تبلیغات در یوتیوب

کاربران یوتیوب نسبت به سایر کاربران شبکه‌های اجتماعی، به‌طور میانگین بیشترین زمان را صرف تماشای محتواهای دیجیتالی می‌کنند؛ یعنی روزانه 45 دقیقه! پس چرا تبلیغات خود را در یوتیوب نمایش نمی‌دهید؟ تبلیغات در یوتیوب به‌کمک «وی‌دیجیتال‌مارکتینگ» امکان‌پذیر شده است.

نمایش ویدیو درباره اهمیت تبلیغات در یوتیوب برای کسب و کار ها

تعرفه تبلیغات یوتیوب

قیمت دلار نیوزیلند ۳۹,۵۰۰

پلن تست

$50

2,۶۳۰,۰۰۰ تومان

دسترسی مستقیم به اکانت گوگل ادز

کارشناس اختصاصی اکانت

تحویل اکانت تا ۱۵ دقیقه

استفاده از آخرین تغییرات روز گوگل

مشاوره و پشتیبانی حرفه ای 

پلن شارژ

$100

۴,۹۳۷,۰۰۰ تومان

دسترسی مستقیم به اکانت گوگل ادز

کارشناس اختصاصی اکانت

تحویل اکانت تا ۱۵ دقیقه

استفاده از آخرین تغییرات روز گوگل

مشاوره و پشتیبانی حرفه ای

پلن تخفیف

$500

۲۳,۲۳۰,۰۰۰ تومان

دسترسی مستقیم به اکانت گوگل ادز

کارشناس اختصاصی اکانت

تحویل اکانت تا ۱۵ دقیقه

استفاده از آخرین تغییرات روز گوگل

مشاوره و پشتیبانی حرفه ای 

پلن تخفیف و هدیه

$600

+

$600

۳۳,۸۶۰,۰۰۰ تومان

دسترسی مستقیم به اکانت گوگل ادز

کارشناس اختصاصی اکانت

تحویل اکانت تا ۱۵ دقیقه

مشاوره تخصصی برای هر بیزینس

استفاده از آخرین تغییرات روز گوگل

مشاوره و پشتیبانی حرفه ای

انواع مختلف تبلیغات در یوتیوب

انواع تبلیغ یوتیوب و روش ساخت‌ آنها

تبلیغات در یوتیوب

چرا تبلیغات یوتیوب با وی دیجیتال مارکتینگ؟

پارتنر رسمی گوگل در ایران

نمایش تبلیغات در کانال‌ها و ویدیوهای مورد نظر

نمایش تبلیغات به کاربران سایت‌های خاص

نمایش تبلیغات به کاربران سایت‌های خاص

تنوع بالا در مدل تبلیغات

بیایید برخی از امکاناتمان را این‌جا بخوانید:

اصلا دغدغه تحریم‌ها و ممنوعیت لوکیشن ایران را نداریم؛ زیرا می‌توانیم تبلیغات شما را در کانال‌ها یا ویدیویی‌هایی که مد نظرتان است نمایش دهیم.

پا را فراتر می‌گذاریم؛ می‌توانیم برخی از سایت‌های خاص را انتخاب کنیم تا تبلیغات شما را به کاربرانشان نشان دهند.

این گزینه را هم داریم که از استراتژی Remarketing استفاده کنیم؛ به این شکل که لیستی از کاربران سایت شما تهیه می‌کنیم و بر اساس نوع فعالیتی که دارند، تبلیغات را برایشان نمایش می‌دهیم.

به‌ شکل‌های مختلف می‌توانیم تبلیغ شما را در یوتیوب نشان دهیم؛ از جمله:

می‌توانید انتخاب کنید که تبلیغات شما قابل Skip (ردکردن) باشند یا خیر.

به دو روش کلی می‌توانید هزینه تبلیغات در یوتیوب را بپردازید: CPV و CPM. اولی به‌ازای ویو یا بازدید خواهد بود و دومی به‌ازای هر هزار ایمپرشن یا نمایش.

لازمه تبلیغات در این شبکه اجتماعی، آشنایی با دنیای عجیب‌وغریب آن است. اگر می‌خواهید با این پلتفرم آشنا شوید و بدانید چه انقلابی در دنیای تبلیغات به‌واسطه یوتیوب ایجاد شده است، کادر «بیشتر» جواب تمام معماهای شما را خواهد داد.

کارشناس گوگل ادز وی دیجیتال مارکتینگ

کسب درآمد از یوتیوب

چگونه از یوتیوب کسب درآمد کنیم؟

پاسخ به پرسش های پرتکرار

بله ، تقریبا همه فیلتر های کمپین کلیکی را دارد.

دلیل اصلی در واقع این است که  قیمت خرید و فروش دلار اختلاف ناچیزی دارد.

گوگل هر لحظه ارزش واحدهای مختلف پولی را به هم تبدیل می‌کند. پس اگر یک کلیک یک دلار ارزش داشته باشد، شما با هر واحد پولی که وارد شوید و حسابتان به هر واحدی که باشد، به اندازه همان یک دلار هزینه پرداخت می‌کنید. حال این یک دلار معادل دو درهم باشد یا سه لیره فرقی نمی‌کند. ارزش آن یکسان و معادل‌سازی‌شده خواهد بود.

درصورتی‌که بار اولی باشد که با وی دیجیتال مارکتینگ حساب ادورز باز می‌کنید، با تبلیغ ۶۰۰$ در دوماه اول، ۶۰۰$ شارژ رایگان ازطرف گوگل دریافت می‌کنید. یعنی از اولین روز نمایش تبلیغ شما به مدت ۱ ماه، تا هر میزان تبلیغات که انجام دهید، ۱ هفته پس از پایان ماه، 180$ شارژ رایگان به حساب شما واریز می‌شود.
همچنین بسیاری از همکاران این کپن تبلیغ را به شما واگذار نمی‌کنند و به‌عنوان سود خود نگه می‌دارند؛ ولی ما این شارژ را به خود شما می‌دهیم تا 360$ شارژ اول ادورز خود را با هزینه کم استفاده کنید و بهتر بتوانید نتایج کمپین تبلیغات گوگل خود را برآورد کنید.

بله با توجه به سرچ مخاطب این امر مهیا شده است.

با پنلی که وی دیجیتال مارکتینگ در اختیار شما قرار می‌دهد، شما در لحظه می‌توانید گزارش ریز تبلیغات خود را ببینید. شرکت‌هایی که از دادن پنل اصلی و انگلیسی گوگل ادورز به شما به دلایل مختلف خودداری می‌کنند، باید برای شما گزارش‌های روزانه یا هفتگی ارسال کنند.

 

همانطور که می بینید پنل های ادوردز دارای کارمزدهای متفاوتی هستند. دلیل این تفاوت به میزان خدمات ، وقت و انرژی مدیریت آن پنل بستگی دارد. لذا برای پرداخت کمتر کارمزد توصیه می شود از پنل های دلاری بالاتر با کارمزد کمتر استفاده کنید.

گوگل به شرکت‌های مورد تأیید خود برای تبلیغات در گوگل، یک لوگو به‌عنوان گوگل پارتنر اهدا می‌کند. روی این لوگو می‌توان کلیک کرد. بسیاری از وب‌ سایت‌های ایرانی فقط لوگوی خالی را در سایت خود قرار می‌دهند که قابل کلیک نیست. این سایت‌ها متقلب هستند و توصیه می‌کنیم با آن‌ها کار نکنید.

برای پارتنر گوگل شدن باید امتحانات گوگل را به‌صورت آنلاین بگذرانید و هر سال این امتحانات را مجدداً بدهید تا تیم خود را به‌روز نگه دارید. از دیگر موارد لازم برای پارتنر گوگل شدن این است که باید حداقل ۱۰هزار دلار آمریکا در سه ماه آخر منتهی به زمانی که گوگل چک می‌کند از طریق حساب شما خرج شده باشد. این موضوع نشان می‌دهد که شما حساب فعالی برای مشتریان خود دارید. برای پارتنر گوگل شدن ویدئوی آموزشی مربوطه را ملاحظه کنید.
مقاله مرتبط: چگونه می‌توان مدرک پارتنر گوگل (Google Partners) را بدست آورد؟

تبلیغات یوتیوب معمولا برای خارج ایران مناسب است.اما باتوجه به حضور مخاطب های ایرانی در بستر یوتیوب،امکان تبلیغات نمایشی فراهم شده است.

بله.برای نمایش آگهی تصویری شما، باید تصاویر را از کانال یوتیوب منتشر کند.

نیاز به مشاوره دارید؟ ما با شما تماس می گیریم

مشتریان گوگل ادز وی دیجیتال مارکتینگ