تبلیغات در گوگل

تبلیغات گوگل یا گوگل ادز موثرترین نوع تبلیغات آنلاین است.

وی‌دیجی مارکتینگ با ارائه خدمات تبلیغ در موتورهای جستجو به رشد کسب و کار و افزایش فروش شما کمک میکند:

Play Video about تبلیغات گوگل با وی دیجیتال مارکتینگ

تعرفه تبلیغات گوگل

قیمت دلار نیوزیلند ۴۰,۰۰۰

پلن تست

$50

2,۶۶۰,۰۰۰ تومان

دسترسی مستقیم به اکانت گوگل ادز

کارشناس اختصاصی اکانت

تحویل اکانت تا ۱۵ دقیقه

استفاده از آخرین تغییرات روز گوگل

مشاوره و پشتیبانی حرفه ای 

پلن شارژ

$100

۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان

دسترسی مستقیم به اکانت گوگل ادز

کارشناس اختصاصی اکانت

تحویل اکانت تا ۱۵ دقیقه

استفاده از آخرین تغییرات روز گوگل

مشاوره و پشتیبانی حرفه ای

پلن تخفیف

$500

۲۳,۵۳۰,۰۰۰ تومان

دسترسی مستقیم به اکانت گوگل ادز

کارشناس اختصاصی اکانت

تحویل اکانت تا ۱۵ دقیقه

استفاده از آخرین تغییرات روز گوگل

مشاوره و پشتیبانی حرفه ای 

پلن تخفیف و هدیه

$600

+

$600

۳۴,۳۰۰,۰۰۰ تومان

دسترسی مستقیم به اکانت گوگل ادز

کارشناس اختصاصی اکانت

تحویل اکانت تا ۱۵ دقیقه

مشاوره تخصصی برای هر بیزینس

استفاده از آخرین تغییرات روز گوگل

مشاوره و پشتیبانی حرفه ای

کیفیت خدمات گوگل ادز وی دیجی را از مشتریان ما بشنوید

تعرفه تبلیغ در گوگل

تبلیغات در گوگل به‌کمک«وی‌دیجیتال‌مارکتینگ» امکان‌پذیر شده است.

حسین افسان و فاطمه حافظنیا کارشناسان گوگل ادز وی دیجیتال مارکتینگ در حال مکالمه

چرا گوگل ادز با وی دیجیتال مارکتینگ؟

پارتنر رسمی گوگل در ایران

دسترسی مستقیم به اکانت گوگل ادز

دسترسی مستقیم به اکانت گوگل ادز جهت مدیریت یا مشاهده پنل

تماس تلفنی با مشاوران وی دیجیتال مارکتینگ

ایجاد شماره تماس

برای داخل ایران

جایگاه بالای صفحه با تبلیغات گوگل

نمایش صفحه اول گوگل

رتبه های بالا جستجو

پشتیبانی ویژه تبلیغ در گوگل

مشاوره و آموزش پنل مدیریت

آنلاین و به صورت رایگان

چرا وی دیجیتال مارکتینگ بهترین انتخاب برای مدیریت تبلیغات گوگل شما در ایران است؟

مدیریت ۰ تا ۱۰۰ اختصاصی هر اکانت توسط یک کارشناس

از شارژ حساب تا بهینه‌سازی کمپین‌ها و خدمات پس از فروش بالاترین سرعت خدمات‌رسانی در بین تمام شرکت‌های ایرانی و خارجی گوگل ادز را داریم

گزارش دهی منظم و حرفه ای

پس از باز کردن حساب با ما شما براساس نیازتان گزارش‌های ماهانه، هفتگی یا روزانه که بستگی به میزان شارژ شما دارد دریافت خواهید کرد

کار ما صرافی یا واسطه‌گری نیست

تیم ما برخلاف سایر شرکت‌ها اکانت بدون مدیریت ندارد. ما برای تمام حساب‌های خود وقت گذاشته تا حتی ۱ سنت از بودجه تبلیغات شما هدر نرود.

قویترین تیم مدیریت حساب تبلیغات گوگل در ایران

تیم فنی ما زیر نظر فربد وزیری برنده دو بار بهترین کمپین منیجر تبلیغات گوگل در نیوزیلند و استرالیا فعالیت می‌کند.

ارائه دسترسی کامل به حساب گوگل ادز شما

وی دیجیتال مارکتینگ جزء معدود شرکت‌های تبلیغات در گوگل است که به شما دسترسی کامل به حسابتان را می‌دهد. بسیاری از از شرکت‌ها بخاطر پرداخت فاکتور‌های گوگل توسط کارت‌های بانکی در ارائه دسترسی کامل به شما محدودیت دارند.

ارتباط دائم و مستقیم با تیم پشتیبانی گوگل

دفتر مرکزی ما در نیوزیلند ارتباط دائم و مستقیم با تیم خدمات گوگل دارد، این امر به ما کمک می‌کند تا حساب‌هایی که به اشتباه ساسپند شده‌اند را به سرعت فعال کنیم. همچنین شارژ باقی مانده اکانتهای ساسپندی برخلاف سایر شرکت‌ها که هفته‌ها بلوکه می‌شوند بصورت فوری محاسبه و در اکانتهای جدید برای شما شارژ می‌شود.

شعار اصلی ما صداقت و شفافیت است

ما به شما اطمینان می‌دهیم هیچ هزینه‌ای را از شما مخفی نمی‌کنیم و قبل از پرداخت هر هزینه‌ای شما را از تمام جزییات هزینه‌ها آگاه می‌کنیم.
مقایسه پنل های شارژ‌گوگل ادز$50

تست گوگل ادز

$100

شارژ اکانت گوگل ادز

$500

تخفیف تبلیغ گوگل

$600+$600

شارژ و هدیه گوگل ادز

نظارت کارشناس ارشد
صرفه جویی در هزینه تبلیغات گوگل★ ★★ ★ ★★ ★ ★ ★
کاهش ریسک افزایش قیمت دلار★ ★ ★ ★★ ★ ★★ ★
شارژ مجدد
مناسب کمپین با احتمال ساسپندی
هدیه رایگان
سفارش خدمات        
دست متخصص گوگل ادز وی دیجیتال در حال اشاره به مانیتور

تعرفه گوگل ادز

خدمات وی دیجیتال مارکتینگ برای کسب و کار هایی که نیازمند گوگل ادز هستند

سوالات متداول مشتریان خدمات گوگل ادز

-دسترسی کامل مشتری به پنل اصلی اکانت گوگل ادوردز و امکان گزارش گیری دقیق و به روز توسط خود مشتری
-تنوع پنل های ادوردز به تناسب نیاز و بودجه مشتری
-امکان مکاتبه و گفتگو با شرکت گوگل به عنوان پارتنر رسمی گوگل ، در صورت بروز مشکلات احتمالی
-آموزش حضوری و غیر حضوری در حین انجام تبلیغات
-وجود ده ها مقاله و ویدیوی آموزشی در زمینه ساخت و مدیریت کمپین گوگل ادوردز به زبان ساده و فارسی
-امکان استفاده مشتریان از تمامی تخفیفات و هدایای گوگل در جهت کاهش هزینه های تبلیغ

لینک مرتبط: ویدیوهای آموزش گوگل ادز

به‌تازگی تبلیغاتی که با دامنه ir نوشته می‌شوند تأیید نمی گردد. دلیل این امر تنها به علت وجود تحریمهای بین المللی است.

معمولاً اگر سایت شما مشکلی ازجمله ویروسی‌بودن، ری دایرکت شدن و… نداشته باشد یا مربوط به کسب‌و‌کارهای خلاف قانون مانند شرط‌بندی و همسریابی نباشد و در متن شما شماره تلفن وجود نداشته باشد، طبق گفته گوگل حداکثر یک روز برای تأیید طول می‌کشد. ولی معمولاً تبلیغ‌هایی که با اکانت وی دیجیتال مارکتینگ ساخته می‌شود، در کمتر از یک ساعت تأیید شده و شما در کمتر از یک ساعت می‌توانید تبلیغ خود را در صفحه اول گوگل ببینید.

این امکان وجود دارد، اما به علت نامرتبط‌بودن این صفحات با کلمه کلیدی سرچ‌شده و پایین‌بودن امتیاز QS پیشنهاد نمی‌شود؛ چون هزینه کلیک‌های شما افزایش پیدا می‌کند.

ارسال دسترسی کامل یکی از بزرگترین مزیت های یک شرکت در زمینه خدمات تبلیغات گوگل می باشد. در شرکت وی دیجیتال مارکتینگ کلیه وظایف بر عهده کارشناسان شرکت می باشد. هر چند دسترسی کامل باعث ارتقای سطح آموزش مشتری و همچنین بازدید شبانه روزی و ایجاد تغییرات احتمالی توسط مشتری می گردد.

مقاله مرتبط: حساب های کاربری مدیریت تبلیغات در گوگل

گوگل کلیک‌های تقلبی و پشت سر هم را تشحیص می‌دهد و هزینه آن‌ها را در انتهای روز به حساب شما برمی‌گرداند؛ ولی اگر شخصی با فاصله یک روز روی تبلیغ شما کلیک کند از حساب شما کم می‌شود.

مقاله مرتبط: چگونه از کلیکهای تقلبی در گوگل ادوردز جلوگیری کنیم؟

با پنلی که وی دیجیتال مارکتینگ در اختیار شما قرار می‌دهد، شما در لحظه می‌توانید گزارش ریز تبلیغات خود را ببینید. شرکت‌هایی که از دادن پنل اصلی و انگلیسی گوگل ادورز به شما به دلایل مختلف خودداری می‌کنند، باید برای شما گزارش‌های روزانه یا هفتگی ارسال کنند.

در صورت ساسپند شدن اکانت گوگل به هر دلیلی تلاش ما بر باز گرداندن حساب است در صورت عدم موفقیت باقیمانده حساب شما (پس از کسر کارمزد) به دلار روز عودت خواهد شد.

اصولا خدمات و محصولاتی که طبق قوانین کشور و همچنین سیاست های گوگل نباشد را نمی توان تبلیغ کرد. وبسایت هایی مانند شرط بندی و پیش بینی  و یا فروش پایان نامه و غیره به هیچ وجه امکان تبلیلغ در گوگل را ندارد.

دلیل اصلی در واقع این است که  قیمت خرید و فروش دلار اختلاف ناچیزی دارد.

 

همانطور که می بینید پنل های ادوردز دارای کارمزدهای متفاوتی هستند. دلیل این تفاوت به میزان خدمات ، وقت و انرژی مدیریت آن پنل بستگی دارد. لذا برای پرداخت کمتر کارمزد توصیه می شود از پنل های دلاری بالاتر با کارمزد کمتر استفاده کنید.

 

گوگل به شرکت‌های مورد تأیید خود برای تبلیغات در گوگل، یک لوگو به‌عنوان گوگل پارتنر اهدا می‌کند. روی این لوگو می‌توان کلیک کرد. بسیاری از وب‌ سایت‌های ایرانی فقط لوگوی خالی را در سایت خود قرار می‌دهند که قابل کلیک نیست. این سایت‌ها متقلب هستند و توصیه می‌کنیم با آن‌ها کار نکنید.

برای پارتنر گوگل شدن باید امتحانات گوگل را به‌صورت آنلاین بگذرانید و هر سال این امتحانات را مجدداً بدهید تا تیم خود را به‌روز نگه دارید. از دیگر موارد لازم برای پارتنر گوگل شدن این است که باید حداقل ۱۰هزار دلار آمریکا در سه ماه آخر منتهی به زمانی که گوگل چک می‌کند از طریق حساب شما خرج شده باشد. این موضوع نشان می‌دهد که شما حساب فعالی برای مشتریان خود دارید. برای پارتنر گوگل شدن ویدئوی آموزشی مربوطه را ملاحظه کنید.
مقاله مرتبط: چگونه می‌توان مدرک پارتنر گوگل (Google Partners) را بدست آورد؟

طبق گفته خود گوگل تبلیغات در گوگل هیچ تأثیری در سئو سایت شما ندارد. فقط ممکن است به‌خاطر گرفتن کلیک بیشتر در هنگام انجام کمپین تبلیغات در گوگل، رتبه الکسای شما بهبود پیدا کند.

گوگل هر لحظه ارزش واحدهای مختلف پولی را به هم تبدیل می‌کند. پس اگر یک کلیک یک دلار ارزش داشته باشد، شما با هر واحد پولی که وارد شوید و حسابتان به هر واحدی که باشد، به اندازه همان یک دلار هزینه پرداخت می‌کنید. حال این یک دلار معادل دو درهم باشد یا سه لیره فرقی نمی‌کند. ارزش آن یکسان و معادل‌سازی‌شده خواهد بود.

درصورتی‌که بار اولی باشد که با وی دیجیتال مارکتینگ حساب ادورز باز می‌کنید، با تبلیغ ۶۰۰$ در ماه اول، ۶۰۰$ شارژ رایگان ازطرف گوگل دریافت می‌کنید. یعنی از اولین روز نمایش تبلیغ شما به مدت ۲ ماه، تا هر میزان تبلیغات که انجام دهید، ۱ هفته پس از پایان ماه، ۶۰۰$ شارژ رایگان به حساب شما واریز می‌شود.
همچنین بسیاری از همکاران این کوپن تبلیغ را به شما واگذار نمی‌کنند و به‌عنوان سود خود نگه می‌دارند؛ ولی ما این شارژ را به خود شما می‌دهیم تا ۱۲۰۰$ شارژ اول ادورز خود را با هزینه کم استفاده کنید و بهتر بتوانید نتایج کمپین تبلیغات گوگل خود را برآورد کنید.

شما برای دیده‌شدن یا impression هیچ هزینه‌ای پرداخت نمی‌کنید، بلکه  فقط برای هر کلیک هزینه پرداخت می‌کنید.

در صورت ساسبند شدن اکانت گوگل به هر دلیلی تلاش ما بر باز گرداندن حساب است در صورت عدم موفقیت باقیمانده حساب شما به دلار روز عودت خواهد شد. اگر روی اکانت پروموشن دار این اتفاق افتاد هزینه ی پروموشن در حساب گوگل بوده و امکان عودت هدیه را نداریم.

مشاوره رایگان و ثبت سفارش

با تبلیغات در گوگل یک‌ساعته به رنک یک برسید!

ثبت تبلیغ در گوگل یک استراتژی جدید در تبلیغات محسوب می‌شود که قادر است به‌سادگی با تبلیغات تلویزیونی، رادیویی، تبلیغات محیطی و حتی تبلیغات کلامی رقابت کند و تبلیغ‌کنندگان را به هدفشان -یعنی دستیابی کاربر به خدمات یا محصولاتشان- برساند. احتمالاً می‌خواهید بگویید “اینارو که خودمونم می‌دونستیم!”. بله می‌دانستید؛ ولی آیا این را هم می‌دانستید که یک‌ساعته می‌شود به رنک یک رسید؟

احتمالاً زیاد شنیده بودید که بعد از گوگل ادز، حداقل یک روز زمان می‌برد تا به صفحه اول برسید؛ اما این‌ها برای زمانی‌ست که شما با وی‌دیجیتال‌مارکتینگ آشنا نباشید. وی‌دیجیتال‌مارکتینگ با امکاناتی که در دست دارد، به‌سادگی می‌تواند کسب‌وکار شما را در عرض یک ساعت به رنک گوگل برساند.

نمای نزدیک دست متخصص تبلیغات در گوگل که یک لیوان با لوگوی وی دیجیتال را در دستش گرفته است

مشتریان گوگل ادز وی دیجیتال مارکتینگ

متخصص وی دیجی در حال کار کردن لپ تاپ

با افتخار؛ پارتنر رسمی گوگل هستیم!

البته منظور ما آن پارتنری که فکر می‌کنید نیست! Google Partner یکی از امکانات جدید گوگل است که به‌صورت اختصاصی برای آژانس‌های تبلیغاتی و اشخاص ثالثی که حساب‌های گوگل ادز کسب‌وکارها را مدیریت می‌کنند، طراحی شده است. شرکتی که عضو گوگل‌پارتنر است، از مزایای بسیار زیادی بهره می‌برد که می‌تواند به‌واسطه آن‌ها، موجب رشد و ترقی کسب‌وکارها شود.

خبر خوب این است که شما از آژانس دیجیتال مارکتینگی خدمات می‌گیرید که عضو گوگل‌پارتنر است، یک شرکت رسمی در نیوزیلند دارد و توسط برترین متخصصان دیجیتال مارکتینگ مدیریت می‌شود. دانش این متخصصان به‌سادگی می‌توانند شما را در ساعات ابتدایی تبلیغات گوگل، به رنک یک گوگل برسانند. در ادامه به سایر مزایای استفاده از آژانس وی‌دیجیتال‌مارکتینگ اشاره کرده‌ایم؛ از دستش ندید.

دسترسی مستقیم به اکانت گوگل ادز

ویژگی بعدی وی‌دیجیتال‌مارکتینگ که می‌خواهیم با سری بالا و فخرآمیز از آن صحبت کنیم، دادن دسترسی مستقیم و کامل به پنل مدیریت گوگل ادز است. کسب‌وکارهایی که به‌واسطه وی‌دیجیتال‌مارکتینگ در گوگل تبلیغ می‌کنند، دسترسی کامل به اکانت دارند. شاید بگویید “خب باشه، حالا که چی؟ مگه اونایی که مدیریت پنل رو به کسی نمی‌دن چی می‌شه؟” سوال خیلی خوبی‌ست؛ البته کمی لحن‌تان طعنه‌آمیز است!

شما وقتی به پنل گوگل ادز دسترسی داشته باشید، می‌توانید کوچک‌ترین رفتارهای کاربران را مشاهده کنید. به‌طور مثال تعداد کلیک آن‌ها روی کلمه کلیدی و میزان موفق‌بودن تبلیغ روی کلمه کلیدی هدف، به‌خوبی به شما نشان داده می‌شود. از همه جذاب‌تر این‌که می‌توانید ببینید چه جنسیت‌هایی با چه سن‌وسالی و از کدام شهر/کشور وارد سایت شما شده‌اند.

لطفا پیش از این‌که بگویید “خب که چی؟” به این توجه داشته باشید که وقتی شما اطلاعات دقیقی از کاربرانتان داشته باشید؛ این‌که اهل کجا هستند و میانگین سنی‌شان چقدر است، خیلی‌خیلی به کمپین‌های هدف‌مند شما کمک خواهد کرد!

“حالا چجوری می‌تونم با این پارتنرها همکاری کنم؟”

برای آن‌که بتوانید از این موقعیت طلایی و درجه‌یک استفاده کنید، فقط کافی‌ست با متخصصان وی‌دیجیتال‌مارکتینگ تماس بگیرید تا با دریافت مشاوره آنلاین و رایگان، برای شروع یک همکاری فوق‌العاده و پربهره، آماده شوید.

مزایای ویژه همکاری با گوگل پارتنر

اگر می‌خواهید پولی را که صرف تبلیغات گوگل می‌کنید با بهترین نتیجه همراه باشد، بهتر است صفر تا صد کار را به یک Google Partner بسپارید. وقتی با شرکت‌های دیجیتال‌مارکتینگ مواجه می‌شوید، عموماً هرکدامشان گواهینامه‌های مختلفی را ارائه می‌دهند که نشان دهند در زمینه تبلیغ گوگل متخصص و کاربلد هستند. یکی از گواهینامه‌هایی که مهر تاییدی بر اعتبار یک آژانس می‌زند، همین گوگل پارتنر است. چرا؟ به این دلایل:

چهره وحید طلایی متخصص گوگل ادز در حال نگاه کردن به مانیتور لپ تاپش

کمپین‌های هدف‌مند و موثر با وی‌دیجیتال‌مارکتینگ

وقتی شما اطلاعات دقیقی از مشتریان خود داشته باشید، قطعاً هنگام طراحی یک کمپین تبلیغاتی، خیلی‌خیلی بیشتر به ویژگی‌های این قشر توجه می‌کنید. به‌طور مثال اگر بیشتر کاربران شما ساکن شمال کشور و با میانگین سنی 30 سال باشند، آیا کمپینی که نوجوانان ساکن شهرهای خشک و کم‌آب را نشانه بگیرد، موفقیت‌آمیز خواهد بود؟ پس از این امکان درجه‌یکی که وی‌دیجیتال‌مارکتینگ می‌تواند در اختیارتان قرار دهد، به‌نحو احسن بهره ببرید.

“اصلا می‌گیم باشه اینم قبول؛ اما این‌که چمی‌دونم می‌گید دوست و رفیق گوگلید و اینا، فقط همین فایده رو داره؟ این‌که بشینیم کاربرارو دید بزنیم که از کجا میان و چیکار می‌کنن؟ اصلاً خوبه یکی بیاد شما رو پشت همون پنلتون دید بزنه؟” اتفاقاً سوال خیلی خوبی پرسیدید؛ چون در بخش بعدی به این موضوع پرداخته‌ایم که یک آژانس تبلیغاتی که پارتنر گوگل است، چه مزایایی دارد؛ فقط نمی‌دانیم چرا این‌قدر ناراحتید!