SEO
_

افراد بسیاری در گوگل به دنبال محصولات و خدمات شما هستند.

جالب است بدانید 93درصد از فعالیت‌های آنلاین از موتورهای جستجو آغاز می‌شود. گوگل بیش از 80میلیارد جستجو در ماه دارد. آخرین تحقیقات نشان می‌دهد 99درصد کلیک‌های کاربران متعلق به ده نتیجه اول گوگل (صفحه اول) و 97درصد از این کلیک‌ها متعلق به سه نتیجه اول گوگل است. پس اگر کسب‌وکارتان در صفحه اول گوگل نباشد، شما فقط 1درصد احتمال دیده‌شدن توسط کاربران را دارید و این برای هر کسب‌وکاری فاجعه است؛ چراکه در کسب‌وکارهای امروزی دیده‌شدن در بین نتایج بالاتر گوگل، مساوی است با فروش بیشتر و رمز بقای هر کسب‌وکاری فروش بالاست.

_

سئو هزینه نیست، سرمایه‌گذاری است

اگر از اهل‌ فن در دنیای وب و کسب‌وکار بپرسید عقیده دارند بهترین سرمایه‌گذاری برای کسب‌وکارهای امروزی، بهینه‌سازی وب‌سایت برای موتورهای جستجوگر است. هدف از سئو، بهبود رتبه سایت در فهرست نتایج موتورهای جستجوست تا بتوان با افزایش ورودی‌های هدفمند، میزان فروش را افزایش داد. تیم سئوی وی دیجیتال مارکتینگ با استفاده از افرادی متخصص و باتجربه درزمینه سئوی سایت، سئوی وردپرس و سئوی محتوا به کسب‌وکارها کمک می‌کند تا در مقایسه با رقبا سودمندتر و هوشمندانه‌تر نتیجه بگیرند.

تعرفه خدمات سئو

14/900/000 تومان 
ماهانه
رقابت شدید
 • مدت زمان: 6 ماه
 • سئوی خارجی
 • لینک‌سازی داخلی
 • لینک‌سازی خارجی
 • مدیریت وب‌مستر تولز
 • مشاوره در تولید محتوا
 • مشاوره در مدیریت شبکه‌های اجتماعی
6/500/000 تومان 
ماهانه
رقابت کم و متوسط
 • مدت زمان: 6 ماه
 • سئوی خارجی
 • لینک‌سازی داخلی
 • لینک‌سازی خارجی
 • مدیریت وب‌مستر تولز
 • مشاوره در تولید محتوا

سوالات متداول سئو

برای ثبت سفارش و یا درخواست مشاوره از طریق فرم‌های زیر اقدام فرمایید و یا اگر مایل هستید از طریق شماره‌های تماس مندرج با ما در ارتباط باشید.

مشاوره رایگان

  اطلاعات تماسثبت سفارش

   قیمت سئو سایت من چقدر است؟

   هیچ هزینه دقیقی نمی‌توان برای سئو سایت در نظر گرفت. قیمت سئو به عوامل بسیاری مانند میزان رقابت در آن صنعت یا کلمه کلیدی، سایت و… بستگی دارد. با‌این‌حال هزینه متوسط سئو برای شرکت‌ها در بازه قیمتی ماهانه از 500هزار تومان تا 10میلیون تومان است.

   آیا شبکه‌های اجتماعی روی سئو تأثیرگذارند؟

   زمانی که محتوای منحصربه‌فرد و خلاقانه‌ای را در شبکه‌های اجتماعی خود به اشتراک می‌گذارید، باعث می‌شود افراد بیشتری آن را به اشتراک بگذارند. همین موضوع هم باعث می‌شود ترافیک بیشتری به سمت سایت شما روانه شود که این خود بر سئوی سایت شما تأثیر می‌گذارد.

   چرا سئو برای کسب‌و‌کار من مهم است؟

   اکثر کاربران موتورهای جستجو تمایل دارند که یکی از پنج نتیجه پیشنهاد‌شده در صفحه نخست را انتخاب کنند؛
   سئو فقط بهینه‌کردن سایت برای موتورهای جستجوگر نیست. سئوی مناسب به تجربه کاربری بهتر و درنهایت کاربرد بهتر یک سایت منجر می‌شود.

   چقدر طول می‌کشد سایت من جز نتایج بالای گوگل قرار بگیرد؟

   پاسخ به این پرسش دشوار است؛ چراکه به عوامل بسیاری مانند قدرت و عملکرد وب‌سایت، میزان بودجه، میزان رقابت، مهارت و… بستگی دارد. به‌علاوه نمی‌توان برای همه کسب‌وکارها زمان یکسانی را تعیین کرد. معمولاً سئوی اصولی وب‌سایت‌ها بین ۶تا۹ ماه زمان نیاز دارد. با این روش دیگر شاهد افت‌های وحشتناک در رتبه کلمات کلیدی خود نخواهید بود و رتبه خود را در نتایج حفظ خواهید کرد.

   سئوی محلی (Local SEO) چیست؟

   سئوی محلی در سال‌های اخیر نقش پررنگ‌تری را به خود گرفته است. گوگل مکان جغرافیایی افراد و سوابق جستجوی آن‌ها را در نظر گرفته و نتایج خود را بر این اساس بازچینی می‌کند. سئوی محلی یا Local SEO روند بهینه‌سازی وب‌سایت برای بهبود جایگاه در نتایج محلی گوگل یا همان نتایج وابسته به محل جغرافیایی کاربران است.

   چطور می‌توانم سئوی سایتم را بهبود دهم؟

   یک سئوی عالی با برنامه‌ریزی دقیق شروع می‌شود. دقت داشته باشید که تمام جوانب سایت، از محتوا گرفته تا دیزاین آن، روی سئو و نتیجه جایگاه سایت در سرچ گوگل تأثیرگذار است. عواملی مانند محتوا، لینک‌ها و سئوی فنی به‌شدت روی سئوی سایت تأثیر می‌گذارند.

   سئو کلاه سیاه چیست؟

   سئو کلاه سیاه اغلب با خرید بک‌ لینک به انجام می‌رسد. بک‌ لینک، پیوندهایی است که سایت‌های دیگر با سایت شما برقرار می‌کنند. پرداخت وجه برای دریافت بک‌ لینک ازنظر گوگل تقلب به شمار می‌رود و اگر به‌صورت سیستمی یا با استفاده از نظارت انسانی مشخص شود که سایتی بک‌ لینک می‌خرد و می‌فروشد، گوگل او را به‌سختی جریمه می‌کند

   سئو کلاه سفید چیست؟

   سئو کلاه سفید شامل تکنیک‌های استانداردی است که خود موتورهای جستجو تأیید کرده و برای بهبود سئو پیشنهاد می‌دهند. این روش‌ها در درازمدت تأثیرگذار بوده و پایداری بسیاری دارند. سه نوع تاکتیک سئو کلاه سفید داریم:

   استفاده از توضیحات تگ متای مناسب و منحصربه‌فرد؛
   ارائه محتوای باکیفیت؛
   بهینه‌سازی ساختار سایت (سئو فنی).

   SEO یا سئو چیست؟

   به بهینه‌سازی سایت برای موتورهای جستجو SEO گفته می‌شود. موتورهای جستجو سعی می‌کنند بهترین نتایج برای هر جستجو را در رتبه بالاتری نشان دهند. با‌توجه‌به اینکه معمولاً نتایج برتر در موتورهای جستجو ترافیک بیشتری دریافت می‌کنند، صاحبان کسب‌‌و‌کارها هم تلاش می‌کنند سایت خود را در صفحه اول گوگل و نتایج بالاتر نمایش دهند.

   کلمات کلیدی سئو چیست؟

   با استفاده از کلمات کلیدی متوجه می‌شویم که کاربران چگونه یک محصول، خدمت و… را جستجو می‌کنند. انتخاب کلمه کلیدی مناسب برای هر کسب‌‌و‌کار بسیار مهم است. ابزارهای زیادی مانند Google keywordplanner, google adwords, alexa, google trends و… برای به‌دست‌آوردن کلمات کلیدی وجود دارد. درنهایت انتخاب کلمات کلیدی درست و مناسب باعث می‌شود بازار هدف و مشتریان را بهتر بشناسیم.

   آیا دامین سایت روی سئوی آن تاثیر می‌گذارد؟

   بله، قطعاً. دومین سایت اولین سیگنالی است که کاربر از طریق آن می‌تواند متوجه موضوع آن سایت بشود. بنابراین حتماً قبل از انتخاب نام دومین سایتتان، تحقیقاتی درزمینه موضوع کسب‌‌و‌کار خود و کلمات کلیدی مرتبط آن انجام بدهید.

   چطور می‌توان متنی را سئو کرد؟ ویژگی‌های یک محتوای عالی چیست؟

   بعد از انتخاب کلمات کلیدی و نوشتن متنی یونیک، حالا نوبت رعایت نکاتی است که بتوان با آن سئوی محتوا را بهبود داد تا نتایج بهتری در موتورهای جستجوگر گرفت. نکاتی مانند تگ عنوان، آدرس صفحه وب، محتوای صفحه وب و متن جایگزین تصاویر.

   بک لینک در سئو چیست؟

   بک لینک (Backlink) عبارت است از لینک‌هایی که از سایت‌های دیگر به سایت شما داده می‌شود. بک لینک‌ها بخش مهمی از استراتژی سئو (SEO Strategy) هستند. درواقع هراندازه بتوانید لینک‌های بیشتری از سایت‌های معتبر به سایت خود دریافت کنید، دومین سایت شما درجه اعتماد بیشتری نزد موتورهای جستجو خواهد داشت

   _

   برخی از مشتریان ما

   لوگوی پایگان سیل ایرانیان
   _

   نظریات مشتریان ما

   با سلام
   تيم سئو شركت وی ديجيتال ماركتينگ يكی از بهترين و پرتلاش ترين تيم هايی هست كه همواره همراه و پيشتبان مجموعه ماست و با پيگيری های مستمر و همكاری صميمانه، ياری رسان ما در رسالت بزرگ شركت پايگان سيل ايرانيان هستند. تيمي با اخلاق حرفه ای، صبور، كاردان و بسيار مسوليت پذير.
   خيلي خوشحاليم از اينكه در كنارمون هستيد.ت شكر ويژه مي‌كنم از جناب آقای مهندس رضايی كه خيلي عالي و بی‌نقص همراه ما هستند.
   با آرزوی موفقيت روزافزون و به اميد همكاری مستمر با شما.
   خانم حیدری- شرکت پایگان سیل ایرانیان
   خانم حیدری
   مدیر فروش - شرکت پایگان سیل ایرانیان