_

تولید محتوا را با ما تجربه کنید.

موفقیت در دیجیتال مارکتینگ  بدون داشتن محتوایی جذاب و هدفمند غیر ممکن است. اگر هزینۀ زیادی برای تولید محتوا می‌پردازید، اما هیچ استراتژی و برنامه‌ای برای سئوی سایت، ارتباط و جذب مخاطب هدف و توزیع صحیح محتوا نداشته باشید، تلاش‌های شما همچنان بی‌نتیجه خواهد ماند. ما درکنارتان هستیم تا محتواهای تصویری و متنی جذاب برای صفحات اجتماعی، سایت و کمپین‌های شما تولید کنیم.

تعرفه تولید محتوا – پکیج

3.700.000 تومان
طلایی
 • 800 تا 1200 کلمه
 • 16 مطلب (تالیف یا  ترجمه)
 • رعایت اصول سئو محتوا
 • رعایت اصول نگارش و کپی رایتینگ
 • ویراستاری تخصصی
 • بازنگری تا رضایت مشتری
 • ارائه 2 تصویر داخل متن
 • بهینه سازی مطالب برای تلگرام
 • 1 رپورتاژ – آگهی
 • ارائه گزارش تحلیلی از محتوا
 • مشاوره تلفنی رایگان
 • پشتیبانی
3.200.000 تومان
نقره ای
 • 800 تا 1200 کلمه
 • 12 مطلب (تالیف یا ترجمه)
 • رعایت اصول سئو محتوا
 • رعایت اصول نگارش و کپی رایتینگ
 • ویراستاری تخصصی
 • بازنگری تا رضایت مشتری
 • ارائه 2 تصویر داخل متن
 • بهینه سازی مطالب برای تلگرام
 • ارائه گزارش تحلیلی از محتوا
 • مشاوره تلفنی رایگان
 • پشتیبانی
1.800.000 تومان 
برنزی
 • 800 تا 1200 کلمه
 • 8 مطلب (تالیف یا ترجمه)
 • رعایت اصول سئو محتوا
 • رعایت اصول نگارش و کپی رایتینگ
 • ویراستاری تخصصی
 • بازنگری تا رضایت مشتری
 • ارائه 2 تصویر داخل متن
 • مشاوره تلفنی رایگان
 • پشتیبانی
_

هوشمندانه عمل کنید

نمی‌خواهیم شما را مایوس کنیم اما باید قبول کنیم که بازاریابی محتوایی و تولید محتوا باید براساس یک برنامه هدفمند صورت گیرد. ممکن است بگویید من تنها به فکر بالا آوردن سایت در نتایج موتورهای جستجو هستم و فرصت و هزینۀ کافی برای تعیین استراتژی تولید محتوا ندارم.صادقانه به شما می‌گوییم که قریب به 95% از کسب‌وکارهایی که با این تفکر وارد حوزه بازاریابی محتوایی شده‌اند نه تنها نتایج پایدار و مناسبی از داشتن سایت و برنامه سئو نگرفته‌اند که کاربران را از خود بیزار کرده‌ و سرمایه زیادی از دست داده‌اند.

اما اگر به قدرت محتوا و بازاریابی محتوایی اعتقاد دارید ما می‌توانیم خدمات زیر را به شما در قالب یک پکیج کامل با تخفیف و یا بصورت موردی ارائه کنیم.

محتوای جذاب تولید کنید 

واحد تولید محتوای وی‌ دیجیتال مارکتینگ انواع محتوا را براساس استراتژی بازاریابی محتوایی در قالب پکیج‌ یا به‌صورت موردی انجام می‌دهد.

نکته مهم: ما از دغدغۀ شما برای انتخاب کارشناس تولید محتوا یا نحوه مدیریت برنامه تولید محتوا مطلع هستیم. بسیاری از صاحبان کسب‌وکار نگران آن هستند که با برون‌سپاری بخش تولید محتوا، اسرار سازمانشان از بین برود یا به دلیل نبود نظارت مستقیم بر کار کارشناس تولید محتوا، پروژه به‌خوبی انجام نشود. احتمال می‌دهیم که در گذشته با استخدام یک کارشناس تولید محتوا یا استفاده از فریلنسرهای حوزه تولید محتوا انرژی زیادی (پول و زمان) صرف کرده‌اید و به نتیجه دلخواه نرسیده‌اید. اما ما پیشنهاد بهتری برای شما داریم.

_

مراحل تولید محتوا

گام اول: تعیین استراتژی بازاریابی محتوایی

پیش از شروع تولید محتوا و حضور در شبکه‌های اجتماعی، ما کسب‌وکار شما را به‌خوبی بررسی می‌کنیم. در پروسۀ تدوین استراتژی بازاریابی محتوایی اهداف، وضعیت فعلی کسب‌وکار (شرکت، مشتریان فعلی، تلاش‌های قبلی در حوزه بازاریابی، سایت و داده‌های موجود)، کلمات کلیدی هدف، رقبا و پرسونای مشتری را مشخص می‌کنیم. براساس استراتژی تدوین‌شده، برنامۀ عملیاتی تولید محتوا (تقویم محتوا)، انتخاب شبکه اجتماعی مطلوب و شیوه‌های توزیع محتوا را تهیه می‌کنیم.

گام دوم: تولید محتوا

تولید محتوا براساس استراتژی بازاریابی محتوایی آغاز می‌شود. تلقی بسیاری از افراد از تولید محتوا صرفاً محتوای متنی یا کپی‌رایتینگ است. اگرچه محتوای متنی از بخش‌های اساسی تولید محتواست، تولید محتوا می‌تواند شامل تولید محتوای متنی و کپی‌رایتینگ، عکاسی، ساخت ویدئو و تیزر، تولید انیمیشن و گرافیک متحرک، طراحی گرافیک و طراحی اینفوگرافیک باشد.

_

اگر به انیمیشن و موشن‌گرافیک نیاز دارید، ما برای ساخت آن به شما کمک می‌کنیم

استفاده از انیمیشن‌های تبلیغاتی راهی مؤثر در بازاریابی دیجیتالی است. ما در ساخت انیمیشن فقط به معرفی محصولات یا خدمات شما فکر نمی‌کنیم، بلکه تلاش می‌کنیم که با ایجاد سناریویی خلاقانه و ساخت موشن‌گرافیکی‌ جذاب، کاربران را به شما نزدیک و علاقه‌مند کنیم.

_

چرا به انیمیشن و موشن‌گرافیک نیاز دارید؟

پیام شما به شکلی مختصر و جذاب به مخاطب منتقل می‌شود.

از میان صدها پیامی که در هفته اخیر دریافت کرده‌اید، کدام‌یک برای شما جذاب‌تر بوده است؟ به احتمال زیاد ویدئوها و انیمیشن‌ها در صدر پیام‌های جذاب هستند. در دنیای رنگارنگ پیام‌ها و شعارها، برندی برای برای مخاطبان جذاب است که بتواند در کوتاه‌ترین زمان، ذهن آن‌ها را از موضوعی آگاه یا با آن درگیر کند.

برند شما به‌یاد‌ماندنی می‌شود.

انیمشین خوش‌ساختی که بتواند در ضمن معرفی شما، پیامی دلنشین و جذاب را به مخاطب منتقل کند، همیشه به‌یادماندنی می‌شود. اگر قصد تولید انیمیشن آموزشی، تبلیغاتی و… را دارید، ما برای به‌خاطرسپاری مخاطب از بهترین سناریوها استفاده می‌کنیم.

_

خدمات موشن گرافیک و انیمیشن

 • تأیید مشتری برای شروع ساخت موشن‌گرافیک
 • طراحی شخصیت، مکان، گرافیک و متحرک‌سازی
 • ترکیب صدای گوینده و زیرصدا با گرافیک تیزر
 • دریافت نظر و سلیقه مشتری برای ایده‌پردازی(بررسی سایت و شبکه‌های اجتماعی)
 • تولید داستان (استوری برد)
 • ضبط صدای گوینده (نریشن)

سوالات متداول تولید محتوا

برای ثبت سفارش و یا درخواست مشاوره از طریق فرم‌های زیر اقدام فرمایید و یا اگر مایل هستید از طریق شماره‌های تماس مندرج با ما در ارتباط باشید.

مشاوره رایگان

  اطلاعات تماسثبت سفارش

   حداقل کیفیت ویدیو برای تبلیغ اینستاگرام چقدر باید باشد؟

   حداقل کیفیت ویدئوی تبلیغاتی باید 500pixel باشد.

   آیا شرکت‌هایی که خدمات تبلیغات در اینستاگرام را در کشور ایران انجام می‌دهند، باید ازطرف اینستاگرام نمایندگی داشته باشند؟

   خیر، برای این کار نیازی به دریافت نمایندگی نیست. درواقع هیچ شرکتی در ایران نمی‌تواند نماینده رسمی اینستاگرام باشد. هرچند متأسفانه گاهی مشاهده می‌شود که شرکت‌ها خود را نماینده رسمی اینستاگرام معرفی می‌کنند.

   چرا این‌گونه تبلیغات برای ما نمایش داده نمی‌شود و کجا باید آن‌ها را دید؟

   درواقع نمایش تبلیغات در اینستاگرام برای همان جامعه هدف که تنظیم شده، نمایش داده می‌شود. اگر تابه‌حال برای شما نمایش داده نشده، به این دلیل است که شما تا‌به‌حال جزء جامعه هدف هیچ کمپینی نبوده‌اید و یا جزء دیتابیس شماره تلفن‌های وی دیجیتال مارکتینگ قرار نداشته‌اید.

   دقت در نمایش به جامعه هدف دقیقاً چند درصد است؟

   به نوع انتخاب جامعه هدف بستگی دارد. اگر جامعه هدف در ایران باشد، به دلیل تحریم‌ها دقت جغرافیایی پایین‌تر خواهد بود؛ ولی در کشورهای دیگر با دقت بیشتری صورت می‌گیرد. مثلاً درخصوص جنسیت و سن افراد یا کد شهرستان‌ها می‌توان گفت میزان دقت بیش از 90درصد خواهد بود. ولی درخصوص مثلاً شماره مناطق تهران ممکن است با‌توجه‌به نقل مکان افراد، این دقت از درصد کمتری برای نمایش تبلیغات در اینستاگرام برخوردار باشد.

   آیا تبلیغ محصولات و خدمات با افزایش فالوور ارتباط دارد؟

   خیر، درواقع هدف از تبلیغ در اینستاگرام افزایش فالوئر و لایک نیست. اما گاهی مشاهده می‌شود که به دلیل کیفیت خوب تبلیغ و جذابیت محتوای آن، افراد جامعه هدف اقدام به دنبال‌کردن و پسندیدن صفحه مربوط می‌کنند.

   آیا امتیاز کمپین با کیفیت عکس و نوع فونت و کپشن مربوطه به تبلیغ ارتباط دارد؟

   بله، در اصل کیفیت عکس محتوای کمپین تبلیغات در اینستاگرام و همچنین نوع متن و کپشن باعث امتیازگرفتن از فیس‌بوک می‌شود؛‌ زیرا هریک از این موارد کمک می‌کند تا تبلیغ برای کاربران هدف جذابیت بیشتری داشته باشد و اصطلاحاً دچار بازخورد منفی نشوند و به‌راحتی از تبلیغ شما عبور نکنند؛ درنتیجه ممکن است کاربران تبلیغ شما را دیده و مثلاً روی آن کلیک کنند که اصطلاحاً به آن بازخورد مثبت گفته می‌شود.

   آیا برای تبلیغات در اینستاگرام باید حتماً نام کاربری و رمز صفحه اینستاگرام و فیس‌بوک را به شرکت تحویل داد؟

   خیر، کافیست URL پیج بیزینسی فیس بوک را برای کارشناسان ما ارسال کرده تا روی فیسبوک شما درخواست ادمین تبلیغات فرستاده و تبلیغ را استارت بزنند.

   ادمین تبلیغات فقط به قیمت پروموشن و پرداختی دسترسی داشته نه اطلاعات شخصی  شما!

   آیا می‌توان مخاطبان پیج‌های رقیبان و همکاران خود را تارگت تبلیغات خود در اینستاگرام قرار داد؟

   خیر، تنها در صورتی می‌توان مخاطبان پیج‌های رقبا و همکاران را هدف قرار داد که دسترسی کامل به آن پیج‌ها برای شما میسر باشد؛‌ اما ظاهراً این امر ممکن نیست.

   در صورت نیاز می‌توان تبلیغ را به دیتابیس پیشنهادی خودمان نمایش داد؟

   بله، در صورت لزوم اگر کارفرما به‌صورت پیش‌فرض تعداد درخور توجهی از شماره تماس‌های مشتریان یا همکاران خود را داشته باشد، آن را در اختیار ما می‌گذارد تا در داشبورد فیس‌بوک علاوه بر تنظیمات معمول، همان دیتابیس را برای کمپین تبلیغاتی ایشان بارگذاری کنیم. ضمناً باید توجه کرد که دیتابیس مدنظر باید حداقل 100هزار شماره تلفن داشته باشد؛ زیرا کمتر از آن قابل تنظیم نخواهد بود.

   آیا هزینه تبلیغات در استوری با هزینه تبلیغات در پست معمولی تفاوت دارد؟

   خیر، هزینه تبلیغات در پست و استوری به یک میزان و طبق فهرست قیمت‌های موجود است. گفتنی است که تمامی قیمت‌های موجود در سایت کاملاً حدودی بوده و درنهایت به رتبه کیفی و جذابیت تبلیغات شما بستگی دارد.

   آیا تضمینی برای فروش محصولات و خدمات از طریق ایجاد کمپین اسپانسر اینستاگرام وجود دارد؟

   در واقع کمپین اسپانسر اینستاگرام یک مدل هدفمند تبلیغ محصولات و خدمات می باشد که توسط ما برای جامعه هدف مورد نظر با بیشترین دقت ارسال می شود و شرکت وی دیجی مارکتینگ تضمینی بابت فروش نمیتواند بدهد. هرچند تمام ابزارها و ایده های کاربردی برای موفقیت کمپین توسط کارشناسان ما لحاظ می گردد.

   آیا می‌توان قبل از شروع تبلیغ از میزان هزینه هر کلیک دقیقاً اطلاع داشت؟

   خیر، هیچ‌کس حتی خود فیس‌بوک از میزان دقیق هزینه‌ها اطلاع ندارد. البته در انتهای گزارش نهایی و بعد از چک‌کردن بازخورد تبلیغ، میزان و نحوه هزینه بودجه شما بابت تبلیغات در اینستاگرام اعلام می‌شود.

   آیا برای تبلیغات در اینستاگرام، داشتن وب‌سایت الزامی است و اینکه داشتن وب‌سایت چه تأثیری دارد؟

   خیر، داشتن وب‌سایت جزو ملزومات کمپین اسپانسرینگ نیست. اما باید به این نکته اشاره کرد که داشتن وب‌سایت و مخصوصاً صفحه فرود مناسب موجب هدایت صحیح کاربران و مشتریان از طریق قیف فروش خواهد شد.

   تعداد کاراکترهای متن کپشن تبلیغاتی باید چقدر باشد؟

   حداکثر تعداد کاراکتر برای متن تبلیغاتی کپشن باید حداکثر 2000 کاراکتر باشد

   بعد از سفارش کمپین و تکمیل اطلاعات معمولا چه مدت زمانی طول میکشد تا کمپین تبلیغاتی ما در اینستاگرام استارت شود؟

   معمولا بعد از تکمیل اطلاعات و پرداخت وجه حدود 24 تا 48 ساعت زمان لازم است تا کمپین ساخته و مورد تایید فیسبوک قرار بگیرد.

   سوال: مدت زمان نمایش هر کمپین تبلیغاتی چقدر باید باشد؟

   جواب: مدت زمان یک کمپین تبلیغات در اینستاگرام را خود شما تعیین می‌کنید. با‌توجه‌به نوع کسب‌و‌کار و هدف‌گذاری کمپین می‌توان مثلاً مدت کمپین را برای دو روز یا دو هفته تنظیم کرد.

   سوال: آیا می‌توان در مدت زمان راه‌اندازی و اجرای کمپین تبلیغاتی اینستاگرام، محتوای تصویری و کپشن را تغییر داد؟

   جواب: بله، در طول فعالیت و نمایش کمپین می‌توان در صورت لزوم محتوای آن را در هر زمانی تغییر داد. البته به دلیل رعایت اصول تبلیغات و ثبات تبلیغ، این کار توصیه نمی‌شود.

   سوال: آیا تضمینی برای موفقیت یک کمپین تبلیغات در اینستاگرام وجود دارد؟

   سوال: برای پاسخ به این پرسش باید مواردی را عنوان کرد. درواقع با تنظیم دقیق جامعه هدف و استفاده صحیح از ابزارهای تبلیغاتی موجود در داشبورد فیس‌بوک، تبلیغات شما به‌صورت هدفمند و کاربردی نمایش داده می‌شود. دلیل این موضوع هم گزارش نهایی کمپین تبلیغات در اینستاگرام است که در اختیار شما قرار خواهد گرفت. اما باید یادآور شد که بهتر است برای نتیجه‌گیری بهتر، تمام پیش‌بینی‌های مدنظر صورت گیرد. داشتن پشتیبانی قدرتمند محصولات و خدمات، ساخت لندینگ پیج مناسب، طراحی اصول محتوای کمپین و… همگی در نتیجه کار شما و کمپین شما تأثیرگذارند. البته تمام این امور را کارشناسان ما در شرکت وی دیجیتال مارکتینگ انجام می‌دهند.