تبلیغات خارج از ایران

آسان و هدفمند با کاربران خارجی ارتباط برقرار کنید

جذب کاربر خارجی و ایجاد بازارخارجی برای محصولات و خدمات، اصلاً به سختی گذشته نیست. با استفاده از یوتیوب، تبلیغات بنری شبکه نمایش گوگل، تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی و… تبلیغات شما دقیقاً به مخاطبان هدف نمایش داده می‌شود.

تبلیغات خارج از ایران
علامت پارتنر تبلیغات گوگل در ایران

تبلیغات خارج از ایران

آسان و هدفمند با کاربران خارجی ارتباط برقرار کنید

جذب کاربر خارجی و ایجاد بازارخارجی برای محصولات و خدمات، اصلاً به سختی گذشته نیست. با استفاده از یوتیوب، تبلیغات بنری شبکه نمایش گوگل، تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی و… تبلیغات شما دقیقاً به مخاطبان هدف نمایش داده می‌شود.

علامت پارتنر تبلیغات گوگل در ایران
تبلیغات خارج از ایران

تبلیغات در یوتیوب

یوتیوب با روزانه بیش از 300میلیون بازدید‌کننده، دومین سایت پربازدید دنیاست. تبلیغات در این شبکه محبوب از طریق سیستم تبلیغاتی گوگل به‌صورت بنری و نمایش تیزر در ابتدا و بین ویدئو انجام می‌شود.
براساس اهداف تجاری شما و از طریق تبلیغات در گوگل می‌توانیم مخاطبان هدف را شناسایی و تبلیغ را به مخاطبان براساس جنسیت، رده سنی، موقعیت جغرافیایی و علاقه‌مندی در یوتیوب نمایش دهیم.

تبلیغات بنری در سایت‌های خارجی

نمایش یک بنر در سایت نیویورک تایمز یا آمازون و… فقط چند دقیقه طول می‌کشد. کارشناسان ما از طریق شبکه نمایش گوگل (Display Google) براساس میزان بودجه، هدف تجاری، مخاطبان، موقعیت جغرافیایی و… کمپین تبلیغات بنری شما را تنظیم و مدیریت می‌کنند.

اگر قصد برند اورنس دارید، تبلیغات بنری در سایت‌های خارجی یکی از بهترین گزینه‌هاست. با استفاده از قابلیت بازاریابی مجدد می‌توانید بنر تبلیغاتی خود را به کاربرانی که قبل‌تر از سایت شما بازدید کرده‌اند، نمایش دهید.

تبلیغات در فیس‌بوک و اینستاگرام

فیس‌بوک و سپس اینستاگرام محبوب‌ترین شبکه‌های اجتماعی در دنیا هستند. اگر قصد برند اورنس، جذب مستقیم کاربر، جذب بیمار خارجی، بازاریابی و صادرات محصول، جذب توریست و… را دارید، فیس‌بوک راهکارهای تبلیغاتی جذابی را به شما ارائه کرده است.

با تنظیم کمپین‌های تبلیغاتی می‌توانید فرم‌های تکمیل‌شده از اطلاعات کاربران دریافت کنید، ترافیک زیادی به سایت خود بیاورید، مستقیماً محصولات خود را بفروشید یا نصب فعال اپلیکیشن داشته باشید.

چرا تبلیغات خارج از ایران با وی‌ دیجیتال مارکتینگ

پارتنر رسمی گوگل

ما پارتنر رسمی گوگل و مورد تأیید گوگل هستیم. کارشناسان ما مدارک لازم را از گوگل اخذ کرده‌اند. پس با اطمینان به شما می‌گوییم که می‌توانیم هزینه‌های هر کلیک را برای شما کاهش داده و بازخورد هر کلیک را برای شما افزایش دهیم.

بدون واسطه

ما بدون واسطه و به‌طور مستقیم ریال شما را به دلار تبدیل می‌کنیم؛ پس خبری از 5تا10درصد اختلاف ارزش واقعی دلار با آنچه شما به ما پرداخت می‌کنید، نیست.

در حال حاضر بسیاری از کسب‌وکارها به سمت جهانی شدن پیش می‌روند. با گسترش کسب‌وکارها در نقاط مختلف جهان تبلیغات هم از شکل محلی خود خارج شده و تبلیغات بین المللی اهمیت تازه‌ای پیدا کرده‌اند. اگر شما هم کسب‌وکاری دارید که در خارج از ایران فعال است و یا مخاطبان شما در آن سوی مرزها هستند، وقتش رسیده که به تبلیغات خارج از کشور فکر کنید. با این نوع تبلیغات می‌توانید به‌سرعت برند خود را به مشتریان معرفی کرده یا محصول خود را بفروشید. اما در نظر داشته باشید که انتخاب نوع تبلیغ و چگونگی انجام آن تأثیر بسیاری در نتیجه نهایی خواهد داشت.

اگر می‌خواهید بهترین نتیجه را از تبلیغات خود دریافت کنید، باید درباره موارد بسیاری تصمیم‌گیری‌های دقیقی داشته باشید. قبل از هر چیز باید تعیین کنید هدف شما از انجام تبلیغات بین المللی چیست؟ به طور کل دو نوع هدف برای هر تبلیغ وجود دارد. در حالت اول شما می‌خواهید ارتباط خود را با مشتری‌ها بیشتر کرده یا بهبود دهید. در حالت دوم می‌خواهید چیزی به مشتری خود بفروشید.

اگر در اهداف کلان کسب‌وکار خود قصد دارید تا مشتری را نسبت به برند، خدمات یا کالاهای خود، آگاه کنید تا در نهایت مشتری با ارزش‌های شما آشنا شده و از محصولات شما استفاده کند اهداف شما از نوع ارتباطی است. اما اگر می‌خواهید تبلیغی داشته باشید که مشتری را به خرید ترغیب کند و در نتیجه سهم بیشتری از بازار فروش را در دست داشته باشید، اهداف شما از جنس فروش هستند. 

تصمیم‌گیری در مورد بودجه و انتخاب رسانه

بعد از آنکه هدف شما از انجام تبلیغات بین المللی مشخص شد. باید در مورد بودجه‌ای که برای این کار اختصاص می‌دهید تصمیم بگیرید. تعیین یک بودجه مناسب برای تبلیغ، کار بسیار دشواری است. شما می‌توانید با یک بودجه مناسب تبلیغات بین المللی خود را آغاز کرده و بعد با توجه به نتیجه‌ای که می‌گیرید بودجه را بهینه‌تر کنید. کارشناسان ما در وی دیجیتال مارکتینگ آماده هستند تا شما را در این زمینه راهنمایی کنند.

اما به جز بودجه، شما باید در مورد نوع رسانه‌ای که قصد تبلیغ در آن را دارید هم تصمیم بگیرید. این موضوع تا حدی به اهداف و بودجه شما بستگی دارد. هر رسانه ویژگی‌ها و کارایی خاص خودش را دارد. شما باید رسانه‌ای را انتخاب کنید که بیشتر بازار هدف شما را در بر بگیرد. به‌علاوه رسانه منتخب شما باید از تأثیرگذاری خوبی برخوردار باشد و به‌نوعی باشد که هر مخاطب تا حد مناسبی در معرض تبلیغ قرار بگیرد.

انواع رسانه‌های موجود برای تبلیغ در خارج از کشور

به طور کل شما می‌توانید تبلیغات بین المللی خود را در شبکه‌های اجتماعی مختلف مانند فیس‌بوک، اینستاگرام، لینکدین و یوتیوب انجام دهید. همچنین این امکان برای شما وجود دارد که بنر تبلیغاتی خود را در وب‌سایت‌های مختلف منتشر کنید یا به صورت تبلیغات در سرچ گوگل نشان داده شوید.

تبلیغ در خارج از کشور با کمک لینکدین

یکی از شبکه‌های اجتماعی محبوب برای تبلیغات بین المللی لینکدین است. با توجه به این که لینکدین مهم‌ترین شبکه اجتماعی کسب‌وکار است، حرفه‌ای‌ترین مخاطبان شما در این شبکه فعال هستند. به همین دلیل فضای لینکدین برای تبلیغات B2B بسیار مناسب است. همچنین اگر می‌خواهید تبلیغ خود را به گوش تعداد زیادی مخاطب هدفمند بین المللی مانند متخصصان، کارجویان و مؤسسه‌های مختلف برسانید فضای لینکدین امکانات خوبی در اختیار شما قرار می‌دهد.

کارشناسان وی دیجیتال مارکتینگ تجربه و دانش بسیاری در مورد شبکه اجتماعی لینکدین دارند. به همین دلیل می‌توانند به شما کمک می‌کنند تا از بین ابزارهای تبلیغاتی مختلف موجود در این شبکه، مناسب‌ترین را انتخاب کرده و مخاطبان تبلیغ خود را به بیشترین دقت انتخاب کنید. برای تبلیغ در لینکدین می‌توانید از تبلیغات محتوایی، تبلیغات متنی، پیغام‌های تبلیغاتی یا تبلیغات پویا استفاده کنید.

تبلیغ در فیس‌بوک و اینستاگرام

در حال حاضر فیس‌بوک محبوب‌ترین شبکه اجتماعی در دنیا است. در نتیجه تعداد مخاطبان و تأثیرگذاری این شبکه اجتماعی بسیار زیاد است. فیس‌بوک به شما امکان هدف‌گذاری‌های دقیق را می‌دهد. در نتیجه تبلیغ شما با دقت زیادی به مخاطب مورد نظرتان می‌رسد. تبلیغات در فیس‌بوک انواع بسیار زیادی دارد و می‌تواند به صورت ویدئو، عکس، استوری، تبلیغات اسلایدی، تبلیغات از طریق بازی و تبلیغات پویا اجرا شود. 

اینستاگرام بعد از فیس‌بوک در جایگاه دوم شبکه‌های اجتماعی محبوب دنیا قرار دارد. هرچند در کشور ما به دلایلی مانند فیلتر بودن فیس‌بوک محبوبیت اینستاگرام بسیار بیشتر است. با تبلیغات در اینستاگرام شما این فرصت را خواهد داشت تا هم کاربران زیادی را به صفحه خود اضافه کنید و هم کسب‌وکار و خدمات خود را به افراد بیشتری معرفی کنید. برای کسب‌وکارهایی که در زمینه‌هایی مانند گردشگری، توریسم پزشکی یا صادرات محصول فعالیت می‌کنند و بیزینس‌هایی که می‌خواهند نظر کاربران خارجی را به خود جلب کنند این نوع تبلیغات بسیار مؤثر است.

تبلیغات بین المللی در یوتیوب

برای اینکه از میزان تأثیرگذاری یوتیوب آگاه شویم کافی است بدانیم کاربران یوتیوب در هر روز ۵ میلیارد ویدئو تماشا می‌کنند. در حقیقت یوتیوب بزرگ‌ترین و محبوب‌ترین شبکه اشتراک‌گذاری ویدئو در جهان است. شما می‌توانید با تعیین سن، جنسیت، سطح درآمد و علاقه‌مندی‌های جامعه هدف، یک تبلیغ هدفمند و دقیق را برنامه‌ریزی کنید.

در یوتیوب به طور کل سه نوع تبلیغ وجود دارد. نوع اول تبلیغاتی هستند که در ابتدا، وسط یا انتهای ویدئوها نمایش داده می‌شوند و کاربر می‌تواند بعد از پنج ثانیه آنها را رد یا به اصطلاح انگلیسی اسکیپ کند. نوع دوم تبلیغاتی هستند که غیر قابل رد کردن هستند. این تبلیغات بین ۷ تا ۱۵ ثانیه هستند و تنها زمانی که کاربر حداقل ۶ ثانیه از آنها را ببیند، بابتشان پول پرداخت می‌کنید. اما نوع سوم تبلیغات یوتیوب در محل‌های مخصوص تبلیغات سایت‌های عضو شبکه نمایش گوگل نشان داده می‌شوند.

تبلیغات بنری در سایت‌های خارجی

این تبلیغات به صورت بنر در سایت‌های معتبر خارجی نشان داده می‌شوند. می‌توانید این تبلیغات را بر حسب موقعیت جغرافیایی مثلاً برای تبلیغ در عراق یا تبلیغات در ترکیه تنظیم کنید. کارشناسان ما در وی دیجیتال مارکتینگ همچنین می‌توانند این نوع از تبلیغات بنری را با توجه به بودجه شما، هدف تجاری که دارید و مخاطبان مد نظر شما تنظیم کنند. این نوع تبلیغات ویژگی‌های خاصی دارد که باعث می‌شود برای کسانی که قصد برند اورنس دارند، بسیار مناسب باشد.

این نوع تبلیغ قابلیت بازاریابی مجدد دارد. یعنی شما می‌توانید تبلیغ را به کسانی نشان دهید که قبلاً از سایت شما بازدید کرده‌اند. این کار به این صورت انجام می‌شود که اطلاعات مخاطبانی که به سایت شما مراجعه می‌کنند ثبت می‌شود. سپس اگر کاربر به یکی از وب‌سایت‌های نمایش‌دهنده تبلیغات برود، هدف‌گیری شده و تبلیغات به او نمایش داده می‌شود. ما در وی دیجیتال مارکتینگ به شما کمک می‌کنیم که مخاطبان خود را به طور دقیق هدف‌گیری کنید.

تبلیغات در گوگل

برای کسانی که به دنبال تبلیغات کلیکی هستند، تبلیغات گوگل بهترین راه برای تبلیغات بین المللی است. با کمک تبلیغات گوگل شما می‌توانید سایت خود را با کلمات کلیدی منتخب خود به صفحه اول گوگل ببرید. بنابراین اگر صفحه فروش خدمات یا محصولاتی در سایت خود دارید که می‌خواهید در معرض دید مخاطبان قرار بگیرد، می‌توانید از این شیوه تبلیغاتی استفاده کنید. 

برای این کار قبل از هر چیز باید وب‌سایت خود را به بهترین شکل آماده کنید. سپس کلمات کلیدی مناسب برای تبلیغ را انتخاب کنید. نوشتن جملات حرفه‌ای و مناسب که بتواند انگیزه لازم برای کلیک کردن به مخاطب را بدهد از دیگر تکنیک‌هایی است که باید در این نوع تبلیغات مورد توجه قرار بگیرد. وی دیجیتال مارکتینگ پارتنر رسمی گوگل در ایران است. در نتیجه ما تبلیغات گوگل را با مناسب‌ترین قیمت برای شما انجام می‌دهیم و به شما کمک می‌کنیم تا بهترین نتیجه را دریافت کنید.

بررسی تبلیغات انجام شده

بعد از آنکه شما تبلیغات بین المللی خود را انجام دادید بهتر است نتایج به دست آمده را به‌دقت بررسی کنید. ارزیابی نتایج تبلیغات خارج از کشور به شما کمک می‌کند تا میزان تأثیرگذاری تبلیغات را بسنجید و برای آینده تصمیم‌گیری کنید. هرچند ارزیابی کردن تبلیغات بین المللی به نسبت تبلیغات داخلی سخت‌تر است. زیرا ارتباط با خارج از کشور محدودیت بیشتری دارد و مسافت زیادی که بین بازار داخلی و بازار خارجی وجود دارد، کار تحلیل را سخت می‌کند.

اما به هر صورت آزمون‌ها و روش‌هایی وجود دارد که به کمک آنها می‌توانید نتایج کمپین‌های تبلیغاتی را از نظر میزان آگاهی‌رسانی به مخاطب، افزایش سطح ارتباطات و تغییرات میزان فروش بررسی کنید و به نتایج قابل توجهی برسید.  

چرا وی دیجیتال مارکتینگ را برای تبلیغات بین المللی انتخاب کنیم؟

با توجه به پیچیدگی‌ها و چالش‌های فراوانی که در مسیر تبلیغات خارج از کشور وجود دارد، کسب و کارها از آژانس‌های تبلیغاتی برای این کار کمک می‌گیرند. انتخاب آژانس تبلیغاتی مناسب، در کسب نتیجه مطلوب تأثیر بسزایی دارد. وی دیجیتال مارکتینگ ویژگی‌هایی دارد که باعث می‌شود بهترین انتخاب برای تبلیغات بین المللی باشد:

  • ما پارتنر رسمی گوگل هستیم. این یعنی کارشناسان ما مدارک رسمی خود را از گوگل دریافت کرده‌اند و می‌توانند بهترین بازخورد را با کمترین هزینه برای شما به ارمغان بیاورند.
  • کارشناسان ما همیشه برای مشورت و راهنمایی شما آماده هستند. اگر برای تصمیم‌گیری در مسیر تبلیغات شک دارید می‌توانید با ما تماس بگیرید.
  • برای تبدیل ریال به دلار در وی دیجیتال مارکتینگ واسطه‌ای وجود ندارد. پس لازم نیست پول اضافه‌ای برای تبدیل به دلار پرداخت کنید.
  • کارشناسان ما در حوزه شبکه‌های اجتماعی متخصص هستند و با تجربه بالا و گذراندن دوره‌های تخصصی در یک سال اخیر بیش از ۲۰٫۰۰۰ دلار تبلیغات کالا و خدمات ایرانی در اینستاگرام و فیس‌بوک را برنامه‌ریزی و اجرا کرده‌اند.

شفافیت رکن اصلی فعالیت ما در وی دیجیتال مارکتینگ است. در تمام طول کمپین تبلیغات بین المللی شما به پنل خود دسترسی کامل خواهید داشت و در جریان دقیق روند کار قرار خواهید گرفت. به‌علاوه در انتهای کمپین گزارش کاملی از عملکرد کمپین در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

تبلیغات خارج از ایران

پاسخ به پرسش های پرتکرار

تبلیغ خارج از ایران به‌معنی معرفی کالا و خدمات ایرانی به بازار هدف خارج از مرزهای ایران است.

تبلیغ خارج از ایران می‌تواند در سوشیال مدیاهای مختلف مانند فیس‌بوک، اینستاگرام، لینکدین و در وب‌سایت‌های مختلف به‌صورت بنری و در یوتیوب به‌صورت تبلیغات سرچ گوگل نشان داده شود.

در اکثر کشورهای دنیا فیس‌بوک محبوب‌ترین سوشیال مدیا محسوب می‌شود. در ایران به‌خاطر فیلتربودن فیس‌بوک، اینستاگرام قدرت بیشتری گرفته است. لینکدین هم سوشیال مدیای مناسبی برای تبلیغات شرکت‌هاست.

خیر، هیچ‌کس حتی خود فیس‌بوک از میزان دقیق هزینه‌ها اطلاع ندارد. البته در انتهای گزارش نهایی و بعد از چک‌کردن بازخورد تبلیغ، میزان و نحوه هزینه بودجه شما بابت تبلیغات در اینستاگرام اعلام می‌شود.

شما می‌توانید با قراردادن یک کد در صفحات مختلف سایت، فردی که یکی از صفحات شما را بازدید کرده، هدف نمایش تبلیغات خود قرار دهید. این تبلیغ‌ها به فرد مدنظر در یوتیوب، ایمیل، وب‌سایت‌های مختلف یا حتی سوشیال مدیا نشان داده می‌شود. البته کدهای تبلیغات در سوشیال مدیا با کدهای نت‌ورک‌های مربوط به گوگل متفاوت هستند.

 

برای وب‌سایت‌های شرکتی، به ازای هر 1 سال، مبلغ 200هزار تومان به مبلغ تعرفه طراحی سایت اضافه می‌شود.

نیاز به مشاوره دارید؟ ما با شما تماس می گیریم

مشتریان وی دیجیتال مارکتینگ