چگونه می‌توان مدرک پارتنر گوگل (Google Partners) را بدست آورد؟

چگونه می‌توان مدرک پارتنر گوگل (Google Partners) را بدست آورد؟

شرکت شما بعد از پیوستن به برنامه‌ی رایگان پارتنر گوگل ، می‌تواند در جایگاه پارتنر گوگل قرار بگیرد. به دست آوردن وضعيت  گوگل پارتنر به این معنا است که شرکت شما مهارت و تخصص تبلیغات گوگل (Google Ads) را دارا است، هزينه‌های مورد نياز تبليغات گوگل را پرداخت می‌کند و می‌تواند نمايندگی شركت و درآمدی كه از طريق مشتريانش كسب می‌كند را رشد و توسعه دهد. همچنین می‌تواند مشتريان ثابت خود را نگه دارد و یا تعداد آن‌ها را افزايش دهد. وضعيت شراكت باعث می‌شود كه شركت شما به مزايايي شامل نشان پارتنر گوگل دسترسي پيدا كند كه مي‌توانيد  از اين نشان در وبسايت خودتان و براي بازاريابي استفاده نمایید. اين مقاله مواردي كه براي بدست آوردن وضعيت پارتنر گوگل لازم است را شرح مي‌دهد. شما مي‌توانيد دریابید كه چگونه مي‌توان وضعيت شراكت شركت خود را بررسی کنید و پاسخ سوالات خود را در مورد وضعيت شراكت دريافت كنید.

اين دو نشان در زير نمايش داده شده‌اند:

 

نشان برتر گوگل پارتنر                                           نشان گوگل پارتنر

چگونه می‌توان مدرک پارتنر گوگل (Google Partners) را بدست آورد؟

 

آنچه که برای یک پارتنر بج (Partner badge) شناخته شدن لازم است

لطفا توجه داشته باشید که گوگل برای اینکه برنامه‌ی شراکت را در حد استاندارد بالایی نگه دارد، شرکت‌ها را از نظر اینکه نشان شراکت گرفته‌اند و اینکه این نشان را حفظ کرده‌ا‌ند مورد بررسی  قرار می‌دهد.

ضروریات نشان شراکت

 

 

معیار (criteria)

 

نشان شراکت (كنوني)

 

نشان شراکت ( در سال 2021)

 

عملكرد شركت

 

برآورده كردن نياز عملكرد با ارائه و رشد تبليغات خوب و با نگه‌داشتن مشتريان ثابت خود و افزايش تعداد آن‌ها.

شركا در طول يك دوره‌ي 18 ماهه اكانت‌هاي مشترياني كه به اكانت مديريت شما متصل هستند را ارزيابي مي‌كنند. شركا باید  حداقل 12 ماه در اكانت مدیریت شما فعاليت داشته باشند.

 

 

برآورده كردن نياز عملكرد با استفاده موثر از تبليغات گوگل براي ايجاد و اجراي بهينه‌ي كمپين‌ها براي به حداكثر رساندن بهره ‌وري.

نيازي نيست كه شركا همه‌ي توصيه‌ها را به كار ببرند يا رتبه‌ي 100 درصد بهينه سازي را براي به دست آوردن نشان گوگل پاتنر كسب كنند. حداقل رتبه‌ي مورد نياز براي كسب نشان پارتنر گوگل 70 درصد است. ما حداقل رتبه‌ي بهينه سازي را اعلام كرديم تا بدين وسيله به مشتريان كمك كنيم كه بفهمند كه آيا كمپين آن‌ها مي‌تواند عملكرد و كارايي بالايي داشته باشد و همینطور  برای ارائه‌ی پیشنهادات عملی برای بهبود کارها.

متوجه شدیم که آگهی‌دهنده‌هایی که بهینه‌سازی سطح اکانت خود را به میزان 10 امتیاز بالاتر برده بودند، به طور متوسط 10 درصد در مبادلاتشان افزایش داشته‌اند.

به بند پیشنهاداتتان سری بزنید تا ببینید برای بهبود عملکردتان چه فعالیت‌هایی می‌توانید انجام دهید.

 

توجه: ما رتبه‌ی بهینه‌سازی را بدون در نظر گرفتن پیشنهادات رد شده برای نیاز عملکرد شرکت ارزیابی می‌کنیم.

 

هزینه

10000

دلار آمریکا برای یک آگهی 90 روزه برای اکانت‌های مدیریت شده‌ی خودتان بپردازید تا نشان دهید که شرکت شما میزان فعالیت  نسبتا خوبی دارد.

20000

دلار آمریکا برای یک آگهی 90 روزه برای اکانت‌های مدیریت شده‌ی خودتان بپردازید تا نشان دهید که شرکت شما میزان فعالیت  نسبتا خوبی دارد.

 

 

 

 

 

گواهی‌نامه

 

هر شرکتی باید یک کاربر که در تبلیغات گوگل دارای گواهینامه است داشته باشد، کسی که دسترسی استاندارد به اکانت مدیریت تبلیغات گوگل شرکت یا هر اکانتی که به اکانت پارتنر گوگل که در اکانت مدیریت تبلیغاتی گوگل ثبت شده است، دارد.

 

هر شرکتی باید حداقل 50 درصد از کاربران واجد شرایطش دارای گواهینامه‌ی به روز شده از  اسکیلشاپ( Skillshop) باشند.

 

ضروریات نشان شراکت برتر

 

 

معیار (criteria)

 

نشان شراکت برتر  (كنوني)

 

نشان شراکت برتر ( در سال 2021)

 

عملكرد شركت

 

برآورده كردن نياز عملكرد با ارائه و رشد تبليغات خوب و با نگه‌داشتن مشتريان ثابت خود و افزايش تعداد آن‌ها.

.

 

 

شرکت‌ها برای اینکه استحقاق دریافت وضعیت شراکت برتر را در سال 2021 داشته باشند ابتدا باید نشان شراکت جدید را بدست بیاورند. برنامه‌ی پارتنر گوگل بعدا وضعیت برتر را به 3 درصد از بهترین‌های این  شرکت‌ها به صورت سالانه اهدا می‌کند.

ما پارتنر گوگل برتر را بر اساس چند عامل شامل( اما نه محدود به آن‌ها)، هزینه‌ی آگهی‌های سالانه برای اکانت‌های مدیریت شده، افزایش تعداد مشتری، حفظ مشتری و دیگر اطلاعات، انتخاب می‌کنیم.  ارزیابی به صورت سالانه انجام می‌شود و وضعیت (status) ممکن است در همه‌ی بازارها موجود نباشد.

 

 

هزینه

 

هزینه‌ی بیشتری صرف  اکانت‌های مدیریت شده‌ی خودتان کنید تا نشان دهید که شرکت شما میزان فعالیت نسبتا خوبی دارد.

 

 

گواهی‌نامه

 

دو کاربر یا بیشتر که در تبلیغات گوگل دارای گواهینامه هستند، کسانی‌که که دسترسی استاندارد به اکانت مدیریت تبلیغات گوگل شرکت یا اکانت مدیران فرعی داشته باشند.

 

مقالات مرتبط:

چقدر این پست مفید بود؟

میانگین امتیاز 5 / 5. تعداد آرا: 1

تا الان رای نیامده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

اشتراک مقاله:
Picture of حسین افسان
حسین با زمینه طراحی سایت تونسته توی چند سال اخیر صد ها هزار دلار از بودجه کسب و کار ها رو صرف کمپین های موفقیت آمیز تبلیغات گوگل کمپین های سرچ کنه. همچنین در زمینه تبلیغات متا هم تجربه زیادی داره

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *