تبلیغات بنری
_

تبلیغات دیسپلی یا نمایشی گوگل

کجا نمایش داده می شود؟

با گذر زمان شاهد پیشرفت چشمگیر  تبلیغات گوگل ادوردز هستیم، همراه با این پیشرفت انواع تبلیغات و کمپینهای تبلیغاتی در حال تغییر هستند. تبلیغات بنری معمولا در صفحاتی که با گوگل قرارداد تبلیغاتی بسته اند نمایش داده می شود. یکی از تغییرات نوین در این عرصه، تبلیغات بنری ریسپانسیو یا Responsive display ads با استفاده از کمپینهای نمایشی هوشمند است. تبلیغات بنری هوشمند گوگل می‌توانند میزان دسترسی و بازدید شما را افزایش دهند، بدین ترتیب دیگر نیازی به تولید نسخه‌های مختلف از تبلیغ خود ندارید و درنتیجه صرفه‌جویی در زمان از دستاوردهای آن خواهد بود.

تبلیغ دیسپلی
1000 نمایش

حدود 1.8 دلار نیوزلند

_

بازاریابی در سایت های خارجی

تبلیغات هوشمند

 • اگر بدنبال بازاریابی تأثیرگذار هستید که باعث شود در تمامی انواع نمایشی به خوبی تبلیغ شما توسط بازدیدکنندگان دیده شود، بهتر است حتما به بارگذاری تبلیغ بنری هوشمند در تبلیغات گوگل توجه بیشتری کنید. این نوع تبلیغات اجازه می‌دهد تا داده‌های مختلفی را در تبلیغ خود بارگذاری کنید و از طرفی کنترل بیشتری روی تبلیغ خود داشته باشید.
 • کمپینهای بازاریابی پویا در واقع براساس محتوای شخصی شما، مشتریان را از تبلیغی که در خوراک وب یا feed کمپین خود اتچ کرده‌اید به سوی خود جذب می‌کنند. تبلیغات بنری ریسپانسو استانداردهای جدیدی را برای کمپینهای تبلیغاتی پویا تعریف می‌کند. گوگل در ابتدا تبلیغات معمولی را بعنوان استاندارد خود درنظر گرفته بود.
 • تبلیغات بنری هوشمند می‌تواند در هر فضای تبلیغاتی مورد استفاده قرار گیرد و البته براحتی ایجاد و ویرایش ‌شود. برای اینکه در مورد نحوه ایجاد یک تبلیغ بنری ریسپانسیو اطلاعات کافی بدست آورید بر روی لینک زیر کلیک کنید.
تبلیغات بنری

سوالات متداول تبلیغات بنری

برای ثبت سفارش و یا درخواست مشاوره از طریق فرم‌های زیر اقدام فرمایید و یا اگر مایل هستید از طریق شماره‌های تماس مندرج با ما در ارتباط باشید.

مشاوره رایگان

  اطلاعات تماسثبت سفارش

   تبلیغات بنری در چه سایت های نمایش داده می شود؟

   تبلیغات شما با توجه به بیزینس شما در سایت هایی که با گوگل قراداد دارند نمایش داده می شود.

   از کجا لیست سایت های طرف قرارداد گوگل را پیدا کنیم؟

   شما میتوانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید و از لیست سایت های مرتبط با بیزیس خود مطلع شوید.

   تماس با ما

   برای تبلیغات بنری باید پنل گوگل ادورز داشته باشم؟

   بله; برای تبلیغات بنری باید از طریق پنل های گوگل ادورز اقدام کنید.

   تبلیغات در گوگل