آسان و هدفمند با کاربران خارجی ارتباط برقرار کنید
_

آسان و هدفمند با کاربران خارجی ارتباط برقرار کنید

جذب کاربر خارجی و ایجاد بازارخارجی برای محصولات و خدمات، اصلاً به سختی گذشته نیست. با استفاده از یوتیوب، تبلیغات بنری شبکه نمایش گوگل، تبلیغات در شبکه‌های اجتماعی و… تبلیغات شما دقیقاً به مخاطبان هدف نمایش داده می‌شود.

_

تبلیغات در یوتیوب

یوتیوب با روزانه بیش از 300میلیون بازدید‌کننده، دومین سایت پربازدید دنیاست. تبلیغات در این شبکه محبوب از طریق سیستم تبلیغاتی گوگل به‌صورت بنری و نمایش تیزر در ابتدا و بین ویدئو انجام می‌شود.
براساس اهداف تجاری شما و از طریق تبلیغات در گوگل می‌توانیم مخاطبان هدف را شناسایی و تبلیغ را به مخاطبان براساس جنسیت، رده سنی، موقعیت جغرافیایی و علاقه‌مندی در یوتیوب نمایش دهیم.

تبلیغات در یوتیوب
_

تبلیغات بنری در سایت‌های خارجی

نمایش یک بنر در سایت نیویورک تایمز یا آمازون و… فقط چند دقیقه طول می‌کشد. کارشناسان ما از طریق شبکه نمایش گوگل (Display Google) براساس میزان بودجه، هدف تجاری، مخاطبان، موقعیت جغرافیایی و… کمپین تبلیغات بنری شما را تنظیم و مدیریت می‌کنند.

اگر قصد برند اورنس دارید، تبلیغات بنری در سایت‌های خارجی یکی از بهترین گزینه‌هاست. با استفاده از قابلیت بازاریابی مجدد می‌توانید بنر تبلیغاتی خود را به کاربرانی که قبل‌تر از سایت شما بازدید کرده‌اند، نمایش دهید.

_

تبلیغات در فیس‌بوک و اینستاگرام

فیس‌بوک و سپس اینستاگرام محبوب‌ترین شبکه‌های اجتماعی در دنیا هستند. اگر قصد برند اورنس، جذب مستقیم کاربر، جذب بیمار خارجی، بازاریابی و صادرات محصول، جذب توریست و… را دارید، فیس‌بوک راهکارهای تبلیغاتی جذابی را به شما ارائه کرده است.

با تنظیم کمپین‌های تبلیغاتی می‌توانید فرم‌های تکمیل‌شده از اطلاعات کاربران دریافت کنید، ترافیک زیادی به سایت خود بیاورید، مستقیماً محصولات خود را بفروشید یا نصب فعال اپلیکیشن داشته باشید.

تبلیغات در فیس‌بوک و اینستاگرام
بیشتر بخوانید

تسلط بر تبلیغات شبکه‌های اجتماعی

ما دوره‌های مدیریت کمپین‌های تبلیغاتی در فیس‌بوک و اینستاگرام را گذرانده‌ایم و رکورد بیش از 20.000 دلار تبلیغات کالا و خدمات ایرانی در اینستاگرام و فیس‌بوک در یک سال اخیر را داریم.

شفافیت در هزینه و عملکرد

ما به شما دسترسی کامل به پنل تبلیغات در گوگل را می‌دهیم تا دقیقاً از میزان پول و نحوه عملکرد تبلیغاتتان مطلع شوید. هیچ‌گاه یک عدد مشخص برای کلیک یا ویو در شبکه‌های اجتماعی ارائه نمی‌کنیم؛ چراکه هزینه کمپین شما براساس امتیاز دریافت‌شده توسط سیستم فیس‌بوک اعلام می‌شود. گزارش کامل و مصور عملکرد کمپین و فایل خروجی از فیس‌بوک را در اختیارتان قرار می‌دهیم.

_

چرا تبلیغات خارج از ایران با وی‌ دیجیتال مارکتینگ

پارتنر رسمی گوگل

ما پارتنر رسمی گوگل و مورد تأیید گوگل هستیم. کارشناسان ما مدارک لازم را از گوگل اخذ کرده‌اند. پس با اطمینان به شما می‌گوییم که می‌توانیم هزینه‌های هر کلیک را برای شما کاهش داده و بازخورد هر کلیک را برای شما افزایش دهیم.

بدون واسطه

ما بدون واسطه و به‌طور مستقیم ریال شما را به دلار تبدیل می‌کنیم؛ پس خبری از 5تا10درصد اختلاف ارزش واقعی دلار با آنچه شما به ما پرداخت می‌کنید، نیست.

آموزش‌های تبلیغات خارج از کشور

_

برخی از مشتریان ما

_

نظریات مشتریان ما

من از شروع کار شرکت وی دیجیتال مارکتینگ با این مجموعه تبلیغات گوگل انجام داده‌ام و از خدماتشان رضایت کامل دارم.
رضا مفید
رضا مفید
مدیرعامل چاپ آقا
راهنمایی‌های آقای وزیری و تیم وی دیجیتال مارکتینگ برای اجرای کمپین‌های من بسیار ارزشمند است.
مشتری تبلیغ گوگل - 2
محمدمهدی گرامی مقدم
کارشناس دیجیتال مارکتینگ شرکت توسعه فناوران فاخته
همیشه شک داشتم که گوگل ادودرز می‌تواند برای ما مفید باشد یا نه. خیلی نگران بودم که شرکت‌های واسطه دستمزدی گران‌تر از هزینه‌ واقعی از ما بگیرند و درست و دلسوزانه حواسشان به کمپین ما نباشد. اما بعد از خرید از اینجا، ابتدا خود آقای وزیری زنگ زد و به‌صورت رایگان بخش‌های اساسی ادوردز را توضیح داد و در پیداکردن کلمات کلیدی، بهینه‌سازی صفحه لندینگ، کاهش قیمت هر کلیک و مسائلی از این دست به ما کمک کرد؛ چون با دلار نیوزلند هم حساب می‌شد، تقریباً برایمان ارزان‌تر از بقیه جاها درآمد. اگر بخواهیم دوباره ادوردز کار کنیم، وی دیجیتال مارکتینگ اولین انتخاب ماست.
مشتری تبلیغات گوگل
امیرحسین رضازاده
مؤسس گروشیا

سوالات متداول تبلیغات خارج از ایران

برای ثبت سفارش و یا درخواست مشاوره از طریق فرم‌های زیر اقدام فرمایید و یا اگر مایل هستید از طریق شماره‌های تماس مندرج با ما در ارتباط باشید.

مشاوره رایگان

  اطلاعات تماسثبت سفارش

   آیا تبلیغات دیجیتال برای خارج از ایران امکان دارد؟

   بله

   تبلیغ خارج از ایران یعنی چه؟

   تبلیغ خارج از ایران به‌معنی معرفی کالا و خدمات ایرانی به بازار هدف خارج از مرزهای ایران است.

   تبلیغ خارج از ایران در چه مدیاهایی نشان داده می‌شود؟

   تبلیغ خارج از ایران می‌تواند در سوشیال مدیاهای مختلف مانند فیس‌بوک، اینستاگرام، لینکدین و در وب‌سایت‌های مختلف به‌صورت بنری و در یوتیوب به‌صورت تبلیغات سرچ گوگل نشان داده شود.

   کدام سوشیال مدیا در خارج از ایران محبوبیت بیشتری دارد؟

   در اکثر کشورهای دنیا فیس‌بوک محبوب‌ترین سوشیال مدیا محسوب می‌شود. در ایران به‌خاطر فیلتربودن فیس‌بوک، اینستاگرام قدرت بیشتری گرفته است. لینکدین هم سوشیال مدیای مناسبی برای تبلیغات شرکت‌هاست.

   تبلیغات در فیس‌بوک و اینستاگرام با چه اندازه‌ای از هدفمندی می‌تواند انجام شود؟

   خیر، هیچ‌کس حتی خود فیس‌بوک از میزان دقیق هزینه‌ها اطلاع ندارد. البته در انتهای گزارش نهایی و بعد از چک‌کردن بازخورد تبلیغ، میزان و نحوه هزینه بودجه شما بابت تبلیغات در اینستاگرام اعلام می‌شود.

   تبلیغات در یوتیوب چگونه انجام می‌شود؟

   تبلیغات در یوتیوب، هم می‌تواند مابین پخش ویدئوهایی که به موضوع کار ما مربوط است پخش شود، هم قبل از شروع ویدئو. شما می‌توانید انتخاب کنید که تبلیغ شما در ویدئوهای پیشنهادی یا سمت راست صفحه یوتیوب نشان داده شود. این تبلیغ‌ها در پنل گوگل ست می‌شوند.

   حتما مطالعه کنید

   آیا می‌توان کالا و خدمات ایرانی را با تبلیغات بنری خارج از ایران معرفی کرد؟

   بله، شما می‌توانید با دقت خاصی موضوع سایت‌هایی که دوست دارید تبلیغ شما در آن‌ها به نمایش گذاشته شود انتخاب کنید. شما حتی می‌توانید انتخاب کنید چه کسی تبلیغ شما را ببیند یا افرادی که یک بار وارد سیات شما شده‌اند دنبال کرده و به‌اصطلاح ری مارکتینگ کنید.

   چگونه تبلیغات یک کمپانی در وب‌سایت‌های مختلف من را دنبال می‌کند؟

   شما می‌توانید با قراردادن یک کد در صفحات مختلف سایت، فردی که یکی از صفحات شما را بازدید کرده، هدف نمایش تبلیغات خود قرار دهید. این تبلیغ‌ها به فرد مدنظر در یوتیوب، ایمیل، وب‌سایت‌های مختلف یا حتی سوشیال مدیا نشان داده می‌شود. البته کدهای تبلیغات در سوشیال مدیا با کدهای نت‌ورک‌های مربوط به گوگل متفاوت هستند.