تبلیغات خارج از ایران

worldwide-compressor
_

آسان و هدفمند با کاربران خارجی ارتباط برقرار کنید

جذب کاربر خارجی و ایجاد بازارخارجی برای محصولات و خدمات، اصلاً به سختی گذشته نیست. با استفاده از یوتیوب، تبلیغات بنری شبکه نمایش گوگل، تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی و… تبلیغات شما دقیقاً به مخاطبان هدف نمایش داده می‌شود.

_

تبلیغات در یوتیوب

یوتیوب با روزانه بیش از 300میلیون بازدید‌کننده، دومین سایت پربازدید دنیاست. تبلیغات در این شبکه محبوب از طریق سیستم تبلیغاتی گوگل به‌صورت بنری و نمایش تیزر در ابتدا و بین ویدئو انجام می‌شود.
براساس اهداف تجاری شما و از طریق تبلیغات در گوگل می‌توانیم مخاطبان هدف را شناسایی و تبلیغ را به مخاطبان براساس جنسیت، رده سنی، موقعیت جغرافیایی و علاقه‌مندی در یوتیوب نمایش دهیم.

_

تبلیغات بنری در سایت‌های خارجی

نمایش یک بنر در سایت نیویورک تایمز یا آمازون و… فقط چند دقیقه طول می‌کشد. کارشناسان ما از طریق شبکه نمایش گوگل (Display Google) براساس میزان بودجه، هدف تجاری، مخاطبان، موقعیت جغرافیایی و… کمپین تبلیغات بنری شما را تنظیم و مدیریت می‌کنند.

اگر قصد برند اورنس دارید، تبلیغات بنری در سایت‌های خارجی یکی از بهترین گزینه‌هاست. با استفاده از قابلیت بازاریابی مجدد می‌توانید بنر تبلیغاتی خود را به کاربرانی که قبل‌تر از سایت شما بازدید کرده‌اند، نمایش دهید.

_

تبلیغات در فیس‌بوک و اینستاگرام

فیس‌بوک و سپس اینستاگرام محبوب‌ترین شبکه‌های اجتماعی در دنیا هستند. اگر قصد برند اورنس، جذب مستقیم کاربر، جذب بیمار خارجی، بازاریابی و صادرات محصول، جذب توریست و… را دارید، فیس‌بوک راهکارهای تبلیغاتی جذابی را به شما ارائه کرده است.

با تنظیم کمپین‌های تبلیغاتی می‌توانید فرم‌های تکمیل‌شده از اطلاعات کاربران دریافت کنید، ترافیک زیادی به سایت خود بیاورید، مستقیماً محصولات خود را بفروشید یا نصب فعال اپلیکیشن داشته باشید.

google-partner-compressor
بیشتر بخوانید

تسلط بر تبلیغات شبکه‌های اجتماعی

ما دوره‌های مدیریت کمپین‌های تبلیغاتی در فیس‌بوک و اینستاگرام را گذرانده‌ایم و رکورد بیش از 20.000 دلار تبلیغات کالا و خدمات ایرانی در اینستاگرام و فیس‌بوک در یک سال اخیر را داریم.

شفافیت در هزینه و عملکرد

ما به شما دسترسی کامل به پنل تبلیغات در گوگل را می‌دهیم تا دقیقاً از میزان پول و نحوه عملکرد تبلیغاتتان مطلع شوید. هیچ‌گاه یک عدد مشخص برای کلیک یا ویو در شبکه‌های اجتماعی ارائه نمی‌کنیم؛ چراکه هزینه کمپین شما براساس امتیاز دریافت‌شده توسط سیستم فیس‌بوک اعلام می‌شود. گزارش کامل و مصور عملکرد کمپین و فایل خروجی از فیس‌بوک را در اختیارتان قرار می‌دهیم.

_

چرا تبلیغات خارج از ایران با وی‌ دیجیتال مارکتینگ

پارتنر رسمی گوگل

ما پارتنر رسمی گوگل و مورد تأیید گوگل هستیم. کارشناسان ما مدارک لازم را از گوگل اخذ کرده‌اند. پس با اطمینان به شما می‌گوییم که می‌توانیم هزینه‌های هر کلیک را برای شما کاهش داده و بازخورد هر کلیک را برای شما افزایش دهیم.

بدون واسطه

ما بدون واسطه و به‌طور مستقیم ریال شما را به دلار تبدیل می‌کنیم؛ پس خبری از 5تا10درصد اختلاف ارزش واقعی دلار با آنچه شما به ما پرداخت می‌کنید، نیست.

آموزش‌های تبلیغات خارج از کشور

_

برخی از مشتریان ما

_

نظریات مشتریان ما

من از شروع کار شرکت وی دیجیتال مارکتینگ با این مجموعه تبلیغات گوگل انجام داده‌ام و از خدماتشان رضایت کامل دارم.
رضا مفید
رضا مفید
مدیرعامل چاپ آقا
راهنمایی‌های آقای وزیری و تیم وی دیجیتال مارکتینگ برای اجرای کمپین‌های من بسیار ارزشمند است.
محمدمهدی گرامی مقدم
کارشناس دیجیتال مارکتینگ شرکت توسعه فناوران فاخته
همیشه شک داشتم که گوگل ادودرز می‌تواند برای ما مفید باشد یا نه. خیلی نگران بودم که شرکت‌های واسطه دستمزدی گران‌تر از هزینه‌ واقعی از ما بگیرند و درست و دلسوزانه حواسشان به کمپین ما نباشد. اما بعد از خرید از اینجا، ابتدا خود آقای وزیری زنگ زد و به‌صورت رایگان بخش‌های اساسی ادوردز را توضیح داد و در پیداکردن کلمات کلیدی، بهینه‌سازی صفحه لندینگ، کاهش قیمت هر کلیک و مسائلی از این دست به ما کمک کرد؛ چون با دلار نیوزلند هم حساب می‌شد، تقریباً برایمان ارزان‌تر از بقیه جاها درآمد. اگر بخواهیم دوباره ادوردز کار کنیم، وی دیجیتال مارکتینگ اولین انتخاب ماست.
امیرحسین رضازاده
مؤسس گروشیا