوگل

قیمت دلار نیوزیلند ۴۳,۰۰۰

پلن تست

$50

2,۸۷۰,۰۰۰ تومان

دسترسی مستقیم به اکانت گوگل ادز

کارشناس اختصاصی اکانت

تحویل اکانت تا ۱۵ دقیقه

استفاده از آخرین تغییرات روز گوگل

مشاوره و پشتیبانی حرفه ای 

پلن تخفیف

$500

۲۵,۳۰۰,۰۰۰ تومان

دسترسی مستقیم به اکانت گوگل ادز

کارشناس اختصاصی اکانت

تحویل اکانت تا ۱۵ دقیقه

استفاده از آخرین تغییرات روز گوگل

مشاوره و پشتیبانی حرفه ای 

پلن شارژ

$100

۵,۳۷۵,۰۰۰ تومان

دسترسی مستقیم به اکانت گوگل ادز

کارشناس اختصاصی اکانت

تحویل اکانت تا ۱۵ دقیقه

استفاده از آخرین تغییرات روز گوگل

مشاوره و پشتیبانی حرفه ای

پلن تخفیف و هدیه

$600

+

$600

۳۶,۸۶۰,۰۰۰ تومان

دسترسی مستقیم به اکانت گوگل ادز

کارشناس اختصاصی اکانت

تحویل اکانت تا ۱۵ دقیقه

مشاوره تخصصی برای هر بیزینس

استفاده از آخرین تغییرات روز گوگل

مشاوره و پشتیبانی حرفه ای

کیفیت خدمات گوگل ادز وی دیجی را از مشتریان ما بشنوید

تعرفه تبلیغ در گوگل

تبلیغات در گوگل به‌کمک«وی‌دیجیتال‌مارکتینگ» امکان‌پذیر شده است.

کارشناس گوگل ادز وی دیجیتال مارکتینگ

چرا گوگل ادز با وی دیجیتال مارکتینگ؟

پارتنر رسمی گوگل در ایران

دسترسی مستقیم به اکانت گوگل ادز

دسترسی مستقیم به اکانت گوگل ادز جهت مدیریت یا مشاهده پنل

تماس تلفنی با مشاوران وی دیجیتال مارکتینگ

ایجاد شماره تماس

برای داخل ایران

جایگاه بالای صفحه با تبلیغات گوگل

نمایش صفحه اول گوگل

رتبه های بالا جستجو

پشتیبانی ویژه تبلیغ در گوگل

مشاوره و آموزش پنل مدیریت

آنلاین و به صورت رایگان

تبلیغات مؤثر در گوگل با وی‌دیجیتال‌مارکتینگ به‌سادگی امکان‌پذیر است. چرا؟

به این دلایل:

یک‌ساعته شما را به رنک یک گوگل می‌رسانیم. این تجربۀ ماست، نه هدف ما!

علاوه‌ بر اینکه یک اکانت اختصاصی به شما تعلق می‌گیرد، دسترسی مستقیم به اکانت گوگل ادز خواهید داشت تا بتوانید میزان کارآمدی کمپین را بررسی کنید.

یک تیم پشتیبانی همه‌فن‌حریف داریم که پابه‌پای شماست تا هرجا به مشکل برخوردید، به‌سرعت از طریق گوگل آن را برطرف کند.

دغدغۀ کلمۀ کلیدی نخواهید داشت؛ چون با تحلیل و دانش تخصصی‌مان، هر تعداد کلمۀ کلیدی که بخواهید، بهترینشان را انتخاب می‌کنیم.

به هرکدام از ابزارهای گوگل که نیاز پیدا کنید، بهترینش در اختیارمان است.

وب‌سایت شما را دقیق بررسی می‌کنیم تا وسط کار به هیچ مشکلی برخورد نکنیم.

آموزش و مشاورۀ آنلاین و رایگان داریم تا از بودن در کنار ما بیشترین بهره را ببرید.

تا هر زمان که دلتان بخواهد شما را در گوگل نمایش می‌دهیم.

نرخ تبدیل شما به‌شکل چشمگیری افزایش پیدا می‌کند؛ خواهید دید!

و مورد آخر اینکه یک گزارش دقیق و با جزئیات در اختیار شما قرار دارد تا بدانید کمپینی که در کنار هم طراحی کردیم، در چه پروسه‌ای قرار دارد و لازم است چه تغییراتی در آن اعمال شود.

«حالا چرا اصلاً باید سراغ گوگل ادز بریم ؟ مگه بقیه ی تبلیغات که این‌ همه هزینه‌های گزاف دارن، کارایی ندارن؟» جواب در پایین صفحه منتظر شماست!

جدول هزینه های تبلیغات در گوگل

اسم سرویسمیزان شارژ اکانتپشتیبانیمزایامعایب
تست گوگل ادز$50کاملآشنایی با خدمات تبلیغات در گوگل وی دیجی مارکتینگ و پشتیبانی با هزینه کمعدم نتیجه گیری به علت بودجه پایین
شارژ اکانت گوگل ادز$100کاملمقرون به صرفه برای شارژ اکانت های کم هزینهکارمزد بالاتر - نوسان قیمت دلار خرید سرویس های دیگر را منطقی تر میکند
تخفیف تبلیغات گوگل$500کاملکارمزد پایین تر - گزینه ای مناسب برای شارژ اکانت گوگل ادز کسانی که از هدیه گوگل ادز خود استفاده کرده اندهزینه بالای سرویس ممکن است برای بعضی از کسب و کار ها مقرون به صرفه نباشد
شاژ و هدیه گوگل ادز$600+$600کامل ششصد دلار هدیه شارژ رایگان گوگل ادز برای اولین استفاده از خدمات تبلیغات در گوگل - کارمزد کمترهدیه به سایت هایی که قبلا از خدمات تبلیغات گوگل استفاده کرده اند تعلق نمیگیرد
هدیه ویژه تعداد محدود$900+$900کامل هدیه ویژه گوگل که تنها به تعداد کمی از پارتنر های تبلیغات در گوگل ارائه شده است.

جدول هزینه تبلیغات در گوگل

اسم سرویسمیزان شارژ اکانتمزایا
تست گوگل ادز$50آشنایی با خدمات تبلیغات در گوگل وی دیجی مارکتینگ و پشتیبانی با هزینه کم
شارژ اکانت گوگل ادز$100مقرون به صرفه برای شارژ اکانت های کم هزینه
تخفیف تبلیغات گوگل$500کارمزد پایین تر - گزینه ای مناسب برای شارژ اکانت گوگل ادز کسانی که از هدیه گوگل ادز خود استفاده کرده اند
شاژ و هدیه گوگل ادز$600+$600 ششصد دلار هدیه شارژ رایگان گوگل ادز برای اولین استفاده از خدمات تبلیغات در گوگل - کارمزد کمتر
کارشناس گوگل ادز وی دیجیتال مارکتینگ

تعرفه گوگل ادز

خدمات وی دیجیتال مارکتینگ برای کسب و کار هایی که نیازمند گوگل ادز هستند

سوالات متداول مشتریان خدمات گوگل ادز

-دسترسی کامل مشتری به پنل اصلی اکانت گوگل ادوردز و امکان گزارش گیری دقیق و به روز توسط خود مشتری
-تنوع پنل های ادوردز به تناسب نیاز و بودجه مشتری
-امکان مکاتبه و گفتگو با شرکت گوگل به عنوان پارتنر رسمی گوگل ، در صورت بروز مشکلات احتمالی
-آموزش حضوری و غیر حضوری در حین انجام تبلیغات
-وجود ده ها مقاله و ویدیوی آموزشی در زمینه ساخت و مدیریت کمپین گوگل ادوردز به زبان ساده و فارسی
-امکان استفاده مشتریان از تمامی تخفیفات و هدایای گوگل در جهت کاهش هزینه های تبلیغ

لینک مرتبط: ویدیوهای آموزش گوگل ادز

به‌تازگی تبلیغاتی که با دامنه ir نوشته می‌شوند تأیید نمی گردد. دلیل این امر تنها به علت وجود تحریمهای بین المللی است.

معمولاً اگر سایت شما مشکلی ازجمله ویروسی‌بودن، ری دایرکت شدن و… نداشته باشد یا مربوط به کسب‌و‌کارهای خلاف قانون مانند شرط‌بندی و همسریابی نباشد و در متن شما شماره تلفن وجود نداشته باشد، طبق گفته گوگل حداکثر یک روز برای تأیید طول می‌کشد. ولی معمولاً تبلیغ‌هایی که با اکانت وی دیجیتال مارکتینگ ساخته می‌شود، در کمتر از یک ساعت تأیید شده و شما در کمتر از یک ساعت می‌توانید تبلیغ خود را در صفحه اول گوگل ببینید.

این امکان وجود دارد، اما به علت نامرتبط‌بودن این صفحات با کلمه کلیدی سرچ‌شده و پایین‌بودن امتیاز QS پیشنهاد نمی‌شود؛ چون هزینه کلیک‌های شما افزایش پیدا می‌کند.

ارسال دسترسی کامل یکی از بزرگترین مزیت های یک شرکت در زمینه خدمات تبلیغات گوگل می باشد. در شرکت وی دیجیتال مارکتینگ کلیه وظایف بر عهده کارشناسان شرکت می باشد. هر چند دسترسی کامل باعث ارتقای سطح آموزش مشتری و همچنین بازدید شبانه روزی و ایجاد تغییرات احتمالی توسط مشتری می گردد.

مقاله مرتبط: حساب های کاربری مدیریت تبلیغات در گوگل

گوگل کلیک‌های تقلبی و پشت سر هم را تشحیص می‌دهد و هزینه آن‌ها را در انتهای روز به حساب شما برمی‌گرداند؛ ولی اگر شخصی با فاصله یک روز روی تبلیغ شما کلیک کند از حساب شما کم می‌شود.

مقاله مرتبط: چگونه از کلیکهای تقلبی در گوگل ادوردز جلوگیری کنیم؟

با پنلی که وی دیجیتال مارکتینگ در اختیار شما قرار می‌دهد، شما در لحظه می‌توانید گزارش ریز تبلیغات خود را ببینید. شرکت‌هایی که از دادن پنل اصلی و انگلیسی گوگل ادورز به شما به دلایل مختلف خودداری می‌کنند، باید برای شما گزارش‌های روزانه یا هفتگی ارسال کنند.

در صورت ساسپند شدن اکانت گوگل به هر دلیلی تلاش ما بر باز گرداندن حساب است در صورت عدم موفقیت باقیمانده حساب شما (پس از کسر کارمزد) به دلار روز عودت خواهد شد.

اصولا خدمات و محصولاتی که طبق قوانین کشور و همچنین سیاست های گوگل نباشد را نمی توان تبلیغ کرد. وبسایت هایی مانند شرط بندی و پیش بینی  و یا فروش پایان نامه و غیره به هیچ وجه امکان تبلیلغ در گوگل را ندارد.

دلیل اصلی در واقع این است که  قیمت خرید و فروش دلار اختلاف ناچیزی دارد.

 

همانطور که می بینید پنل های ادوردز دارای کارمزدهای متفاوتی هستند. دلیل این تفاوت به میزان خدمات ، وقت و انرژی مدیریت آن پنل بستگی دارد. لذا برای پرداخت کمتر کارمزد توصیه می شود از پنل های دلاری بالاتر با کارمزد کمتر استفاده کنید.

 

گوگل به شرکت‌های مورد تأیید خود برای تبلیغات در گوگل، یک لوگو به‌عنوان گوگل پارتنر اهدا می‌کند. روی این لوگو می‌توان کلیک کرد. بسیاری از وب‌ سایت‌های ایرانی فقط لوگوی خالی را در سایت خود قرار می‌دهند که قابل کلیک نیست. این سایت‌ها متقلب هستند و توصیه می‌کنیم با آن‌ها کار نکنید.

برای پارتنر گوگل شدن باید امتحانات گوگل را به‌صورت آنلاین بگذرانید و هر سال این امتحانات را مجدداً بدهید تا تیم خود را به‌روز نگه دارید. از دیگر موارد لازم برای پارتنر گوگل شدن این است که باید حداقل ۱۰هزار دلار آمریکا در سه ماه آخر منتهی به زمانی که گوگل چک می‌کند از طریق حساب شما خرج شده باشد. این موضوع نشان می‌دهد که شما حساب فعالی برای مشتریان خود دارید. برای پارتنر گوگل شدن ویدئوی آموزشی مربوطه را ملاحظه کنید.
مقاله مرتبط: چگونه می‌توان مدرک پارتنر گوگل (Google Partners) را بدست آورد؟

طبق گفته خود گوگل تبلیغات در گوگل هیچ تأثیری در سئو سایت شما ندارد. فقط ممکن است به‌خاطر گرفتن کلیک بیشتر در هنگام انجام کمپین تبلیغات در گوگل، رتبه الکسای شما بهبود پیدا کند.

گوگل هر لحظه ارزش واحدهای مختلف پولی را به هم تبدیل می‌کند. پس اگر یک کلیک یک دلار ارزش داشته باشد، شما با هر واحد پولی که وارد شوید و حسابتان به هر واحدی که باشد، به اندازه همان یک دلار هزینه پرداخت می‌کنید. حال این یک دلار معادل دو درهم باشد یا سه لیره فرقی نمی‌کند. ارزش آن یکسان و معادل‌سازی‌شده خواهد بود.

درصورتی‌که بار اولی باشد که با وی دیجیتال مارکتینگ حساب ادورز باز می‌کنید، با تبلیغ ۶۰۰$ در ماه اول، ۶۰۰$ شارژ رایگان ازطرف گوگل دریافت می‌کنید. یعنی از اولین روز نمایش تبلیغ شما به مدت ۲ ماه، تا هر میزان تبلیغات که انجام دهید، ۱ هفته پس از پایان ماه، ۶۰۰$ شارژ رایگان به حساب شما واریز می‌شود.
همچنین بسیاری از همکاران این کوپن تبلیغ را به شما واگذار نمی‌کنند و به‌عنوان سود خود نگه می‌دارند؛ ولی ما این شارژ را به خود شما می‌دهیم تا ۱۲۰۰$ شارژ اول ادورز خود را با هزینه کم استفاده کنید و بهتر بتوانید نتایج کمپین تبلیغات گوگل خود را برآورد کنید.

شما برای دیده‌شدن یا impression هیچ هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید، بلکه  فقط برای هر کلیک هزینه پرداخت می‌کنید.

در صورت ساسبند شدن اکانت گوگل به هر دلیلی تلاش ما بر باز گرداندن حساب است در صورت عدم موفقیت باقیمانده حساب شما به دلار روز عودت خواهد شد. اگر روی اکانت پروموشن دار این اتفاق افتاد هزینه ی پروموشن در حساب گوگل بوده و امکان عودت هدیه را نداریم.

مشاوره رایگان و ثبت سفارش

با تبلیغات در گوگل یک‌ساعته به رنک یک برسید!

ثبت تبلیغ در گوگل یک استراتژی جدید در تبلیغات محسوب می‌شود که قادر است به‌سادگی با تبلیغات تلویزیونی، رادیویی، تبلیغات محیطی و حتی تبلیغات کلامی رقابت کند و تبلیغ‌کنندگان را به هدفشان -یعنی دستیابی کاربر به خدمات یا محصولاتشان- برساند. احتمالاً می‌خواهید بگویید “اینارو که خودمونم می‌دونستیم!”. بله می‌دانستید؛ ولی آیا این را هم می‌دانستید که یک‌ساعته می‌شود به رنک یک رسید؟

احتمالاً زیاد شنیده بودید که بعد از گوگل ادز، حداقل یک روز زمان می‌برد تا به صفحه اول برسید؛ اما این‌ها برای زمانی‌ست که شما با وی‌دیجیتال‌مارکتینگ آشنا نباشید. وی‌دیجیتال‌مارکتینگ با امکاناتی که در دست دارد، به‌سادگی می‌تواند کسب‌وکار شما را در عرض یک ساعت به رنک گوگل برساند.

تبلیغات در گوگل

مشتریان گوگل ادز وی دیجیتال مارکتینگ

تبلیغات در فیسبوک

با افتخار؛ پارتنر رسمی گوگل هستیم!

البته منظور ما آن پارتنری که فکر می‌کنید نیست! Google Partner یکی از امکانات جدید گوگل است که به‌صورت اختصاصی برای آژانس‌های تبلیغاتی و اشخاص ثالثی که حساب‌های گوگل ادز کسب‌وکارها را مدیریت می‌کنند، طراحی شده است. شرکتی که عضو گوگل‌پارتنر است، از مزایای بسیار زیادی بهره می‌برد که می‌تواند به‌واسطه آن‌ها، موجب رشد و ترقی کسب‌وکارها شود.

خبر خوب این است که شما از آژانس دیجیتال مارکتینگی خدمات می‌گیرید که عضو گوگل‌پارتنر است، یک شرکت رسمی در نیوزیلند دارد و توسط برترین متخصصان دیجیتال مارکتینگ مدیریت می‌شود. دانش این متخصصان به‌سادگی می‌توانند شما را در ساعات ابتدایی تبلیغات گوگل، به رنک یک گوگل برسانند. در ادامه به سایر مزایای استفاده از آژانس وی‌دیجیتال‌مارکتینگ اشاره کرده‌ایم؛ از دستش ندید.

دسترسی مستقیم به اکانت گوگل ادز

ویژگی بعدی وی‌دیجیتال‌مارکتینگ که می‌خواهیم با سری بالا و فخرآمیز از آن صحبت کنیم، دادن دسترسی مستقیم و کامل به پنل مدیریت گوگل ادز است. کسب‌وکارهایی که به‌واسطه وی‌دیجیتال‌مارکتینگ در گوگل تبلیغ می‌کنند، دسترسی کامل به اکانت دارند. شاید بگویید “خب باشه، حالا که چی؟ مگه اونایی که مدیریت پنل رو به کسی نمی‌دن چی می‌شه؟” سوال خیلی خوبی‌ست؛ البته کمی لحن‌تان طعنه‌آمیز است!

شما وقتی به پنل گوگل ادز دسترسی داشته باشید، می‌توانید کوچک‌ترین رفتارهای کاربران را مشاهده کنید. به‌طور مثال تعداد کلیک آن‌ها روی کلمه کلیدی و میزان موفق‌بودن تبلیغ روی کلمه کلیدی هدف، به‌خوبی به شما نشان داده می‌شود. از همه جذاب‌تر این‌که می‌توانید ببینید چه جنسیت‌هایی با چه سن‌وسالی و از کدام شهر/کشور وارد سایت شما شده‌اند.

لطفا پیش از این‌که بگویید “خب که چی؟” به این توجه داشته باشید که وقتی شما اطلاعات دقیقی از کاربرانتان داشته باشید؛ این‌که اهل کجا هستند و میانگین سنی‌شان چقدر است، خیلی‌خیلی به کمپین‌های هدف‌مند شما کمک خواهد کرد!

“حالا چجوری می‌تونم با این پارتنرها همکاری کنم؟”

برای آن‌که بتوانید از این موقعیت طلایی و درجه‌یک استفاده کنید، فقط کافی‌ست با متخصصان وی‌دیجیتال‌مارکتینگ تماس بگیرید تا با دریافت مشاوره آنلاین و رایگان، برای شروع یک همکاری فوق‌العاده و پربهره، آماده شوید.

مزایای ویژه همکاری با گوگل پارتنر

اگر می‌خواهید پولی را که صرف تبلیغات گوگل می‌کنید با بهترین نتیجه همراه باشد، بهتر است صفر تا صد کار را به یک Google Partner بسپارید. وقتی با شرکت‌های دیجیتال‌مارکتینگ مواجه می‌شوید، عموماً هرکدامشان گواهینامه‌های مختلفی را ارائه می‌دهند که نشان دهند در زمینه تبلیغ گوگل متخصص و کاربلد هستند. یکی از گواهینامه‌هایی که مهر تاییدی بر اعتبار یک آژانس می‌زند، همین گوگل پارتنر است. چرا؟ به این دلایل:

کارشناس گوگل ادز وی دیجیتال مارکتینگ

کمپین‌های هدف‌مند و موثر با وی‌دیجیتال‌مارکتینگ

وقتی شما اطلاعات دقیقی از مشتریان خود داشته باشید، قطعاً هنگام طراحی یک کمپین تبلیغاتی، خیلی‌خیلی بیشتر به ویژگی‌های این قشر توجه می‌کنید. به‌طور مثال اگر بیشتر کاربران شما ساکن شمال کشور و با میانگین سنی 30 سال باشند، آیا کمپینی که نوجوانان ساکن شهرهای خشک و کم‌آب را نشانه بگیرد، موفقیت‌آمیز خواهد بود؟ پس از این امکان درجه‌یکی که وی‌دیجیتال‌مارکتینگ می‌تواند در اختیارتان قرار دهد، به‌نحو احسن بهره ببرید.

“اصلا می‌گیم باشه اینم قبول؛ اما این‌که چمی‌دونم می‌گید دوست و رفیق گوگلید و اینا، فقط همین فایده رو داره؟ این‌که بشینیم کاربرارو دید بزنیم که از کجا میان و چیکار می‌کنن؟ اصلاً خوبه یکی بیاد شما رو پشت همون پنلتون دید بزنه؟” اتفاقاً سوال خیلی خوبی پرسیدید؛ چون در بخش بعدی به این موضوع پرداخته‌ایم که یک آژانس تبلیغاتی که پارتنر گوگل است، چه مزایایی دارد؛ فقط نمی‌دانیم چرا این‌قدر ناراحتید!