تبلیغات اپلیکیشن

توسط پارتنر رسمی گوگل

خدمات وی دیجیتال مارکتینگ برای تبلیغات اپلیکیشن مختص اپلیکیشن‌هایی است که در گوگل پلی (Google Play) یا ایتیون (iTunes) ثبت شده باشند. ما در وی دیجیتال مارکتینگ با کمک پلتفرم‌های گوگل و فیسبوک می‌توانیم به شما کمک کنیم تا تبلیغ اپلیکیشن شما انجام شود.

از هر دو طریق شما فقط بر اساس نصب واقعی اپلیکیشن هزینه پرداخت می‌کنید و اگر اپلیکیشن شما شناخته شده باشد و تعداد زیادی نصب غیر فعال داشته باشد، می‌توانید برای فعال کردن نصب‌های قبلی تبلیغ کنید. تبلیغ اپلیکیشن در گوگل بسیار ساده است و اکثر تنظیمات توسط هوش مصنوعی گوگل انجام می‌شود. شما کافیست ویدیو و عکس‌های فوق العاده‌ای برای معرفی اپلیکیشن خود تهیه کنید. پس از آن باید مشخص کنید که برای هر نصب، حاضرید چند دلار به گوگل پرداخت کنید.

گوگل تبلیغات اپلیکیشن شما را در این 3 مکان نشان می‌دهد

تبلیغ بنری در سایت‌هایی که علاقه‌مندان احتمالی اپلیکیشن شما در کشورهایی که تعیین می‌کنید.

تبلیغات اپلیکیشن 1
تبلیغات اپلیکیشن 2

میان تبلیغات جستجوی گوگل، زمانی که یکی از مخاطبان بالقوه شما کلمه کلیدی مربوط به اپلیکیشن شما را جستجو می‌کند، ممکن است تبلیغ نصب اپلیکیشن شما را مانند شکل روبرو ببیند

یوتیوب، تبلیغ شما می‌تواند بین جستجوهای یوتیوب یا بین ویدیوهای مرتبط به اپلیکیشن شما نمایش داده شود.

تبلیغات اپلیکیشن 3

شما می‌توانید برای سرعت بخشیدن به نصب اپلیکیشن خود از تبلیغ هوشمند نصب اپلیکیشن فیس بوک و گوگل هم استفاده کنید. روش اتوماتیک تنظیم تبلیغ دانلود اپلیکیشن فیس بوک و اینستاگرام هم شباهت زیادی به تبلیغ تصب اپلیکیشن گوگل دارد.

کافیست شما بودجه روزانه و کلی کمپین را برای هر نصب اپلیکیشن تعیین کنید و بقیه کار را به هوش مصنوعی فیس بوک بسپرید تا با اطلاعات فراوانی که از علایق کاربران فیس بوک و اینستاگرام دارد، بیشترین نصب واقعی را با توجه به بودجه شما کسب کند.

_

تعرفه تبلیغات اپیلیکیشن